S31 - Cambodia - EP10+11

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod HUK » 02 pro 2015, 11:24

Kalam píše:Ano HUKu tvoje domněky můžeme brát zcela vážně stejně jako že Stephen je jasnej vítěz jak si psal.Proč by produkce pomáhala zrovna Kelley,to teda opravdu netuším.


Ano se Stephenem mi to moc nevyšlo, ale myslím, že teď se na 95% nepletu :D . A proč by pomáhali Kelley? To jejednoduchý Kelley je jedna z posledních co by mohla hrou ještě nějak zamávat a udělat jí zajímavou a pravděpodobně jí má produkce ráda. Stejně tomu bylo u Spencera a Spencer prostě bude ve finále s Jeremym, jak už jsem napsal teď už jsem si tím jist, že to vyjde na 95%.

Tak ono Russell Hantz taky nenašel ty imunity jen tak náhodou nebo si snad tady někdo myslí, že byl vážně takovej mástr v hledání? Lidi proberte se je to reality show a aby to mělo sledovanost, tak to musí bejt, co nejzajímavější.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Kalam » 02 pro 2015, 11:40

Nesouhlasim ze je Kelley jedna z poslednich ktera by mohla hrou zamichat.Stale tam je Spencer,Tasha,Abi a Jeremy ktery muzou hrou zamichat i bez imunit.S Kelley je to 5 lidi z 8.Kelley napovedu k imunite ziskala ted uplne nahodne.Mohl ji najit kdokoliv takze pomoc produkce zrovna Kelley je nesmysl.Jako pral bych si aby ve finale byl Spencer s Jeremym plus Kelley.To by byla nabusena finalova kmenovka..netusim kdo by z nich mohl vyhrat.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Megis » 02 pro 2015, 18:34

Kalam píše:Jinak proč dělili hlasy 5 a 2?Nemysleli si náhodou že Jeremy bude hlasovat s nima?Spencer ho tam dost dlouho přesvědčoval aby pro něj hlasoval.Takže možná měli za to,že budou stát jenom proti Stephenovi a Kimmi..Ale jsou to jenom moje domněnky :D


No i kdyby, 5:3:2 taky není zrovna bezpečné s ohledem na to, že někdo může přeběhnout (5:2:3)... 4:4:2 je jistější, i po přeběhnutí je to 4:3:3, to prostě nešlo prohrát ani po přeběhnutí a zahrání imunity...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Radix » 02 pro 2015, 19:02

Konečně jsem se dostal po náročných dnech ke sledování této dvou-epizody. Moc jsem se na ní těšil! :hungry:

Hned na úvod mě pobavilo Keithovo zhodnocení počasí a účasti v Survivor! :D Nicméně živly jsou nevyzpytatelné a vcelku jsem se obával, stejně jako Ciera, že by mohlo celou epizodu pršet, tudíž by nebyla šance něco zajímavého pro další TC vymyslet.

Basketbal ve vodě jako RC byl skvělý, skvělé souboje. Přál jsem to víc druhému týmu, ale nevadí. Plán na vyřazení Stephena se mi tedy nelíbil, protože Stephenovi fandím, a byl jsem zvědavý, zda se ho podaří uskutečnit. Na IC byla volba mezi vylepšením přístřešku a imunitou. Bylo jasné, že Joe bude soutěžit, stejně tak i Keith. Co mě však překvapilo bylo, že hned osm lidí se vzdalo šance na imunitu! :shock: Joe vyhrál. Zase.

S blížícím se TC jsem začínal tušit, že Stephen půjde domů. Naštěstí ho překvapivě zachránil Jeremy a šla tak domů Ciera! Paráda! Bohužel však Stephen vydržel už jen tři dny, kdy se potýkal s trávicími obtížemi a se zničenými chodidly. To všechno evidentně mělo ohromný efekt na jeho psychiku, tak proto měl jediný takové výlevy.

Byl jsem nadšený z návratu ke kořenům u RC a také mě zaujalo, že nápovědu k HII mohl získat kdokoli. Bylo to tentokrát o štěstí. Kelley měla zase jednou kliku. Stephen má obrovský palec nahoru za to, jak to zvládnul a taky za ten tah s Abi. :D Bohužel pak zachyboval s výběrem lidí, co vzal na odměnu. Čekal jsem, že vezme Spencera.

IC byla dramatická a náročná. A světe div se, konečně nevyhrál imunitu Joe, ale Spencer! :idea: V tu chvíli by každý očekával, že půjde Joe, ale ostatní poznali, že je zde větší hrozba. Joe je pouze fyzická hrozba. Sám neudělal pro svoji záchranu nic, byl spíše ušetřen.

Stephen si to pokazil celé sám. Věřil nesprávnému hráči, Spencerovi, a když mu vyjevil sílu výhody a svůj plán, bylo jasné, že končí. Velká škoda. Bylo chybou dělit hlasy, ale je potřeba si uvědomit, jak je to náročné, když je ve hře HII. Dvakrát přišla při (ne)dělení chyba - Savage out, Ciera out, a teď naopak udělali chybu, že dělili. Velká škoda, že to Stephen s Jeremym na radě nepřečetli. Pořád ještě měli možnost hlasovat jen pro Joea. No nic. Stephen je out. Kdo mi tam ještě zbývá? Jsem zvědavý, jak se teď udrží Jeremy.

Favoriti: Keith, Spencer, Kelley, Jeremy
Nefandím: Abi

Co se týče ukázek na další díl,
[spoiler]zranění se podle mě týká Joea, protože se mi ten prst zdál mladý a dlouhý (kromě toho že byl samozřejmě bílý) :). Každopádně doufám, že nebude muset kvůli tomu opustit hru. Možná by to Joeovi dokonce i prospělo, pokud by se zranil a nebyl by pak taková fyzická hrozba, jak o sobě hrozně rád tvrdí. Uvidíme.[/spoiler]
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod HUK » 02 pro 2015, 20:53

Kalam píše:Nesouhlasim ze je Kelley jedna z poslednich ktera by mohla hrou zamichat.Stale tam je Spencer,Tasha,Abi a Jeremy ktery muzou hrou zamichat i bez imunit.S Kelley je to 5 lidi z 8.Kelley napovedu k imunite ziskala ted uplne nahodne.Mohl ji najit kdokoliv takze pomoc produkce zrovna Kelley je nesmysl.Jako pral bych si aby ve finale byl Spencer s Jeremym plus Kelley.To by byla nabusena finalova kmenovka..netusim kdo by z nich mohl vyhrat.


LOL!!! Kdyby sis to přečetl tak se Spencerem a Jeremym počítám už do finále, prakticky i s Tashou. Bylo to myšlený tak, že Kelley je ta poslední, co by jim to mohla překazit :D

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Kalam » 02 pro 2015, 22:00

Takže jako Spencer a Jeremy maj finále jistý aniž by hnuli prstem jo..jestli se tam chtěj dostat tak budou muset neustále zamíchávat s hrou..jestli sis všiml tak hra se ani na jedný kmenovce neustálila..Neustále hrou míchá jak kelley zahranou imunitou nebo Jeremy zahranou imunitou nebo Spencer vyřazením Stephena...lidi neustále přebíhaj..třeba příště se spojí Tasha,Kelley,Keith,Jeremy a jde Spencer...kdo ví ty nostradame

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod couts » 03 pro 2015, 08:22

Tak bohužel neuvěřitelná jízda Stephena je u konce. Divil jsem se jak moc ho považovali za hrozbu.
Kolena mů podlomilo předešlé hlasování kdy ho Jeremy sice zachránil, ale vypadla nakonec Ciera.

To byl ten jeden rozdílový hlas, kdyby vyhodili Kimmi, Joe už by se pakoval.

Ale ukazuje se jak je to skvělá řada.

Doufejme , že do toho hodně řeknou ještě skryté imunity. Nechci Kelley venku.

Fandím: Wentworth, Spencer, Jeremy, Keith, Joe

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Megis » 03 pro 2015, 17:00

couts píše:Tak bohužel neuvěřitelná jízda Stephena je u konce. Divil jsem se jak moc ho považovali za hrozbu.
Kolena mů podlomilo předešlé hlasování kdy ho Jeremy sice zachránil, ale vypadla nakonec Ciera.

To byl ten jeden rozdílový hlas, kdyby vyhodili Kimmi, Joe už by se pakoval.


:shock: Tomuto vůbec nerozumím. Kdybych byl v kůži Stephena, tak si nevyhodím jednu z nejvěrnějších spojenkyň a nenechám si Cieru, která se mě chtěla už párkrát zbavit.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Pietro » 27 led 2016, 11:41

Ciera šla dóm... Chtěla silnou hru, tak prosím - je venku. Ovšem na dostřel byla delší dobu, čili jen dojezd její show.
Fishbach šel dóm... Výhoda vyletěla komínem a Fish taky. Co více chtít. Podstatně stravitelnější verze Cochrana se "utaktizovala" k vyhazovu. Jeho výběr na RC - no comment.

Mám už několik dílu chuť říct, že dva černí ovládají 8-10 bílých. Jeremy a Tasha mají dle mě silnou moc a odpravit jednoho z nich bude majstrštýk.

U tý Ciery moc nechybělo a domů by šla legenda legend. :D
Keith je prostě fun-element a on zas do té poslední pětky nějak propluje. :lol:

Wentwortka má další HII, tentokrát se sloní dávkou štěstí, jak ohledně vodítka, tak ohledně zisku. :dance:
Pokud s ní odpálí dalšího člověka jako Savage, budu nadšen.

Favoritů jsem měl mnoho, všechny z podpisu, co v sérii hráli - primárně jsem zvolil trio Ciera, Kelley a Flusal. Ciera je venku. Čili do zbylého dua vkládám největší naděje. :idea:

Hmm, byl jsem zvědav na kamínky, a dopadlo to trochu jinak, než jsem čekal. Ovšem lepší přístřeší je pádný argument. Taky mě bylo jasný, že Joe půjde do hry, protože by se odkopal a vylít. Ale že mu jako soupeř zůstane jen Keith, to jsem nečekal. Na druhou stranu při další IC Joe pak prohrál a stejně nevypadl. Druhá šance v tomhle ohledu asi nebude. Kvůli jeho síle na něj pořádali hony už minule v S30.

Zatím je to solidní série, byť se to nemusí zdát. Po posledních hvězdných úletech (S26 + S27) stopro.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2019, 13:33

Odchod Ciery je škoda, šla do toho moc agresivně a dojela na to. Na druhou stranu, co jí zbývalo.
Odchod Stephena jsem si vychutnal, nevím jak mu může někdo fandit. Ve své sérii jsem si ho moc teda nezapamatoval, jen podle tuho kuního ksichtu. Brečel furt jak malá holka, a pořádně nehrál vlastně vůbec nic. Jeho nápady lidi moc nebrali, a to jak ho zachránil Jeremy HI a on vůbec nevěděl který bije, to mluví za vše ohledně jeho pojetí hry.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti