S31 - Cambodia - EP14

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod milan » 16 pro 2015, 13:20

Epizóda 14
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod couts » 17 pro 2015, 11:05

Tohle finále bylo crazy.
Pro Imunituv pohodě vyhral Spencer.
Ale Kimmi ukázala že je jiná hráčka než v Australii a vytvořila novou alianci a za to má u mě plus.
Kdyby zustala v původní asi by měla jistou final 4 ale zahralo to takhle a za to ma u me respekt.
Pak přišel chaos na kmenovce. Kelley opět zahrala svkěle HI, ale bohužel ji vytahnul i Jeremy.
Pak se hlasovalo znovu ale zůstalo to vyrovnane pro Kimmi a Tashy.
Nakonec se domluvili pro v\hození Kimmi na ukor Keitha.
Asi si to Kimmi tolik nezasloužila jako ti ostatní (ikdyž hrala super strategic game)
Ale to jak od sloučení hrála si zasloužila jednoznačně místo v top 6.
Zůstala nám epik top 5 ale bylo jasne že Keith a Kelley mají problem. V imunitě nakonce ve skladačce byla nejlepší Kelley na ukor Keitha.
Před kmenovkou Kelely pro Keitha udelala parádní falešnou HI což hodně zapusobilo na Jeremyho který chtěl vytvořit plán B - vyhození Spencera. Fakt jsem věřiL že pro něj bude hlasovat ale nakonec to riskl s ním. Tohle by byl nejlepší blindside v historii soutěže škoda no.
Keith ale hrál dobře, vyhrál imunitu. Strategicky asi nebyl nejlepší ale stejně to byl můj oblíbenec. Kdo ví jestli by si v poslední soutěži o imunitu nevedl lépe než Kelley ale to se nedovíme.

Kelley byla tak sama proti třem a jedině ji mohla zachránit imunita.
Ale bohužel neudržela maximální koncentraci a vypadla hned jako první z výhry se radoval Jeremy.
Zkoušela pak ještě překecat Jeremyho k vyhození Spence ale to bylo marné. Na kmenovce byla jasně vyřazena.

Škoda přál jsem si epickou trojici Jeremy, Spencer, Kelley pak bych to hodnotil mezi TOP 3 serie takhle to pujde trochu níž.
Kelley by určita zdramatizovala závěrečné hlasování...........

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod XtttX » 17 pro 2015, 13:16

Strategicky chytrejší hráči ako cast Survivor Cambodia:
[spoiler]Obrázek Obrázek[/spoiler]


Nemám absolútne žiadnu chuť sa k tomuto ďalej vyjadrovať. Jedna z najhorších sérií... 3. najhoršia F4 zostava, hneď za RI a AS.

Ten edit bol neskutočne zavádzajúci. Bolo mi dosť smutno keď som čítal komentáre ako Keith a Kimmi nehrajú hru, sú tam len do počtu, nemajú šancu na výhru a podobne... Áno, edit ich možno tak vykreslil. Pravda je taká, že Kimmi bola veľkou favoritkou na víťazstvo, kto čítal exit rozhovory vie že niekoľkí hráči( Kass, Savage, Fishbach...) sa veľmi pochvalne vyjadrili k jej hre a povedali že by pre ňu určite hlasovali ak by sa dostala do finále. To isté Keith... Mimoriadne obľúbený medzi ostatnými hráčmi... Viď reakcia poroty keď ho vylúčili. Spomeniem aj Kelly... Vylúčená z dôvodu že bola superveľká hrozba ktorá by vo finále každého porazila, napriek tomu mala jeden z najneviditeľnejších editov vôbec.

Na druhú stranu... Spencer a Tasha, vykreslení ako veľkí hráči, mastermandi a neviem čo, a aha... Prečo pre nich nikto z 10 porotcov nehlasoval??? No nejaký dôvod na to musel byť... Joe, tiež veľmi prikrášlený edit. Z rôznych zdrojov vieme že niektoré "zaujímavé" veci sa z nejakého dôvodu nedostali do show. Terry sa v určitý moment prejavil ako veľký xenofób... Ale to predsa nemohli odvysielať, keď pár epizód nato hrdinsky odstúpil kvôli chorobe syna.


Predstava že niektorých z týchto ľudí určite uvidíme aj po 3. krát... :vomit:

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod brninho » 17 pro 2015, 14:47

Ještě jednou děkuju jednomu wannabe znalci za to, že mi zkurvil poslední epizodu, neznat finálovou trojku, tak bych fakt uvěřil, že možná půjde Tasha, vzápětí že možná půjde Spencer a nakonec že tu je možnost že se do finále dostane Kelley..Ale i tak solidní zážitek, finálová čtyřka objektivně jedna z nejsilnějších. :idea:
Kimmi zahrála na správnou notu a nebýt v mých očích umělé senzace, plynoucí ze zbytečně vrácených HII, tak dost možná na FTC sedí ona a dost možná by měla k výhře blíž než je 90 % fanoušků schopno připustit...
Prakticky ta hodina a půl byla v bloku IC-TC-IC-TC-IC-TC-FTC, není moc o čem psát, šest lidí na konec je prostě moc, pro příště by v počtu dvaceti hráčů neuškodilo zasadit občas dvojkmenovku, aby se na konec šlo ve čtyřech lidech, jak to fungovalo po mnoho a mnoho sérií, nebo aspoň v pěti lidech, zastavím se jen u FTC..Dojal mě Savage, alias ztělesnění pokrytectví, borec co se v obou svých sezonách vyznačoval takovou tou pasivní agresivitou ve smyslu očividnýho přehlížení lidí co mu nešli na ruku, načež na to v obou svých sezonách doplatil...Ten samej člověk teď dává "lekci" Spencerovi a Jeremymu jak se (ne)chovat. Ten by měl s takovým Lexem utvořit komediální old school bitter duo. Zklamala i Kelly, z výběru čísel na FTC jsme snad už vyrostli..Trošku jsem byl překvapenej z odpovědí na otázku Abi, ohledně jednoho důležitého momentu ve hře, Tasha zbytečně zazdila jedinej důvod, proč jsem ji já viděl jako vítězku a to navázání vztahu právě s Abi v Angkoru, což převrátilo hru a dalo jí to do sedla, Spencer..Spencer asi řekl co musel, ale pro něj nejdůležitější moment prostě nastal ve final 18, kdy se rozdělovalo na tři kmeny, jinak by ve hře vydržel sotva 14 dní. FTC jinak docela zklamání, čekal jsem speciálně v téhle povedené řadě trošku víc šťavnatosti.
edit:Finalisté ani nedostali prostor na úvodní nebo závěrečnej projev...Já vím, že už nejspíš bylo rozhodnuto, ale tohle škrtání kvůli tomu, že producenti nezvládli rovnici počet hráčů/počet epizod..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod aqmel » 17 pro 2015, 20:40

a je konec -jeremy win -jak se rika po druhe to vyjde kdyz vis, jak na to kdo vi zda -steho agorantniho fracka jak nadaval .kimmi narazky a jak ho pri final rade uporoznil savage .tak se pri zaverecne reci kal a mozna to zabralo -vyhral dulezitu imunitu nasel 2 idol -mel pri sobe lojajni hrace co vic si muze prat.-ale taky musi zaznit ale-

zpusob jakym byla vyrazena kimmi byl podivni -bylo 6 hracu 2 idol-nove hlasovani kimmi a tasha a najednou nastal pat znovu hlasovat?ale proc meli losovat kameny kdo se bal ?a proc ?top 5 tASha spancer aut?neriskovat to by byla blbost -jak to vysvetlovat pak probst to bylo opravdu zabavne ale spis si clovek zamyslel opravdu to tak melo byt?jsu najAKE tAJNE clanky v pravidlech jak take situace resit ?hm-

jeremy dostal 10 hlasu kdo vi zda by bylo vetsi dramo kdyby tam byla kelley ale to se uz nedozvime -muzem se tesit na 32 serie a hledat nejake info o 33 serie -par drbu je mozne najit ale jsu to jen drby tak musime pockat o potrvzeni.-kdo by si po,myslel ze survivor prezije 30 a vic sezon kdyz 25 byla klicova co se divackeho zajmu tyka-no a vyslo to a jdem dal.,-smer 32 a pak 33 apod .

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod todilka » 17 pro 2015, 21:20

Jen krátce, pro mě jedna z nejzajímavějších sezon vůbec, final three podle mých představ, fandila jsem všem třem, nejvíc ale Spencerovi...já vím, že produkce ty lidi nějak ukazuje a že jim tvoří svým způsobem profil, a že je to jinak a bla bla bla...jsem divák, vidím co vidím, a snažím se soudit objektivně. Podle mě se změnil, nebo se alespoň snažit..ono hrát s některými z těch lidí chce asi vážně pevný nervy, neztratit sebekontrolu a nevypustit emoce ven...takže pro mě vítěz, který využil second chance (ať už to rozdělení na tři kmeny bylo kvůli němu či ne)!
Jeremy hrál dobrou hru, malinko moc paranoia, v soutěžích se taky moc neukázal, když mu nakope opakovaně v podstatě dědeček, přesto by mi jako vítěz nevadil, ALE CO TO FŇUKÁNÍ NA FTC!!! Chápu, musí být těžké opustit těhotnou ženu, rodinu a to všechno, ale no tak...ostatní mají taky rodiny..na tohle amicí velmi slyší...."rodina nadevše" a "já mám ty správný hodnoty" a "nechtěl jsem nic říkat, ale je to pro mou rodinu" a ještě zabrečel...mě tím moc zklamal, myslela jsem že to dá, že je to profi hráč....stále se nemůžu rozhodnout, jestli to byl jeho záměr jít na to přes emoce, nebo jestli to vážně neudržel...tak či onak, pak už to bylo pro mě jasné...možná si to i zasloužil, možná ne, ale tímhle výstupem u mě velice klesl...
Jinak jsem si sézonu užila, některé bych mohla vidět znovu (Spencer, Kelley, Tasha, Ciera, Joe, Jeff), takže se uvidí...
Tak v únoru ;-)
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod miky253 » 18 pro 2015, 00:04

aqmel píše:zpusob jakym byla vyrazena kimmi byl podivni -bylo 6 hracu 2 idol-nove hlasovani kimmi a tasha a najednou nastal pat znovu hlasovat?ale proc meli losovat kameny kdo se bal ?a proc ?top 5 tASha spancer aut?neriskovat to by byla blbost -jak to vysvetlovat pak probst to bylo opravdu zabavne ale spis si clovek zamyslel opravdu to tak melo byt?jsu najAKE tAJNE clanky v pravidlech jak take situace resit ?hm-

Jelikož si nejsem jistý, jestli je to vůbec česky, tak nevím, jestli chápu správně smysl tohoto textu, ale každopádně v pravidlech Survivora je tato situace popsána, což potvrdil Stephen:
For another, I knew that a second tie would mean Keith would be automatically ejected as the only non-immune person left. I could see that Spencer realized that as well, but Keith himself hadn't yet registered that fact until Jeff made it explicit.

http://www.people.com/article/survivor-cambodia-second-chance-stephen-fishbach-blog-final-tribal-council-jeremy-collins-wins
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod avsman19 » 18 pro 2015, 14:20

Tak nám skončila v mnoha ohledech jedna z nejlepších sérií ever :idea: :dance: . Bude mi smutno, jelikož nevěřím tomu, že se v nejbližší době tak dobře obsazené a povedené série znovu dočkáme :(

Ve finálové epizodě byla asi nejzajímavější kmenovka v 6 lidech, která dopadla asi nejlépe, jak mohla. Byť tedy musím říct, že si u mě Kimmi tou iniciativou na rozdělení hlasů s následným zasazením úderu do zátylku Jeremyho herně šplhla (navíc celkově vzato mi tuto sezonu nepřišla ani tak otravná, spíše naopak se na ní v pozitivním duchu podepsal věk - dostala rozum). Nezahrála to ale dobře takticky (viz do očí bijící domlouvání s "druhou stranou", kterou Spencer s Tashou okamžitě prokoukli a její afektované odpovědi na přímé dotazy na TC).

Ve Final 5 to zase podělal Keith, myslím si, že kdyby tu umě vytvořenou HI vytáhl ve správný okamžik, mohlo by to ty tři trochu rozhodit (byť si nemyslím, že by se v konečném důsledku obrátili proti sobě). Vzešlá F4 by mohla být nejlepší, která kdy v soutěži byla - silní hráči strategicky, fyzicky i hráčsky (imunity atd.), minimálně Jeremy i sociálně.

Každopádně to ale vše směřovalo k tomu, že pokud Kelley nevyhraje i poslední imunitu, Jeremy si dokráčí pro vítězství. Kvituji lidský i herní posun Spencera, ale na Jeremyho social game a vybudované vztahy s lidmi z poroty prostě neměl. Navíc Jeremyho příběh byl jasně nejsilnější a ty emoce od něj byly podle mě z 80% přirozené a z 20% správně použité v jeho prospěch.

Mé hodnocení série: 90%

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Zeck » 21 pro 2015, 05:27

Co vám budu povídat. Po celé finále jsem nedutal, užíval si to jako prase a nevědomky si sahal na šulina jak jsem byl u vytržení z toho, že jednak sleduju nadprůměrnou řadu, nadprůměrnou finálovou epizodu a hráče, kteří i když nic neudělali do této doby, v poslední epizodě se snažili pohnout se hrou a pobavit mě, ale zároveň se jim to nepovedlo a tak do finále došla ta nejsilnější možná trojka celé řady, kterou jsem si přál už dvě epizody po sloučení, aby mě pak naprosto konsternovala demence poroty, která zvolila jednoho z nich v poměru 10-0-0, no to snad ne, kurva! Čekal jsem vyrovnaný souboj, který bude rozhodovat každý hlas, protože všichni tři udávali tempo hry, jeden bez druhého by dávno skončili a nikdo z nich nijak extrémně nevyčníval a ono hovno. Jeremy se rozbrečel, řekl ty své sentimentální sračky z domova, kde se mu udála tak příšerná rodinná tragédie jako "čekáme mimino" a ta porota, od které by člověk čekal, že ocení Tashu a její válčení s vypadnutím od nějakého třetího dne až do sloučení, po kterém několikrát dokázala, že Jeremyho neposlouchá na slovo a vlastně jen díky ní tam on v tom finále mohl sedět a Spencera, který většinu z poroty vyrazil, vydrápal se absolutně sám ze dna na vrchol s 0 hlasy pro oba, když Jeremy se ani nedokázal hráčsky obhájit na kmenovce a jen off topic proslovem o manželce shrábl všechny hlasy, tak to jděte do prdele, vy "hvězdní" porotci. Jeremy je vítěz naprosto zasloužený, ale vyhrát to měl bez těch keců o rodině, které do hry prostě nepatří úplně stejně jako Shirin a její vzlyky o šikaně v deseti letech v té předchozí. A porota, ta ať jde do prdele, protože byla naprosto nejslabší v historii, ačkoliv byla součástí jedné z nejlepších řad od Heroes vs Villains. Ty otázky, kdy se neptali, jen pohrdali (Tashou), případně botoxové znovuzrození největší demence, která se používá pro finále s absolutně neschopnými lidmi, tedy "vyber si číslo, zmrde", případně vidlák Keith, který dá podmínky pro zisk hlasu a pak ho dá tomu, kdo ho dostat podle podmínek nemá. No to mi ho vyndej. Velká škoda, vím, že nemůžu chtít všechno, ale pokud by to klaplo, to finále bylo podle zásluh skutečně vyrovnané, tak jsem ochotnej přiznat, že jsem sledoval jednu z nejlepších řad, bohužel to z mého pohledu posrala porota, její stupidní dotazy, pohrdání Tashou, která byla lepší než kdokoliv z nich a naprosto neobjektivní hlasování podpořené sentimentem, tohle všechno mi to holt zkazilo a já jsem možná i celkem nasranej. Vítěz je hráčsky naprosto zasloužený, jen to možná v rámci fair-play neměl hrát i na finálové kmenovce, protože by jí téměř jistě vyhrál i bez toho.
Obrázek Obrázek Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod cihi » 22 pro 2015, 02:50

i ja cekal vetsi vyrovnanost.. ale problem je proste ten.. ze Jeremy oba dva soupere na finalove kmenovce naprosto prevalcoval

zahral na city? urcite tim zaverecnym proslovem... ale udelal to tak uveritelne... ze tomu ja i porota verime... nebylo to za hranou

ale hlavne se mi libilo.. jak se dokazal obhajit od toho "debilniho" poskakovani pri vylouceni Kimmi - to jsem si myslel.. ze by ho mohlo stat i vitezstvi a Savage to skvele predhodil... ovsem Jeremy to naprosto bravurne obhajil slovy.. ze on byl jedinej z nich (a to je pravda).. kdo Kimmi na 100% veril.. ze neprebehne.. a kdyz prebehla.. tak se citil byt zrazenej a opravnene nastvanej.. a ze v nem diky tomu propukly proste emoce.. coz porota i samotna Kimmi pochopili

Tasha byla uplne out.. a ani Spencer nemel v rukach zadny poradny argumenty... navic mu strasne ublizilo to vydirani na predchozi kmenovce - kdyby to neudelal.. tak verim.. ze je to vyrovnanejsi


Zeck píše:Co vám budu povídat. Po celé finále jsem nedutal, užíval si to jako prase a nevědomky si sahal na šulina jak jsem byl u vytržení z toho, že jednak sleduju nadprůměrnou řadu, nadprůměrnou finálovou epizodu a hráče, kteří i když nic neudělali do této doby, v poslední epizodě se snažili pohnout se hrou a pobavit mě, ale zároveň se jim to nepovedlo a tak do finále došla ta nejsilnější možná trojka celé řady, kterou jsem si přál už dvě epizody po sloučení, aby mě pak naprosto konsternovala demence poroty, která zvolila jednoho z nich v poměru 10-0-0, no to snad ne, kurva! Čekal jsem vyrovnaný souboj, který bude rozhodovat každý hlas, protože všichni tři udávali tempo hry, jeden bez druhého by dávno skončili a nikdo z nich nijak extrémně nevyčníval a ono hovno. Jeremy se rozbrečel, řekl ty své sentimentální sračky z domova, kde se mu udála tak příšerná rodinná tragédie jako "čekáme mimino" a ta porota, od které by člověk čekal, že ocení Tashu a její válčení s vypadnutím od nějakého třetího dne až do sloučení, po kterém několikrát dokázala, že Jeremyho neposlouchá na slovo a vlastně jen díky ní tam on v tom finále mohl sedět a Spencera, který většinu z poroty vyrazil, vydrápal se absolutně sám ze dna na vrchol s 0 hlasy pro oba, když Jeremy se ani nedokázal hráčsky obhájit na kmenovce a jen off topic proslovem o manželce shrábl všechny hlasy, tak to jděte do prdele, vy "hvězdní" porotci. Jeremy je vítěz naprosto zasloužený, ale vyhrát to měl bez těch keců o rodině, které do hry prostě nepatří úplně stejně jako Shirin a její vzlyky o šikaně v deseti letech v té předchozí. A porota, ta ať jde do prdele, protože byla naprosto nejslabší v historii, ačkoliv byla součástí jedné z nejlepších řad od Heroes vs Villains. Ty otázky, kdy se neptali, jen pohrdali (Tashou), případně botoxové znovuzrození největší demence, která se používá pro finále s absolutně neschopnými lidmi, tedy "vyber si číslo, zmrde", případně vidlák Keith, který dá podmínky pro zisk hlasu a pak ho dá tomu, kdo ho dostat podle podmínek nemá. No to mi ho vyndej. Velká škoda, vím, že nemůžu chtít všechno, ale pokud by to klaplo, to finále bylo podle zásluh skutečně vyrovnané, tak jsem ochotnej přiznat, že jsem sledoval jednu z nejlepších řad, bohužel to z mého pohledu posrala porota, její stupidní dotazy, pohrdání Tashou, která byla lepší než kdokoliv z nich a naprosto neobjektivní hlasování podpořené sentimentem, tohle všechno mi to holt zkazilo a já jsem možná i celkem nasranej. Vítěz je hráčsky naprosto zasloužený, jen to možná v rámci fair-play neměl hrát i na finálové kmenovce, protože by jí téměř jistě vyhrál i bez toho.

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod junior1099 » 22 pro 2015, 09:05

Co ten retardovaný vidlák po vyloučení myslel tím: ,,Snažil jsem se hrát trochu se ctí, proto jsem to nehrál na tu falešnou imunitu."? Co tam teda před tím celou dobu nacvičoval? Nebo to tam s ní chtěl jinak napochodovat až k Jeffovi a doufat, že mu to zbaští i on? :hungry: Díky bohu, největší jelita (Kimmi+Keith.. přičemž při pohledu na Kimmi v porotě se mi už zvědl i žaludek, a to ani nemusela otevřít tu svoju tlamu) jsou pryč a s nima i největší finálové obavy této řady.

Jinak velice zábavná epizoda, nasmál jsem se nemálo.
A tak spokojený s finálovou trojkou jsem snad nikdy nebyl.

P.S: O Jeffových výstupech ve studiu škoda mluvit, přesto jeho úvodní ,,Můžete vidět, máme vyprodáno/plné studilo. Tohle je nejnapínavější finále jaké jsme kdy měli" :vomit: - OMG, ne asi, jindy tam asi nikdo není a musí prosit lidi na ulici, aby si vzaly lístek a zaplnily prostory. Už mi jen chybělo, aby do kamery důrazně tancoval ukazováčkem jak ten idiot... teda Gordon Ramsay.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Empli » 23 pro 2015, 01:33

Tak se stalo to co jsem před začátkem řady vcelku i očekával. Vesměs nový hráči porazili ty hráče staré. No minimálně poměrově se to čekat dalo. Nicméně taková řada kde by proti sobě hráli staří hráči a hráči z novějších sérii, tak to by nemuselo být vůbec k zahození. Samozřejmě pokud by se povedl cast, ale to už je jiná diskuze. Trošku nechápu a nesouhlasím s tou patovou situací na kmenovce v 6 lidech. Nedokážete se domluvit, tak domů jinak jde Keith. Fakt logické a spravedlivé, když vlastně nedostal ani jeden hlas. To si myslím ,že by si měli ošéfovat jinak a hlavně spravedlivě. Ohledně skrytých imunit, když ono to máte s nimi těžké. Samozřejmě mohou vaším oblíbencům pomoci, ale i je potopit. Co je však jistota, že je to takový prvek, který hru dokáže změnit, což někdy není na škodu a mnoho kmenovek by bez nich nebylo tak zajímavých. Uznávám, že by mohli být kolikrát lépe schované a nebránil bych se ani trendu alá některé série s tajnou imunitou a některé bez ní. Samotné soutěže o imunitu ke konci fajn. Celkově se mně ,ale tato řada zase až tak moc co se soutěží týče nelíbila, ale to je vcelku malý nepodstatný detail. S final 3 naprostá spokojenost. Nevadilo by mně ani kdyby se tam nakonec na úkor někoho dostala i Kelley. Nevím jak vám, ale mně hodně vadilo, že nebyly žádné úvodní ani závěrečné řeči. Co se poroty týče, očekával jsem vcelku grilování a v tomto ohledu mě tedy hodně zklamali. K poměru hlasů pak jen, že jsem vcelku koukal, že všechny získal Jeremy. Ještě bych chápal kdyby kdyby žádný hlas nedostala Tasha (ač ji mám rád a dle mého hrála vcelku fajn a porota ji dle mého neprávem postavila do role přisluhovačka těch dvou), ale to že ani Spencer nedostal žádný hlas, tak to mně tedy překvapilo. Asi se v očích poroty moc nezměnil či tak a nejspíš mu hodně ublížilo to vyhrožování Jeremymu na kmenovce. Každopádně kdyby se ještě pak řešilo kdo skončil druhý a třetí, tak bych to rád věděl i když výsledek by byl asi jasný. S vítězem jsem jinak spokojený a vlastně by mně nevadil ani Spencer jako vítěz. Nakonec to finále nebylo špatné, ale nebylo ani nějaké úchvatné.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Kalam » 23 pro 2015, 11:57

Tak pro me je konec serie zklamani.Zklamal Jeremy,zklamal Spencer a zklamala porota.To Jeremyho hrani na city,ze tam je kvuli rodine a blablabla,to je proste podpasovka pro ostatni.Ma se obhajit herne a ne takhle.Kazdej ma nakej svuj zivot mimo hru,nakou minulost,starosti atd ale do hry to nema tahat.V tom fnukani pomalu dohnal i Stephena.Po tomhle ho jako viteze bohuzel uznavat nemuzu.Umi krasne brecet takze mu to lidi ktery maj rodinu sezrali(Ciera,Savage,Kass,Keith,Kelly,Kimmi)a tim si zajistil vitezstvi.V hernich argumentech totiz nemohl konkurovat Spencerovi a mozna ani Tashe.Spencer i Tasha od zacatku bojovali o setrvani ve hre a dost me nastvalo ze Tashu brali jako do poctu kdyz vetsina poroty predvedla hovno.Nejvic jsem ale nastvanej na Spencera kterej totalne nezvladl konec hry.Nejdriv jde za Kelley a rika ji ze ji vyloucej a ze veri ze ma velky sance na vyhru.Ta to nejspis vyslepicila cely porote jak je namachrovanej a pak nakonec vyhrozuje Jeremymu na kmenovce.Paneboze uz si sahal pro vitezstvi a takhle to zazdi.Mozna by se sel rozdelavat ohen ale kdyz tohle udelal tak Jeremymu bylo jasny ze bude lepsi souper do finale nez Kelley.No a porota,skoda mluvit natoz psat.Fuuuuj je to....trapny otazky,zadny emoce,nuda a nakonec 10 hlasu pro Jeremyho...Jak to ze nejlepsi finalova trojka jaka nejspis byla vypadala jak kdyby tam byl mastermind se dvema ovcema ktery tam dotahl i kdyz to mozna bylo naopak.Dlouho me takhle naka serie nenasrala.Mela to vyhrat Tasha a byl bych spokojenej.To by byla zlata stredni cesta mezi ubrecenym Jeremym a namachrovanym Spencerem...

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Zeck » 24 pro 2015, 01:28

zahral na city? urcite tim zaverecnym proslovem... ale udelal to tak uveritelne... ze tomu ja i porota verime... nebylo to za hranou


Udělal to hlavně chytře, i když porota se domluvila už na hotelu komu dají milion, takže to možná nakonec nemělo takový vliv. Uvěřitelný to nebylo vůbec, vysloveně celou kmenovku čekal až se ho někdo zeptá na cokoliv, do čeho bude moci naprat tu sentimentální story o manželce a dětech, ale nikdo se nezeptal. Až poslední otázka ohledně toho, co bylo pro soutěžící tou druhou šancí (přesné znění si nepamatuju a hledat se mi to nechce) zneužil, kdy to tam použil a zdánlivě nenápadně zaobalil právě za rodinku, což doplnil o efektivní pláč.

Tasha byla uplne out.. a ani Spencer nemel v rukach zadny poradny argumenty... navic mu strasne ublizilo to vydirani na predchozi kmenovce - kdyby to neudelal.. tak verim.. ze je to vyrovnanejsi


Tashy se taky nikdo na nic pořádně nezeptal, takže jí nic než být out nezbývalo. To ale neznamená, že neměla co povědět, znamená to, že porota byla až mimořádně dementní, neobjektivní a zaujatá. Spencer se dokázal obhájit mnohem lépe než Jeremy, dokonce ho porazil i v přímém souboji o Keithův hlas (který pak Keith dal stejně Jeremymu, ačkoliv ho slíbil právě vítězi toho mini souboje), Spencer byl dokonce natolik inteligentní, že se zpytoval, byl upřímný a ještě přiznal vlastní chyby. Jeremy se prakticky po celou dobu jen obhajoval a zatímco Spencer řekl, že jeho chování na kmenovce bylo arogantní, je si toho vědom a byla to chyba, Jeremy se jen trapně vymluvil, že on nebyl arogantní, ale nasranej ze zrady spojence a proto měl právo se chovat jako čurák. A ta dementní porota mu za to skoro ještě zatleskala, neskutečný.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod yero » 24 pro 2015, 12:37

Proč Kimmi a Tasha nerozdělávaly ohen? nějak jsem nepochopil tu kmenovku

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Spencer91 » 24 pro 2015, 12:39

yero píše:Proč Kimmi a Tasha nerozdělávaly ohen? nějak jsem nepochopil tu kmenovku

Protože to pravidla neumožňují. Rozdělávání ohně, jakožto rozhodující pravidlo v případě remízy, je možné jen ve F4

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Megis » 24 pro 2015, 15:06

Nevím, proč někoho výsledek té první kmenovky překvapuje, když už jsme tahání kamenů zažili - krytí jsou ti, co mají imunitu, ti, co zahráli skrytou + ti, mezi kterýma je to při hlasování nerozhodně... Takže jak bylo řečeno, jediný, kdo by tahal kameny, je Keith, což jaksi znamená, že by měl smolíčka a šel domů :)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod Pietro » 27 led 2016, 17:32

Hmmm, pro mé duo celkem debakl, ale napřed:

1. kolo - Wentworth-Jeremy 3-3 (oba imunita, tudíž kulový) :shock:
2. kolo - Tasha - Kimmi (??) - 2-2
3. kolo - Kimmi - Keith 4:3 v prodloužení

Kdyby Flusal vylít, připomněl by mi Paschala z S04, ten taky vypad, jen to fiklo. Šutřík a čau. Vsadím se, že v danou chvíli by XtttX vstal a pomohl by Keithovi odnést pochodeň k Jeffovi - zůstala by Kimmi. Flusal zůstal, poslední veterán udělal pápá.

Ale pak mi šla celá má dvojka do kopru - napřed Flusal. :cry: A to mu Kel udělá ještě falešnou HII. Ale kterýpak vidlák byl dvakrát ve Final 5. Dvě pátá místa jsou dobrý výsledek. Jakou část viny na tom má on sám, toť otázka.

A pak zákonitě musela ze hry i "Savagekiller" Wentworthka :( Spencer je kus vola. To jeho tyjátrování na TC mi jí nepřímo poslalo ze hry. Jeremy se lekl a vzal ho. Každopádně jsem spokojen, víc jsem od ní chtít nemohl. Naopak - překonala moje odhady a to velmi. Za to budu asi ukamenován, ale one more please, Jeffe!
Navíc jí říká přijmením :love: (nekažte mi to, vím, že asi kvůli odlišení od Wiggliny, ale stejně, i když Wigglina vypadla, jménem jí neříkal)

Zbytek už asi netřeba komentovat - USA je prostě měkkosrdcatej národ.
Povídání o rodině, dětech, nejlépe nenarozených a mega je doma.
Ale stejně by asi Jeremy triumfoval, i bez těch familykeců.

Další jednoznačný finále 10-0-0, pryč jsou doby, kdy to bylo o jeden, dva hlasy.
FTC jinak celkem zklamání, čekal jsem napěněný lidi (Kass, Abi, Savage, Kimmi apod.) a ono houby.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S31 - Cambodia - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2019, 13:53

Second chance je určitě vysoce nadprůměrná série, ale jak říkal Jeff že je nejlepší? Pche!! ani náhodou. Všechno se točilo okolo 5 zajímavých hráčů, ostatní byli do počtu, a jestli za to může střihač nebo byli prostě jen nudní to je fuk. Nejlepší hráčka byla jednoznačně Kelly, která byla jako jedna z "witch coven" pořád na dně a na hraně vyřazení. Jeremy měl silnou alianci od začátku, našel dvě skryté imunity, nemusel se moc snažit přežívat a pak nakonec zahrál na city a věděl že porota mu to dá. To i ten Keith by byl asi zaslouženější vítěz. Spencer si to podělal na kmenovce kde hysterčil a vydíral Jeremyho. To mělo k nějaké důstojnosti dosti daleko, ten fracek se mi zprotivil, doufám že už ho v žádné řadě neuvidím.
A Tasha? Who?


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti