S31 - Cambodia - EP07

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 05 lis 2015, 08:18

Epizóda 7
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 05 lis 2015, 09:16

Celkem nudný merge díl, Kass a Ciera nám sice trochu vystrkovaly růžky, ale bylo jim to prd platný :fuck: Kass mě v týhle řadě zklamala, ze začátku se sice snažila hrát jinou hru, ale tu si kompletně podělala návratem k ChaosKass, takže jsem rád, že se pakovala jako první :idea: Další na řadě snad bude Ciera, ta za celou dobu hry předvedla akorát sezení na lavičce při soutěžích o imunitu a nyní jakousi prazvláštní sociální hru "naser všechny kolem" :mrgreen:

Jinak co se vlastně ještě stalo? Amazing Joe vyhrál imunitu, Keith si zaplival a "sticknul to the plan", Jeremy a Savage se půl epizody poplácavali po zádech a to je asi tak vše :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod sextant » 05 lis 2015, 11:29

Plně s Tebou souhlasím. Jen si myslím, že se sloučením mohli počkat nejméně ještě jednu či dvě epizody.
To, že Kass vypadla mně celkem těší. Zase se vrátila ke svému starému způsobu hry a to v této sestavě nemohlo dopadnout jinak, než že se pakovala. Jak dopadne Ciera jsem zvědav, ale zatím nic moc nepředvedla.
Překvapilo mně, že nedali dva náhrdelníky imunity jeden pro muže a druhý pro ženy jak bývalo zvykem a také, že v hostině ke sloučení nebyla někde přibalena imunita nebo alespoň nápověda k imunitě.
Ovšem pravidla soutěže se asi průběžně upravují a my je předem neznáme. Tak jsem zvědav na další průběh. Trochu akčnější epizody by byly přínosem pro diváky.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod brninho » 05 lis 2015, 11:55

A mě to naopak zase bavilo :D Když jsem viděl, že začátek epizody "patří" Savageovi a že ve sloučení se z mnoha různých důvodů může zformovat sedmička, která by zbytek řady pohřbila, tak jsem neměl moc dobrej pocit, ale začly se dít zajímavý věci..Kass se prostě měla minulou TC zachovat jinak, zachránila Spencera a tím se vyřadila, teď ji už řeči o tom, jaká je dobrá hráčka nikdo neuvěří, zajímavá hráčka ano, z nové éry jeden z nejzajímavějších charakterů do jakékoliv all stars řady, strategicky bída. Navíc druhej Cagayan po sobě venku, teď to chce zkompletovat hattrick a vyřadit Spencera nebo Tashu :D
Do dalších epizod nám toho tahle TC podle mě moc nesdělila, bojím se jen o Cieru, které se může ta odvážná hra vymstít, jinak Kelley a Abi půjdou kamkoliv, kde to bude výhodný, jinak Abi je dobrá, kvůli Tashe de facto pohřbila původní Ta Keo, včetně Varnera ( :( ) a teď proti ní hlasovala, ještě se můžem dočkat zajímavých věcí :D
Favs: Fishbach, Kimmi, Wiggles, Ciera, Savage, Abi, Jeremy
Ven: Spencer, Tasha, Kelley
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Paeris » 05 lis 2015, 12:50

Řada mě zatím neuvěřitelně baví, epizoda mi přišla skvělá.

Oproti předchozím řadám fandím téměř všem. I Abi, kterou jsem nemohl vystát, mi přijde jako skvělé koření do téhle série. Vlastně jsou jenom tři hráči, u kterých doufám, že půjdou ven co nejdříve - Kimmi, Keith a Savage. Cierra, kterou jsem v BvW nemohl vystát, mi přijde sympatická, když hraje hru (navíc teď z pozice underdoga).
Bayong aliance se mi nelíbí, ale jsem přesvědčen, že nebude mít dlouhé trvání. Při nejhorším scénáři teď půjdou Cierra, Kelley a Abi domů. Škoda sloučení ve 13 lidech, nemáme šanci sledovat, kdo všechno je s kým v alianci a máme opravdu jenom omezený pohled.
Před sezónou jsem tipoval na výhru Tashu a zatím si myslím, že má slušné šance. Kdybych tipoval právě teď, tak bych sázel na Jeremyho, jehož taktika mi přijde skvělá. O výsledné pozici můžou dost možná rozhodnout Keith, Abi a Kimmi, podle toho, kdo bude nejlepší ve vytváření si pout s nimi.
Škoda Kass, uškodilo ji zachránění Spencera, jak jsem si myslel.Na druhou stranu, kdyby dál hrála hodnou Kass, šance na výhru by moc neměla (udržela by se pár kol, ale musela by vyřadit svoje potenciální spojence a poté by na popud Tashy letěla).
Nevím, komu fandit nejvíc, asi momentálně překvapivě Wennworth.

Normálně nekomentuju, i když se snažím získat info o všem, co na internetu šustne. Jednu věc nechápu - proč hlasovala Cierra pro Savage?

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod sextant » 05 lis 2015, 13:22

Ale to proč Cierra hlasovala pro Savage chápu velice dobře. On jí přece navrhl jako návnadu na vyřazení pro oblafnutí Spencera. A ona spunktovala protikoalici. No a teď se mu chtěla ještě pomstít. Jistě Ciera naštve kde koho a poletí co nejdřív. Že by mohla získat imunitu to nehrozí.

martinpalic
Příspěvky: 3
Registrován: 15 čer 2015, 17:53
Nejoblibenější hráči: S1 - Rich, Greg, S3 - Lex, S4 - Hunter, Boston Rob
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod martinpalic » 05 lis 2015, 13:22

Jednu věc nechápu - proč hlasovala Cierra pro Savage?

Na Twitteru jsem vyčetl tohle, Kelley řekla Cieře, že bude hlasovat s většinou pro Kass, Ciera z důvodu, že může potenciálně pracovat s Tashou, tak hlasovala pro Savage, se kterým ty vztahy stejně moc dobré nemá, Kass by hlas nedala 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod XtttX » 05 lis 2015, 15:41

Zvláštna epizóda... :)

Veľa ľudí... Mali počkať ešte epizódu, dve... Vieme si domyslieť prečo to tak neurobili. ;)

Fakt netuším prečo má Joe potrebu sa tak predvádzať... Len nech si vyhráva imunity, ale nech potom nevyplakáva keď ho ako hrozbu vylúčia. ;) Ja ho fakt neznášam, ale to ako si z neho na kamere robil Spencer srandu, že s ním musí rozprávať špeciálnou rečou či čo, bolo nechutné. :vomit:

Vylúčenie Kass... Čo povedať??? Ak by vylúčila v minulej epizóde Spencera... Som rád že sa aspoň dostala do zlúčenia/poroty.
S Cierou mohli byť ikonická dvojica(s Abi trojica). :-? Ciera je v tejto sérii skvelá, btw. Omnoho lepšia ako v BvW.

To hlasovanie také divné... 10 vs. 3. Pre Cieru a Abi to nevyzerá dobre... :-? Na druhú stranu Kelly a Kimmi sú v bezpečí???

Keď spomínam Kelly a Kimmi...
Spovede v epizódach:
Kelly - 3/1/0/0/0/0/0 (4)
Kimmi - 2/0/0/0/2/0/0 (4)
************************************
Spencer - 3/5/4/1/3/6/5 (27)

Obrázek
Obrázek
(Ak by s takýmto GENIÁLNYM nápadom prišiel hociktorý chlap, venovali by tomu minimálne 5 minút... Takto sa to ani nedostalo do epizódy.)

Edit tejto série - :vomit: :vomit: :vomit:

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod f*ck » 05 lis 2015, 18:43

XtttX o Tobě je známe z čeho si vedle...prostě Kimmi, Kimmi, Kimmi :heat:

Jsem rád, že ve zpovědích není Kimmi a o mušlích už jsme v episodě s Monikou slyšeli..jestli bych mohl požádat, máš někde všechny lidi a počet jejich zpovědí?

Třeba Savage, Joe a další a jejich number, zajímalo by mě porovnání, jestli je na tom Spencer opravdu tak dobře..

jinak episoda nic moc, kass a ciera nějak nechápu jejich agresivní hru tak brzo, ale jsem rád, že se nezformovala žádná pořádná sedmička..do konce by se na to nedalo čumět

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod lVlorf3us » 05 lis 2015, 19:50

Chaos Kass mi chybět nebude. Před-Chaos Kass celkem jo, ta to mohla dotáhnout daleko. Ale holt když tam začně takhle dělat vlny, nedalo se s tím nic dělat. Cieru jsem nepochopil, muselo jí být jasné, že si Savage, který stál hned za ní, a nejen jeho, poštve proti sobě. Nerad bych ji viděl jít, ale obávám se, že by se musel stát zázrak, aby se její postavení ve hře změnilo. Nu, uvidíme.

Jinak Abi najednou ztichla (respektive její edit). Jsem se přistihl, že jsem si na IC řekl "jo ona je tam ještě Abi? aha". :D

Zatím fajn série. A jsem rád, že jsou aliance stále tak trochu nejisté, jinak by to byla nuda.

XtttX píše:Fakt netuším prečo má Joe potrebu sa tak predvádzať... Len nech si vyhráva imunity, ale nech potom nevyplakáva keď ho ako hrozbu vylúčia. ;) Ja ho fakt neznášam, ale to ako si z neho na kamere robil Spencer srandu, že s ním musí rozprávať špeciálnou rečou či čo, bolo nechutné.


A já fakt netuším, co ty jsi za exota. To už rovnou můžeš říct, že kmeny, co vyhrávají, se předvádějí. Chápeš, že o těch výhrách to je? Zvlášť když jsi tak velká hrozba (když to ještě pěkně zdůraznil Jeff při IC), tak jen blbec by se nesnažil vyhrát. To není předvádění, to je pud sebezáchovy. Navíc každý normální člověk, když jde do SOUTĚŽE, tak se ji snaží vyhrát. Jen lemry se nesnaží na 100 %. :) Celej Survivor je jedna velká soutěž, kam chodí soutěživý typy. Je tedy obrovskou záhadou, že se tam lidé snaží vyhrávat, že? :-)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod XtttX » 05 lis 2015, 19:58

f*ck:
Prakticky v každej sérii bola v zlúčení scéna, v ktorej bolo ukázané ako vznikol názov nového kmeňa. Minule tomu venovali aspoň 3 minúty, možno preto že s názvom kmeňa prišiel "fan favorite"(budúci víťaz).
V tejto sérii s tým prišla Kimmi, ktorú editori z nejakého dôvodu nemajú radi... A vzhľadom na to podľa čoho a prečo sa kmeň volá ako sa volá, táto scéna si zaslúžila byť odvysielaná(napr. namiesto Stephenovej historky). NEPOCHYBUJEM o tom že ak by tento názov vymyslel Joe alebo Spencer, dostalo by sa to do epizódy. ;)

Kimmi má aspoň také tie nenápadné random momenty a vie sa o nej ako si stojí v hre, ale Kellegend Wiglesworth ako keby tam ani nebola!!! :( :angry: :cry: KELLEGEND WIGLESWORTH!!!!!!!!! Kočka sa zúčastnila každej TC spolu so Spencerom, no zatiaľ čo okolo Spencera sa točia celé epizódy, O HRE KELLY NEVIEME TAKMER NIČ, len čo si domyslíme na základe toho ako hlasovala na TC. Toto považujem za NEPRIJATEĽNÉ, vzhľadom na to o akú veľkú legendu sa jedná, fakt že do série si ju zvolili fanúšikovia, a z toho mála čo môžeme vidieť(+ bonusové videá na YT) vieme že takýto edit si NEZASLÚŽI.


Tie čísla mám odtiaľto.
Po 7 epizódach:
1. Spencer + Savage (27)
3. Abi (18)
4. Kelley (17)
5. Tasha (16)
6. Stephen + Jeremy (13)
8. Joe (11)
9. Ciera (8)
10. Kelly + Kimmi + Keith (4)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod miky253 » 05 lis 2015, 21:52

XtttX píše:f*ck:
Toto považujem za NEPRIJATEĽNÉ, vzhľadom na to o akú veľkú legendu sa jedná, fakt že do série si ju zvolili fanúšikovia

Zatímco ostatní hráče fanoušci asi nezvolili, co? Sorry, ale tenhle argument opravdu nechápu...
Aroč je třeba Kimmy neviditelná, zatímco Spencer je na kameře pořád? Jestli to nebude tím, že Spencer chodil neustále na TC a neustále mu hrozilo vyloučení, zatímco Kimmy byla celou dobu v klídku a ve svém kmeni navíc nijak nevyčnívala? Kdyby chodila na TC neustále Kimmy a Spencer byl v pohodě, věř mi, že ten poměr jejich zpovědí by byl jiný.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod XtttX » 05 lis 2015, 22:10

miky253:
Bolo to myslené tak, že v sérii kde si cast volili fanúšikovia má každý hráč dostať adekvátny priestor a nie skončiť s "Brenda" editom. Nevzťahovalo sa to len na Kelly...

Kimmi možno nechodila tak často na TC, ale Kelly hej. Wiglesworth bola vo všetkých 4 kmeňoch so Spencerom, takže "jeho" 5 kmeňoviek absolvovala aj ona, a zatiaľ čo on má 27 spovedí, ona má 4.

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod HUK » 05 lis 2015, 22:37

Prostě vyhraje Stephen, nevím, co furt řešíte něco jinýho. Nevyhraje "velká legenda" Kimmi, stejně jako nevyhraje Ciera ani Tasha a ani Jeremy a ani Spencer :beer: Prostě se smiřte s faktem, že Stephen je vítěz a je to :)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Dejvy » 05 lis 2015, 23:11

Mohol by niekto spisat kto ako hlasoval?
+ popisat ukazky z dalsieho dielu.
(Videl som tu skratenu verziu)

Ďakujem vopred.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod XtttX » 05 lis 2015, 23:18

Kass, Abi - Tasha
Ciera - Savage
ostatní delili hlasy medzi Kass(6) a Cieru(4).


Upútavka - http://www.survivorfever.net/vc_s31_promo_ep8_11_4.html

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 05 lis 2015, 23:29

XtttX píše:Tie čísla mám odtiaľto.
Po 7 epizódach:
1. Spencer + Savage (27)
3. Abi (18)

Wow, Toho Spencera bych i chápal, přece jen se furt debatuje o jeho vyloučení + ve všech žebříčcích před začátkem řady měl nejvíc hlasů, čili lidi maj co chtěli, ale Savage stejně zpovědí, o 9 víc než druhá Abi :shock: Že by zafungovalo ono přátelství s Probstem? ;) Taky mi přijde z týhle řady snad nejvíc hejtovanej, na sucks už má hezkej 18 stránkovej Hate Thread a dokonce i Eliza ho fuckuje na twitteru snad při každý epizodě, Randy a Max taky zrovna nejsou jeho fans :mrgreen: O to víc mu ale fandím, líbí se mi, jak ty lidi se*e :lol:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Pete » 06 lis 2015, 05:51

Co se týče editu, musím souhlasit s XtttX. Když je někdo úplně neviditelný v sérii kde pro hráče hlasovali fanoušci, to je podle mě úplně špatně. Viděl jsem verzi bez hlasování na konci a vůbec jsem si nemohl dát dohromady kdo dal druhej hlas pro Tashu - jo aha, Abi tam ještě je :o ta aspoň měla nějaký prostor na začátku. 27! zpovědí u Savage mi příjde nechutný :vomit: na úkor takové Kelly a Kimmi.

Favs: WTF všichni venku, Kelley (protože prostě :sex: )
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 06 lis 2015, 07:55

Jen tak na okraj: nevšimli jste si někdo ve scéně, kdy se Savage a spol. bavili u studny, těch podivných záběrů na víko od studny?
Že by další imunita/vodítko k imunitě?

Obrázek

Nebo lepší obrázek tady:
http://imgur.com/aoNow5W

Ha, koukám, že jsem nebyla jediná :D
https://www.reddit.com/r/survivor/comme ... _the_well/


+ jeden Keithův moment, co mě pobavil :D
Obrázek
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod XtttX » 07 lis 2015, 00:03

10 Things Kass McQuillen Wants You To Know Following Her Second Chance Send-Off

Obrázek
9. Who could you see making it to the Final 3 this season?
"At this point in the game, I am really rooting for Kimmi Kappenberg as the person I want to win and get to the end. I feel like if she could win by staying under the radar, it would reinforce that that’s how 'the older woman’ needs to play. I feel like she’s playing smart, which is [to] just let the alphas do what they’re gonna do.

When I went to Ponderosa, I was seriously rooting for Kimmi, Abi-Maria Gomes, and Ciera Eastin as the three people I was really gonna try to help win. And Abi? [That] would be glorious."


Obrázek
Obrázek
Obrázek

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod couts » 07 lis 2015, 22:02

Zajímavá epizoda. Líbí se mi jak všichni chtěji hrát a nneí jen jeden vůdce a podle něho jde celá řada. Ciera skvělá na kmenovce, snad dokáže něco vymyslet.
Fandím: Ciera, Tasha, Joe, Spencer, Keith, Stephen, Kelley

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Kalam » 07 lis 2015, 23:19

Brutální díl.Od začátku do konce jenom taktizování a taktizování,tak to mám rád.Hned zkraje se mi Savage přiblížil do mýho hatelistu, kde po konci epizody taky skončil.Ty jeho plky mě vážně serou plus ten jeho americkej vybělenej falešnej úsměv a navíc mi jde po Cieře.Ta mě štve,rozhodně se teď do žádnýho chaosu neměla plíst,ten měla nechat jenom na Kass.Takhle stejně vyloučili Kass plus jí zůstal megaterč na zádech.Holce se odvaha a chuť hrát ale upřít nedá.Modlím se aby něco vymyslela.Rozhodně tam má lidi který by s ní spolupracovali např. Spencer,Abi,Joe,kelley,keith.To už je dohromady půlka.Konečně když se Spencer dostane do dobrý pozice tak můj druhej favorit spadne na dno,ale proto mám survivor tak rád,je to prostě nevyzpytatelná hra,která se mění každým dnem.Proč je edit Kimmi,Keitha a Kelly nulovej?Jednoduchý,jsou to nulový hráči, který nejsou moc zajímavý,ani hrou,ani komentářema.Proč je Spencer v popředí?Protože se dokáže logicky zamyslet nad hrou,ví co se děje,neplká sračky,bojuje o přežití.Není to proplouvač jako ty ostatní.Třeba se ještě ty 3 nějak předvedou.Viděl bych to že Kimmi 39 dní zvolí vyčkávací taktiku a pak na závěrečný kmenovce to rozjede ve velkým stylu jak hrála suprovou hru a řekne všechno o svejch velkejch krocích,třeba jak vymyslela název kmene.Vedle ní bude sedět nervozní Kelly ze který nevypadne ani slovo a pak tam bude Keith,kterej si odplivne a pak si ještě jednou odplivne.UUU to bude vzrůšo...No prostě tyhle lidi v tichosti brzo vypadnou,modlím se v to..chci tam hráče,ne ovce...

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Sajgon » 08 lis 2015, 01:25

Legenda kimmi zase nepredvedla vubec nic, kdyz nepocitam kysely obliceje na facku :lol: :lol: :lol:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod sextant » 08 lis 2015, 04:31

Tak s titulky je to lepší. Konečně vím co říkají. Ciera ze sebe udělala hezký terč a asi brzo poletí. V soutěžích nic neukázala a akorát klape hubou. Berme v úvahu, že trosečníkům pomalu začíná docházet trpělivost poslouchat něčí rytí. Abi se naopak chytře stáhla do pozadí. Je jako myška a jen pozoruje. Na zdejší doporučení jsem si všiml znaku na studni. Je opravdu zvláštní a může to být nějaká imunita nebo výhoda do hry. Uvidíme dál zda to skutečně má nějaký význam.
Dost mně překvapilo, že vyloučená Kass se stává členem poroty. To chtějí udělat porotu o 10 členech? Dřív první vyloučený po sloučení do poroty nešel a mazal domů.
Moc mně zajímá příští epizoda koho vyhodí dalšího. Cieře bych to vyhození docela přál. Ty řeči a chaos si mohla nechat pro sebe. No rozhodla se dělat vlny, tak aby jí nesmetly přes palubu.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod kachna » 08 lis 2015, 18:26

Mně minule ani tak moc nepřišlo, že to sloučení bude v tolika lidech, ale dnes jak jsem viděla ten zmatek v táboře a to vypočítávání kdo s kým je, no to už jsem byla trochu zmatená. A když přičtu ti hromadu lidí na kmenovce, no wow :mrgreen:

Pořád nechápu to zbožňování Kimmi, mně je tak leda neskutečně nesympatická, takže jsem za těch málo zpovědí jediné ráda.

Líbil se mi proslov Ciery na kmenovce, ona prostě hrát chce, má radost, že tam může být a podle toho se taky chová.

Jinak díl takový obyčejný, prostě sloučení, jídlo, zmatek v táboře a celkem fajn soutěž. Jsem ráda, že vyhrál Joe, protože já mu to prostě přeju a jsou mi někde ty kecy kolem něho.
A to jak Spencer mluvil na Joea jak na debila, to jsem teda nepochopila. To ze sebe Spencer akorát dělal chytrého a zveličoval se. To byl prostě docela hnus :vomit:


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů