S31 - Cambodia - EP05

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod milan » 16 říj 2015, 14:47

Epizóda 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 22 říj 2015, 08:19

Mé přání z minulého dílu bylo vyslyšeno a konečně šel na kmenovku někdo jiný než Angkor :hungry: Je vidět, že jim vyloučení Jeffa prospělo, výhra v obou dnešních soutěžích není jen tak...

Nevím, jestli bylo úplně dobrý vyloučit Monicu, sice chtěla holčičí alianci, ale primárně byla věrná Bayonu, což se o Spencerovi ani Kelly říct nedá... Na druhou stranu jsem rád, že se dívčí aliance konat nebude, nikdy mě nebavila a vždycky k ní byla potřeba nějaká silná vůdčí osobnost (Amy, Parvati, Kim), kterou však Monica rozhodně nebyla, takže adios :fuck:

Jinak ti, co četli spoilery vědí, proč přijede v příštím díle Jeff do jednoho z kmenů, jsem na tu scénu docela zvědav :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod brninho » 22 říj 2015, 13:59

Po odchodu Varnera jsem měl jisté obavy, přecijen odešel do té doby nejzajímavější element ve hře, ale...Bylo to výborný! :idea:
S další "Angkor epizodou" by se moje zatím velmi pozitivní vnímání Second Chance asi trošku změnilo, ale konečně dostali prostor další hráči, i když Ciera pořád nic a Wiggles byla pořádně vidět jen v první epizodě.
Kimmi si pomalu vykupuje svoji nezaslouženou šanci (i když kvůli old school důvodům jsem pro ni hlasoval), docela rád bych viděl za oponu, je už veřejně známá pre-game aliance Terry, Wiggles, Varner a právě Varner má s Kimmi dobré vazby, možná že girls alliance Monicy jenom nabídla alibi k tomu, aby nešla Wiggles? Zase nechci Kimmi připisovat moc velkej kredit, myslitelka to není, ale jistou logiku to dává..
Monica mi stejně nebyla v Samoe sympatická, tuhle sezonu si vzhledem k air timu moje sympatie ani nemohla získat, když připočtu parádní blindside (zatím dobrá blindside bilance 3/5), nemůžu být spokojenější, Fishbach a Jeremy u mě vedle Kimmi stoupli v ceně, teď to chce ještě TC s vyřazeným Spencerem a to už bych Jeremymu odpustil i to hovno co má na botě v podobě účasti v tak mizerné sérii :D
Já vůl jsem jednou nahlídnul do spoilerů a vylezlo na mě hlavní dění příští epizody, takže super :-?

Favoriti: Terry, Abi, Wiggles, Fishbach, Kimmi, Savage, Ciera
Ven: Spencer, Tasha, Woo
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod XtttX » 22 říj 2015, 22:46

Veľmi ma mrzí čo musím teraz napísať, ale Kimmi sa v tejto epizóde prejavila ako neskutočná #weakbitch. To ako tam hneď na Monicu utekala žalovať chlapom... :vomit: Toto by nespravila ani Natalie Tenerelli. Prečo by akože nemohli vylúčiť Spencera??? Dajte mu rovno ten milión. Čo na tom že Cagayan je stále v plnej zostave, že? A to si skutočne Kimmi trúfa poraziť vo finále Spencera či Jeremyho??? A to skutočne chcela pôvodne vylúčiť Kelly Wiglesworth??? Chceli!!!!!!????? Oproti Spencerovi???!!! Som dosť sklamaný z toho čo sa odohralo, ale na 2. stranu predstava že by sme mohli prísť o Wiglesworth... :-? Monica môže byť na seba hrdá, do dejín Survivor sa zapísala ako ikonická hráčka ktorá sa nebála postaviť tím ktorým sa nikto postaviť nedokázal. Akože v obidvoch prípadoch to skončilo jej vylúčením, ale čo...
Kimmi si oficiálne odstraňujem z avataru. Takéto správanie odmietam tolerovať!!! Úprimne dúfam že sa v ďalších epizódach vykúpi, pretože ja ju mám stále rád. :-|

Angkor. Abi a jej výroky... Čo na to povedať??? Jednoducho Abi... Ani si nechcem otvoriť FB, ten musí byť v plameňoch. :D

Ta Keo. ZZZzzzzzzzzzz... Samozrejme že kmeň skladajúci sa čisto z belochoch z posledných 4 sérií(Terry je výnimka) musí v súťažiach dominovať. :angry: :angry: :angry: A to sa tam teraz ešte vytvorí aliancia v ktorej sú všetci okrem old school Terryho??? No super... :-?

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod adesso » 22 říj 2015, 23:01

Není to špatná série, ale laťka jde čím dál tím více dolů oproti prvním dílům....jinak malé vyjádření ke Kass...připomíná mi jednu hráčku z 26, která byla v původní sérii mrcha, ale v té druhé si hrála na andílka. Pokud se Chaos Kass rychle nevrátí, tak je dost možné, že dopadne stejně jako Brenda.
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Dejvy » 23 říj 2015, 11:33

Podľa mňa super epizódička, opäť staré dobre obstarávanie jedla :idea:

Som rád, že konečne išiel na TC iný kmeň ako žlťáci. V podstate som aj spokojný s tým kto vypadol. Nechcel som samozrejme vypadnutie Spencera a bolo mi ľúto aj straty K.W. takže pohoda, Monica sa mi síce páči ako žena, ale čo sa týka hry je uplne mimo a navyše je to pekná bitch.

U zeleňákov super atmoška, Terry sa teší stále ako malé decko, uplne vidno, že si hru užíva...

Ten ďalší diel neviem vôbec či dám, to bude jeden z najhorších survivor zážitkov ever... :(

Favs: Terry, Spencer, Kelly blonska, Kelly W., Joe, Jeremy, Stephen /chlape, klidek troška/
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 23 říj 2015, 19:21

XtttX, já jsem z tebe normálně v šoku! :mrgreen: před začátkem série jsem si podle těch reakcí na cast myslel, že máš doma oltář pro bohyni Kimmi a teď takhle drsnej koment?? :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod XtttX » 23 říj 2015, 22:54

Mne sa nepáčilo ako sa zachovala... Prehratá IC, Spencer vs. Wiglesworth, Monica má nevinnú poznámku že by bolo fajn vylúčiť Spencera aby mali ženy prevahu, a Kimmi to hneď beží vykvákať chlapom s tým že Monica je strašná zradkyňa a nie je #teambaylor.
1. Spencer nie je z pôvodného Baylor.
2. Prečo chcela Kimmi vylúčiť Wiglesworth(old school hráčka + matka/rovnako ako Kimmi/, silnejšia ako Spencer, bez poriadnej aliancie a konexií) namiesto Spencera(všetci spoluhráči z S28 stále v hre!!!, mnoho známosti vďaka RHAP/twitteru, podstatne väčšia hrozba ako Kelly, evidentný favorit produkcie)?
3. To si akože trúfa poraziť vo finále Jeremyho,Stephena či Spencera??? Monica bola ako dar z nebies...

Ja som obrovský fanúšik emocionálnej hry, ale toto bol podľa mňa strašne zlý krok... (A som aj strašne zaujatý, pretože chcem aby v tejto sérii dominovali ženy, a Kimmi to práve tak trochu do**bkala. Aliancia Monica/Kimmi/Kelly by bola úplne epická. Prečo Kimmi, prečo???!!! :-? )
Ale tak je zase možnosť že to nemuselo byť úplne tak ako nám bolo ukázané, a ten krok mohol byť v pohode. Napr. existuje nejaká väčšia Baylor aliancia, z ktorej sa hráči po premiešaní roztrúsili do druhých kmeňov a Kimmi sa chcela s nimi dať po zlúčení opäť dohromady a získať prevahu, čo mohla Monicina plánovaná ženská aliancia ohroziť... Kto vie?
Ale aj tak oceňujem čo zosnovala. Zorganizovať blindside o ktorom polovica kmeňa ani netuší... :idea: :D

Som zvedavý či sa v budúcnosti tento krok Kimmi nevypomstí... Viď jej kolega Varner(a spol.), keď po premiešaní zahodili nadobudnutú prevahu.

Ja jej inak stále fandím, len týmto si ma naštvala. Tá úvodná scéna bola super. Throwback 29 sérií späť, s tým že Kimmi bola tentokrát Alicia a Monica bola Kimmi. :D
A tam mi už bolo definitívne jasné že sa v tejto epizóde rozlúčime s Monicou(už minulá epizóda to naznačovala). Najevidentnejší odchod od vylúčenia Laury v BvW, imho. "Edit" jej "súperky" Kelly to ku koncu ešte umocnil.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod kachna » 23 říj 2015, 23:31

Hastag Blindside, já to miluju :mrgreen:

Absolutně mě netrápí vyloučení Monicy, protože jsem si do teďka nevzpomněla, čím byla v Samoe zajímavá a proč dostala Second Chance.

Spoilery jsem nečetla a jen prosím, ať to není Joe :shock:

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod couts » 24 říj 2015, 14:00

Tak nam Monica konečně zažala hrát a takhle to dopadlo. Tady mate dukazy proc nektere holky tyyhle tahy nedělají. Prostě na to nemaji mozek, schopnost provest to ve spravnou dobu.
Bohužel jsem si taky na zač. serie prohledl spoiler kdo quitne další epizodu :(
[spoiler]Nevi mči další epizodu vubec dam protože to pro mě bude nejbolestivější vyřazení meho oblibeneho hrače ze všech řad Survivoru.
Asi by byl stejně vyloučenej. V kemni byl proti většině. Ale tohle je Survivor nikdy se nedozvime co by bylo kdyby mohl dal pokračovat. Ted si vzpomenu na slova Toma. Řekl jsem rodině at me během hry neruší zadnymi zpravami, i kdyby se z nich někdo zabil nechci abych se to dozvedel behem hry. O to vic mrzi ze tento quit neni duvodem jeho vule nebo zraneni ale zraneni jednoho člena rodiny :([/spoiler]
Snad Keith bude mit zase nějakou super vtipnou hlášku jinak to asi nedám :(

Upraveno

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod HUK » 24 říj 2015, 19:39

Vždyť už je úplně jasný, že vyhraje Stephen :D. Po sloučení po nějaký době zaručeně vyletí Tasha, protože nebyla v 6 Bayon, pokud vím, tak tam patřili Savage (kterej prostě potom, co skončil v kmeni s Tashou s ní prostě musel spolupracovat), Jeremy, Stephen, Kimmi, Monica (která si to pohnojila a je venku) a Ciera (která možná přeskočí k Ta Keo, ale to si nemyslím). Navíc potom, co jsem viděl spoiler, kdo opustí hru :-? (jsem pěkně nasranej) je jasný, že Ta Keo nemaj šanci. Po sloučení Bayon ještě použije Tashu a podle mě vyletí Keith nebo Kelley :D. I když jsem si teď uvědomil, že možná bude ještě tribe swap před sloučením. Každopádně vám všem říkám, že vítězem bude STEPHEN FISHBACH!!!!!! :dance:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod sextant » 24 říj 2015, 22:14

Já sice nevím jak se dostat ke spoilerům ani kdo opustí hru, ale nechám se raději překvapit. Mně teď spíš zajímá kdo najde třetí imunitu. Zatím nápovědu nikdo v Ankoru nehledá. A potom kdo a jak imunitu použije. Mnohokrát jsme už viděli jak někdo odešel s imunitou v kapse (jednou dokonce se dvěmi).

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod michello » 25 říj 2015, 03:04

Spoiler jsem neviděl, nicméně z vašich komentářů tuším, kdo soutěž opustí. :(
Co se týče té utvořené aliance Bayonu, si nemyslím, že vydrží až do konce, protože hráči uvažujou o konečném umístění a určitě se najdou jedinci, co si budou připadat na posledních pozicích v alianci, což může vést k rozpadu (podle mě se to celý ještě pekně zamotá :) ).
Jinak k vyřazení Monicy to vidím takto: Začla trošku vadit Kimmy a ta se hned chopila šance a vyhodila ji.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Kalam » 25 říj 2015, 11:42

Jo dobrej dil..Monica to myslela dobre aby si pripadne upevnila pozici v kmeni, ale melo ji dojit ze Kimmi ji opravdu nemuze vystat a tudiz ji nemuze verit.Posrala si to a ja jsem za to rad, protoze Spencer stoupl v potravnim retezci o pricku nahoru.Vypada to ze Stephen, Jeremy a Spencer utvorej pevnou alianci a me se to libi.3 dobry hraci spolu.V dalsim kmeni aliance Ciery,Kass a Kelley taky bomba plus teda ty 2 noumove, ale zivotnost Joea nebude proste dlouha.Nemyslim si ze ho holky nejak dlouho podrzej.Rika to dobre "jsem proste velka hrozba".Keith je vidlak bez spetky strategie a ani jeho radoby vtipny komenty me nebavej.Jediny co muze udelat ze svoji hlouposti nechtene zahejba hrou.Abi zase zabila s tou hlaskou ze ma v operovanou nakou slachu v noze ci co.Ja ji proste zeru v tyhle rade.Kdo mi tam vylozene vadi je Terry a Woo...ze bych se priste dockal doublu v podobe odchodu obou?nejspis to je na dobry ceste...i kdyz quity fakt nemusim..radsi poradnej skolici blindside...

Nika3693
Příspěvky: 2
Registrován: 25 říj 2015, 15:42
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo (1), Guatemala (11), Cook Islands (13), Micronesia (16), Samoa (19), HVV (20)
Nejoblibenější hráči: Survivor: Greg, Kelly (1), Stephenie (10), Ozzy (13,16), Parvati (13,16,20), JT(18,20), Stephen(18,31), Malcolm(25, 26), Laura, Tyson, Aras, Vytas(27), Josh, Reed(29), Joe(30,31)
Nejméně oblíbené série: Survivor: The Amazon (6), Nicaragua (21), One World (24)

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Nika3693 » 25 říj 2015, 15:55

Hezký díl, zatím se mi serie líbí.
Jsem ráda, že na TC šel konečně někdo jiný než Angkor! :dance:
Moc se mi líbilo i vyloučení Monicy! Nijak zvlášť se mi ve hře nelíbila ani minule, takže jsem ráda, že zůstala Kelly (kterou jsem měla v první řadě ráda a doufám, že v té aktuální ještě něco předvede) a Spencer (který je alespoň zajímavější než Monica). A hlavně ten BLINDSIDE! Já to miluju, když se to takhle hezky povede, že o tom opravdu půlka kmene neví ;) .Těším se na výrazy ostatních kmenů, až uvidí, kdo byl vyloučen.
Spoilery jsem nečetla, takže nevím, kdo půjde domů... Každopádně to bude určitě smutné :(... No uvidíme.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Megis » 25 říj 2015, 18:25

Nechápu, proč tu řešíte další díl... Opravdu paráda, když tu nějací chytráci typu "couts" vyspoilerují, kdo quittne (neřekl sice jméno, ale z těch indicií si to teda dokážu dost dobře domyslet) :vomit:

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod f*ck » 25 říj 2015, 19:32

Proč se tu řeší 30 vteřinové ukázky na další díl? Tohle je diskuze k dílu co byl..všichni tu bulí, stačí jeden přečtený komentář a už taky tuším..fakt debilové... :cry:

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod adesso » 25 říj 2015, 21:02

Ať se ti to líbí nebo ne, tak to k diskuzi patří...pokud s tím máš problém, tak by se ti možná líbilo více na diskuzi typu Kdopřežije.cz nebo Survivorweb (RIH).
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod f*ck » 25 říj 2015, 22:33

Patří to k tomu :lol:

nevím proč házíš příklady zrovna těchto stránek, je hodně stránek o survivoru. Ale chápu, že se musí zmínit ty horší.

Nevím co má společného diskuze o tom co bude, já si jdu přečíst info o tom co bylo, tak je to i pojmenované, EP05

Jestli chce někdo řešit co se stane, určitě tu taková diskuze je. Nejhorší je, že lidi tu ví spoilery, což je tu zmíněno. To je pak o ničem.

A když už si dotyční nemůže pomoci, tak nemám problém s probíráním co asi bude, ale ty náznaky tady jsou fakt trapný a i ten debil by pochopil co se stane. Což je spoiler.

Nechápu "vyhazování" na jiné stránky, jen jsem přispěl do diskuze. Od "veterána" bych čekal jinou reakci, ale asi si taky četl spoilery a je ti to u zadnice.

Proč si nejdou pokecat do EP06, dávalo by to větší smysl.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 25 říj 2015, 22:36

adesso píše:Ať se ti to líbí nebo ne, tak to k diskuzi patří...pokud s tím máš problém, tak by se ti možná líbilo více na diskuzi typu Kdopřežije.cz nebo Survivorweb (RIH).

Ukázky na další díl k týhle epizodě bezpochyby patří, ale mají pravdu v tom, že takovej couts apod. spoileruje, nepotřebuješ mít IQ 140 aby sis odvodil o kom píše... velká škoda, že už milan na Survivor kašle, tohle měl vždycky pořešený
Završením Survivora měla být 40. řada

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod f*ck » 25 říj 2015, 22:43

Kód: Vybrat vše

A to ani nemluvím o psaným projevů těhle týpků, nejsem grammar nazi, protože taky nepíšu extra správně, ale některý ty příspěvky, to je jak ze Zvláštní školy :-?


:idea:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod brninho » 26 říj 2015, 11:31

adesso: Máš práva na to zakrýt ty spoileroidní věty? Popřípadě někdo kdo ty práva má? Řeší se tu pičoviny, domluvil bych se že medevacy z ukázek už budou v nespoilerových diskuzích tabu.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Skalka
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2013, 23:15
Nejoblíbenější série: Survivor: S02, S07, S11, S16, S20
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Cirie, Parvati, Sandra Diaz, Stephenie (S10), Denise (S26), Kelly W. (S29)

Rob C., Todd, Kenny, Stephen F., Malcolm, Ciera (S27), Joe (S30)
Nejméně oblíbené série: Nicaragua a dál (krom Filipín a S29)

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod Skalka » 26 říj 2015, 13:22

Tohleto je fakt jak u blbečků na dvorečku. Pořád dokola. Člověk si jde přečíst a pochytit dojmy jiných o POSLEDNÍ ODVYSÍLANÉ epizodě (to znamená 5. epizoda) a řeší se tu, co bude v 6. epizodě a především, se tu píše o spoileru!
Jméno sice nepadlo, ale jak tu už několikrát někdo zmínil, díky např. Coutsovi všichni víme, kdo quitne... Takže díky moc a dej si facku.

Co se týká aktuální série. Baví mě a jsem rád, že se produkce alespoň trochu snaží vrátit k původnímu formátu (shánění jídla, jak Angkor trpí v nevybaveném táboře atd.), a že je série plná zajímavých osobností.

Vyloučení Monicy mě mrzí, ale v téhle řadě je to těžké. Mám tu rád opravdu hodně hráčů, takže mě mrzí vyloučení skoro každého. Monica by podle mě mohla udělat zajímavé věci, kdyby zůstala déle :) Nejméně by mě mrzelo vyloučení Spencera. Už mě nudí ta jeho nevyzrálost a hledání sebe sama. (Jako ok, každý si tím nějak musí projít, ale v Survivorovi to sledovat nechci, to si můžu pustit třeba HIMYM -_-).

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod hozu » 26 říj 2015, 15:08

Celkem povedený díl. Sice jsem si omylem přečetl, že vyřazeným bude právě Monica, ale snad o to zábavnější bylo sledovat tu TC. Její vypadnutí mi až tolik nevadí. Hlavní bylo, že se na radě trochu obměnily obličeje.

Jinak jsem skryl do spoilerů část toho coutsova komentáře.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 26 říj 2015, 19:22

Série se mi zatím líbí, pravidelně mě dostává do kolen Abi. Jinak zjišťuju, že mi je docela dost lidí víceméně ukradených (v mnoha případech nejen díky osobním sympatiím, ale také díky editu - někteří mají prostoru moc málo, jiní až příliš vzhledem k tomu, co předvádějí). Víceméně mě nejvíc leze na nervy Spencer (ale zase mi přijdou jeho kecy někdy až neuvěřitelně stupidní... až mě to občas i baví? :-| ), lidi jako Ciera, Keith, Joe, Kelly nejsou skoro vidět a jsou mi dost ukradení (patřila by k nim i Kass, ale ta měla aspoň 1 dobrou epizodu s vyráběním náramku). Shirin, PG a Jeff budou ještě hodně chybět, jak bude série pokračovat.
"Fight" Monicy a Kimmi super, nevadí mi moc, jak to dopadlo, i když samozřejmě odchod Spencera by byl lepší. :D Kimmin edit mě přiváděl až k pláči, ale tahle epizoda prostě stála za to.

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Abi, Tasha, Kelley, Kimmi
Nejhorší: Ciera, Keith, Joe, Andrew, Kelly, Spencer, Jeremy
(?)


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů