S31 - Cambodia - EP13

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod aqmel » 10 pro 2015, 09:03

Epizóda 13

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod aqmel » 10 pro 2015, 10:12

top 6 jeremy a kelyy idol jestli je dobre vyuziji tak muzem cekat podrazy fustrace a zajimave finale jako celek-a nebo nudne finale kdy top 3 je jasna jedine kithe ktery byl uplne neviditelni a nebylo ho moc vydet tak neco vymysli fyzicky na tom je dobre otazka je jak mentalne a jaku ma taktiku aby finale nebylo moc nudne -16 se uvidi.-

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod miky253 » 10 pro 2015, 13:55

Jsem hodně zvědavý na to first time in the history of Survivor, na které na konci této epizody lákali. Uvidíme, co to bude. Napadá mě snad jen, že ve final 6 dojde k remíze mezi Kelly (nevím, která se jak píše) a Jeremym, přičemž oba zahrají HII, takže nikdo nedostane hlas. Jak by se to potom řešilo? Novým hlasováním, při kterém by se dalo hlasovat jen pro 3 lidi? Taháním kamenů?
Nebo remíza na FTC? Následovalo by pak nové hlasování? Nebo by rozhodoval o vítězi třetí finalista? A co soutěž v rozdělávání ohně přímo na reunionu? To by bylo epický! Hlavně, ať je nenapadne, že by pak vítěze určili diváci...
Každopádně tohle tu HUK nepsal, takže se těším, co nás čeká. Ono těch věcí, co se ještě nestaly, totiž už moc nezbývá...
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod XtttX » 10 pro 2015, 16:32

SJDS trojka dala finálovú epizódu!!! A Spensha tiež... YES!!! Ugh Kimmi, tá mala dávno vypadnúť... Kto si má pamätať Austráliu??? :D

Mne to príde už vážne strašne vtipné... Kto sledoval moje komentáre ešte v dobe keď sa táto séria len natáčala, vie že som fandil hráčom spred HvV (#teamoldschool), a prial som si aby sa dostali čo najďalej, a mojou nočnou morou bolo že to ovládne SJDS/Cagayan. Bože, táto séria... Fakt sa na tom už musím smiať. ;)

Ono aj napriek tomuto by sa z tejto série dalo vyčarovať niečo čo by sme mohli označiť aspoň slovom priemerné, lenže to by edit nemohol byť taký príšerný, že... Keith a Kimmi vôbec existujú??? Čo editori vidia na totálne necharizmatickom nezaujímavom Spencerovi? A môže víťaz/ka ešte viac biť do očí?

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod michello » 10 pro 2015, 17:36

Souhlasím s Mikym, že určitě dojde ke střetu dvou imunit, možná by se to dalo čekat, že když jeden ať už Kelley, nebo Jeremy zahraje imunitu, druhý na to odpoví stejně, otázkou je kdy, jestli hned při prvním hlasování, nebo až na to druhé, přecejenom na to prvním by měla jedna trojice 50% trefy a druhá 33%, každopádně by se měly tahat kameny (aspoň myslím :D ) a nejspíš jenom na haluz získá asi ta jedna trojice převahu po kmenovce.
Nijak zvlášť nevěřím výkřikům do tmy, které tu šíří Huk (ani tomu nechci věřit, viz. Stephen), a tím si nic nekazím.
Jinak mě udivuje, nejspíš mi něco podstatného ušlo, ale Kimmy a Tasha, total bad bad bad soo bad, radši se zbaví Abi, která je možná nepředvídatelná, ale ne neovlivnitelná a co hlavně před porotou absolutně bez šance (můj názor).
Osobně si přeju buď top3 z toho nej co tam teď je - Spencer, Jeremy a Kelley, nebo se někomu rozsvítí a udělá blinsidy a vyhodí tím hrozby před porotou a ve final 3 slízne smetanu, což by byla ta lepší varianta.
Jinak ještě dodám, že při sloučení jsem si říkal, že někdo bude nejspíš evakuován, vzhledem k počtu hráčů, ale jak to tak vypadá tak možná budou ty kmenovky tři? Nebo jak teda? (myšleno, že to všechno naplácaj do té velké epizody).

Osobní názor k hráčům:
Keith: Libí se mi jeho soutěživost, ale jeho hra? Nulová, absolutně mimo dění mě přišel, teď je sice víc na očích, když je mín lidí, nedělá žádnej pořádnej tah.
Kimmy: Velice, velice slabá hráčka, není hrozbou v soutěžích a prakticky žádný pořádný tah -> slabá i před porotou. Mi přijde její účast čistě z nostalgických důvodů a upřimně se ani nedivím, že má takový edit - nezajímavá hráčka.
Tasha: Libilo se mi snad jenom to, jak využili tehdy Abi, aby zůstali ve hře se Savage, jinak se mi její hra vůbec nezamlouvá a jestli bude mít tu haluz a dostane se do final3, tak dostane pořádnou čočku od poroty. (Kass by ji to dala asi hodně sežrat :D)
Kelley: Její hra se mi zatím celkem libí, na to jaké měla možnosti, dobré tahy s velkou dávkou štěstí viz. Idoly. Myslím, že pokud by se konala ženská aliance a ovládla hru, vyhrála by právě Kelley.
Jeremy: Velmi dobrá hra, snad jedinej zatím, pro koho nikdo nehlasoval (aspoň myslím). Libí se mi, že jakožto fyzická hrozba se dokáže schovat a ještě perfektně zahrát přitom sociální hru. Ze začátku sem se bál, že půjde s dvouma HII v kapse jako James :D, ale jsou ve správných rukou a to, že už jednu vytáhl pro Stephena NP, kdo by čekal, že by je měl hned dvě?
Spencer: Je dobře, že hned na začátku serie dostal čočku, jeho hru to zlepšilo, i když velkou roli v tom hraje to, že ho někdo zachránil, přežival co se dalo a dostal se postupem času hodně vysoko. Dále velmi dobře zatím využil situace ve svůj prospěch a hlavně to načasování. Jeho příběh v této serii se mi hodně libí a pasuje přímo na "Druhou šanci", doufám, že vyhraje právě on.

PS: Konečně nějaka změna ohledně soutěží o imunitu, a zrovna když je Joe pryč :D

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod miky253 » 10 pro 2015, 20:13

michello píše:Jinak ještě dodám, že při sloučení jsem si říkal, že někdo bude nejspíš evakuován, vzhledem k počtu hráčů, ale jak to tak vypadá tak možná budou ty kmenovky tři? Nebo jak teda? (myšleno, že to všechno naplácaj do té velké epizody).

V úvahu nejspíše připadají jen dvě možnosti - buď bude ještě někdo evakuován, nebo po final 6 kmenovce bude ihned následovat soutěž o imunitu (pravděpodobně zase zapamatovávání si obrázků, které většinou při podobných příležitostech používají) a druhá kmenovka.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod kachna » 10 pro 2015, 20:49

Hned ze začátku teda musím zmínit, že mě neskutečně rozesmála hláška: "Teď, když je Joe pryč, tak může kdokoli vyhrát imunitu. Juhů!" Já jsem si teda nikdy nevšimla, že by soutěž o imunitu byla nějaká extra napínavá věc mezi Joeem a dalšími pěti hráči. Výjimkou je to stání na těch "bójkách", kdy se dařilo Abi. Ale, opravte mě, pokud se nepletu, vždy to bylo tak, že Joe a Keith soutěžili o imunitu, zatímco ostatní povypadávali celkem brzo. Jen škoda, že to dnes nevyhrál Keith, bylo by to zajímavá situace, ve které každý může vyhrát imunitu :mrgreen:

Já tady ten de*ilní spoiler řešit nebudu. Prostě to ignoruju a budu doufat, že to není pravda. Ani tak kvůli tomu, že by se mi zrovna tito tři finalisté nelíbili, to ne, to by mi zas tak nevadilo, ale z principu, a že ještě vůbec někdo nepochopil, že koho zajímají spoilery, ten si je najde sám.

Jsem zvědavá na příště a na tu věc, co se ještě nikdy nestala. Jak už jsem tady četla, ta část, že by Jeremy i Kelley vytáhli imunitu se mi neskutečně líbí. Zvraty jsou prostě něco, co v téhle hře nesmí chybět.

Abi jako člověk na odchod mi nevadí, kromě občasných celkem fajn momentů vlastně mrtvá váha, kterou jsem většinu času ani neregistrovala.

Mimochodem, naprosto božská odměna. Buďme upřímní, každej by tohle bral všemi deseti :mrgreen:

Kosheeky
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2015, 19:49

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Kosheeky » 10 pro 2015, 22:35

No jelikož je už jen závěrečná epizoda a hráčů je ještě šest, tak co třeba finálová čtyřka? :o
to tu vážně ještě nebylo :)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Radix » 11 pro 2015, 10:38

Tak předfinálový díl mi uplynul jako voda a čím dál tím víc se mi zdá, že jsou zbylí hráči totálně vyčerpaní. Ať už to dokázal minule Joe, nebo dnes "tonoucí" Tasha a zadýchaný Keith svým zdůvodněním, proč vzal Spencera na odměnu (každopádně to jeho vysvětlování stálo za to :D ).

Když to ale vezmu popořádku, od začátku dílu jsem měl pocit, že půjde Keith. Dostával nějak moc zpovědí před kamerou a navíc se ho chtěla Tasha zbavit. Navíc po tom, co vyhrál vcelku jasně RC, ačkoliv to bylo jen díky tomu, že si jako snad jediný (!) nenechal zamotat lano, tak ho snad Kimmi prohlásila za nového "golden boy". :shock: 54letý děda, co zatím vyhrál dvě soutěže je najednou challenge beast, zatímco Jeremy se Spencerem, kteří jsou fyzicky zdatnější, jak později dokázali v IC, jsou v pohodě. Bravo!

Od půlky dílu už se rozhodovalo v podstatě jen mezi Tashou a Abi a já tak nějak tušil, že Abi půjde domů. Každopádně jsem si trochu přál vyřazení Tashy, aby se "underdogs" vzepřeli. Vůbec se mi nelíbila Tashina poznámka o tom, že si fanoušci zaslouží, aby šli do konce jen opravdoví hráči a ne goats jako Kelley, Abi a Keith. Myslím, že fanoušci by rádi viděli ve finále každého, když si je zvolili zpátky, ne?

IC byla jasná záležitost už před začátkem, že půjde o souboj mezi Spencerem a Jeremym. Spencer to zvládl nejrychleji. :idea: Tashino "tonutí" při takovém vyčerpání plně chápu a jsem rád, že nám ukázalo lidskou stránku Survivor. Kdo by řekl, že Abi, the villain, bude v takové chvíli "utěšovat" Kimmi? :idea:

Vyloučení Abi moc dobře rozumím, navíc ona je dost nestabilní bych řekl. Nicméně se mi líbilo, jak hrála ve svojí Second chance.

Moc se těším na finále příští týden, ačkoliv nevím, kdy si na něj najdu čas. A nedá mi to, ale taky shrnu jednotlivé hráče. ;) Vezmu je popořadě, jak si myslím, že mají aktuálně šanci na vítězství (od nejnižší po nejvyšší).

Kimmi je podle mě nejideálnější soupeř do finále. Na svědomí má jen vyloučení Monicy v úvodu, na druhou stránku bude mít nejspíš dobré vztahy s ostatními. Tipuju, že se dostane do finále. Já bych jí vzal.

Keith začal asi trochu víc hrát a ve finále by podle mě porazil Kimmi, protože například vyřadil Joea, the challenge beast, ačkoliv je víc jak dvakrát starší. Plus na konci začíná hrát, takže pokud by se do finále dostal, tak by na tom měl i svoje zásluhy. Plus si myslím, že je oblíbenější než Kimmi. Do finále se ale nedostane, protože se budou všichni obávat, aby ve F4 nevyhrál imunitu a nepřekazil někomu plány.

Tasha má dobré resumé ze svého přežití v Angkoru. V té době jsem jí hodně fandil. Od té chvíle se ale vytratila, až teď ke konci se trochu probouzí. Too little, too late? Uvidíme. Má určitě dobré vztahy a řekl bych, že se do finále i dostane, ačkoliv nakonec nevyhraje.

Kelley podle mě vynikající resumé. Chvílemi mi připomíná hru Sandry ("hlavně ať nejdu domů já"). Jejím problémem budou slabší vztahy a to, že je výraznou hráčkou od sloučení. Ať už šlo o použití HII, nebo nalezení druhé HII, u níž se těším, až jí použije, nebo další tahy, které přesně pasovaly do vzorce, dokud to nejsem já, ať je to kdokoli. To je opravdové přežívání (ze strategického hlediska). Viděl bych, že vypadne ve F5 nebo F4 hned po Keithovi.

Jeremy je ve velmi dobré pozici. Má Tashu, má HII (už druhý co našel), takže je na nejbližší TC v klidu. Navíc hraje trochu z pozadí, něco jako Yul svého času. Má navíc silný edit, což naznačuje, že by se do finále mohl dostat. Já si ale myslím, že pokud ve F4 nevyhraje imunitu, tak půjde. Pro mě je to momentálně druhý největší kandidát na vítězství, i když možná jsou se Spencerem nastejno.

Spencer je podle mě hlavní favorit na vítězství, jen těsně před Jeremym. Proč? Od počátku byl několikrát na pokraji vyloučení (Ta Keo poprvé a podruhé), kdy ale dokázal přežít. Mezitím navázal klíčový vztah s Jeremym, který si ho ponechal tak dlouho, že Spencer získal spoustu moci a teď hru ovládá potom, co se trochu odmlčel na začátku sloučení. Má velmi silný edit a opravdu splňuje to, co se chce od Second chance. Změnil se a hraje výborně, už má dokonce i emoce. :) Pro mě je to hlavní kandidát na vítězství, ale zároveň mu hrozí vyřazení těsně před finále ve F4.

Suma sumárum to podle mě vyhraje Jeremy a nebo Spencer.

A co se týče toho "poprvé v historii Survivor"? Tam si myslím, že to bude:
1. Střet HII - Jeremy a Kelley vytáhnou ve stejný čas HII, když oba dostanou všechny hlasy, takže nakonec nikdo nedostane žádný hlas. Řešení asi bude v novém hlasování, kde nebudou moci dostat tři lidi žádný hlas.
2. Remíza ve finále - jedině snad, pokud by se do finále dostal Jeremy i Spencer. Zajímalo by mě, jak by se to řešilo.
3. Finále ve už čtyřech - spíš bych řekl, že to nenastane, ale napadlo mě to snad jako první. :D

Každopádně už chci finále! :hungry:

Favoriti: Keith, Spencer, Kelley, Jeremy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod milan » 11 pro 2015, 10:57

STAFF ZDELENIE:
BAN UDELENÝ: HUK, MODERÁTORSKÉ PRÁVA PRIDELENÉ: miky253, brninho
TOPIC PREČISTENÝ, ZEDITOVANÝ
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod brninho » 11 pro 2015, 11:07

Díky! A asi je to i varování pro všechny rádoby mastermindy.

Jinak to first time in history mě taky nenechává klidným, na jednu stranu toho moc nezbývá, na druhou Probst rád zveličuje (the best...in history, the worst...in history of Survivor, však známe :D ), double TC před finále už tu myslím byla a tak jediný co tak logicky připadá v úvahu je fakt to absolutní vynulování hlasů..Že by Spencer zas zběhl ke Kelley?
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Radix » 11 pro 2015, 13:16

brninho píše:Jinak to first time in history mě taky nenechává klidným, na jednu stranu toho moc nezbývá, na druhou Probst rád zveličuje (the best...in history, the worst...in history of Survivor, však známe :D ), double TC před finále už tu myslím byla a tak jediný co tak logicky připadá v úvahu je fakt to absolutní vynulování hlasů..Že by Spencer zas zběhl ke Kelley?


Chtějí lidi přitáhnout k obrazovkám, takže dramatizují, co to jde. :D Já bych rád viděl střet HII a remízu ve finále. To by byla paráda! :dance:

Mimochodem, ještě mi přišlo vtipné, jak na TC rozjeli debatu o "we's". To jsem se neuvěřitelně smál. :lol:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod michello » 11 pro 2015, 15:54

To Radix: Souhlasím a jsem rád, že to vidíme podobně ;)

Radix píše:1. Střet HII - Jeremy a Kelley vytáhnou ve stejný čas HII, když oba dostanou všechny hlasy, takže nakonec nikdo nedostane žádný hlas. Řešení asi bude v novém hlasování, kde nebudou moci dostat tři lidi žádný hlas.

Tak ono není jistý, že ty HII zahrajou právě za sebe, navíc mám pocit, že někde jsem viděl, kde byla imunita použita až po druhým hlasování (nevím v jaké to bylo serii teď) Navíc pokud nikdo ze strachu o tahání kamenu nepřejde, tak remiza bude nadále a ty kameny by se přece jenom tahaly. K té situaci by to i sedělo, protože by si byly obě trojice jisté remízou a každá by pak plánovala hlasování vyhrát přez HII ve druhém hlasování, přičemž by nikdo nepočítal stím, že by ty skryté imunity byly zrovna dvě. - Úplně se těším na ten šok, až někdo zahraje tu druhou imunitu :D :D

Radix píše:2. Remíza ve finále - jedině snad, pokud by se do finále dostal Jeremy i Spencer. Zajímalo by mě, jak by se to řešilo.

Tady mě napadlo snad, že by bylo fajn, že by v NY/LA v tom obleku si dali o ten milion rozdělávání ohně :D

Radix píše:3. Finále ve už čtyřech - spíš bych řekl, že to nenastane, ale napadlo mě to snad jako první.

Velice nepravděpodobný, velký počet lidí.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod hozu » 12 pro 2015, 15:28

Celkem povedený díl. Ačkoliv nejvíc jsem se asi pobavil nad tím, proč Spencer tu skládačku tak rychle vyřešil. Bylo to jen kvůli tomu, že si ji zapamatoval z minulé série, kde ji nepoužili. Viz tato dvě videa :D
Spencer:
http://www.dailymotion.com/video/x3hl5y ... -puzzle_tv
Jeremy:
http://www.dailymotion.com/video/x3hl5y ... -a-nerd_tv

Vyřazení Abi mi tolik nevadí. Sice mě tuhle sérii její hlášky strašně bavily, ale tak každá osoba "do počtu", která se nedostane do finále, zvyšuje jeho zajímavost :D

A ta věc co se nikdy nestala, která nás má čekat? Jak jsem psal naposledy, strašně jsem se bál, že to bude, že Joe vyhraje všechny imunity. Teď je můj osobní tip dvojí zahrání HII, které způsobí, že nikdo nedostane hlasy. Ale třeba to nakonec bude nějaká produkční bizardnost. Jsem neskutečně napjatý, jak tahle série dopadne.

Favoriti ve finále: Jeremy, Spencer,... Tasha
Kdo by si F3 zasloužil: Kelley, ale děsně mi vadí její chování :D
Snad odpadnout za cesty: Kimmy, Keith, ačkoliv se mi líbí, jak si soutěž užívá.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

marolfc
Příspěvky: 1
Registrován: 22 zář 2014, 22:52
Nejoblíbenější série: HvV
Nejoblibenější hráči: Russell
Nejméně oblíbené série: Vanuatu

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod marolfc » 13 pro 2015, 03:10

Vsadím sto korun, že bude finálová čtyřka...úplně to bije do očí... :down:

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Zeck » 13 pro 2015, 04:56

Probsta bych bral s rezervou, on žvatlá celou tuhle řadu o nečitelnosti, doslova si libuje v těch termínech "hlasovací bloky" a jeho narážka mohla mířit vysloveně jen na to, že je ta řada nečitelná, nejsou žádné pevné aliance a bude to nečitelné až do úplného konce, s čímž souhlasím, protože u této epizody si se mnou jinak čitelný edit pohrál tak, že jsem od první promluvy Tashy na kameru čekal její vyřazení, což umocňoval střih po celou dobu epizody, proto bych byl rád, XtttX, pokud bys sem nepsal ty udičky o tom, že vítěz už díky editu nemůže být víc jasný, možná na to čumím víc ležérně, ale žádného tam zatím nevidím, jen tuším, kdo to vyhrát nemůže, protože není vůbec vidět. Chápu, že se u toho nudíš, ale já ne, tak prosím bez nápověd. V tom prohlášení může mít prsty i nalákání diváků na finálovou epizodu, ve které bude skoro 1/3 hráčů, kteří se do hry vůbec zapojili, což je úchylný. A pokud bude finále skutečně ve 4, nepřinese to absolutně nic, možná jen fakt, že tajné imunity by se musely zahrát nejpozději na další kmenovce a tím by to bylo "zajímavější", ale rozhodovat se bude stejně mezi úzkým okruhem favoritů (pokud bude ve finále Spencer a Jeremy, tak jen mezi nimi).


Řada je nadprůměrná, ohromný problém z mého hlediska spočívá v tom, že v závěrečné fázi jsou hráči, kteří hráli nejdéle snad před dvěma lety (Kimmi mě nezajímala před řadou a v ní nepředvedla nic, proč by mě zajímat měla), takže pocit hvězdnosti a vzácnosti naprosto nulovej, jen nadstavba guláše jménem Survivor z posledních řad, které mi splývají v jednu. Nefandím absolutně nikomu, finále chci ve složení: Spencer, Jeremy, Tasha, aby v něm zasedli hráči, kteří byli aktivní, mají nějaké příběhy a zároveň šanci vyhrát, to jsou tedy v uvozovkách moji favorité. Ten zbytek je mi úplně u prdele...

Keith a Kimmi ve druhé šanci hrají úplně stejně (nijak) jako v první, zbytečně zaplácaná místa, zvláště od Kimmi bych čekal něco víc, když na tu šanci čekala čtrnáct zkurvených let.

Kelly, která se tam dostala nevím za co, když hrála přesně před rokem a já si z její "hry" nevybavím nic jiného než dementního fotra, dostala dáreček od produkce, druhej si sama "našla" v prvním stromě u cesty a to je krom házení ksichtů na kmenových radách a euforie z omdlení Joea asi tak všechno, co přidala.

Jeremy hraje správně při zemi, papírově měl letět stejně jako minule hned po sloučení a moc dobře o tom ví, držel si zcela správně silné "štíty" u sebe (jako jeden z mála pochopil, co musí udělat, většina se jich naopak chce zbavit jako konkurence a pak se diví, když letí hned po nich), "našel" dvě imunity, které byly podobným výsměchem jako v podání Kelly a velmi dobře zachránil Stephena na úkor Cierry, která by tu hru dost možná přebrala. Dělá ale i chyby jako např. vyřazení Kelly, čímž vyřadil loajálního člena "hlasovacího bloku" jen proto, že Stephen byl v této řadě pitomec, který místo strategie, kterou ovládá, předvedl jen vlastní mindrák z dementa JTho.

Spencer Vyrazil Kass, vyrazil Kelly, vyrazil Stephena, vyrazil Abi, pokud mě paměť nešálí, ani jeden hráč by bez jeho rozhodnutí neletěl, navíc přidává vítězství imunit a na rozdíl od Kelly rozpoznal, kam musí po sloučení jít, aby se nestal ovečkou, ale vlkem.

Tasha zachránila v úvodu hry nejenom sebe, ale i narcistního Savage, který jen seděl a brečel nad tím, jak se mu osud znovu vychcal do ksichtu jako v Pearl Islands a on dojede na další twist (já mu ale i tak fandil). V podstatě ho dotáhla až do toho sloučení a po něm byla aktivní ve většině vylučování, dokonce i na úkor Jeremyho, takže nikdo nemůže říct, že by byla batohem na jeho zádech.

Pokud vyhraje kdokoliv z těchto tří, bude to druhá řada po sobě, která mě nejenom pobaví, ale i uspokojí, což by bylo super, protože ty předcházející mě skoro donutily se na to sledování úplně vysrat, jak to bylo šíleně nudný a plný nezajímavých idiotů.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod brninho » 13 pro 2015, 21:02

Zeck: V drtivé většině s tebou souhlasím, ale Kimmi trošku křivdíš..Neberu její samotnou účast, to bychom se dostali už na začátek, kdy ten výběr z ženských byl žalostnej, ale..aspoň co se týče nějáké social game, tak posun oproti outbacku je výraznej, v Austrálii všem lezla na nervy a po zásluze odešla já nevim, po dvou epizodách? Tady prostě zvolila hru, kterou jako 40+ hráčka s nulovejma známostma se členy původního kmene zvolit musela. Navíc oproti Keithovi má aspoň plusovej bod za blindside Monicy, kde hrála velmi výraznou roli. Nechci a nebudu Kimmi pasovat do role nadprůměrné hráčky, neřkuli legendy, ale minimálně nějákej posun tam objektivně je, to jestli si vůbec zasloužila druhou šanci, to už je jiná debata.
Jinak ostatní hráče jsi zhodnotil velmi trefně, i tomu Spencerovi musím po přečtení tvýho přiznat jistej kredit :D , ale pořád mi tam prostě u něj smrdí pravděpodobná pre-game s Kelley, navíc čistě lidsky je to prostě kokot.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

cihi
Příspěvky: 299
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod cihi » 13 pro 2015, 23:23

uplne nejvic me zaujalo a zajima to.. co bylo na konci teto epizody a to.. ze "priste bude neco po 31. sezonach poprve"

ja tipuju:

1) remiza v zaverecnym hlasovani (ale asi nepravdepodobny)
2) finalova rada ve 4
3) hlasovani az v Americe - tomu by mozna nahravalo to... ze "Jury vote" je na wikipedii psany az v Reunionu

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Zeck » 14 pro 2015, 00:23

Zeck: V drtivé vět


Pokud to bereš z tohoto hlediska, pak ano, Kimmi o proti Austrálii udělala velký posun vpřed, už všechny nesere. :-D Musíš ale uznat, že je po celou dobu jen naslouchač Jeremyho, který na ten papírek mrskne každé jméno, které dostane nadiktované. Teď ke konci se zdálo, že jí to docvaklo a snad upeče ženskou alianci, ale v této epizodě už zase zabředla do Jeremyho objetí, navíc, ta holka nevěděla snad o jediném blindsidu "hlasovacího bloku" její vlastní aliance, takže byla mimo veškeré dění. Ano, napráskala Monicu, za to jsem byl i rád, protože tyhle hráčky a jejich uvažování fakt nesnesu (holky je nás tady víc než těch živočichů s pérem, všechny je vyrazíme, okii?), ale sehrála v tom roli spíše donašeče, protože v té době evidentně rozhodoval jen Jeremy a Stephen. Ale jo, pokud se na to podívám z pozitivní stránky, posun udělala, ale téměř nulovej co se týče herní strategie, která by jí mohla zaručit nějaký úspěch.

Spencer je charakterově mrzák, takovej ten typ génia, který je zároveň úplný idiot, je vidět, že se tam občas i přetvařuje, aby si vylepšil image té sebestředné kalkulačky z minula. Zvláště to vyznání lásky mi přišlo jak z béčkového romantického filmu, ale když se na něj podíváš z čistě herního hlediska, vlastně je to vedle Jeremyho druhý nejaktivnější hráč celé řady, protože po sloučení spolu s ním (a někdy i bez něj) vyloučil skoro všechny. Ten, koho napsal, ten i letěl, ve většině případů i rozhodoval kdo poletí, až na dva případy kdy se vytáhly tajné imunity. To znamená, že je na vrcholu, stejně jako Jeremy a Tasha, a to od prvního dne sloučení, což je um.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod lVlorf3us » 14 pro 2015, 11:28

cihi píše:3) hlasovani az v Americe - tomu by mozna nahravalo to... ze "Jury vote" je na wikipedii psany az v Reunionu


To je zajímavá myšlenka, ale děsivá. Pro hráče by to byla neskutečná podpásovka a podle mě to udělat nemůžou. Nějaký občasný překvapení ve stylu "drop your buffs" ok, ale tohle je úplně jiná liga. Po necelém půlroce už lidi z poroty trochu pozapomněli na svoje bezprostřední pocity a dojmy z toho, jak kdo hrál. A to, jak uvidí ostatní hráče zeditované, by mohlo ovlivnit jejich hlas - což je špatně, protože má záležet na tom, jak ten člověk hrál během hry a jak na ty lidi působil během hry.

Třeba taková Abi, kterou rád nemám, byla sestříhaná jako absolutní bitch, ale v ponderose, až tedy na trochu jízlivosti, mi přišla jako úplně jinej člověk.. Takže síla editorů je velká a nebylo by vůči hráčům fér, aby byla prakticky zapomenuta jejich hra a zazděna editem - třeba kvůli tomu, že někdo někoho za zády pomlouval a on si to vzal osobně a pak tomu přizpůsobil hlasování. A třeba to bylo jen vytržené z kontextu a přímá pomluva to vlastně ani být nemusela.

Takže pokud by to nastalo, bylo by to opravdu nefér. Myslím, že většina sezón by měla úplně jiného vítěze, kdyby se hlasovalo až na reunionu - přičemž by byli lidi ovlivněný odvysílanýma epizodama, secret scénama, anebo třeba komentama ostatních hráčů na sociálních sítích, kdy se třeba mohli s někým, koho měli ve hře rádi, rozhádat a nedokázali se přenést přes emoce a pak hlasovat pro někoho jiného. Tohle se prostě stát nesmí, byl by to sice jaw-dropping twist, ale nasrali by podle mě spoustu lidí, kteří mají smysl pro fair play a vidí to podobně jako já.

Byl by to obrovskej zásah do pravidel hry. Doteď se prostě hlasovalo během hry a ne na reunionu, tak to tak má zůstat. Je to jak kdyby přišli s twistem, že se může hlasovat i pro toho, kdo má individuální imunitu. Anebo kdyby Probst najednou řekl, že poprvé v historii nevypadne ten s nejvyšším počtem hlasů, ale ten s nejnižším počtem. Prostě jsou aspekty hry, do kterých se sahat +- může, ale pak jsou tu aspekty, do kterých se sahat nemůže, anebo přinejmenším nemělo.

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod avsman19 » 14 pro 2015, 16:05

lVlorf3us píše:Prostě jsou aspekty hry, do kterých se sahat +- může, ale pak jsou tu aspekty, do kterých se sahat nemůže, anebo přinejmenším nemělo.


Naprostý souhlas - hlasování až na Reunionu by mě teda docela dost naštvalo, protože to je hlasování k úplně jiné hře. Navíc by to šlo docela dost proti základní filosofii hry, kterou Jeff tak často na Reunionech opakuje.

Mně osobně jako první "for the first time in the history of Survivor" napadlo, že bude Final 4 (např. i vzhledem k počtu lidí na začátku finálové epizody). Ale tímto twistem bych tedy nijak nadšený nebyl a docela by pokazil jinak, z pohledu produkce a novinek, dobrou řadu. Otázka je, co jiného by dávalo smysl a asi bych se přikláněl k tomu, co se tu omílá - tedy nějakému patu na kmenovce, ke kterému dojde vlivem imunit => a na to se tedy těším :hungry:

Jinak k odchodu Abi :dance: Rýsuje se totiž opravdu kvalitní finálová epizoda s kvalitní F3 (F4?). A pokud by opravdu Tasha neuhnula (nemohla uhnout) z úmluvy se Spencerem a Jeremym + Spencerovi nezbyde nic jiného než jít touto cestou, tak bych osobně F3 ve složení Tasha-Jeremy-Spencer považoval za TOP3 v historii, ne-li dokonce za nejlepší (+ mimochodem by byla složená z mých největších favoritů ještě před řadou 8) ). Jinak ale budu spokojen s jakoukoliv permutací Jeremyho-Spencera-Tashi-Kelley.

Let the best win :)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Kalam » 14 pro 2015, 17:39

Skoda preskoda ze Tasha nezustala u puvodniho napadu vyloucit Keitha.Finalovej dil by byl jeste o spetku zajimavejsi.Kelley je opet v hajzlu i kdyz z ukazek to vypada ze by mohla pretahnout Kimmi na svoji stranu a pomoci imunity vyradit jednoho z ty trojky.Pokud Kimmi neni blba a ja myslim ze zas tak blba neni tak vidi tu pevnou trojku ktera ji nejspis do finale nevezme.Rikala ze chce udelat nakej tah tak jsem zvedavej.Kimmi ji prozradi ze pro ni budou hlasovat a bum vytahne imunitu.V tu chvili musi Jeremy taky vytahnout imunitu a jestli budou hlasovat pro nej tak mame prvni kmenovku bez jedinyho hlasu pro nekoho na svete.To by byla zajima situace.Brzo se to dozvime..Mrzi me ze uz tahle super serie konci.fakt jsem si ji uzil.Tolik emoci ve me survivor dlouho nevyvolal.Vztek,radost,litost a smutek.Jak se Tasha topila a pak sedela na plazi u ostatnich tak mi normalne vyhrkly slzy.U me to normalni neni..skvela show...Spencer vitez..prosiiim.....dotaz na zaver.za co ban pro Huka?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Radix » 14 pro 2015, 18:02

HUK dostal ban za to, že tady spoileroval finálovou sestavu, ať už F3 či F4.

Já si to bohužel přečetl, takže mám trochu pokažený zážitek, pokud to tak skutečně dopadne. Na druhou stranu, jakákoliv odchylka bude velice nečekaná. :)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 14 pro 2015, 18:09

cihi píše:2) finalova rada ve 4


Tohle vyvrací preview, kde zmiňují, že budou "4 amazing tribal councils" - tedy 3 klasické a 1 finálová.
http://d.pr/v/11zcw

cihi píše:3) hlasovani az v Americe - tomu by mozna nahravalo to... ze "Jury vote" je na wikipedii psany az v Reunionu


Jak už tu někteří psali, nebylo by to vůči hráčům ve finále fér a asi je to také nejmíň pravděpodobné... Na wikipedii se tím spíš asi myslí, že čtení hlasů se bude vysílat v rámci Reunionu (ostatně jako každý rok). Akorát je to tedy nešťastně formulované :D

Každopádně podle záběru to vypadá, že se to stane na kmenové radě - dekorace jsou stejné a Jeff je dokonce i stejně oblečen. Takže já stejně jako Morfeus tipuju spíš nějakou patovou situaci kvůli 2 imunitám, které jsou stále ve hře :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Kalam » 14 pro 2015, 20:02

Vzdyt Huk psal jenom svy domnenky a navic spatny jak jsme se sami presvedcili...to snad nejde nikde vyspoilerovat kdo bude ve finale ne...tak je nase mala komunita opet o jednoho clena mensi...skoda


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů