S31 - Cambodia - EP08

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod avsman19 » 14 lis 2015, 13:26

Tak Kelley to zahrála luxusně :idea: Fakt jsem si myslel, že většina půjde cestou "Ciera", jelikož je jasné, že dokud jí půjde o krk, pusu nezavře. A vzhledem k tomu, že umí říct ve správnou chvíli správnou věc, tak by měla být největším cílem všech lidí, kteří hru víceméně kontrolují, nebo ji kontrolovat chtějí.

Jsem rád za Kelley, Savage mi nakonec tak líto není, jeho hra šla z kopce. Ale trochu mi vadí, že byl takto oslaben blok mých oblíbených hráčů, kteří přišli o spojence. Tahle řada bude ještě hodně zajímavá :dance:

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod Megis » 14 lis 2015, 14:42

Napsat 9 lidí jedno a to samé jméno je a bude prostě nesmysl, ať si Stephen říká co chce, takže si někdo z té aliance opravdu zasloužil jít. Jenom škoda, že to byl zrovna Savage, který byl až na pár zbytečných fakáčů fajn :D Jinak se mi líbí, že většina lidí chce hrát (i když Ciera tvrdí něco jiného) a známe i některé podplány.

Největším oblíbencem je pro mě Jeremy, který na to jde kromě dnešní hrubice fakt chytře a má rozehránu výbornou hru. Stephen až na posedlost Joem taky není marný, samotný Joe je sympaťák, Spencerova hra je vždycky zajímavá, Keith když dostane prostor v epizodě, tak pobaví. Ze ženského castu považuju za nejsilnější (a to i strategicky) Tashu, Ciera je sice pro mě protivná, ale aspoň se snaží hrát. Kelley Wentworth má spíš jenom silácké kecy na to, že si myslím, že je tam omylem a nějak nechápu, čím si tuto druhou šanci vysloužila (pro mě by si nezasloužila ani dostat se do toho hlasování o druhou šanci), nicméně aspoň o ten HII se přičinila. Zbylá trojice holek je pak neviditelná - Kelly působí sympaticky, Kimmi si po té jediné epizodě, kdy dostala aspoň nějaký čas, moc neumím zařadit, z Abi se stala naprosto zbytečná vata. Nečekal bych, že bych radši uvítal protivnou Abi, ale tyto poslední epizody je tam prostě nejzbytečnější.

Fandím: Jeremy, Stephen, Joe
Ven: Kimmi, Abi, Kelley Wentworth

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod Sajgon » 14 lis 2015, 15:37

to xtt: legenda kimmi mela jednu zpoved. Doufam, ze jsi spokojenej :) a uz vubec nechapu jak muzes napsat, ze savage byl druha nejvetsi fyzicka hrozba. Se mi zda ze to mas v hlave nejaky cely pomotany :(

PS: kelley je tak strasne sexy :love: :oops: :sex: :heat: :sex:

Uživatelský avatar
kuxik009
Garant
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2013, 21:05
Nejoblíbenější série: Novější: Philippines, Caramoan, San Juan del Sur
Nejoblibenější hráči: Novější: Three Amigos, Cochran, Natalie (s29), Keith
Nejméně oblíbené série: The Australian Outback, Guatemala, Toscantins, One World

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod kuxik009 » 14 lis 2015, 18:53

Zdá se mi to, nebo je půlka série za námi a nikdo ještě nemohl nikdy pro Joea hlasovat? :o :D

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod couts » 14 lis 2015, 21:49

Yeaaah!!! Já tyhle blindsidy se skrytou imunitou prostě žeru a kord když to udělá ještě holka. Wentworth má u mě velké plus.
Keith zase bavil, škoda že v souboji o imunitu nevyřadil Joe to by bylo něco :)
Stephen se snažil Joe vyřadit ale jeho vyhraná imunita byla proti. Jeremy pak nakonec Stephena zachranil a hrozby se určili holky. Jesus :D Taky nechápu proč hlasy nerozdělili. Zase je ale fakt že Wentworth a Jeremy sve imunity skryly skvělé takže je nikdo ani nemohl odhalit. Ale měli prostě s tím počítat. O to krásnější byl blindside a vyřazení Savage.
Trošku mě mrzí že imunity budou jen na soutěžích, v táboře to taky mělo vlastní kouzlo škoda. O to zajímavější to bude v těch soutěží, protože imunitu bue potřebovat 70% hráčů :D
Příští epizodu doufám přeběhnutí Stephena, uvidíme co Spence každopádně věřím že ženská aliance menšina a uvidíme další zajímavý BIG MOVE.

Fandím: Ciera, Wentworth, Abi, Spencer, Stephen, Keith, Joe

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod Kalam » 14 lis 2015, 23:11

Tak tohle nemělo chybu...Po začátku epizody když se procházel Stephen se Cierou po pláži a bavili se o taktice, jsem si hned říkal že tohle bude super díl.Těšil jsem se že spolu něco vymyslí,sice se to nestalo ale snad příště.Tady bylo takovejch souher náhod který vyřadily Savage.Stephen si pod sebou řeže větev, když jde po Joeovi.Seženou většinu, ale pak zasáhne Jeremy,Savage se stáhne a plán se mění.Imunitu vyhraje Joe,což taky změnilo plány.Pak nejdou po Cieře ale po Kelley,to mě dost překvapilo.Jsem myslel že Savage bude tlačit na to aby šla Ciera,no a nakonec se ani nedělej hlasy.Prostě pro mě je zázrak že tam Ciera ještě je.Vyloučení Savage je pro holky skvělá možnost jak konečně získat většinu na svojí stranu.Jeremy nejspíš po nich pořád půjde, ale ted tady máme souboj Stephen versus Joe, kterej určitě bude pokračovat.Stephena jsem v jeho serii neměl vůbec rád ale tady mu začínám fandit,když vidím jak moc chce hrát a vyhrát.Na druhý straně Joe,přál bych mu aby se ukázal i jako taktická hrozba než jenom fyzická,ale to se nejspíš nestane.Joe je sympatak,takovej hodnej upřímnej člověk což znamená že pro tuhle hru je vlastně slabej,musíš bejt holt trochu svině.Už jenom to že vykecal holkám že se plán mění a půjde jedna z nich a tím si vyřadil hlavního spojence kterej mu kryl záda bylo bravůrní od Joea.Ale jo,díky Joe.Takhle to bude aspon ještě víc zajímavější...Spencer má ted bohuzel staženej ocas a dělá přikyvovače Jeremymu a ostatním.Prober se a jdi za Cierou která ti zachránila zadek.Taková aliance Spencer,Ciera,Kelley,Stephen a Abi by byla famozni a vyházet ovečky Kimmi,Keitha a Kelly.I když jsem dneska postřehl že ta Kelly možná nějakou taktickou hru hraje.Byla třeba u rozhovoru jak Jeremy zachránil Stephena a pak vzápětí byla u rozhovoru jak Joe říká holkám že Stephen nejde tak Kelly hrála blbou a říká že se ho někdo snaží udržet ve hře přitom věděla že to je Jeremy.Jo v survivoru musíš informace sbírat ale ne je moc posílat dál...

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod michello » 15 lis 2015, 03:42

Kmenovka mě dost překvapila, bylo pro mě překvapením, že se rozhodli zrovna pro Kelley a ještě větším, že nerozdělili hlasy. Volba Savage mě překvapila. Protože pokud Ciera a Abi netušili, že Kelley ma idol, tak volba pro Savage by byla hodně naivní, protože by pro něj nikdo jiný nehlasoval a i kdyby ty hlasy rozdělili (5-4-3), pořad by byl Savage v bezpečí, čekal bych právě volbu na Stephena.
Hodně dobře (možná nejlíp) na tom je Jeremy, nejenom co se týče hrozby je pod radarem, má idol a dobré vazby.
Soutěž o immunitu byla hodně napínavá, ale druh soutěže opět nic moc, chybí mi tam taková ta akčnost (fyzička + skládačka), ale chápu, na to je ještě moc lidí.
Jinak lidi typu Kimmy, Keith apod. podle mého pokud neudělaj z vlastním nápadem obrovký tah, nemají žádnou šanci na výhru, jen se podívejte, kdo by byl případně v porotě, byli by tam lidi, kteří uznávájí hráče, kteří dělají velké tahy, což jejich případ bohužel zatim není. Na druhou stranu by si je chytrej hráč nechal jako ty obětní beránky. (sorry XtttX, ale Kimmy tuhle hru absolutně nehraje, alespoň zatím).
Jinak nejvíc pobavilo Keithovo řízení na odměně a na kmenovce hláška Abi a samozřejmně samotné zahrání immunity :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod Radix » 16 lis 2015, 10:33

Tak zázrak, o kterém jsem minule psal, že je potřeba k záchraně Ciery se stal! Sice kvůli tomu vypadl Savage, což mě vcelku i mrzí, ale jsem rád, že použití HII vyšlo. Mám rád, když se to povede. :)

RC byla fajn a Ciera se pak z odměny snažila vytěžit maximum, ale moc se jí nezadařilo. Je vcelku vtipné, jak má Stephen neustále v hledáčku Joea. Tentokrát k jejich souboji naplno nedošlo, tak možná příště. I když je dost možné, že Joe to díky imunitám dotáhne daleko. No, uvidíme.

IC byla alespoň tentokrát zajímavá, kdy jsem i věřil, že by Keith mohl Joea porazit. Nepodařilo se, tak snad příště. Mimochodem, to mají v produkci tolik míčků, že je zatím každá IC s míčky? :D

Dost jsem se bál, že nakonec bude vyřazen Stephen, ale Jeremy ho zachránil. Na TC se Ciera opět prezentovala jako posledně, ale stejně si myslím, že brzy poletí. Nepochopil jsem, proč celá ta devítka hlasovala jenom pro Kelley. Proč nedělili hlasy? :? Joe evidentně vykecal Kelley, jak bude hlasování probíhat. Ta správně zahrála HII a vyloučila mu klíčového spojence. Savage byl v tomhle díle tak nějak permanentně naštvaný, až mě to štvalo, a Abi ho pak pěknou poznámkou dorazila. :D Každopádně mě na TC dost vadily reakce Kass a taky Ciery.

Upřímně si nemyslím, že se něco změní, a příště poletí Ciera.

Favoriti: Fishbach, Keith, Spencer, Kelly, Kelley, Tasha
Nefandím: Abi, Ciera
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod jukab » 21 lis 2015, 07:56

Parádní díl, tak si poprvé za sérii napíšu koment. Kelley We jsem považoval za podceňovanou už v její originální sérii a myslím, že hraje dost chytře. Doufám, že ještě není úplně ztracená, i když lehký to mít nebude. Společně s Abi a Cierou se jí nedá nefandit. Na druhé straně máme několik schopných stratégů v čele s Jeremym, který má hru výborně rozehranou, má štít, který může předhazovat před sebe, imunitu a zatím na něho nikdo necílí. Spencer a Fishbach zatím mírně za očekáváním, ale jako prvky nepředvídatelného vývoje jsou skvělí. Tasha taky zatím nemá špatnou pozici, může pokračovat s chlapákama, přidat se k holkám nebo jít středem. Keith a Joe mají díky své oblíbenosti a tomu, že strategicky nic nepředvádí, pramalé šance na výhru. Alespoň je ale vidět, že si to tam užívají a jsou to zajímavé charaktery. Překážejí mi tam zbytečné Kimmi a Kelly Wi. Škoda, že holky Kelley,Abi a Ciera nemají ještě nějáký trumf, aby mohly jednu z těch old-school přísavek vyhodit.

Favoriti: Kelley We, Abi, Ciera, Tasha, Jeremy (kdy naposled jsem měl tolik favoritů?)
Nevadí mi: Keith, Spencer, Joe, Fisbach
Ven: Wiggles, Kimmi - a pak už to bude super řada

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod Pietro » 26 led 2016, 23:54

Yee-haa! :dance: Já tu holku žeru! :hungry:

Perfektní sestřel Savage, který moc "zmorálněl" a vůbec byl pro mě na hony Perlovkám vzdálen.
O ántré Kass na TC nemluvě - dalo se to čekat, jakmile bude mít možnost se jakkoli projevit, projeví se.
Už jsem měl obavu, že revoluce sežere vlastní děti - tj. Cieru a Kelley. Ty chtějí velké tahy a samy by na to dojely.

Stephen přežil, Joey přežije jen díky IC a tak mám dojem, že tohle byl Wentworthové poslední výstřel. Za tohle bude ztrestána. :(

Ciera's Eyeball Rolling.. umí to dobře, podobný kulivočko byla snad jen Alexis v S28.

Flusalovo Taxi.. :lol: Tak nějak jsem čekal, že se ten vozík zvrhne.

Sajgon píše:kelley je tak strasne sexy

Jawohl! Pohled na ní zepředu při nástupu na RC vydá za hodně...
Přílohy
Image-24.png
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2019, 17:30

Kelly a její imunita vyšla dokonale, ty překvapené ksichty stojí za to. Ale proč proboha nerozdělili hlasy? Plánujou to do detailů, a pak se zachovají jako houpací koně po lobotomii. Nechápu.
Jinak Ciera skvělá řeč na kmenovce, to je warrior!!! :beer: :idea:


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti