S31 - Cambodia - EP08

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod milan » 05 lis 2015, 09:17

Epizóda 8
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod Pete » 12 lis 2015, 05:32

Zhruba od čtvrtky dílu jsem si myslel, že Fishbach je jasnej, proto mě epizoda vůbec nebavila. Společně se Savagem jsem byl podraženej a já se přistihl u toho, jak na konci kmenovky říkám nahlas: "Jooooo" :dance:
Kass přehrávání v porotě mi přislo stupidní, ale hláška "You made it to the jury" a hned potom "Oh, right back at you" mě dostala jako nic. :D
Když si k tomu přičtu jediný skvělý moment Keitha ve hře - řízení Tuk-tuku, tak vlastně z toho vyjde nadprůměrná epizoda a já se konečně těším na další.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 12 lis 2015, 08:30

Bye Bye Savage, to se bude dneska na sucks slavit :mrgreen: Povedený tah od Kelley, Jeremy má tak trochu máslo, protože za dnešní výsledek může v podstatě on změnou hlasu ze Stephena na právě Kelley :smile:

Jinak co jsme mohli dneska vidět - po mnoho epizodách trochu Keitha, kterej je sice celkem zábavnej a je vidět, jak si svůj čas ve hře užívá, avšak strategicky je naprosto nulovej a rozhodně bych místo něj radši viděl hrát Jima nebo dokonce Troyzana... dále opět Stephenovy komplexy z Joea, popravdě jsem si myslel, že se Stephen zase rozbrečí, ale nakonec to udržel :idea: :mrgreen: Golden Boy Joe zase vyhrál, což mu přišlo vhod, jeho terč ale nabývá neskutečných rozměrů... bude velkej zázrak, jestli dá final 3.

Nejzajímavější částí pak byla opět kmenovka, dnes plná fakáčů :mrgreen: Kass se chová jak úplná kráva, očekávám hodně bitter proslov na FTC... Jak už jsem psal, idol zahranej moc pěkně, jen nechápu, proč nezaměřili rovnou Jeremyho, kterej tomu tam šéfuje :? Abi po pár epizodách opět zahláškovala a její "You made it to the jury" bylo prostě boží :lol: Savageovi jsem fandil, ale pravdou je, že jeho strategická a sociální hra nebyly zrovna moc silný, takže i kdyby se dostal do finále, šanci na výhru by pravděpodobně neměl (možná tak sedět vedle Kelly a "legendy" Kimmi :) )

Favoriti po 8. epizodě: Jeremy, Kelley a ať mám někoho do třetice, tak Abi :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod aqmel » 12 lis 2015, 10:20

no slava -konecne se neco stalo a idol dokazal odstrelit savege a oslabit tashu on byl taky guru pro ni a tedka je sama a musi neco delat jinak pujde zachvilku taky -dalsi muze byt stephan moc toho tam nedala ,-

a je taky pejsek nejAKe vetsiny ktera se vzdy spoji domluvi koho odsteelit -moc logiky,-to nema moc- kelly misto stephana a proc ne jeremy? joe taky je hrozba spencer po breceni je mimo radar radsi a abi maria se radsi taky stahla do klidu a kdo vi kam dojde a ciera to nazacatku , potopila a bije se jen o zachranu -chtelo by tez nejaky rychlejsi odstrel dvoj kmenovych rad po sobe at se snizi a projevi se i jiny at divak se hlavne bavi zatim to je take nijake.

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod HUK » 12 lis 2015, 11:53

Viděl jsem každou sérii Survivora a podle vývoje, ale i střihů je víc než jasný, že vyhraje Stephen. Ať si říká kdo chce, co chce je to tak a jinak to nebude :dance: ;)

tomtou
Příspěvky: 8
Registrován: 12 lis 2015, 12:13

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod tomtou » 12 lis 2015, 12:18

HUK píše:Viděl jsem každou sérii Survivora a podle vývoje, ale i střihů je víc než jasný, že vyhraje Stephen. Ať si říká kdo chce, co chce je to tak a jinak to nebude :dance: ;)


Hej je to smutný, ale je to tak... podle střihu přesně odhadneš kdo pravděpodobně bude ve finále případně vyhraje. Stephan, ale i Jeremy, Spence anebo Golden boy Joe :D
Jeden z nich... holka to podle mě nebude, ale možná se pletu... Ale kdokoli kdo se z těhle 4 dostane do finále má větší šanci než jakákoli holka :)

earthworm
Příspěvky: 2
Registrován: 16 srp 2015, 07:26

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod earthworm » 12 lis 2015, 13:33

Tak tohle bylo perfektní, těsně před TC už jsem zbytek dění odsoudil jako danou věc Ciera/Kelley split, ale výsledek mě překvapil stejně jako všechny ostatní :o :D
Nedokážu pochopit že se nerozdělovaly hlasy, hlavně že se ještě před hlasováním o imunitách bavili :shock:
S odchodem Savage spokojenost, pořád se tváří jako hrdina a skautík, ale to co předváděl od vyloučení Wooa, jemu úplně hráblo. Jeden :fuck: za druhým, pěkně si poškodil reputaci :mrgreen:

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod kachna » 12 lis 2015, 13:49

No teda jako výsledek mě dost překvapil :mrgreen: Jen mě mrzí, že neodešel Stephen, který teda mimochodem pro mě rozhodně není tak dobrý hráč, abych mu chtěla říkat příjmením. Čekala jsem, že se dneska zase rozbrečí kvůli tomu, že má komplexy z Joea.
Jsem neskutečně ráda, že Joe vyhrál imunitu, protože jak jde z mých komentářů poznat, prostě je to můj favorit a hrozně mě mrzí, že má kvůli fyzické zdatnosti a celkové povaze obrovský terč, protože on je jeden z těch, které bych si neskutečně přála vidět ve finále-
Keith pobavil na odměně, je fajn taky vidět část toho, jak si ti lidi tu hru užívají.
Jsem zvědavá, jak to dopadne příště a jestli někdo seskočí, protože to sice znamená výhodu ve hře, ale taky ztracenou imunitu a terč na zádech. Tak uvidíme, kdo to riskne.

Mí favorité: hlavně Joe a vcelku i Kelley. Byl to i Savage, který by si to zasloužil, ale po dnešku má smůlu.
Ven: Stephen, Stephen, Stephen...

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod hozu » 12 lis 2015, 14:00

Parádní díl. Osobně už před soutěží o Imunitu jsem si říkal, že očividnější to vyřazení Stephena být ani nemůže a ono to bylo nakonec úplně jinak. Osobně nechápu, proč radši nepočkal, až se jak to dopadne. Tak na sebe jen zbytečně ukazoval (Ale taky už jsem doufal, že by Joe mohl konečně jít).
Každopádně jsme viděli pěkný tah s imunitou, už jsem si také myslel, že jaká rutinní kmenovka nás čeká. To vyřazení bylo fakt nečekané. Savage podle mého napsali, ne primárně kvůli strategickým důvodům, ale protože je prostě sr*l. Ciera ho už minule tuším napsala z nějakého takového důvodu. :D
Ale jsme zvědav, jestli to vůbec bude mít i nějaký výsledek a promíchá se nějak aliancí/emi.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod HUK » 12 lis 2015, 16:37

kachna píše:No teda jako výsledek mě dost překvapil :mrgreen: Jen mě mrzí, že neodešel Stephen, který teda mimochodem pro mě rozhodně není tak dobrý hráč, abych mu chtěla říkat příjmením. Čekala jsem, že se dneska zase rozbrečí kvůli tomu, že má komplexy z Joea.


Kdo nevidí, že Stephen je vítěz téhle série je podle mě hlupák. A ten tvůj miláček Joe, kterej nemá ve hře žádnou moc a po první prohraný soutěži o imunitu jasně letí, protože ho chtěj venku všichni ne jenom Stephen. Mimo to Stephen to má rozehraný ze všech nejlíp, vyloučení Savage mu přišlo vhod. Teď je č.1 u Jeremyho a mimo to mají Tashu, kterou můžou po čase lehce odstranit. Jednoduše řečeno Jeremy a Stephen potřebujou vyloučit Wentworth, Cieru a Joea a když se jim tohle lehce povede, na řadě je Tasha. Pak už je to jenom mezi Jeremym a Stephenem a Stephen vyloučí Jeremyho. A bude následovat final 3 Stephen, Kimmi a Abi/Keith. Takhle to bude :fuck:

P.S.: Jinak nic proti Joe je určitě hodně atraktivní........A Stephen si na něm neléčí žádné komplexy, ale poučil se ze své předchozí řady v Tocantins...

Ten spoilerodiní příspěvek byl smazán. Co nebylo přímo řečeno v upoutávce je stále spoiler a patří sem: viewtopic.php?f=61&t=2981

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod klok » 12 lis 2015, 18:26

parádní díl, ICH jsem si musela na konci přehrávat, kdyby to nedal joe, bylo by po dobré epizodě, rada a je venku, žádná kovbojka. :D nelze než souhlasit s kachnou, konečně taky něco pro dámy, jak se ty svaly napínaly.... :eee: no nic.. za pár dílů je venku. snad pak budou dělat hezké záběry aspon na jeremyho...
kmenovka fakt vtipná, celkem ironie, že to odnesl zrovna savage.

k tomu vítězi- varner měl na začátku taky dobrý edit..... ;)

Upraveno. Původní HUKův komentář a reakce na něj smazány

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 12 lis 2015, 18:55

Chápu, že jsou holky paf z Joea, hodně vzdáleně chápu i jedince posedlé Kimmi, ale že tu bude takový milovník Stephena mě prostě překvapilo :mrgreen:

Jinak mě i celkem překvapila Ponderosa, nebudu ale spoilovat, k vidění zde:
https://www.youtube.com/watch?v=lICvsbDIzDA
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod lVlorf3us » 12 lis 2015, 19:39

Ač mám Savage rád a fandil jsem mu, tak musím říct, že to byla luxusně zahraná imunita. Jedna z nejčistokrevnějších záchran vůbec - už jen kvůli počtu hráčů jsem ještě neviděl 9 hlasů pro jednu osobu. Masakr. A pak najednou Savage (čekal jsem s úsměvem, že by to mohl schytat Stephen) - jeden z těch momentů, kdy člověk vykulí oči a jen si pro sebe řekne *fuck!*. :D

Hra je teda rozehraná pěkně. Taky se mi líbí, že tam dávají osvěžující prvky jako třeba Keith a tuk-tuk, to bylo super, mělo to ten správnej *vibe*. Jsem zvědav, jak se to vyvine. Jeremy to svým zastáním Stephena pěkně podělal. Teď už má jako "štít" jen Joa.

cypher.eu píše:Jinak mě i celkem překvapila Ponderosa, nebudu ale spoilovat, k vidění zde:
https://www.youtube.com/watch?v=lICvsbDIzDA


Super Ponderosa. :) Vždycky rád vidím, když se v porotě "skamarádí" ti, co se ve hře zrovna nemuseli.

HUK píše:Viděl jsem každou sérii Survivora...


Tak to jsi velkej kluk. :) Já viděl velkou část i 2-3x a z mého pohledu to tedy vůbec jasný není. Takže si to ohánění hlupákama nech. Střih Stephena je sice zajímavej, ale to je i plno dalších střihů. Kdyby měl vyhrávat každej s podobnýma střihama, tak mi řekni, proč nikdy nevyhrál Russel, Malcolm, Rob Casternino, Penner... hm? :-)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod kachna » 12 lis 2015, 19:52

HUK píše:Kdo nevidí, že Stephen je vítěz téhle série je podle mě hlupák. A ten tvůj miláček Joe, kterej nemá ve hře žádnou moc a po první prohraný soutěži o imunitu jasně letí, protože ho chtěj venku všichni ne jenom Stephen. Mimo to Stephen to má rozehraný ze všech nejlíp, vyloučení Savage mu přišlo vhod. Teď je č.1 u Jeremyho a mimo to mají Tashu, kterou můžou po čase lehce odstranit. Jednoduše řečeno Jeremy a Stephen potřebujou vyloučit Wentworth, Cieru a Joea a když se jim tohle lehce povede, na řadě je Tasha. Pak už je to jenom mezi Jeremym a Stephenem a Stephen vyloučí Jeremyho. A bude následovat final 3 Stephen, Kimmi a Abi/Keith. Takhle to bude :fuck:

P.S.: Jinak nic proti Joe je určitě hodně atraktivní........A Stephen si na něm neléčí žádné komplexy, ale poučil se ze své předchozí řady v Tocantins...


No, počkej, tak to bych teda chtěla vědět, z čeho usuzuješ, že Stephen je jasným vítězem série. Zajímavý edit v téhle hře rozhodně neznamená, že jsi vítězem. Savage taky měl milion x zpovědí a pakoval si tašku.
A rozhodně neříkám, že Joe má našlápnuto na výhru. Troufám si říct, že znám tu hru aspoň na tolik dobře, abych věděla, že lidi typu Joe prostě mají obrovský terč na zádech a málokdy se dostanou do finále, Ozzy, Malcolm, Brad aj., ale mně se prostě líbí, když tu hru člověk miluje a nebojí se to dát najevo, viz. ochotná práce v táboře, užívání soutěží, shánění jídla, odměny, prostě všechno. Jsou to ty typy, u kterých víš, že by byly neskutečně šťastný ne jen za milion, i když teda chápu, že ten kdo vyhraje milion je šťastnej dost, ale za ten pocit, že vyhráli hru, kterou fakt milujou. Toť můj názor.

A mimochodem, pokud Stephen nemá žádné komplexy, tak mi vysvětli, proč v každé epizodě brečí a nebo zadržuje pláč. Ano, ta hra je hodně emotivní, ale rozhodně bych řekla, že v jiném směru.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod lVlorf3us » 12 lis 2015, 20:12

kachna píše:..ale mně se prostě líbí, když tu hru člověk miluje a nebojí se to dát najevo, viz. ochotná práce v táboře, užívání soutěží, shánění jídla, odměny, prostě všechno. Jsou to ty typy, u kterých víš, že by byly neskutečně šťastný ne jen za milion, i když teda chápu, že ten kdo vyhraje milion je šťastnej dost, ale za ten pocit, že vyhráli hru, kterou fakt milujou. Toť můj názor.


Tak tak. Taky mám nejradši ty "srdcaře", kterým je vidět na očích, že je to baví a užívají si to a jdou tam spíš za tím titulem survivora, než pro ten milion. Jenže, z nějakého důvodu, ty největší srdcaře a bojovníky spousta lidí odsuzuje a hejtuje a naopak jsou jak vylitý z hráčů, co nic nedělají, nic neumí a "neprojevují se", protože to je v jejich očích ta správná a respektuhodná strategie.

Já naopak lidma, co plujou "under the radar" a v kempu se válejí a v soutěžích jsou levý jak šavle, pohrdám. Když už tam člověk jde a je to příležitost, co se naskytuje jednou za život, tak proč z ní nevytěžit maximum a neužít si ji. Bych nedokázal být někde 39 dní a jen se flákat a tu a tam kecat o strategii. Vskutku zábava. :)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod miky253 » 12 lis 2015, 20:51

Pokud stejně jako já nechápete, proč ta většina nerozdělila hlasy, doporučuji přečíst si následující článek od Stephena. Skvělé čtení. http://www.people.com/article/survivor-cambodia-second-chance-stephen-fishbach-blog-andrew-savage-eliminated
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod brninho » 12 lis 2015, 21:33

Většinu epizody jsem si myslel, že Savage to má parádně rozehraný na záchranu, ale komu čest tomu čest, Kelley to zahrála výborně...Savage dostal svoji zaslouženou druhou šanci, poprvé ho částečně potopil ten nesmyslnej twist, na kterej se mohl vymlouvat, teď už víme, že je to hodně průměrnej hráč, kterýho potřetí vidět nemusíme, fanoušek Survivoru si tak jeden bod ze seznamu "Co by kdyby" může odškrtnout. Jen mě mrzí, že je to další old school venku a zvyšuje se tak šance pro nějákýho Cagayana nebo SJDSáka na výhru.
Ciera je bohyně, dejte si facku, kdo jste při BvW psali, že si all-stars nezaslouží, vim že vás tu bylo víc :D Hraní Survivoru je její filozofie, v BvW z toho byl hlas proti své vlastní matce a tahání kamenů, v téhle sérii je to absolutní otevřenost jak na odměně tak hlavně na TC a nejlepší je že tím nakazila i svoje "spoluhráčky", paráda, snad dá nějak dohromady čísla, i když by to na 99 % přineslo oběť ve formě Spencera v dalších několika dílech...

Fandím:Ciera, Kimmi, Wiggles, Abi, Jeremy, Fishbach
Ven: Spencer, Tasha, Wentworth, Keith
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod kata_rina » 12 lis 2015, 22:01

Tak po dlouhé době se opět vyjádřím k této sérii, jelikož si to tenhle díl zaslouží! Stephen se pomalu ale jistě dostal do popředí, nato, že z počátku o něm nebylo ani slyšet. Uvidíme jestli se mu to vymstí nebo ne!
Soutěž o odměnu fajn, odměna taky. Ale nejlepší ze všeho byl Keith a jeho zběsilá jízda na tuk tuku :lol:
IC nudná, ale co vymýšlet v pro tolik lidí... Kdyby Joe nevyhrál, věřím, že by letěl. Stephen by pro něj určitě hlasoval a Spencer s Tashou vypadali, že by do toho šli taky + samozřejmě Kelley, Ciera a Abi. Co se Abi týče, nějak se zklidnila nebo spíše její edit se zklidnil? Každopádně se mi takhle líbí víc :D dokonce se i v soutěžích snaží :idea: Ciera hraje hodně agresivní hru a to se mi líbí. V BlvsW jsem ji nijak nemusela, přišla mi tam jako mrtvá váha, ale tady ukazuje, že druhou šanci si zasloužila. Její slova před TC "I hope for a miracle" se vyplnila :D
Potom, co Joe vyhrál byl na řadě Stephen, toho chtěl ale ve hře udržet Jeremy a tak neúmyslně poslal domů Savage :D Crazy díl opravdu, konečně se tahle řada rozjíždí, do sloučení to pro mě byla nuda na entou ... Samozřejmě by mi ani nevadilo vyloučení Kelley, ale tohle byla taková třešnička na dortu ;)

:idea: Ciera, Stephen, docela i Jeremy (má to dobře rozehraný) a Keith (vtipná postavička série)
:down: Tasha, a nějak mi nesedí Kelley
cypher.eu píše:Jinak mě i celkem překvapila Ponderosa, nebudu ale spoilovat, k vidění zde:
https://www.youtube.com/watch?v=lICvsbDIzDA


Ponderosa opravdu stojí za zhlédnutí!
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod XtttX » 12 lis 2015, 22:17

cypher.eu píše:Savageovi jsem fandil, ale pravdou je, že jeho strategická a sociální hra nebyly zrovna moc silný, takže i kdyby se dostal do finále, šanci na výhru by pravděpodobně neměl (možná tak sedět vedle Kelly a "legendy" Kimmi :) )


Prosím ťa, ako si došiel na to že Kelly a Kimmi by vo finále nemali šancu???

Medzi ostatnými sú obľúbené, čiže majú dobré sociálne hry.
V porote nemajú žiadnych nepriateľov!!!
Nikto z doteraz vylúčených hráčov sa o nich nevyjadril negatívne!!! (A kto tieto rozhovory sleduje, vie že jediný kto neobitchoval polovicu castu bol Woo. :) )

Toto som dával už do diskusie k minulej epizóde(z rozhovoru s Kass):
9. Who could you see making it to the Final 3 this season?
"At this point in the game, I am really rooting for Kimmi Kappenberg as the person I want to win and get to the end. I feel like if she could win by staying under the radar, it would reinforce that that’s how 'the older woman’ needs to play. I feel like she’s playing smart, which is [to] just let the alphas do what they’re gonna do.

When I went to Ponderosa, I was seriously rooting for Kimmi, Abi-Maria Gomes, and Ciera Eastin as the three people I was really gonna try to help win. And Abi? [That] would be glorious."

#queenofponderosa

To že sú trestuhodne podeditované neznamená že nemajú šancu na výhru. ;)

Akože buďme reálni... Kelly s takýmto editom nevyhrá. U nej predpokladám že bude vyidolovaná, vytiahne si purple rock alebo sa stane obeťou nejakého iného twistu(double vote), pretože z histórie vieme že hráči s takými osudmi dostávajú práve takéto edity, aby si ich diváci neobľúbili a potom necítili krivdu.
Mrzí ma to, pretože Kelly je v tejto sérii totálne úžasná. :love: Aspoň že je stále v hre...

Kimmi by som zase tak úplne neodpisoval, ten edit je o niečo lepší, pripísali jej zásluhy za blindside Monici, a stále tam ukazujú také tie jej momenty. Môže sa jednať o ďalšiu zo zástupu "nezaslúžených" víťaziek...

A Savage by šancu na výhru nemal, imho. Niektoré ženy ho tam nemali radi, a väčšina poroty by skôr hlasovala pre niekoho kto nie je taký prachatý, myslím si.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 13 lis 2015, 00:37

cypher.eu píše:Jinak mě i celkem překvapila Ponderosa, nebudu ale spoilovat, k vidění zde:
https://www.youtube.com/watch?v=lICvsbDIzDA

Ponderosy taky linkujeme ke stažení i do download sekce, průběžně tam přidám i CZ titulky ;)

Jinak se kvůli titulkování už nějak nestíhám vyjadřovat k dílům, ale k dnešnímu prostě musím :D Asi jedna z nejlepších a nejnečekanějších kmenovek - jakmile Kelley zahlásila "You know what, Jeff...", tak bylo ostatním na tvářích úplně vidět, jak jsou z toho v prdeli :o :lol:

lVlorf3us píše:... jeden z těch momentů, kdy člověk vykulí oči a jen si pro sebe řekne *fuck!*. :D

Musím se přiznat, že u kmenovky jsem se podobně projevovala ne pro sebe, ale nahlas na celej pokoj :heat:

#QueenKelleyForTheWin
Taky musím říct, že jakkoliv jsem Kelley kvůli "výkonu" v SJDS nechtěla v Druhé šanci vidět, po tomto dílu jí fandím asi nejvíc. Ukazuje, že umí hrát, a ve svojí řadě byla prostě obětním beránkem aliance.

:idea:: Kelley, Ciera, Joe (= :sex: )
:down:: hmm, už tam asi není nikdo, komu bych vyloženě nefandila, ale poslední dobou moc nemusím Tashu a Stephena
Pobavilo: Keithovy scény s tuk-tukem, prostředníčky Kass a Savage :fuck: + Ciera a její koulení očima :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod sextant » 13 lis 2015, 07:35

Já nemohu hodnotit co kdo řekl, protože moje angličtina připomíná španělštinu Karibských indiánů hodinu po Kolumbově vylodění. :)
Soutěže se mi líbily obě dvě. V soutěži o imunitu se mi líbí, že není založena na fyzické síle a vlastně vyhrát může kdokoliv.
Zahrání imunity byl výborný tah. Vždy mně mrzí, když hráč odchází s imunitou v kapse.
Zajímá mně, zda zase skrytou imunitu do hry vrátí či zda ty dvě co byly nalezeny byly jediné.
Musím poděkovat ItalianManiac za titulky zde, protože na stránce s titulky se nemohu přihlásit. Mrzí mně prudiči co si na ni otevírají pusu. ItalianManiac nenech se takovými hlupáky otrávit a správce stránky by jim mohl dát ban.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 13 lis 2015, 08:30

sextant píše:Musím poděkovat ItalianManiac za titulky zde, protože na stránce s titulky se nemohu přihlásit. Mrzí mně prudiči co si na ni otevírají pusu. ItalianManiac nenech se takovými hlupáky otrávit a správce stránky by jim mohl dát ban.


Díky za pochvalu :idea: :oops: Neboj, otrávit se rozhodně nenechám kvůli dvěma trollům (možná je to jen jeden a ten samý člověk). A ban jim asi zařídíme, protože už jsou trapní :fuck: :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod XtttX » 13 lis 2015, 14:11

Takže podľa všetkého, Joe superúžasný vykecal pred TC Kelley že pre ňu ostatní budú hlasovať, a kvôli tomu ona použila HII. Lololol. To je idiot. Takto sa pripraviť o verného spojenca. Dúfam že pri prvej prehranej imunite poletí... 8)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod lVlorf3us » 13 lis 2015, 16:57

XtttX píše:Takže podľa všetkého, Joe superúžasný vykecal pred TC Kelley že pre ňu ostatní budú hlasovať, a kvôli tomu ona použila HII. Lololol. To je idiot. Takto sa pripraviť o verného spojenca. Dúfam že pri prvej prehranej imunite poletí... 8)


Ikdyby to byla pravda, tak nemohl tušit, že vyhodí Savage - když už, tak Stephena, na kterém se domlouvali a což by bylo naopak v jeho nejlepším zájmu. Ale pokud by to byl strategický krok a věřil tomu, že má K. imunitu, tak by asi býval hlasoval pro Stephena.. Takže pokud jí to opravdu řekl, tak to spíš asi bylo z respektu. Což z něj nedělá idiota, to z něj dělá správnýho člověka. :) Podle mě se tohle "vykecání" někomu, že letí, děje pravidelně, jen o tom nevíme.

Ty jen prostě sleduješ každý jeho přešlap / chybu, jako kdyby ostatní chyby nedělali. :) Svým způsobem je to vlastně už obsese, doporučuji zkusit nejbližší psychiatrické oddělení a požádat o diagnózu. Možná máš jen Joeanglimiózu, nebo tak.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod XtttX » 13 lis 2015, 21:39

lVlorf3us píše:Ikdyby to byla pravda, tak nemohl tušit, že vyhodí Savage - když už, tak Stephena, na kterém se domlouvali a což by bylo naopak v jeho nejlepším zájmu. Ale pokud by to byl strategický krok a věřil tomu, že má K. imunitu, tak by asi býval hlasoval pro Stephena.. Takže pokud jí to opravdu řekl, tak to spíš asi bylo z respektu. Což z něj nedělá idiota, to z něj dělá správnýho člověka. :) Podle mě se tohle "vykecání" někomu, že letí, děje pravidelně, jen o tom nevíme.

Ty jen prostě sleduješ každý jeho přešlap / chybu, jako kdyby ostatní chyby nedělali. :) Svým způsobem je to vlastně už obsese, doporučuji zkusit nejbližší psychiatrické oddělení a požádat o diagnózu. Možná máš jen Joeanglimiózu, nebo tak.


Je to pravda... Kelley sa k tomu vyjadrovala v Periscope, a predpokladám že sa to objaví aj v článku, ktorý bude neskôr preložený na webe.

Správneho človeka??? Ehm, tým že jej to vykecal prakticky podrazil svoju alianciu. A skončilo to tým, že len vďaka nemu hru opustil Savage. (Kto vie či by Kelley zahrala HII ak by nevedela že sa pre ňu hlasuje...) Človek ktorý sa ho snažil chrániť a dostať sa s ním čo najďalej, vzhľadom na to že sú obidvaja najväčšie fyzické hrozby. Tlieskam Joe, tlieskam... :D

Hráči z Takea skončia v kmeni s početnou výhodou 4:2, ktorej sa následne dobrovoľne vzdajú. V priebehu 4 TC sa 3 z nich zahasí pochodeň...
Kass a Ciera nezmyselne vylúčia Wooa, podrazia Savagea a zachránia Spencera. Kass je vylúčená hneď na ďalšej TC, a Ciera má odvtedy hlavu na špalku...
Joe vykecá Kelley že pre ňu všetci hlasujú, čo skončí vyidolovaním jeho spojenca - najväčšej fyzickej hrozby hneď po ňom. Dúfam že "karma" bude pokračovať... ;)

A že som sem hodil túto infošku neznamená že som ním posadnutý, preboha.
Jedná sa o podstatnú vec, ktorá sa nedostala do epizódy. Len som chcel poukázať na to, že Kelley sa za správne načasované zahranie HII pripisujú až príliš veľké zásluhy, a Joe evidentne nepatrí k najchytrejším. Len toľko...


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host