S31 - Cambodia - EP05

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Radix » 15 lis 2015, 11:24

Pátá epizoda je za námi a jsem velmi spokojen s jejím výsledkem. :)

Jsem moc rád, že Angkor dokázal zabodovat jak v RC, tak především i v IC, a my jsme tak měli možnost se podívat, jaká je dynamika i v ostatních kmenech, zejména v Bayonu.

V Ta Keo se domluvila aliance bez Terryho, což ale podle mě nemá vůbec smysl pro Terryho, protože Ta Keo v tomto složení žádnou IC neprohraje, a tak hráče z tohoto kmene uvidíme na TC jedině až při dalším twistu.

Kimmi evidentně lezla Monica na nervy, takže při jejím prvním zaváhání se na ní rozhodla zaútočit. Nemyslím si, že ta její poznámka byla tak alarmující, ale Kimmi se jí chtěla zbavit a to se jí povedlo. Vyřazení Monicy mě spíš těší, takže za mě spokojenost.

Těším se na další díly!

Favoriti: Savage, Keith, Fishbach, Terry, Spencer, Kelly, Kelley, Tasha
Nefandím: Abi, Kass

PS: Ty spoilery, co se tu řešily, kdo příště vypadne, tak byly úplně jednoznačné, tam nebylo co řešit. Nemyslím si, že by se měly řešit tak otevřeně, ale přes spoilery, takže díky spíš pro ty další, že jste to do nich už daly.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Pietro » 25 led 2016, 23:06

Přísahám, že jsem do CBS neposílal seznam, jak lidi vyhazovat. Další člověk, kterého oplakávat nebudu. Už je to třetí z pěti. Ale Kimmi je celkem efektní nástroj k odchodu jiného - ukážu, ukecám a letí...
Nejsem si jist, ale mě by asi při poslouchání těch řečí před hlasováním napadlo, že jdou nakonec po mě. Monicu ne. Houby zle. Vyběhli s ní jak se Zátopkem. :dance:

Jsem rád za žluté, napřed plachta a pak výhra - už bylo načase. :idea:

Mě osobně jde primárně o Zelenáče - ten tým je snad vyjma Kass a Joea můj hotovej dreamteam - Flusal, Ciera, Kelley... Chrochtám blahem. Jen ať kosí konkurenci nadále. :hungry:
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 17:11

Vypadla Monica. Kdo? Co? :oops:


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů