S31 - Cambodia - EP13

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod miky253 » 14 pro 2015, 21:40

HUK nepsal žádné své domněnky. Četl spoilery (o čemž krásně vypovídá, že do spoilerového tématu několikrát přispíval) a následně tu chodil machrovat, jak je největší frajer, co se týká předpovídání dalšího děje.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Empli » 15 pro 2015, 00:52

Tak a máme Abi pryč :dance: super.

Vcelku mě překvapilo, že nikdo teď zase nenadhodil vyloučení Kelley. Ta holka by jim ještě mohla pěkně zavařit.

Škoda, že těch víc hráčů z jedné série co se dostalo do této řady nezačalo postupem času spolupracovat (možná na Spencera a Tashu), mohli by pak říct, že se nějak nenápadně dali dohromady, což byl jejich záměr a ono jim to vyšlo. Byl bych vcelku zvědav co by na to případně řekla porota.

K tomu co jsme ještě neviděli- Nechme se překvapit, ale snad to bude stát za to.

Pokud bych to jinak měl brát z čistě svého pohledu na zbylé osazenstvo a dle jejich hry se vším všudy , tak by teď měla odejít Kimmi a po ní Keith.

Z té zbylé čtveřice si jinak myslím zaslouží finále všichni. Větší šance na výhru, ale dávám té mužské polovičce.

Odměna jinak nádherná a závidím. No škoda ,že už bude konec. Tahle řada se mně hodně líbí.

michello
Příspěvky: 9
Registrován: 10 říj 2015, 03:10

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod michello » 15 pro 2015, 01:35

To Zeck: Tak ta druhá šance není jenom proto, že hráči udělali fatalní chybu, nebo byli prostě u diváků oblíbeni, ale taky mohli mít potenciál pro diváka zahrát atraktivní hru, nebo sami být vcelku kvalitními hráči, akorat prostě měli smůlu a neukázali to co mohli. Co se týče Kelley, ta měla hold smůlu, že hrala tehdy s otcem.

To Brninho: Omlouvat hru Kimmy na to, že neměla dostatečné známosti s ostatníma hráčama je naprostá hovadina. Neříkám, že nekteří k sobě neměli blíž a klidně by spolu hráli, ale museli se vyloučit, aby si uchránili svoji zadnici ve hře, některé známosti dělaly hráčům terč na zádech (viz. Vytas), dokonce někteří hráči ze svých seriich byly až přiliš proti sobě (Kass, Tasha např.). Myslím, že Kimmy musela vědět jak moc celá ta hra a mentalita hráčů šla dobředu, jestli si myslela, že ji old school zkušenosti pomůžou, tak je to její chyba. A z vyloučení Monicy, bych nedělal kdoví jaký ohromný blindside, pouze nechtěla, aby se lidi v kmení poštvali proti sobě a to že ji štvala tomu taky dost pomohlo.

To lVlorf3us: Pokud by hráči hlasovali o vítězovi, až by viděli všechny epozody, tak potom by proslovy a otázky na finální kmenovce postrádaly smysl a jak píše avsman19, bylo by to proti základům této hry, jinak to by potom rovnou mohli rozhodovat diváci, přičemž v tomto ohledu je taky soutěž o nejoblibenějšího hráče řady, kterou (typuju) vyhraje nejspíš Joe.

Co se týče Huka, tak je to podle úhlu pohledu. Někomu se může zdát, že jenom typoval, někomu zase, že spoileroval, někdo to zase nebral vážně a nevěřil těm blábolům, ale zase jde o jasnou výstrahu všem, co by příště chtěli spoilerovat.

Nemůžu se dočkat, až uvidím to finále. Doufám, že to bude stát za to :beer: ;)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Zeck » 15 pro 2015, 19:26

To Zeck: Tak ta druhá šance není jenom proto, že hráči udělali fatalní chybu, nebo byli prostě u diváků oblíbeni, ale taky mohli mít potenciál pro diváka zahrát atraktivní hru, nebo sami být vcelku kvalitními hráči, akorat prostě měli smůlu a neukázali to co mohli. Co se týče Kelley, ta měla hold smůlu, že hrala tehdy s otcem.


Kelly se tam dostala jen díky tomu, že hrála přesně před rokem a lidem zůstala v paměti. Hodně hráčů z posledních řad dostalo druhou šanci a spousta velmi zajímavých hráčů, osobností nebo skutečných "smolařů" ze starších řad druhou šanci nedostalo, protože si je prostě nepamatoval dostatečný počet současných diváků pořadu. Nijak nezpochybňuji volbu fanoušků v USA, ti hráči tam jsou právem, protože je fanoušci chtěli. Byla to chyba především CBS, která ty novější hráče neměla vůbec nominovat a ty zajímavější pak pozvat do další All Stars řady. Teď kvůli tomu čumíme na TOP 6, ze které 5 hráčů "čekalo" na druhou šanci pár měsíců. Jen jsem Kelly porovnával s předešlou účastí, ze které si nepamatuju absolutně nic a mám pocit, že za rok na tom budu úplně stejně co se jí týče i ohledně této řady, pokud jí tedy nedejbože nevyhraje.
Obrázek Obrázek Obrázek

cyrax
Příspěvky: 10
Registrován: 16 pro 2015, 11:44
Nejoblíbenější série: Palau, Cook Islands, Philippines, Cagayan, Heroes v Villains
Nejoblibenější hráči: Russel Hantz
Nejméně oblíbené série: Thailand, One World, Fiji

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod cyrax » 16 pro 2015, 11:59

Ja ked som videl to "first time in survivor history" tak mi napadla finalova stvorka, ale myslim, ze to uz je vyvratene tym trailerom, takze potom ostava asi iba totalna remiza ako ste viaceri pisali. Akurát som mal pocit, ze to Jeff vravel este pred scitanim hlasov a Stephenovi tam takmer vypadli oci, co sa mi velmi nehodi na remizu. Aj ked ktovie ako to bolo zostrihane, aj na tento 13. diel bolo v traileri, ze Spencer tam padne a Tasha vykrikuje "is he ok?", takze mi to evokovalo, ze si dolamal rebra a pritom to ani nebolo vysielane (iba pad) a Tasha mala ine problemy :)

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod junior1099 » 22 pro 2015, 05:04

Keith jako největší blb kmenových rad opět nezklamal... jediný člověk, co nikdy neví která bije, se přihlásí jako největší suverén "já jsem v klidu" :beer: :D :D Dlouho jsem se samotný v pokoji hlasitě nezasmál. Taky bych si ho vzal do finále. Jiank ale bylo vtipné, jak se radovali, že vyhodili Joea, nějvětší hrozbu v soutěžích, aka 'všichni máme stejnou čanci vyhrát', ale že mu byl celou dobu v patách právě tento idiot, na kterého se v soutěži nikdo nezmůže, kupodivu ani velký hasič Jeremy (který je v tomto ohledu opravdu zklamáním - připouštím možnou taktiku nevynikat jako hrozba), je už "nenapadlo" - jasně že napadlo, nejsou dementi, jen produkce je z nich dělá.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP13

Příspěvekod Pietro » 27 led 2016, 17:11

Brazilian Dragon is out... A proč ne, stabilní jako plutonium, čili naprosto vhodný cíl.

RC a hlavně samotná odměna skvělá - tohle mám rád, kultura země, kde se hraje.

Přeci jen, doufal jsem, že Brazilka ještě jednu radu vydrží a bude obětován někdo z černého dua. Nejlépe Tasha. Tak holt nic. Jako já jí neupírám kvality herní, ale z osobnostního hlediska se mi zajídá, až do pryč. Věčný uštěpačný poznámky atd. a i často mi z její mimiky čiší taková jakoby "nadřazenost". Ta měla letět dávno. Tohle mě štvalo už v Cagoši.

Z Flusala není už jen buran z praštěným chováním, umí i soutěže. Jen ta sociální část... Jen ta sociální část... Stejnak je nejlepší z vidláků v historii. Asi.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host