S31 - Cambodia - EP10+11

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod milan » 05 lis 2015, 09:17

Epizóda 10+11
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod aqmel » 26 lis 2015, 09:56

Co na to rici -ciera stale jen taktizovala a taktizovala delela chaos a intriky az ji to semnelo uplne -zamer byl dobry nejaky silak out-joe opet vyhral tedka mu sekundoval kieth ale nestacilo to tak joe celkove ma 6 imunit 2 z predesle serie a tady aktualni 4 -tak kdo ciera rekl stephan ciera show out-jeremy konecne zacal hrat tak vytahl idol a stephana zachranil -a ciera sla dom -
stephan byl fustrovan z joe tak byl sneho posedli ze nakonec musel odejit on sam -nejak ta vyhoda dvou hlasu nefunguje kdo vi zda za tim stoji urcity intelekt majitelu jak stim spravne nalozit ale to se asi nedozvime -joe byl porazen tak stephan konecne mohl sveho nepritele sejmout na kmenovce joe nemohl hlasovat a sam stephan z dvou hlasu jeden dal abi a druhy joe ale nestacilo to a sam staphan se porucel dom -opravdu zabavna dvou hodinovka .uz je jich 8 a finale se blizi , kdo s koho -divak se snad konecne zacne bavit.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod zdenek000 » 26 lis 2015, 12:42

Dvojepizoda byla docela zajímavá.
Jediný, co mě mrzí, byl odchod Ciery, které se podařilo přemluvit všechny, aby volili Stephena. Avšak z Jeremy zahrál HII a zachránil Stephena (prozatím). Byl to skvělej tah, a i když je Ciera pryč, tak se mi to líbilo.

Haha, Stephen má win edit, jak někteří říkali. No po týhle epizodě určitě ne. Nikdy jsem nechápal, jak mu v Tocantins někdo fandil. Tady akorát fňukal, jak je Joe golden boy a že ho nemůže vyhodit. No očividně se mu to nepodařilo :D Naprosto nemožnej v soutěžích, strategizuje tolik, až to přestrategizuje a sám si posere hru. A vybere na odměnu ty nejhorší lidi, co tam mohl snad vybrat.

Trochu jsem čekal, jak se Joe obhájí a udrží, když nemá imunitu. Lidi to očividně udělali za něj, takže moc lidi přemlouvat nemusel. Uvidíme, jak se mu to podaří příště, co nebude mít imunitu.
Ale je celkem vidět, že tam není žádná pevná aliance jak v mnoha sériích, kdy se vyhazovali ti z druhýho týmu jeden po druhém, ale může odejít prakticky kdokoli.

No teď už jen ven Keitha a Kimmi a bude mi pak jedno, kdo vyhraje. I když je jasný, že taková Abi to určitě nebude :D

Ukázky na další díl (Neni to sice spoiler, ale radši to označim): [spoiler]Byl to Keith, u koho zasahoval ten medik?[/spoiler]

PS: Jsem sice trochu rád, že Kelley našla HII, ale už je jich tam až příliš
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod brninho » 26 lis 2015, 12:57

Nevim, touhle epizodou jsem byl stejně na 100 % nadšen jako znechucen..
Začalo to reward challenge, kde se idol většiny fanynek choval jak se choval, že do sebe Joe s Jeremym půjdou tvrdě, to se dalo čekat a líbilo se mi to, dodneška rád vzpomínám na souboj Malcolma s Reynoldem v Caramoanu, ale jak nemilosrdně odstrkoval hlavně Kimmi..velkej palec dolů, tohle není golden boy, Malcolm je jen jeden :down:
IC taky byla "lahůdka", hlavně ze strany produkce..To vzdání se ve prospěch kmene nahrálo hlavně Joeovi a hnedka se objevilo 8 alibistů, kteří samozřejmě "mysleli na kmen" a kdo šel do IC tak je sobec..Velký uznání patří Keithovi, kterej ač snad jako jedinej nemusel, tak do IC šel a dělal Joeovi problémy. Hráčsky je to pořád nula, vůbec nepobírá o čem dnešní Survivor je, ale líbí se mi jeho soutěživost.
TC byla opravdu velká, bohužel ven musel jít jeden z mých dvou největších oblíbenců...Strašně se mi líbil Jeremyho tah, trošku ho nepobírám, s dvěma imunitama by měl cestičku docela vydlážděnou, ale bylo to epický, na Ponderosu se vrhnu po dopsání, ale jsem zvědavej na Cieru se Savagem, bohužel si myslím že s postupem času Ponderosa bude zajímavější než samotnej Survivor, ale o tom až pak.
Do druhé části jsem vstoupil nadšenej, že určitě přijde blindside, kterej ještě zvýhodní Fishe s Jeremym, protože tři lidi v jádru byli a s advantage stačilo najít jednoho člověka (což se povedlo), těmi čtyřmi hlasy zvolit správnýho člověka a jít do final 8 s vyrovnaným počtem v každé alianci (odmítám hru na bloky, co se do nás snaží dostat).
Když se zastavím u reward challenge, bez debat nejlepší co za poslední dobu pamatuju, ten občasnej návrat ke kořenům Survivoru prospívá,mimo to konečně žádný týmy na schoolyard pick, ale poctivej výběr na odměnu, jo, měl jsem husí kůži, pobavila i vsuvka s Fishbachovým trikem na Abi :D
Další dění totálně na hovno, co si budem povídat, zformovala se jakási pětka, nesympatická Kelley našla idol, kterým se nebezpečně blíží k výhře, protože v 8 zbývají ještě lákavější kousky na vyřazení a Fishbach se nezařadil k legendám, ale k takovýmu tomu lehkýmu nadprůměru. V posledních dvou epizodách mizerný čtení hry, posedlost Joem ho úplně zaslepila, věřit Spencerovi a hlavně svěřit mu tajemství té advantage? Věřim že hned po tom běžel za Kelley a pak už to není atomová fyzika si ty hlasy spočítat..Proto Kelley za Joea ani nic nezahrála, karty byly rozdaný, šmitec. Blindside (i když blindside..) to pak byl jak kráva, ale ne kvůli něčí genialitě, ale kvůli Fischbachově blbosti, kromě toho že dělení hlasů byla do nebe volající chujovina ještě navíc dělit na Abi? Na Abi, které milion nikdo nedá a která není ta, co tu hru něják tvoří? Kelley když už, tak ta by dávala víc logiku..Velká Fishova prohra, co víc říct, těším se na exit interview.
Do dalších epizod jsem docela zděšen, zrekapitulujme si to, zbývá osm lidí, z toho Keith, Abi a Kimmi nevyhrají ani kdyby se dostali na FTC, Joe nevyhraje protože se tam ani nedostane, leda by přepisoval dějiny, co se imunit týče...Zbývá Spencer, Tasha, Kelley, který jsem měl vždycky v hatelistu (vytahuju z něj Tashu) a Jeremy, kterýmu jsem nedržel palce kvůli SJDS, ale to jsem mu už před pár epizodama odpustil..Mám hrozný obavy, že zatím jedna z takových Top 7 sérií se promění v něco, na co už se nikdy nebudu mít chuť kouknout znovu, strašně fandím Jeremymu, ať s tím nějak pohne..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod hozu » 26 lis 2015, 12:57

Osobně jsem byl trochu nedůvěřivý k tomu, že mají být dva díly, jelikož to také mohlo znamenat, že to bude rutina a dějově absolutně o ničem. Jsem rád, že tomu bylo úplně jinak. Jeremyho tah s imunitou byl celkem povedený, ačkoliv jsem se bál, aby se to následně neobrátilo proti němu. Že je Ciera venku mi až tak žíly netrhá. Tah s volbou imunita/přístřešek byl celkem fajn, ale čekal jsem, že se bude účastnit víc lidí. A je celkem vtipné, že v tu ránu jim tam ten déšť přestal :D
V druhé půlce jsem byl samozřejmě rád, že Joe prohrál, už jen kvůli té větě Savage, v rozhovoru po vyřazení, kde prohlásil, že uvidíme něco, co jsme dosud v Survivoru neviděli. Moje noční můra byla, že to bude to, že Joe vyhraje všechny imunity :D. To mi udělalo radost.
Jinak si Stephen o to vyhozením tak nějak řekl. Škoda, že to bylo korunováno ještě takovým relativně hloupým vyřazením. Osobně jeho hra byla pro mě nakonec byla celkem zklamání. Víceméně neměl ani moc páru o hře jako takové. A ta výhra odměny mu taky dvakrát nepomohla :D. Možná kdyby nekalkulovali o HII a bůh ví čem ještě, mohli jsme konečně vidět Joea v ponderose. Celkem zmařená příležitost.

Oblíbení hráči: Jeremy, Spencer, Abi
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod HUK » 26 lis 2015, 17:24

zdenek000 píše:Ukázky na další díl (Neni to sice spoiler, ale radši to označim): [spoiler]Byl to Keith, u koho zasahoval ten medik?[/spoiler]

PS: Jsem sice trochu rád, že Kelley našla HII, ale už je jich tam až příliš


Ten zásah je myslím u Joea ;)

Jinak po vyřazení Stephena doufám, že Jeremy dokáže ve finále Tashu a Spencera porazit. Jak tady někdo píše tak Kelley určitě nevyhraje :D . Myslím si, že půjde i jako další...

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod HUK » 26 lis 2015, 19:29

Jo jen tak mimochodem jsem zahlédl na fb nové hlasování second chance. Tak, že bychom měli Survivor Second Chance 2?

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Spencer91 » 26 lis 2015, 20:44

HUK:

Ten zásah je myslím u Joea.

[spoiler]Podle mě u Keitha. Jedinej není v záběru a když se Jeff naklání, tak v pozadí za ním není vidět další ohrádka. Takže Keith je zřejmě úplně na kraji. Ta zelená ohrádka (a Keith) v záběru na soutěžící jako jediní nejsou.[/spoiler]

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod brninho » 26 lis 2015, 21:02

Kurva, řešte spoilery někde jinde, v ukázce byla noha, do tohohle tématu patří jenom domněnka, že to asi nebyla noha Tashi nebo Jeremyho, s čímkoliv dalším táhněte jinam...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Spencer91 » 26 lis 2015, 21:16

brninho píše:Kurva, řešte spoilery někde jinde, v ukázce byla noha, do tohohle tématu patří jenom domněnka, že to asi nebyla noha Tashi nebo Jeremyho, s čímkoliv dalším táhněte jinam...


Za a) tohle jsou jen domněnky... Sekce spoilery je snad pro info, který je nabeton.. krom toho, i kdybysme věděli, na koho to padne na 100%, tak to přece neznamená, že dotyčný skončí... a že to na někoho spadlo, jsme viděli všichni.. takže jakej spoiler?

Za b) je to skrytý, tak co máš za problém? Od toho tu ta možnost snad je...

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod XtttX » 26 lis 2015, 21:53

Mňa osobne teda prekvapuje že sa pri tých trápnych súťažiach o imunitu dokáže ešte aj niekto zraniť... Akože vážne. Všetkých 6 IC(počítam aj tú z preview) bolo vyložene o tom istom, furt tam len s niečím balancujú!!!! :cry: :angry: Už to je fakt na facku.
RC ktorú vyhral Stephen, to bolo niečo iné!!! To isté aj Jeremy/Terry/Savage súťaž ktorá bola pred zlúčením. Prečo toto nemohli byť súťaže o imunitu? Nechápem...

Nočná mora sa naplnila, F8 a v nej Cagayan/trojka zo SJDS. Kimmi je jediný hráč spred HvV v hre...

Víťaz/ka bije do očí už teraz(ako v každej sérii po Caramoane, snáď s výnimkou S28), nechápem čo tu riešite...

Highlight epizódy - zábery na Kelly v porote. :love:

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod ItalianManiac » 26 lis 2015, 23:32

XtttX píše:Mňa osobne teda prekvapuje že sa pri tých trápnych súťažiach o imunitu dokáže ešte aj niekto zraniť...


[spoiler]Já myslím, že spíš půjde o kolaps z únavy/hladu/žízně, než o zranění v soutěži. Při balancování sošky na tyči se snad zranit ani nedá, i kdyby ti ta soška spadla na kebuli :D[/spoiler]
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Spencer91 » 26 lis 2015, 23:35

ItalianManiac píše:[quote="XtttX"]Mňa osobne teda prekvapuje že sa pri tých trápnych súťažiach o imunitu dokáže ešte aj niekto zraniť...


[spoiler]Já myslím, že spíš půjde o kolaps z únavy/hladu/žízně, než o zranění v soutěži. Při balancování sošky na tyči se snad zranit ani nedá, i kdyby ti ta soška spadla na kebuli :D[/spoiler][/quote]
Což o to, možný to je...

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod avsman19 » 27 lis 2015, 08:54

Dvoudíl byl parádní a napěchovaný krásnými Survivor momenty. Asi za to může střih, ale přijde mi, že až na brečícího Fishe se s tím neustávajícím deštěm vypořádali se ctí :idea: Po tom lijáku jsem od Jeffa čekal nějakou malou pomoc (spíše ve formě jídla), ale výměna 5+ účastí v IC za kvalitní přístřešek byla docela zajímavé zpestření. Bylo úplně jasné, že Joe do toho půjde, ale čekal jsem alespoň 2 protihráče. Na druhou stranu bylo jasné, že těch 5 lidí se najde (Abi, Ciera, Kimmi, Fish a nejspíš i Kelley byli jasní, protože věděli, že v IC stejně neuspějí). Keith je herně mimo, ale líbí se mi ta jeho zatvrzelá jižanská a soutěživá povaha, která mu nedovolí se soutěže nezúčastnit.
Jeremy mě překvapil zahráním imunity za Fishe, Cieru zřejmě taky - je jí škoda, ale i bez ní ve hře zůstává spousta hráčů, kteří hrají o 106. Jeremy si ale krásně buduje pozitivní resumé na FTC (v porotě má navíc čím dál více kamarádů), kde, pokud se dostane, vyhraje :dance:

Kvituji návrat RC s běháním mezi stanovišti s otázkami a hlavně její umístění do večerních hodin - mělo to najednou úplně jinou atmosféru. Umístění nápovědy o imunitu bylo taky hezky zvolené a Kelley ji patřičně využila - uvidíme, jak s ní naloží (věřím, že úspěšně). V soutěži o odměnu jsem favorizoval Spencera, škoda té jedné chyby a pomalejšího finiše. Na druhou stranu :idea: pro Fishe, že to s těma bolavýma nohama uběhal. Výběr lidí na odměnu ideální nebyl, což se mu stalo osudným. Dělení hlasů na TC to pak dovršilo a musel se poroučet i když Joe imunitu nezískal. Btw. good job Spencere - tak se mi ten kluk líbí.

Ať se v příští epizodě stane komukoliv cokoliv, doufám, že to dotyčný rozchodí, protože kromě ztráty Kimmi a Keitha by to hře jenom uškodilo.

Spencer91 píše:HUK:

Ten zásah je myslím u Joea.

[spoiler]Podle mě u Keitha. Jedinej není v záběru a když se Jeff naklání, tak v pozadí za ním není vidět další ohrádka. Takže Keith je zřejmě úplně na kraji. Ta zelená ohrádka (a Keith) v záběru na soutěžící jako jediní nejsou.[/spoiler]


[spoiler]Podle mě, pokud je to sestříhané pravdivě(což samozřejmě být nemusí) a zranění způsobí padající soška, tak by to měl být Spencer: Jde vidět, že padá oranžová soška, což je Tasha, vedle které je jen Spencer. Tasha je z toho pak špatná a záběr na ruku dokazuje, že jde o mužskou ruku bělocha...All in all, doufám, že se mýlím, nebo že se z toho dotyčný dostane.[/spoiler]

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod kachna » 27 lis 2015, 22:04

Já se prostě ještě pořád nepřestala usmívat. Pokud tady někdo čte moje komentáře, tak určitě pochopil, že Stephen není zrovna můj oblíbenec a prostě jsem tak neskutečně nadšená, že to není ani možný.
Jediné, co mi kazí radost je ukázka na další díl, protože to vypadá celkem vážně a prostě se kvůli tomu bojím odejití ze hry ze zdravotních důvodů a to jsem nikdy neměla ráda. A navíc to bude buď Joe, u kterého bych byla jako celkem dost mimo, Spencer, který si prostě nezaslouží odejít takovým blbým způsobem, protože posledních pár dílů je perfektní a nebo Keith, který je sice herně mimo, ale líbí se mi jeho soutěživost, hlášky a občasné vtipné scénky.

Asi jsem jediná, kdo si to pamatuje, ale jsem hrozně ráda, že příště už je návštěva příbuzných, protože si moc dobře pamatuju Ponderosu, kdy byl Joe špatný z toho, že za ním nemohl přijet taťka. Prostě říkejte si co chcete, ale tohle mu hrozně přeju.

S počasím se, kromě Stephena, vypořádali celkem dobře. Pokud to nebyly jen dobré střihy. Čekala jsem tak tři zpovědi o tom, že se bude končit.

Odchod Ciery mě celkem mrzí, poslední dobou jsem si ji oblíbila, ale nedá se nic dělat no. Idoly a výhody jsou svině.

Jen taková poznámka na konec, kterou doufám nikoho neurazím :mrgreen: Tak takhle zní hlas Kimmi, já už si to vůbec neuvědomovala :mrgreen:

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod yero » 28 lis 2015, 17:31

Stephan uplne zbytecne vyblil svojí výhodu Spencerovi.. už jednou hlasoval proti němu tak proč mu sakra věří? A uplně zbytečnej split hlasů

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Kalam » 30 lis 2015, 00:18

Ne,ne a zase ne...S odchodem Ciery se nikdy nesmířím..jak mám skrytý imunity někdy rád tak je zase někdy nenávidím,obzvlášt když to Stephena zachránilo a na dalsí kmenovce šel,takže uplně zbytečný.Ciera hrála asi až příliš agresivní hru a tím si na sebe nasadila terč,ale vycházelo jí to.I ted opět přesvědčila většinu nebejt tý zatracený imunity.Stephen se mi tím vším kňouráním zprotivil takže jsem rád že šel a že Joe zůstal.Joe to dokázal,přežil i bez náhrdelníku.Ale co si budem nalhávat,zůstal jenom díky počtu hráčů ve hře a to že se tam utvořila pevná čtyřka která se musela rozbít dokud byl čas.Ne protože má dobrou sociální hru,to jsme mohli vidět na výrazech ostatních když mluvil jak ho maj nejspíš rádi.Spencer to rozjel a tak se mi líbí,došlo mu že je mimo tu hlavní alianci i když mu Jeremy říkal že je v pohodě.Tím se Kelley vyhoupla dost vysoko v potravním řetězci plus má opět imunitu.bravo holka..Chápu že za sebou vleče břemeno v podobě účasti v hrozný řadě.Ale ta řada byla hrozná kvůli Baylor a její mamince,kvůli Jaclyn a jejímu tupýmu boyfriendovi a nesmím zapomenout na Keitha a jeho synáčka.Ne kvuli ní,ona je skvělá.Hraje tvrdě a chytře.Tomuhle říkám dobře využitá druhá šance.Fakt je neuvěřitelný jak se ta moc neustále přelejvá ze strany na stranu.To musí bejt šíleně na palici,já bych tu paranoiu nevydržel.Proto ty lidi co tam jsou obdivuju.Nevím co tam Abi plašila,chápu že nevěří Spencerovi a Joeovi ale muselo jí bejt hned jasný že Stephen musí jít.Nakonec hlasovala dobře.Příště jsem zvědavej jak to Tasha s Jeremym vymyslej když jsou ted v menšině.Ale jelikož tam je nevypočitatelná Abi tak naději stále maj.Proto mám Abi rád.Nikdo neví co udělá příště...Doufám že to Spencer dotáhne do konce.I když by nevyhrál tak at je ve finálový trojce...R.I.P.Ciero...chci tě vidět po třetí..Třeba v řadě third chance v alianci s Malcolmem..

Siminju
Příspěvky: 1
Registrován: 06 lis 2014, 10:37

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Siminju » 30 lis 2015, 11:09

Opravdu nechápu, proč nerozdělili hlasy na 4 pro Stephena a 3 pro Kimmi, stačilo by, aby Abi hlasovala pro Kimmi, takže by pro Stephena hlasoval: Keith, Joe, Spencer a Tasha, pro Kimmi hlasovaly: Kelley, Abi a Cierra a mohli být v suchu a nepomohla by ani tajná imunita Jeremyho. Hloupý a hloupější, opravdu to nechápu. Nejdřív mi to nedocházelo, ale teď si říkám, sakra proč dělily na 5 a 2? Jestli někoho napadá proč a existuje pro to nějaké rozumné vysvětlení, tak budu rád za vyjasnění. Opět se ukázala, že výhoda o které všichni ví je opravdu spíše (ne)výhoda. A nakonec doufám, že příště nikdo neodejde kvůli zranění. Byla by to škoda. Terryho mi bylo moc líto, ale bylo to pro dobrou věc, svého syna.

Fandím: Jeremy, Joe, Keith, Kelley
Nefandím: Abi, Spencer, Tasha
Je mi to jedno: Kimmi

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Dejvy » 30 lis 2015, 15:19

Stále sa nestačím čudovať ako by ste označili Spencera rovno za vopred dohodnutého víťaza ak by som to mal povedať s nadsádzkou. Čím ho prosím produkcia uprednostnuje? Tým, že má vela spovedí? :D. Pozrime sa kto má/mal HII - 2x Jeremy, 2x Kelley. Tak mierne nechápem, keby mal byť taký protežovaný už dávno je ovešaný imunitami.
Občas síce robí neohrabané ťahy, ale je to jeden z hráčov prečo sa Survivor ešte oplatí sledovať. Aj keď niekto by za takého hráča označil rozkysnutú Kimmi čo neurobila v hre ešte takmer nič. (haluz bude, že ked sa náhodou dostane daleko hned sa jej pripíše famózna hra lebo hrala "pod radarom" :mrgreen: )

Epizódy boli dobré aj keď som v podstate či Ciere alebo Fishovi fandil. Ciera je zlatíčko, keby nemala dve deti a rodinu asi za nou vycestujem ju požiadať o ruku, no hrala naozaj príliš agresívne. Dalo sa to čakať.

Čo sa týka Fisha, môže si za to len a len on sám. Už to, že ho Jeremy zachránil mu malo svitnúť v hlave aby začal poriadne rozmýšlať a nie ako besný len stále prahnúť po golden boyovi. Okrem toho zbytočne delil hlasy + úúúúplne nezmyselne prezradil výhodu Spencovi. Joe aj tak vypadne pri prvej prehre.

Taktiež dúfam, že nikto nebude musieť hru opustiť aj keď rátajme - finále je predpokladám 16.12.2015 to znamená, že vtedy musí byť v hre len 5 hráčov. T.j. máme pred sebou dve epizódy a 8 hráčov (Spencer, Jeremy, Kimmi, Abi, Joe, Tasha, Keith, Kelley), takže musia ísť traja a to buď znova dvojdielom alebo jednou evakuáciou. Ak to bude druhá verzia chcem veriť, že zraneným bude Keith aj ked lúto by mi bolo aj jeho.

Podla mna vyhrá: Jeremy, Spencer alebo Kelley.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Empli » 30 lis 2015, 16:47

Zajímavá 8 nám tu ve hře nakonec zůstala, jen co je pravda.

Zatím vcelku dobře a zajímavě hraje Jeremy. Myslím si, ale že vcelku zbytečně použil jednu imunitu za Stephena, jelikož stejně šel následující epizodu. Na druhou stranu ho i trošku chápu. Vypadnutí Ciery se dalo jinak vcelku očekávat. Kelley má opět skrytou imunitu a už se těším až ji případně použije a všichni budou jen nevěřícně zírat. Jen teda ta nápověda k ní, tak ta byla umístěna opravdu debilně aneb takhle tu nápovědu mohl vzít opravdu každý. V dalších dílech by mohli vypadnout Kimmi a Abi a pak Keith (alespoň já bych si to tak přál). První jmenovaná je ve hře víceméně jen do počtu a je to případný hlas navíc a ta druhá je protivná a v poslední době toho taky moc nepředvedla. Dále jsem zvědavý na jakém umístění nakonec skončí Joe. Obávám se, ale že nám odejde brzo, pokud nebude stále vyhrávat imunity. Spencer se nám taky pořádně rozehrál a zatím se mně jeho hra vcelku i líbí a ani Tasha mně nijak nevadí. Jinak snad příští epizodu nikdo evakuovaný nebude, ale pokud ano tak sice je to hnusné, ale nejméně by mně to vadilo u Keitha u nějž obdivuji jeho soutěživost co se výzev týče. Zatím vcelku dost povedená řada, tak uvidíme jak se bude vyvíjet dál. :smile: :)

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Doktor Slovo » 01 pro 2015, 09:23

Skvělé.Fishbach se zařadil mezi legendární pitomce a kromě neviditelné Kimmi u této řady nehrozí nezasloužený vítěz.

Joe "Proti všem" - nemůže za to,že je nejlepší
Keith "Děda na speedu" - já bych to nedal,a to je mi o 20 míň
Spencer "Hlava" - tím by chtěl být Fishbach v příštím životě

Kelley "Hadice" - nemusím,ale HI budí respekt
Jeremy "Lazy" - nemusím,ale HI budí respekt,jednu projebal,proto horší než Kelley
Tasha "Underdog" - když pod radarem,tak takto
Abi "Crazy Eyes" - to by bylo překvapení (pozn.: Nechtěl bych být s nožem a Abi v jedné místnosti)
Kimmi "0" - to by byl zkaženej večer

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Megis » 01 pro 2015, 17:44

Siminju píše:Opravdu nechápu, proč nerozdělili hlasy na 4 pro Stephena a 3 pro Kimmi, stačilo by, aby Abi hlasovala pro Kimmi, takže by pro Stephena hlasoval: Keith, Joe, Spencer a Tasha, pro Kimmi hlasovaly: Kelley, Abi a Cierra a mohli být v suchu a nepomohla by ani tajná imunita Jeremyho. Hloupý a hloupější, opravdu to nechápu. Nejdřív mi to nedocházelo, ale teď si říkám, sakra proč dělily na 5 a 2?


Tohle mě napadlo hned po přečtení hlasů... To ti lidi neumějí počítat? Takově dělení hlasů je naprosto, ale naprosto zbytečné, že to schytala Ciera, ale škoda zrovna není, ta holka si tutu sérii kazila jen a jen sama. Nápověda k HII je fakt špatný vtip, takhle "random" prosím fakt ne. A ještě k tomu zase ke Kelley? :vomit: No a ještě musím pochválit Stephena, jak pěkně vyšachoval Abi ze hry o odměnu :D

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod HUK » 01 pro 2015, 21:54

Dejvy píše:Stále sa nestačím čudovať ako by ste označili Spencera rovno za vopred dohodnutého víťaza ak by som to mal povedať s nadsádzkou. Čím ho prosím produkcia uprednostnuje? Tým, že má vela spovedí? :D. Pozrime sa kto má/mal HII - 2x Jeremy, 2x Kelley.


Tak já si myslím, že Jeremy a Spencer budou na 100% ve finále i když to jsou samozžejmě jenom domněnky.

A myslím si, že asi nebude úplně náhoda, že Jeremy a Kelley našli 2x HII, asi tam byla nějaká pomoc od produkce, tudíž je chtěli ve hře co nejdéle ;)

Sajgon
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2014, 17:34

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Sajgon » 01 pro 2015, 22:49

Jasny, vzdycky kdyz nekdo najde imunitu, tak je v tom pomoc od produkce. Sa uvedomte, rofl

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP10+11

Příspěvekod Kalam » 01 pro 2015, 22:53

Ano HUKu tvoje domněky můžeme brát zcela vážně stejně jako že Stephen je jasnej vítěz jak si psal.Proč by produkce pomáhala zrovna Kelley,to teda opravdu netuším.Jinak proč dělili hlasy 5 a 2?Nemysleli si náhodou že Jeremy bude hlasovat s nima?Spencer ho tam dost dlouho přesvědčoval aby pro něj hlasoval.Takže možná měli za to,že budou stát jenom proti Stephenovi a Kimmi..Ale jsou to jenom moje domněnky :D


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti