S31 - Cambodia - EP07

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Emaya
Příspěvky: 1
Registrován: 09 lis 2015, 00:53

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Emaya » 09 lis 2015, 01:15

Dobrej dil, prekvapko s tim sloucenim, to je zajimavy, ale ted je tam hroznych lidi, tezko se v tom orientuje.Ale zas je muj milacek Joe ve vetsim bezpeci a uz mel namale, tak ok.
Co blbne Siera vubec nevim, prece kdyz kua vidim, ze se nekdo pred myma ocima zrovna odepisuje nejakejma zabomysima sporama, nenakracim do toho, abych nezustala pozadu, no ne?
Kass uz jsem prestala videt jako opravdu dobru hracku, ona proste udela vlny a pak se pokusi jich vyuzit, to je hrozne nebezpecna strategie, skoro pitoma, kdyz neni v brutalnim ohrozeni, bych rekla.
Jsem sokovana Abi! Necekala jsem, ze se fakt nauci sklapnout a jak mi lezla na nervy, zacina mi bejt sympaticka, coz je neuveritelny.
A dalsi muj oblibenec, Spencer, ten uz zas dela blbosti.Myslela jsem ze pochopil, ze je potreba bejt pokornejsi po jeho prvnim pokusu, ale sotva ho ostatni vysekaj z pruseru, dvakrat, a on dekuje na vsechny strany, ziska trochu prostoru, zas zacne delat sachovyho mistra sveta a delat debila z Joea, kterej neni blbej myslim si, nikdo z nich tam neni.
A Tasha a Kelley maj naslapnuto.
Moji favoriti: Joe, Spencer, Kelley, Sierra, Tasha.

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Moly » 12 lis 2015, 22:35

ItalianManiac píše:Jen tak na okraj: nevšimli jste si někdo ve scéně, kdy se Savage a spol. bavili u studny, těch podivných záběrů na víko od studny? Že by další imunita/vodítko k imunitě?


Taky jsem na to hleděla, tak těžko říct, co se z toho vyklube. :hungry:

cypher.eu píše: Taky mi přijde z týhle řady snad nejvíc hejtovanej, na sucks už má hezkej 18 stránkovej Hate Thread a dokonce i Eliza ho fuckuje na twitteru snad při každý epizodě, Randy a Max taky zrovna nejsou jeho fans :mrgreen: O to víc mu ale fandím, líbí se mi, jak ty lidi se*e :lol:


A tak to já bych se k nim přidala. Neměla jsem ho ráda v Pearl Islands, nemám ho ráda ani teď. Každá jeho zpověď absolutně bez sebereflexe "Pohleďte na mne, na mé lícní kosti, považte, mám peněz jako želez, manželku bývalou modelku a vůbec, jsem morálně nad vámi nade všemi, protože já vím, co je nejlepší. A vy, prostí duchem a krásou, se plazte přede mnou a má božská shovívavost vás možná nechá projít dál." V jednu chvíli jsou twisty nejlepší věc na světě, v tu druhou zpropadený výmysl, jeho sociální inteligence taky pod bodem mrazu. Myslí si, jak to všechno nevede a jaký to není vůdce z boží vůle. A co mi taky lezlo krkem, jak ho při zpovědích v epizodě 6 zabírají zespod, aby to fakt vypadalo, že na nás shlíží jako mocná autorita. Nijak extra Elizu nemusím, ale když na jednom z Podcastů zahulákala na Roba Cesternina "Fuck you, Andrew Savage," těžko šlo něco namítat.

Favorité: Stephen, Jeremy
Ven: Fuck you, Andrew!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Radix » 15 lis 2015, 19:45

Tak merge je tady! A musím říct, že bylo zábavné sledovat ten chaos. Paráda! :dance:

Imunitu dle očekávání vyhrál Joe. Jsem zvědavý, jak dlouho se mu bude dařit vyhrávat.

Spencerovo vysvětlování Joeovi bylo trochu na přes držku, :angry: ale nemyslím si, že spolu vydrží spolupracovat dál.

Kass udělala nesmyslnou chybu, přičemž Ciera jí zdatně sekundovala, když začala všem lézt na nervy, což v tomhle velkém počtu lidí je sebevražda. Tasha to ustála dobře a Savage taky. Potom už to bylo jenom o tom, zda půjde Kass nebo Ciera. Nakonec jsem moc rád za vyřazení Kass. Řeči Ciery na TC chápu, protože ví, že to podělala, a snaží se to zachránit řečmi o tom, že jsou vlastně ostatní poserové, kteří nechtějí hrát. Nicméně si myslím, že pokud se nestane zázrak, tak přiště Ciera poletí. Kelley a Abi by se ještě mohly udržet i pak.

ItalianManiac píše: + jeden Keithův moment, co mě pobavil :D
Obrázek


Keith je super zábavná postavička, proto mu i fandím. :D Dost možná se i do finále dostane, protože nehraje nijak extra strategickou hru. I když k vítězství může stačit i jeden pořádný tah. Pro příště prosím víc Keitha! :D

Těším se na další díly, jak se to vyvrbí!

Favoriti: Savage, Keith, Fishbach, Spencer, Kelly, Kelley, Tasha
Nefandím: Abi
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod Pietro » 26 led 2016, 11:54

Tak nám bude dělat Kass peklo aspoň v porotě. A ona určitě zavčasu vypění. :hungry:

Joey vyhrál imunitu, ale jestli bude takhle pokračovat, poletí hned, jak něco projede.
Ciera jednou za řadu nedrží zobák a hned je na odstřel - pomaličku jí začínám odpisovat.
Oceňuju ovšem její schopnost okecat svoje herní úlety. Ale jen tak vlítnout do té největší špíny a nastavit hlavu na špalek...

Keith.. to je buran numero uno. A jestli projde zas do final 5, tak snad i nejúspěšnější. :D
Ze Savage je strašnej morous... :-?

Název: Orkun? Nebýt toho tweetu, co postl "KimmiLover" (víte o koho jde, ne? :D ), tak ani nevím, jak na to přišli, jindyva se tam dohadujou...

Cieru si můžu škrtnout a tak nějak mám neblahý dojem, že mi odejde i hlavní želízko v ohni Kelley. :(
Čím víc bude přeskakovat (je v minoritě) tím víc to bude nápadný a tím spíš jí vylejou. Má sice HII, ale to se musí umět použít. Snad se mýlím.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 17:26

Tam minule přerozdělení kmenů a o díl později sloučení? Ve třinácti lidech? Čert aby se v tom ted vyznal, kdo se paktuje s kým.
Chaos Kass chaos po sloučení akorát zmírnila tím že si na záda nakreslila terč a řekla si o vyloučení. Chybět mi tahle protivná baba rozhodně nebude.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů