S31 - Cambodia - EP12

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod milan » 03 pro 2015, 07:54

Epizóda 12
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod HUK » 03 pro 2015, 09:02

Udelený BAN / milan

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod brninho » 03 pro 2015, 12:30

Jasný, SJDS nebo Cagayan musí vždycky vyhrát imunitu když to nejmíň potřebuju...Kelley se Spencerem (kterej má docela fešnou koc, až čumim) jsou na nejlepší cestě to dotáhnout na FTC a shrábnout milion (jediný pozitivum-když to jeden z téhle dvojice vyhraje, tak ho už snad neuvidíme potřetí).
Ale jinak povedená epizoda, loved ones epizody jsou obyčejně plný zbytečnýho patosu, ale teď to se mnou trochu pohlo se přiznám, nevim jestli existuje nějákej žebříček loved ones návštěv, ale Val a oznámení o tom, že Jeremyho potomek je kluk bude někde na špici :idea: Upřímně nechápu Kelleyin výběr, jestli vynechání Spencera byla chyba nebo jestli si z podezřelých důvodů byla jistá, že to nijak jejich vztah nezasáhne? Dozvíme se v budoucnu.
Jinak Kimmi, kterou si tady každej bere do pusy je pro mě, a myslím to zcela upřímně, jednou z nejzajímavějších hráček 40+, druhou šanci dostat neměla, ale chytla ji za pačesy, sehrála velmi důležitou roli ve vyřazení Monicy a nebýt jejího nápadu s ženskou aliancí, tak jsou podle mě dnešními cíli hlavně Jeremy a Tasha, potažmo ona sama. Tleskám!
Joe je po Ozzym nejlepší underdog, resp. editoři z něj umí udělat vážně hodně fanditelnýho hráče, nebyl jsem si jistej jestli chci víc aby zůstal on nebo Abi, ale nakonec to asi dopadlo dobře, Abiiny komentáře na TC nemají chybu a stejně, Joe neměl šanci se na FTC dostat ani za zlatý prase.
Tuším že příští epizodu se můžeme dočkat blindsidu s HII, strašně přeju odchod Kelley, Spencer je bohužel, zdá se, v klidu.
Jinak na Ponderosách si teď produkce dává hodně záležet, baví mě to sledovat..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod XtttX » 03 pro 2015, 14:29

Celkovo veľmi nechápem ten trend v tejto sérii, že všetko musí byť vo väčšom počte... :) Zlúčenie, LO visit, finále bude prvýkrát s F6...

Také zvláštne, vidieť Val a Dalea, no namiesto Wesa Keithovu manželku... Možno som trošku prekvapený že ho produkcia k tomu nedotlačila, ale tak väčšina casuals na Wesa asi už aj tak zabudla, tak im to možno bolo jedno.
Návrat Very Gomes bol úžasný, bolo vidieť že aj ona využila svoju 2. šancu a naučila sa dačo po anglicky. :love:

Opäť raz nastala situácia, že RC bola podstatne lepšia a zaujímavejšia ako IC, kde sa asi miliónty krát v tejto sérii s niečím balancovalo, a po miliónty krát to dospelo k tomu že ako poslední 2 zostali Joe vs. Keith, no tentokrát Keith už Joea porazil.
Všimli ste si ako Kimmi DOMINOVALA vo fyzickej časti RC, a Kelley potom ovládla hádankovú časť??? Tie by určite povyhrávali nejaké imunity, ak by sa furt len nebalancovalo... :angry:

A Joea mi bolo ľúto... Ale potom sa ukázal ako sexistické prasa, tak ma to hneď aj prešlo.

Ummm, potencionálna ženská aliancia. :love: To by mohlo vykúpiť túto sériu z poslednej tretiny v mojom rebríčku. Ale šance tomu aj tak nedávam...

Obrázek



brninho píše:Jinak Kimmi, kterou si tady každej bere do pusy je pro mě, a myslím to zcela upřímně, jednou z nejzajímavějších hráček 40+, d̶r̶u̶h̶o̶u̶ ̶š̶a̶n̶c̶i̶ ̶d̶o̶s̶t̶a̶t̶ ̶n̶e̶m̶ě̶l̶a̶, ale chytla ji za pačesy, sehrála velmi důležitou roli ve vyřazení Monicy a nebýt jejího nápadu s ženskou aliancí, tak jsou podle mě dnešními cíli hlavně Jeremy a Tasha, potažmo ona sama. Tleskám!

:love: :love: :love: :love: :love:

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod HUK » 03 pro 2015, 16:37

Udelený BAN / milan

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod mikro » 03 pro 2015, 18:06

HUK píše:
To určitě nedopadne a jsem si tím na 100% jist. Kdyby si Spencer s Jeremym mysleli, že Tasha půjde mezi ženskou alianci, tak by určitě hlasovali pro aby nebo právě rovnou pro Tashu. Očividně jí věří a ona určitě nepůjde proti Jeremymu. Proto je moje domněnka se kterou jsem si na 98% jist, že dopadne taková, že final 3 bude Jeremy, Spencer a Tasha...


Gratuluji, papouškovat co píšou na Sucks teda umíš dokonale. Proč to sem píšeš pořád dokola?

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod avsman19 » 03 pro 2015, 20:21

Musím říct, že tato "loved ones visit" mě nenechala úplně chladným, což se mi teda většinou nestává. Doslova mi ale vypadly oči z důlků, když jsem uviděl Spencerovu přítelkyni :idea: Docela mě pak překvapila Kimmi, která do soutěže vletěla opravdu impozantně + za nápad s ženskou aliancí má u mě :idea: (byť doufám, že Tasha dodrží slovo a trochu netakticky do final three půjde se Spencerem a Jeremym - to by totiž podle mě vyhrál Jeremy a byla by to asi nejlepší možná F3, jakou si umím představit, jelikož by v ní byli už od začátku mí tři největší favorité).

Co k IC říci jiného, než že smekám před Keithem, který ve svém věku porazil mladého kluka v možná nejlepší životní kondici (samozřejmě s ohledem na podmínky, ve kterých v Kambodži jsou - ale to platí pro oba dva) takovým způsobem, že Joe omdlel. V ten moment mi bylo jasné, že to bude bohužel jeho konec, protože Tasha by tuto šanci nepropásla. Tak se i stalo (škoda, protivka Abi by v Ponderose byla zajímavější :D ) a Keith má u mě za hlas pro Tashu zase velký :down: , protože je očividně opět úplně mimo.

Favoriti: Jeremy, Spencer, Tasha, Kelley
Je mi jedno: Keith a Kimmo
"ta-nejlepší-co-si-s-sebou-můžete-vzít-do-final-three": Abi

PS: Letošní Ponderosy jsou fakt super. Líbí se mi i ta nová znělka přímo pro Ponderosu :idea:

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod HUK » 03 pro 2015, 21:01

Udelený BAN / milan

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod mikro » 03 pro 2015, 21:29

HUK píše:
Promiň, ale já vůbec nevím, co Sucks je :D. Tohle je jenom můj osobní názor, já zase nejsem až takovej super fanda reality-show. Prakticky mě baví jenom Survivor ;), jiný nesleduju, takže abych si hledal nějaký "Sucks", to vážně ne :D.


Okej, jestli to tak je, tak se omlouvám. Nepřijde mi ale, že by byla ta finálová trojka co píšeš tak bijící do očí, hlavně pokud je ještě ve hře idol Kelley.

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod michello » 03 pro 2015, 23:46

Pevně doufám, že se žádná divčí aliance konat nebude. Podle mě Spencer s Jeremym hodně riskujou, když je jejich hra teď nejspíše v rukou Tashi, protože, kdyby si nechali Joea, kterej může, ale taky nemusí vyhrávat další soutěže o immunitu je menší hrozba, než aby hrozilo nebezpečí v podobě ženské aliance. Co se týče samotného Joea, tak jsem mu přál, aby vyhrál tu patou individuální immunitu a byl v tom elitnim clubu, je škoda, že prohrál takovým způsobem (omdlít mohl snad kdokoliv z nich, přecejenom se takto na sluníčku koncentrovat a dívat se neustále nahoru 1 hodinu 20 minut navíc ještě dehydratace je masakr), navzdory tomu obrovskej respekt Keithovi, nečekal jsem, že se mu bude v těch soutěžích až tak dobrej.

Jinak souhlasím, ty soutěže jsou pořád to samé, balancovaní na místě, jediná vyjimka bylo to stavění kostiček nohama, ale to bylo taky na mistě...žádná taková ta akčnost. kde by se lidi navzájem předbíhali běhání přez atrakce, sbiráním něčeho a třeba skládačkou, ale to snad časem přijde.

Návštěva rodiny, mě celkem dojala, nestává se to často. Hodně dobrej start v soutěži o odměnu měla Kimmy (bylo vidět, že byla dost motivovaná), každopádně bych z toho nedělal kdoví co, protože pak stejně hned asi vytuhla, a ten kousek dřeva snad prošla jako poslední, kdy už dost lidí luštilo hádanku.

Řekl bych, že obsažení finálove trojky, je ještě hodně otevřený a nejsilnějšími hráči před porotou momentálně bych řekl jsou Jeremy, Spencer a Kelley, protože v té porotě jsou lidi, kteří ten hlas daj někomu, o kom si budou myslet, že hrál nejlepší hru a ve srovnání s těmi čtyřmi: Abi - fajn hlášky, jinak nic, Kimmy - je pro mě neviditelná, vyřazení Monicy a návrh divčí aliance na ty tři podle me zatím nestačí, Keith ačkoliv v soutěžích překvapuje tak v sociální hře naprosto mimo a Tasha mě přijde je vždycky někoho takovej ten "pomocník" v této serii, alespoň zatím, uvidíme jak si poradí s tou její momentální rolí co má.

JInak Ponderosa číslo 6 se mi hodně libila ;)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod lVlorf3us » 05 pro 2015, 13:18

Tahle sezóna je skoro jak GoT - každou chvíli "umře" nějaký můj oblíbenec. No dobře, sice ne všechny jsem plně zbožňoval, ale oproti jiným sezónám je to úplně něco jiného a fandil jsem několikanásobku hráčů, než kdy jindy. V jiných sezónách si u většiny vypadnutých řeknu většinou "hmm" a jen málokdy mě nějaké vypadnutí vyloženě mrzí.

Takže u běžné sezóny jsou mé reakce na vypadnutí: hm > ok > hurá, konečně je venku > hm, moment, kdo to byl? > ok > achjo > hm ... a tak dále. Ale u této sezóny reaguji: škoda > achjo > neeee > ok > neee! > omg :( > FUCK! > škoda > proooč? > neee > DPC NE! :D

Tato epka nebyla výjimkou. Cítím podobné "prázdno" jako u Malcolma kdysi. Je to škoda. Joe je bojovník a na bojovníky se kouká rozhodně lépe, než na mrtvé váhy, co nic neumí a pak svou neschopnost ve finále definují jako super under-the-radar strategii. Chtělo by to nějakou sezónu sestavenou čistě ze soutěživých "physical threat". :) Budu jeho vypadnutí asi dlouho zkousávat.. Každopádně se zapsal do historie Survivoru do TOP 3 co do počtu imunit (Rob 9, Ozzy 7, Joe 6). Sice jde o součtovou topku a ne v rámci sezóny, ale i tak. Je to borec. Každej, kdo jede na.. sto(padesát tisíc :D) procent a nevzdá to dokud to nevzdá jeho tělo, si zaslouží respekt.

Keith mě neustále překvapuje. Že je relativně šikovnej a soutěživej, to jsem věděl, ale že je to až takovej borec, to jsem netušil. Škoda, že podobné úsilí nevynaloží i na to, aby se zorientoval v tom, kdo jak hlasuje a nějak svým hlasem ovlivnil hru a nestřílel furt takhle mimo.

Jinak Ponderosa (jako většina posledních Ponderos) byla super.. Hlavně ty pěkné záběry Ciery z Joeovy GoPro. :)

PS. Jak tu někdo naráží na to, že šlo zase o balanc. Pusťte si Spencerovu vystřiženou scénu, kde říká, že to byla fyzicky možná nejnáročnější soutěž vůbec a kam se hrabe nějaké tahání obrovských beden. Si zkuste balancovat na tak dlouhé tyči byť jen pár kilo, to není jen o balancu, na tak dlouhém "rameni" musíte vynaložit daleko větší sílu, než si možná myslíte. A do toho připočtěte dehydrataci, hodinu a půl na slunci a zakrčenou hlavu... fakt to není sranda. :)

https://www.youtube.com/watch?v=Q-oI6bSIvuo

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod Radix » 05 pro 2015, 16:07

Loved ones' visit je za námi a musím říct, že patřila k těm povedenějším. Ať už Val oznamující Jeremymu, že mají syna, či Spencer poprvé říkající své partnerce Marcelle, že jí miluje. Velice pěkné! Nedovedu si představit, že bych téměř měsíc a půl neměl žádné zprávy o mých nejbližších.

Kelley pěkně zvládla celou RC a mohla vybrat dokonce čtyři další lidi. Tady se mi zdálo, že produkce byla hodně milostivá ke castu. Očekával jsem, že Jeremyho stoprocentně vyberou, proto mě překvapilo, že ho Kelley nezvolila.

Kimmi trochu vystrčila drápky a možná začne hrát. Nicméně doufám, že se žádná ženská aliance konat nebude, protože tady tentokrát není žádný Chris, který by jí zničil. :D

IC byla napínavá jen na konci, ale vzhledem k tomu, že jsem tipoval, že Joe bude ten ošetřovaný, tak jsem tak nějak počítal s tím, že to bude Keith, kdo vyhraje imunitu. Každopádně velký palec nahoru pro Joea za tu obrovskou snahu! :idea:

K vyloučení Joea se to od začátku schylovalo, ani jsem nečekal, že by šla Abi. Joe si splnil přání, dotáhl na loved ones' visit, a tím jeho příběh skončil. Někde jsem četl, že Keith a Joe byli velcí bros, a vzhledem k jasné většině proti Joeovi nehlasoval pro něj.

Těším se na další vývoj. Snad nevyjde ta ženská aliance a posune se dál trojice Spencer, Jeremy a Tasha. :hungry:

Favoriti: Keith, Spencer, Kelley, Jeremy
Nefandím: Abi
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod kachna » 06 pro 2015, 09:51

Stalo se to, k čemu se schylovalo od momentu, kdy Joe vkročil do Second Chance. Mám radost z toho, že to dotáhl k tomu, aby se jeho táta podíval do Survivora. Věta, že si splnili svůj sen byla prostě nádherná. Návštěvy blízkých já mám prostě ráda, tak jsem si pobrečela téměř celou scénu :mrgreen: Mimochodem, Spencerova přítelkyně je vážně pěkná :mrgreen:
Velký obdiv Keithovi za tu výdrž na IC, kdyby Joe neodpadl, mohli tam stát ještě dlouho. Joe je pro mě prostě obrovský hrdina, srdcař, kterého jsem nerada viděla odcházet.

Myslím, že dnes asi nic delšího nesesmolím, vypadl můj největší favorit a oblíbenec a já se potom prostě nedokážu vyjádřit nějak smysluplně.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod Kalam » 06 pro 2015, 10:53

Dalsi dobrej dil...jsem rad ze zustala Abi.Joe byl velkej bojovnik ale to je pro me i Abi,ktera je pro me i zabavnejsi postava nez Joe.A mela pravdu,mel by se nechat ostrihat.Takze se to ted nejspis rozdeli na panskou a damskou alianci s tim ze Tasha bude stat uprostred.Spencer s Jeremym si asi fakt ted pro jistotu meli nechat Joa a ne vkladat vsechnu duveru do Tashi.Ta je sice uklidnila ze je s nima,ale na zacatku serie rikala ze bude chladnokrevna a chce proste vyhrat.Takze jestli si da pet a pet dohromady musi ji bejt jasny ze ve finale ma rozhodne vetsi sance s Kimmi a Abi nez se Spencerem a Jeremym.No bude to pro ni nejspis milionovy rozhodnuti.Neuveritelne se stalo skutecnosti-Kimmi zacala hrat a vymyslela to teda suprove,tleskam.Zenska aliance je pro ni nejlepsi moznost a vypada to na dobry ceste i kdyz si to teda nepreju.Jsem zvedav jak hrou jeste zamicha Jeremyho a Kelley imunita.Kez by je vytahli priste a finale uz ciste bez imunit a jenom na schopnostech hrace.Doufam ale ze Spencer zase zacne spolupracovat s Kelley..Je dva chci proste ve finale..Celou serii jsou super.Prezili nejvic kmenovek kde nemeli dobrou pozici.Zaslouzej si to..

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod HUK » 06 pro 2015, 19:40

Udelený BAN / milan

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod Kalam » 06 pro 2015, 20:07

Tak v tu chvili si i Tasha myslela ze bude s nima proto si jsou jisty ze neprebehne..ale jak se rika "clovek míní, zivot mění" a to obzvlast v survivoru.Tasha je hracka a takhle ke konci kdyz uz se fakt lame chleba uz bude delat zasadni kroky..Proste je pro ni logicky je zradit,jsem zvedavej jak se rozhodne...a 98% procent neni 100%...

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod Empli » 06 pro 2015, 20:49

Opět takový pěkný a fajn díl. To, že vyletí Joe se vcelku dalo očekávat. Hold na něj měli spadeno už dlouho a jakmile nevyhrál imunitu, tak bylo vcelku jasné, že vypadne právě on. Překvapila Kimmi, že konečně i ona začala hrát. Nicméně doufám ,že ta dívčí aliance nevyjde a alespoň jeden či dva pánové se nakonec do finále dostanou. Pro Tashu by však tato dívčí aliance asi byla snadnější cestou do finále. Na druhou stranu by podrazem Spencera a Jeremyho mohla ztratit jejich potencionální hlasy ve finále. No uvidíme jak se to ještě celé rozehraje. Návštěva příbuzných jinak vcelku pěkná a k soutěži o imunitu snad jen tolik, že to určitě není lehká záležitost. Zde pak musím říct, že obdivuji u Keitha jeho soutěživost a že mu to vlastně v jeho věku ještě stále vcelku jde. Docela jsem i zvědavý jestli do hry zasáhnou ještě i skryté imunity. Na jednu stranu bych byl rád, jelikož by hru mohli nějak zamotat, ale na druhou stranu bych se ani nezlobil, kdyby je daní trosečníci nepoužili a dál ve hře se případně probojovali bez nich. Abi stále nijak moc nemusím, ale zase je pravda, že je to takový čertík a nikdo neví co provede příště. Tím pádem i ona může hrou ještě nějak zamíchat.

Fandím: Tasha, Kelley, Spencer, Jeremy
Neutral: Keith
Nefandím: Kimmi a Abi
:smile:

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod michello » 06 pro 2015, 23:02

HUK píše:říkám, že kdyby si na 100% Jeremy se Spencerem nebyli jístý, že je Tasha s nima, tak by pro Joea nikdy nehlasovali. A věř mi teď jsem si skutečně na 98% jistej, že final 3 bude Jeremy, Spencer a Tasha


Těch tvých 98% jistoty je přiliš....no nevím nevím. Tasha je hráčka a tohle musí bejt každému jasný, že pokud chce hrát na vítězství a ne jenom na to dostat se do finále, tak cesta vede přez ženskou alianci, ve které má mnohem větší šanci vyhrát.
A 100% si Tashou nemůžou bejt jisti, pokud nejsou tak naivní, tak si myslím, že i oni si připouští, že tam to riziko ženské aliance prostě je.
Mimochodem, myslím, že ta ženská aliance, kterou si tak moc nepřeju, může ve výsledku mít před porotou pro Tashu větší plus, jak pro Kimmy, která stím přišla.

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod HUK » 07 pro 2015, 08:38

Udelený BAN / milan

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod Kalam » 07 pro 2015, 10:01

HUKu prosim te jakou spinavou praci za nej odvedla Tasha a co by si pohnojil kdyby vyhodil Spencera treba ve finalovy ctyrce?to mi vysvetli...cim vic si jses jistej ze to tak bude tim min to je pravdepodobnejsi...viz Stephen...

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod michello » 07 pro 2015, 16:27

To HUK: Ano Kelley je z holek největší hrozba pro Tashu, a proto jsem psal, že považuju Jeremyho, Spencera a Kelley nejsilnějšími hráči před porotou. Každopádně pro Tashu je ideální jít přez dívčí alianci a do finále se dostat s Abi a Kimmy (možná využít i Keitha, pokud bude vyhrávat immunity). Navíc pokud jsou to už ostřílení hráči, co sledovali určitě plno sezón, tak vědí pohádku o Russelovi, kterej hrál hru, která ho jenom dostala do finále (ačkoliv předběhl svou dobu), tak jim pouze finálová účast stačit nebude.

Z mého osobního pohledu momentálně (neustále se měnící) žebříček před porotou -

Jeremy=Spencer>Kelley>Tasha>Kimmy>Abi=Keith

To Kalam: Tak tak, on (HUK) si je příliš jistej tím, že osoba, která má defakto, neúplně s ohledem na skrýté imunity, v rukou složení final 3, že si NEzvoli cestou, kde má větší šanci vyhrát. (i když si tajně doufám, že se ženská aliance konat nebude). :D

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod HUK » 07 pro 2015, 22:46

Udelený BAN / milan

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod yero » 07 pro 2015, 23:26

Může mi někdo vysvětlit proč Keith hlasoval pro Tashu?

hrusticka05
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2015, 20:36

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod hrusticka05 » 07 pro 2015, 23:28

Keith si při soutěži o imunitu tu tyč opíral o břicho tak to by asi platit nemělo.Pokud vím měli jí držet jen rukama.

saimo
Příspěvky: 1
Registrován: 23 zář 2014, 16:41

Re: S31 - Cambodia - EP12

Příspěvekod saimo » 08 pro 2015, 05:09

Keith je srdcař a hraje tuhle hru v podstatě jen soutěžemi, hlasoval pro Tashu, protože viděl že Joe do té soutěže dal vše a bylo mu nejspíš líto ho vyhodit. Pravidla té soutěže nebyla vůbec specifikována, jestli to co řekl Jeff před soutěží bylo vše tak si klidně mohli i sednout s tou tyčí, prostě jeho zadaní bylo jen "balancujte se soškou na tyči". Keith jako jediný přišel s nějakým nápadem a dost mu to pomohlo, bez toho opírání o břicho by určitě 80 minut nevydržel. Jinak ženská aliance se mi teda vůbec nelíbí, Kimmi začíná po 30 dnech hrát. Mohla by jedině vyhrát ve finále s Abi a Keithem Imo. Pro Tashu to je ale dobrá příležitost a myslím, že by se jí měla chopit a v top 4 vyhodit Wentworth, jak už tu někdo psal. Každopádně stále fandím Jeremymu a doufám, že jeho idol s hrou zamíchá pokud se Tasha rozhodne pro girl alliance. Ale určitě bych se nezlobil kdyby final 3 byla Jeremy, Spencer a Tasha. Jinak +1 za titulky hlavně u Keitha se vždy skvěle bavím :D skvělá práce.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti