S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Koh Rong, Cambodia
September 23, 2015 - December 16, 2015
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod milan » 16 pro 2015, 13:20

Epizóda 15
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod couts » 17 pro 2015, 11:13

Ze závěru této řady jsem trochu zklamaný. Přál jsem to strašně Spencerovi.
A pořád neberu proč tak jasně vyhrál Jeremy?
Dostal porotu snad emočně jinak nevim proč to tak jasné bylo.
Jeremy fajn vítěz není to uplně co bych si přál ale v pohodě.
Spencer vyhrál více imunit.
Byl narozdíl Jeremyho na začátku hry na dně kmene, musel dělat více strategických kroků.
Jeremy se schoval za zady Joea a byl do top 8 v pohodě.
Jeremy musel využít 2 imunity zahral je paradně o tom žádná, ale Spencer se dokázal do finále dostat bez skrytých imunit.
Škdoda že tam neproklouzla Kelley to by byl jeden z nejlepších vítězů histori hry (určitě nejlepší ženský vítěz).
Ale tak gratuluju Jeremymu ,ale trochu zklamaný jsem.

Tahle all stars serie byla parádní. Pro mě možná nejlepší all stars serie (nebo srovnatelná s HvV). Každou epizodu jsme se nenudili spoustu blindsidů, snad všichni favorité kromě Terryh oa Vytase byli ve sloučení takže zábava od začátku do konce.
I příroda si s nimi pohrála takže za mě absolutní spokojenost z hlediska hodnocení celé řady.
Doufám, že Survivor udělá aspon 40. řad nedovedl bych si to bez tehle reality-show představit. Stala se z toho droga.

Příští řada vypadá že bude salbší ale tak třeba nás hráči a produkce překvapí............

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod f*ck » 17 pro 2015, 15:14

Nevíte někdo, proč nebyl Vytas na reunionu?

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 17 pro 2015, 15:38

f*ck píše:Nevíte někdo, proč nebyl Vytas na reunionu?

Protože opustil předčasně Ponderosu a pak byl aktivní na sociálních sítích, čímž se prozradil.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 17 pro 2015, 16:03

Jeremy je zaslouženej vítěz, rozhodně jeden z největších sympaťáků, má už asi (snad) nepřekonatelnej rekord, 10 hlasů nedostal ještě nikdo..Ale nepůsobí to dobře, byl tu vykreslovanej nějákej soubou mezi ním a Spencerem, Spencer upřímně FTC zvládl líp a nakonec to dopadne takhle :D
Reunion byla jinak sračka, jak Second Chance jako celek budu chválit, tak to zakončení bylo prostě ein kessel buntes. Nebylo vysvětlený proč Vytas není přítomen, Shirin, Monica, Woo, Kelly se vůbec nedostali ke slovu, Varner dostal desetivteřinovej prostor k tomu, aby řekl názor na to, co se ho ani tak moc netýkalo, Kass skoro nedostala prostor a takhle bych mohl pokračovat, ale hlavně že jsme si vyslechli senilního ochraptělýho Keitha, kterej ani tak vlastně nic neřekl.. :D Víc se mi k tomu nechce vyjadřovat, on to někdo ještě poplive za mě.

K sérii: Bavilo mě to od začátku do konce, pro mě určitě jedna z TOP 10 sezon, second chance plynoucí z hlasování diváků tomu dalo náboj, prakticky nebyla série třeba dvou epizod který by stály za houby, pořád se něco dělo, jen se nemůžu zbavit dojmu že tu byl potenciál na úplnou špičku a třeba i na ohrožení těch nejlegendárnějších sezon..To by ale nesměl nastat twist s rozdělením na 3 kmeny, protože Ta Keo byl jeden z nejzajímavějších celků v historii a pravděpodobně by v něm za normálních okolností dlouho nepřežili Spencer a Kelley, tedy zástupci Cagayanu a SJDS, sérií které se bohužel postaraly o finálovou pětici a z twistu plynoucí situace v Angkoru, kdy se Tasha dostala na koně a v podstatě začal konec old school hráčů.
Pak už to byla "jen" zábava, ale bez puncu nějáké hvězdnosti, když už bylo skoro jasný, že vyhraje někdo ze sérií, který jsme viděli minulej rok..
K hráčům- Zhodnotím jako Osvědčili se, zaslouží si třetí účast, Na půl cesty, třetí účast spíš ne, Nevyužili second chance, sbohem

Jeremy,Spencer,Tasha,Kelley(akorát prosím tuhle pětici nikdy ne pohromadě v sezoně),Abi,Joe,Ciera (bohyně),Kass,Terry,Varner (pro mě dokonalá náhražka Pennera, kdykoli ho ve hře uvítám znova)
Kimmi(umím si ji představit na nějáký povinný místo hráčky 40+, lepší než taková Dawn),Fishbach(JT syndrom potopil jeho šance, škoda),Savage(no aspoň byl kolem něj rozruch..),Shirin
Keith,Woo (oba zbytečně zaplácali místa, Shane a Jim mi budou vrtat v hlavě ještě dlouho..),Monica,Kelly,PG,Vytas (zejména PG a Vytas obrovský zklamání..)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 17 pro 2015, 16:10

Tak nám skončila tahle řada, na kterou jsme tak dlouho netrpělivě čekali, holt čas nezastavíš... Rozhodně ji považuju za nejlepší ze „special“ řad (fuck you Blood vs Water), super cast, bylo super vidět staré tváře z pre-Hantz sérií, taky opět hrál roli faktor přežití (taková Kelley či Spencer vypadali na konci jak z koncentráku, Joeovo omdlení, Tasha ve vodě...), emoce byly mnohem uvěřitelnější než při předchozích řadách (fuck you Blood vs Water) atd.

Mé zhodnocení Druhé šance jednotlivých hráčů:

Jeremy – předvedl dost možná nejlepší hru ever, všichni ho měli rádi, nepotřeboval sérii imunit k výhře (zdravíme Mika), získal všechny hlasy poroty, víc netřeba dodávat

Wentworth – spousta lidí nechápala, proč je vůbec zařazená v hlasování pro tuto řadu a podívejme, kdyby vyhrála poslední imunitu a Jeremy šel do poroty, máme hodně překvapivou vítězku (vzhledem k původnímu castu). Hrála skvěle!

Jeff – sice vydržel pouze pár epizod, ale začátek naprosto patřil jemu, navíc neskutečně zábavnej element. Z celého castu bych nejvíc jemu přál třetí šanci.

Kimmi – i když jí nemusím, musím uznat, že se od posledně hodně zlepšila, zejména ke konci hry, kdy už byla více vidět, měla úctyhodné kroky/nápady :idea:

Joe – nikdy jsem ho nemusel, strategicky na to podle mě prostě nemá, sorry girls. Dostal se ale hodně daleko, za to má můj respekt, čekal jsem, že bude vyřazenej někdy před sloučením.

Ciera – hodně hraniční hodnocení, spíše mě iritovala a herně až moc tlačila na pilu, přesto mi přišla o něco lepší, než v její první řadě (fuck you Blood vs Water)

-------------------------------------------------------------------------

Keith – hraniční hodnocení, ale na druhé straně spektra. Tenhle týpek se prostě z hlediska hry nedá brát vážně, mentálně je fakt pomalejší, ale přesto byl i nyní poměrně hrozbou, i když stejně si myslím, že by pro něj ve finále málokdo hlasoval. Radši bych býval místo jeho eskapád viděl Shana či Jima.

PG – před začátkem řady jsem se na ní z žen těšil nejvíc, výsledek je zklamání, její sociální hra byla jak v Číně

Savage – ze začátku jsem mu hodně fandil, ale s příchodem Angkoru měl víc a víc debilní kecy a bylo vidět, že tam většinu hráčů irituje... abych si vypůjčil známá Survivor slova – Savage, zero chance of winning this game...

Abi – hrozná mrcha, sice mě bavilo jí sledovat, ale že by se nějak od Filipín změnila?

Kass – ze začátku to vypadalo, že bude hrát lépe než prvně, pak ale sklouzla zpět k ChaosKass :down:

Tasha – za celou hru měla jeden dobrej moment, a to když dokázala získat Abi na svou stranu v Angkoru... jinak bída, během první účasti aspoň vyhrávala imunity a byla hrozbou do finále, tady se do něj dostala a výsledek? Nula hlasů...

Stephen – oproti Tocantins mě tu hodně iritoval, až moc uplakaný, měl to být mastermind, ale přitom byla jeho hra hodně průhledná

Terry – měl hodně pozitivní edit a i přes něj bylo vidět, že je herně úplně mimo... navíc působil poměrně šovinisticky

Woo – to samý jak v s28, nemá na to, zbytečný místo v castu

Borneo Kelly – účast z nostalgie, jinak úplně jalová, její „hra“ zamrzla na Borneu

Vytas – iritoval mě mnohem víc než při své první účasti (fuck you Blood vs Water), ty kecy o józe byly tak votravný!!! :cry: Navíc to jeho úděsný „flirtování“ :heat:

Spencer – hodně velký zklámání, ty jeho hantzovský kecy na posledních dvou kmenovkách ani nemusím komentovat, do sloučení neměl hru absolutně ve svých rukou, vždycky ho někdo nebo něco (twist) zachránil, po sloučení může děkovat Jeremymu za dotáhnutí do finále... hodně zaslouženě nula hlasů ve finále :fuck:

Shirin – už to bylo snad naposled...

Monica – a to je kdo?? :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 17 pro 2015, 16:12

brninho:

Si myslim, že minimálně ti, co nebyli na 100% rozhodnutý, si sedli na zadek z toho, jak tam Jeremy začal dojemně vyprávět o rodině na konci FTC... já mu to sice věřím, nicméně na rozhodování by to vliv mít nemělo... Spencerovi zřejmě taky nepřilepšilo to vydírání na kmenovce, jak řekl, že zařídí, aby vyhrála Kelley, pokud vypadne... jinak nevim. Jeremy je bezesporu zaslouženej vítěz, nacházel symboly, dobře je použil, vyhrál finálovou II, zahrál dobrou sociální i strategickou hru.... ale Spencer mu minimálně ve finiši hry zdatně sekundoval, takže takovejhle debakl si nezasloužil. Pro mě z jeho pohledu zhruba stejná situace, jako ve finále WA a plichta na 2. a 3. místě mezi Willem a Carolyn... ale ta dostala alespoň ten jeden hlas... nicméně i tady dle mýho zela mezi dvěma runner-upy velká díra, co se týče předvedený hry...

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod miky253 » 17 pro 2015, 18:51

Dovolím si jednu poznámku k tomu, jestli Jeremy Spencera do finále dotáhl, nebo nedotáhl. Zatím tady nezaznělo, že Spencer udělal možná klíčový krok pro to, aby se Jeremy do finále dostal - vyhrál imunitu v top 6. Vyhrát třeba Kelley, na TC by byl výsledek přesně opačný a pakoval by se někdo z dua Spencer, Tasha, přičemž Jeremy by následně letěl hned na další TC. Ta Spencerova vyhraná imunita byla pro další vývoj naprosto klíčová, protože tím zajistil, že v té patové situaci nemohlo trio Spencer, Tasha, Jeremy prohrát. Samozřejmě, že stejně klíčová byla i ta Jeremyho hII, ale přesto si myslím, že ta poznámka o Spencerovi by tu měla zaznít, jelikož na tom , že Jeremy došel do finále, má nemalý podíl.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod f*ck » 17 pro 2015, 23:44

i já se vyjádřím ke Spencerovi, vrátím se do jeho sezony, kdy na FTC, řekl Woovi, že jako student hry očekával, že si Woo vezme Kass. V této sérii, měl možnost sedět vedle jiných hráčů...Jeremyho měl vyhodit, když jich bylo posledních pět..stačilo se spojit s Wentworth a Keithem..do finále on, Tasha a Keith a šance byla větší..jak si kdo ustele, tak si lehne, poslední episody to byl opět ten arogantní Spencer a přesto, že jsem mu to přál, nakonec jsem rád, že vyhrál Jeremy.

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod klok » 17 pro 2015, 23:46

ve zkratce k vítězi- spencerovi jsem to teda přála více, jeremyho nemám ráda tak nějak od jeho série, ale objektivně musím uznat, že naprosto zasloužený vítěz. říct, že si vyhrát nezasloužil, je skoro pohrdání survivorem. :D
rovněž se nemůžu ztotožnit s názorem, že jeremy přehrával. musíme si uvědomit, že to jsou lidé, kteří mají stejné emoce jako my diváci..

k reunionu- rozhodně nesouhlasím, že stál za houby! oproti posledním sériím VELKÝ krok dopředu, žádné zaplácávání air time diváky z publika (krom terryho, což si myslím, že si tam rozhodně zasloužilo být, každého zajímalo, jak to dopadlo s dannym (resp. google poradil, ale i tak si to tam podle mě zaslouží být) a půlku reunionu jsem se bála, po zkušenostech z minulých řad, že z terryho tam bude vidět akorát tričko), vyzdvižené skoro všechny důležité momenty, na 30minutovou stopáž udělali maximum, co mohli. pokud někdo chce, aby dostali slovo i ostatní, měl by si uvědomit, že pak by reunion nebyl na půlhodinu, ale vydal by rovnou pomalu na celovečerní film.

další série, hmmm.... říct nemůžu se dočkat by bylo nadnesené, cítím v kostech, že nebude nic moc, snad se pletu.. :)
a caleb mi je odněkud povědomý!!!

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod lVlorf3us » 18 pro 2015, 10:41

Tak tahle sezóna mi bude hodně chybět. Skvělej cast. Super zvraty. Ta předposlední first-time-in-31-seasons kmenovka. Bavil mě ten koncept vykoupení a nové šance. Ostatní sezóny bez návratilců zkrátka nejsou tak intenzivní - jsou to nováčci, co neví, co přesně mají čekat (ač to viděli už 30x v telce - to není narážka na ně, pouze na to, že realita je zkrátka trochu jiná, než čekají) a je to jak neustále opakovat prvák na vejšce (ten pocit znám, jelikož jsem jednou měnil vejšku a pak ještě jednou obor, takže 3x nový začátek), zatímco sezóny s navrátilcema a tuplem tahle, působí jako další level, to už je prostě navazující magisterské studium (když zůstanu u toho přirovnání) a téměř všichni jsou už ostřílení a snaží se překonat sebe sama oproti předchozí hře. Je to prostě o něčem jiném.. žádné oťukávání, jde se rovnou na věc. Mnoho lidí navrácilecké sezóny nemá rádo, ale já je miluju.. Jo a vynikajícně zpracovaná Ponderosa (ta znělka je děsně chytlavá, furt mi zní v hlavě). A když už jsme u Ponderosy, tak si nepamatuju příjemnější *vibe*, působila jako *big happy family* a bavilo mě to sledovat.

Sice jsem to přál více Spencerovi, ale když to objektivně zhodnotím, tak Jeremy si to zasloužil přecijen trochu víc. Jen jsem nečekal skóre 10-0-0, to je trošku brutál.

Co se týče ukázek na další sezónu, tak mi nepřišel zatím moc sympatický nikdo (jen z ukázek, jinak z fotek celého castu mám už lepší pocit) a celkově ta atmosféra z ukázek mi nebyla příjemná (nejen kvůli těm zraněním), tak jsem zvědav, co se z toho vyklube. Bojím se, že po této po-dlouhé-době-kvalitní sezóně přijde sešup dolů.. ale uvidíme, třeba to tak hrozné nebude.

No nic. Tak zas za půl roku - ikdyž teď koukám, že air time je už v únoru? To je nějak brzo, ne? No i tak, nevím, na co budu do té doby koukat o čtvrtcích k večeři. To je mučení mít nesurvivorovské čtvrtky. :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 18 pro 2015, 10:50

klok píše:další série, hmmm.... říct nemůžu se dočkat by bylo nadnesené, cítím v kostech, že nebude nic moc, snad se pletu.. :) a caleb mi je odněkud povědomý!!!


Caleb je metr sedmdesát namakanej skřet z BB16, co byl "tak trošku" posedlej jednou slečnou, už kvůli němu od další sezony radši moc neočekávám, má předpoklady pro to se dostat daleko..Dobrej v soutěžích, loajální až za hrob, pejsek kterýho si tam někdo ochočí.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod milan » 18 pro 2015, 14:19

Spoiler ku Calebovi, odporúčam môj článok cca. rok aj niečo starý: Big Brother séria 16, z pohľadu diváka?!

Komu sa nechce klikať a čítať celý článok tak jeho charakteristika z môjho pohľadu tu:
Spoiler!
CALEB mi pripomenul podobného STALKERA akým bol on vo vzťahu k Amber, a to Alexa z BB9. Jeho edit povedzme v prvej polovici bol zameraný práve na jeho zamilovanie sa do Amber (mulatky), vtipné na tom bolo aj to, že mal na Instagrame pred časom istý status, kde sa pustil do veliteľa ozbrojených síl (v ktorých slúžil) a prezidenta U.S.A. Obamu, ktorého nazval opicou. Aby toho nebolo málo počas hry si myslel, že je mastermind a pritom bol na smiech, a často využívaný či Derrickom tak aj Frankiem na ich špinavé kroky. Je to samozrejme možno milý chalan, ale veľmi citovo nevyzretý a labilný (čo podčiarkuje to prenasledovanie a psychický teror Amber), taktiež to ukazuje typického zástupcu U.S.M.C. (United States Marine Corps), kde stačí byť jednoduchý a poslúchať rozkazy. Tento chalan si prežil Irak, ale veľa múdrosti nepobral. V druhej polovici hry mu pripravili v produkcii celkom zábavný edit, kde bol práve on tým elementom všetkej zábavy v dome (kung fu, Adam & Eva a tak podobne), myslím, že CBS si svojho žrebca osedlá aj v budúcnosti.


A musím ešte raz vypísať poslednú vetu z môjho konštatovania:
myslím, že CBS si svojho žrebca osedlá aj v budúcnosti.
Počítal som s návratom do BB alebo TAR, ale ako sa vraví v CZ prašť jak uhoď?
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod kata_rina » 18 pro 2015, 14:48

Nějak jsem neměla čas se vyjadřovat ke každému dílu, ale sérii jsem celou dobu poctivě zhlížela :D Asi budu potřebovat ještě čas, abych ji ocenila tolik jako vy. U mě určitě v TOP 5 není, možná v TOP 6 :D Nejlepší bude, když se vyjádřím ke každému soutěžícímu zvlášť:

VYTAS - na tohohle chlápka jsem se těšila ze všech nejvíc, proto mě jeho odchod hned v prvním díle strašně mrzel :( Podle mě měl špatný edit a vyšel z toho jako slizoun, ale myslím si, že měl co předvést.
SHIRIN - nemám ráda tyhle afektovaný fanoušky, co vědí jak hru rádoby hrát. Podle mě zvolena jen jako komický prvek. Její odchod mě nemrzel.
PEIH-GEE - na PG jsme čekali hodně dlouho. A dle toho, co jsem tu četla, tak se od ní hodně očekávalo. Z velké části za její vyřazení může Abi, která ji obvinila z "krádeže", přitom jen zapomněla, který batoh je její a strčila ho do prvního, který našla (jen moje domněnka). Nebýt Abi, myslím, že by se víc ponořila do hry a dotáhla to daleko.
JEFF - další můj favorit před začátkem. A řekla bych, že nezklamal. První díly patřily jemu a jeho prupovídkám :D Co ho vyřadilo? Možná jeho fyzička, která byla ve vymírajícím Angkoru přednější a velkou roli v tom sehrálo i jeho zranění.
MONICA - mrtvá váha. Zbytečně zabrané místo v castu. Měla ho raději uvolnit pro Teresu.
TERRY - v Panamě jsem ho ráda neměla, takový rádoby americký hrdina, dle mě lehce namyšlený a arogantní. Přesto jsem mu nepřála takový odchod. A jsem ráda, že vše kolem jeho syna dopadlo dobře. Přeci jen rodina je na prvním místě.
WOO - velké překvapení. Ani on sám nečekal, že se do Cambodie dostane. Ač byl hodně mimo, myslím si, že se snažil alespoň trochu o hře přemýšlet. A strašně se mi líbí jeho zápal pro hru :idea:
----- STÁLE NECHÁPU SLOUČENÍ VE 13 LIDECH :cry: :shock:
KASS - páni, Kass největší očekávaný villain a ona úplně zkrotne. A kupodivu se mi její počáteční hra líbila. Poučila se, ale chaos má stále v sobě a po 16. dnu už nevydržela přehrávat :D a rozvířila vlny. A musela být vyřazena.
ANDREW - oldschool, který se nepoučil a ty jeho kecy!!! :cry:
KELLY - škoda toho špatného editu, ale podle rozhovorů a videí o hře přemýšlela. Škoda. Jsem ráda, že to dotáhla alespoň do poroty.
CIERA - pro mě velké překvapení! V BwsW to pro mě byla mrtvá váha, která se probudila až po vyřazení matky. Tady se do toho opřela, nebála se hrát, být tvrdá! :idea:
STEPHEN - jeho hra mě neuchvátila ale ani nepobouřila. Podle mě překombinoval vše, co měl načteného a nazhlíženo. Vím, že se Survivoru věnuje hodně a to mu myslím uškodilo. Nezvládl to hlavně psychicky, v hlavě by to měl!
JOE - golden boy. Opět nezklamal a vyhrál x imunit. Konečně dopřál svému otci návštěvu a pak odešel do poroty. Myslím, že kdyby se držel alfa samců, kteří se spojili na počátku, možná by došel dál.
ABI - nějak jí stále nemůžu přijít na chuť. Musím uznat po fyzické stránce se zlepšila a dokázala konkurovat i Joeovi. Její sociální hra ale opět na bodu mrazu. Někdy jsem si říkala, jestli vůbec ví, co říka!! Nezasloužila si se dostat tak daleko, drželi ji tam jen jako mrtvou váhu.
KIMMI - ze začátku jsem ji ani neregistrovala. Oproti Kelly však měla mnohem větší edit jakožto oldschool player. Vyloučení Monicy, no já nevím, jen mi přišlo, že jí Monica lezla na nervy, proto její snahu o ženskou alianci vyslepičila Jeremymu a Monica letěla. Ke konci už se snažila hrát a to se mí líbilo, jen to bylo dost pozdě. A oceňuji to, že raději riskla své vyřazení, něž to, že by skončila v poklidu čtvrtá, ale bez žádných velkých kroků, takže :idea:
KEITH - já ho žeru :D Vtipná postavička, kterou dle komentářů zbožňuje "celá Amerika". Kdyby Jeremy přešel a vyloučil se Spencer, bylo by to hodně zajímavé a kdyby se Keith dostal do finále, možná by i zvítězil, hlavně kvůli své sociální stránce, se všemi v porotě měl dobré vztahy a když bylo přečteno jeho jméno a už vlastně o kmenovku dříve, když se řešilo, kdo půjde, bylo na porotě vidět, jak je zklamaná.
KELLEY - nechápala jsem její second chance, ale asi ji využila dobře. Snažila se hrát. Ale já ji prostě nemusím, byla mi až protivná, ty její ksichty na kameru :vomit: A to co předváděla na Reunionu :cry: Ale gratuluju jí k dobře využité druhé šance
TASHA - jo, Tashu jsem měla v Cagayanu ráda. Tady měla ale neskutečně zklamala! Krom kroku v Angkoru, který byl docela zlomový, nepředvedla nic. Iritovala mě a prostě se mi v této sezóně nelíbila! A už vůbec jsem nepochopila to, když se rozhodovalo o tom, kdo vypadne mezi Kimmi, Keithem a Tashou, jak Spencer automaticky řekl, že Tasha nejde?! A to jako proč?! Proč se nikdo neozval?!
SPENCER - bylo to mnohokrát řečeno, Spencer byl arogantní a mladý když hrál poprvé. A musím uznat, že se poučil, stáhl se do pozadí, překonal svou nenávist ke Kass a svěřil ji do rukou svůj život ve hře a vyšel z toho dobře. Ke konci už to byl zase arogantní chalan, což mu podle mě uškodilo. Nicméně si zasloužil nějaký ten hlas. Obzvláště když porovnám jeho a Tashinu hru :cry: Doufala jsem, že to bude tak 5:4:1 ... Opravdu by si to v tomto složení F3 zasloužil.
JEREMY - nechápala jsem proč ho tolik lidí po SJDS zbožňovalo?! A vlastně to nechápu dodnes. Ano, hrál velmi dobrou sociální hru, snažil se na sobě nemít terč a imunitu vyhrál v nejlepší dobu. Za zahrání imunity pro Stephena big :idea: A z té F3 asi nejzaslouženější.

Tak to je takový můj souhrn, série povedená. A jsem zvědavá na další, obzvláště, když vím, že v té samé oblasti, přežila nynější 20 hráčů a další série bude plná evakuací.
Ještě k reunionu, postřehli jste jak Jeff řekl, že si promluví s každým. A opět nic! Byl to přímý přenos, takže sestříhané to být nemohlo ... Trochu mě to zklamalo.
Obrázek

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod avsman19 » 18 pro 2015, 15:16

Později se asi trochu rozepíši ke každému hráči. Nicméně Reunino celkem fajn, slovo dostali skoro všichni (a PG, Shirin a Monicu jsem opravdu slyšet nepotřeboval).

Jeremymu jsem to přál nejvíce už před začátkem série (a ještě Spencerovi), takže jsem s vítězem spokojen na 100%. Akorát mě trochu mrzí, že dostal všechny hlasy. Dle mého si Spencer 1-3 určitě zasloužil. Tasha by si taky alespoň jeden zasloužila, ale Spencer a Jeremy prostě byli o dost lepší než ona.

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod risker » 19 pro 2015, 14:29

Taky přihodím pár vět..

Mít ve finále hned 2 svoje favority to už si snad ani nevybavuju naposledy asi Micronesia a tenkrát Parvati vs Amanda

Ale svoji TOP10 asi zatím měnit nebudu.. přece jen nostalgie je sviňa :)

Jeremy byl můj "černej kůň" celou sezónu kdyby se ke konci na kmenovce v F6 tak nevysmíval Kimmi a nehopsal tam jak vůl byl bych 100% spoko

Spencer má u mě ještě velký plus za jeho řeč na finálové kmenovce v Cagayanu kde dle mého zajistil výhru Tonymu..
ale zpátky k Second Chance až na nějaký ty jeho výhrůžky myslím že jeho hra měla na vítěztví bohužel pro něj seděl vedle otce od rodiny.. požárníka.. zkrátka doufám že napotřetí mu to už vyjde!
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 20 pro 2015, 18:52

Musím říct, že mě Kambodža docela zklamala. Hra nebyla nudná (teda až na finále, kde se to po deadlock kmenovce a odchodu Kimmi pomalu ani nedalo dokoukat), chybělo tomu spíš něco jiného - ke konci pro mě série dost ztratila šťávu, dost soutěžících, podobně jako v All Stars, si reputaci spíš pochroumalo než zlepšilo (topli se možná tak Kelley, Jeff... Keith? Abi si držela slušný standard :mrgreen: ). V aliancích byl takový bordel, že se to ani nedalo do epizod pořádně sesumírovat. On edit byl celkově dost na pytel... Vítěz ok, strategicky v pohodě, ale jinak dost nudnej.
Takže sice oproti Worlds Apart v kvalitě krůček o něco nahoru, ale jen nepatrný. Jsem zvědav, co přinese Koh Rong - třetí zklamání v řadě nebo konečně zase něco pořádného? Bojím se i těším zároveň...

Cast:
Vytas - :ass:
Shirin - jedna z mála měla v téhle sérii celkem jednoduchý, ucelený, dobře odvyprávěný příběh. Jinak škoda, že se místo ní nepakoval Spencer.
Peih-Gee - prostoru dostala dost, doufal jsem, že dojde dál. Ale i tak vcelku spokojenost.
Jeff - další tragický brzký odchod. Z chlapů bezkonkurenčně top série.
Monica - první z neviditelných. O moc víc se říct nedá...
Terry - docela v pohodě. Znovu už ale raději ne, i když by mi nevadilo, kdyby díky němu a Dannymu bylo třetí BvsW.
Woo - celkem v pohodě, v podstatě i pozitivně překvapil. Například, když odpálkoval Spencera a Shirin. :D
Kass - trochu zklamání. Pobavil její trolling s náramkem pro Kelley, ničím jiným nezaujala...
Andrew - v podstatě mě štval, ale dopadl přesně tak, jak asi nejlépe mohl.
Kelly - kdo? Edit, co dostala, mě celkem štve, i když mi na obrazovce nijak extra nechyběla. Čekal jsem, že to schytá při nějakém twistu, takže výsledek mě dost překvapil... aneb trest za to, když člověk nedělá "velké kroky" a odmítá kecat nesmysly na kameru...
Ciera - zpočátku neviditelná, ale v posledních pár epizodách se mi moc líbila. Takže v podstatě spokojenost.
Stephen - občas mě bavil, občas mi dost lezl na nervy, takže pocity z něj takové smíšené. I tak z chlapů jeden z těch lepších.
Joe - v podstatě mi nevadil. Na to je Joe až moc obyčejný. Každopádně asi nikdy nepochopím, co na něm lidi vidí tak úžasného - za mě se stěží vejde do horní poloviny pánské poloviny hotness žebříčku téhle série. A to je co říct, vzhledem k tomu, kolik dědků tu bylo :mrgreen:
Abi - v prvních epizodách naprosto perfektní, pak jí ztlumili pomalu až zbytečně moc. Tajně jsem doufal, že vyhraje (podle toho, co jsem četl, by ve finále byla pro Jeremyho větší problém než Spencer nebo Tasha :D ). Každopádně s její druhou účastí jsem docela spokojený, vadilo mi vyloženě jen to, jak editoři zakončili její střet s Wooem. Těším se na třetí účast.
Kimmi - podle všeho jedna z nejlepších hráček série (jak bylo vidět ve 2 epizodách ze 14), které jsem fandil a podle všeho porota jakbysmet (když si představím, jak výbornej vítěz by Kimmi byla! :love: ). Způsob jejího odchodu mě dost naštval (to nemohly s Tashou rozdělávat oheň? co to bylo za stupidní řešení?) a taky edit, který zřejmě právě díky tomu dostala. Četl jsem, že by neváhala hrát znova a opravdu doufám, že k tomu dostane příležitost.
Keith - zrovna jeho návratu jsem se děsil víc než kohokoliv jiného a nakonec docela pohoda. Je fakt, že by mi bylo dost ukradený, kdyby v Kambodži vůbec nebyl. Faktem ale je, že byl mnohem snesitelnější než v San Juanu a ani by mi tady nevadilo tolik jako tam, kdyby vyhrál.
Kelley - od začátku jsem byl moc rád, že dostala druhou šanci a myslím, že s ní naložila nejlíp, jak bylo v jejích silách (poprvé ji zkoušeli vyhodit v TOP 12 a nějak pak přežila dalších 5 kol bez toho, aby jí šli ostatní znova po krku, dokonce vypakovali radši Abi než jí, takže i sociální hru musela mít celkem v pohodě.). Škoda toho finiše. Byla by výborná vítězka :idea:
Tasha - čekal jsem od ní mnohem, mnohem víc. A zpočátku to ani nebylo špatné - v Angkoru byla skvělá, ještě i během střetu s Kass mě bavila - a pak to šlo z kopce. Po zbytek série tam Tasha prostě byla, nic nedělala, krom toho, že podporovala právě ty lidi, které neměla nejmenší šanci na konci porazit. Hlavně, že dala lidem to, co si podle ní přáli vidět. :-|
Spencer - nemůžu říct, že by mě vyloženě štval. To ne. Jistě, mohl vypadnout dřív, nejlépe hned v prvním díle místo Shirin, a bylo by to. Ale když už došel do finále a nedostal tam ani hlas, proč sakra nebylo ukázano, proč? Podle všeho se choval v táboře jako blbec a úplně snadno z něj mohli editoři udělat padoucha série (jenže Probst to podle všeho nedovolil). Nestalo se - proč? Dostal od diváků při hlasování nejvíc hlasů a tak dostal edit, co dostal? Aby byli fanoušci spokojení? Těžko říct. Každopádně už kvůli tomu doufám, že nikdy žádné divácké hlasování nebude, páč nemělo na tuhle sérii dobrý vliv ani v nejmenším.
Jeremy - nelezl mi na nervy. Ani mě vyloženě nenudil. Jeremy ve mně v podstatě nevyvolával žádné zásadní emoce. Nefandil jsem mu a ani jsem mu nepřál nic špatného. Pouze mě štve, že vyhrál DALŠÍ člověk, co během hry našel HII. Co já bych dal za vítěze, kterej by idol vůbec neměl a ani nepotřeboval. Je jich čím dál míň a míň...

Oblíbenci série: Abi, Kelley, Kimmi, Jeff, Peih-Gee
Hodnocení vítěze: 6,5/10
Hodnocení série: 5/10
(?)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod XtttX » 20 pro 2015, 21:01

lacSzlo píše:Tasha - čekal jsem od ní mnohem, mnohem víc. A zpočátku to ani nebylo špatné - v Angkoru byla skvělá, ještě i během střetu s Kass mě bavila - a pak to šlo z kopce. Po zbytek série tam Tasha prostě byla, nic nedělala, krom toho, že podporovala právě ty lidi, které neměla nejmenší šanci na konci porazit. Hlavně, že dala lidem to, co si podle ní přáli vidět. :-|
Spencer - nemůžu říct, že by mě vyloženě štval. To ne. Jistě, mohl vypadnout dřív, nejlépe hned v prvním díle místo Shirin, a bylo by to. Ale když už došel do finále a nedostal tam ani hlas, proč sakra nebylo ukázano, proč? Podle všeho se choval v táboře jako blbec a úplně snadno z něj mohli editoři udělat padoucha série (jenže Probst to podle všeho nedovolil). Nestalo se - proč? Dostal od diváků při hlasování nejvíc hlasů a tak dostal edit, co dostal? Aby byli fanoušci spokojení? Těžko říct. Každopádně už kvůli tomu doufám, že nikdy žádné divácké hlasování nebude, páč nemělo na tuhle sérii dobrý vliv ani v nejmenším.
Jeremy - nelezl mi na nervy. Ani mě vyloženě nenudil. Jeremy ve mně v podstatě nevyvolával žádné zásadní emoce. Nefandil jsem mu a ani jsem mu nepřál nic špatného. Pouze mě štve, že vyhrál DALŠÍ člověk, co během hry našel HII. Co já bych dal za vítěze, kterej by idol vůbec neměl a ani nepotřeboval. Je jich čím dál míň a míň...


Tasha je pre mňa osobne možno najväčšie sklamanie čo sa návratu týka ever? Ako píšeš, pred zlúčením skvelá, ale potom to s ňou išlo neskutočne dolu vodou. Tie jej reči kto si zaslúži a nezaslúži dostať sa do F3. :vomit: Čakal som že sa jej bude dariť v súťažiach, ale oproti Cagayanu podávala dosť slabé výkony. Celkovo sa na ňu ku koncu už nedalo pozerať... Sklamala.

V prípade Spencera som tiež toho názoru že dostal najviac hlasov keď sa vyberal cast a preto dostal takýto nadnesený edit(dačo podobné sme videli aj v prípade Joea). Tak nejako by som to možno pochopil, ak by bol vylúčený krátko pred finále, alebo tesne prehral v F3, kde by sa ten edit ešte dal "odôvodniť", lenže chalan od poroty získal 0 hlasov!!! Z 10 porotcov pre neho ani jeden nehlasoval... To sa nestane len tak bez dôvodu.
Kto sa zaujíma o veci "za oponou" - číta rozhovory, sleduje hráčov na sociálnych sieťach a podobne, vie že Tasha aj Spencer neboli medzi ostatnými vôbec obľúbení, ich hry nikto nerešpektoval, a Jeremy evidentne vedel veľmi dobre prečo si ich obidvoch vzal do finále. ;) V tomto rozhovore sa dokonca Keith a Kimmi úplne seriózne vyjadrili, že Spencera a Tashu by vo finále porazila aj Abi, pre ktorú by porota hlasovala. (Len tak na okraj, áno Keith a Kimmi robili rozhovory spoločne, to isté Kelley a Tasha, len Spencer robil rozhovory individuálne, ďalší príklad ako ho CBS preťažuje.) Ich edity boli dosť mimo.

Hej, hej, Jeremy je ďalší víťaz ktorý potreboval HII. Kto bol posledný človek ktorý vyhral bez HII? Cochran. Z posledných 5 víťazov dokonca 3 našli skryté imunity až v počte 2 ks. Mne to príde nechutné. Neviem kam táto show smeruje...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 20 pro 2015, 21:42

Tasha je pre mňa osobne možno najväčšie sklamanie čo sa návratu týka ever? Ako píšeš, pred zlúčením skvelá, ale potom to s ňou išlo neskutočne dolu vodou. Tie jej reči kto si zaslúži a nezaslúži dostať sa do F3. :vomit: Čakal som že sa jej bude dariť v súťažiach, ale oproti Cagayanu podávala dosť slabé výkony. Celkovo sa na ňu ku koncu už nedalo pozerať... Sklamala.


V téhle sérii určitě, jinak bych neřekl. Půlka až třičtvrtě castu All Stars + Kat a možná i další dopadli podle mě napodruhé mnohem, mnohem hůř než Tasha. :D

V prípade Spencera som tiež toho názoru že dostal najviac hlasov keď sa vyberal cast a preto dostal takýto nadnesený edit(dačo podobné sme videli aj v prípade Joea). Tak nejako by som to možno pochopil, ak by bol vylúčený krátko pred finále, alebo tesne prehral v F3, kde by sa ten edit ešte dal "odôvodniť", lenže chalan od poroty získal 0 hlasov!!! Z 10 porotcov pre neho ani jeden nehlasoval... To sa nestane len tak bez dôvodu.
Kto sa zaujíma o veci "za oponou" - číta rozhovory, sleduje hráčov na sociálnych sieťach a podobne, vie že Tasha aj Spencer neboli medzi ostatnými vôbec obľúbení, ich hry nikto nerešpektoval, a Jeremy evidentne vedel veľmi dobre prečo si ich obidvoch vzal do finále. ;) V tomto rozhovore sa dokonca Keith a Kimmi úplne seriózne vyjadrili, že Spencera a Tashu by vo finále porazila aj Abi, pre ktorú by porota hlasovala. (Len tak na okraj, áno Keith a Kimmi robili rozhovory spoločne, to isté Kelley a Tasha, len Spencer robil rozhovory individuálne, ďalší príklad ako ho CBS preťažuje.) Ich edity boli dosť mimo.


Jj, Spencer a Tasha byli v podstatě goats, pokud vím, skoro celá porota je nemohla vystát. Abi by dostala ve finále víc hlasů než oni dva, Keith, Kimmi a Kelley by byli pro Jeremyho podle všeho ještě větší konkurence (hlavně Kimmi myslím). Spencer mlel do všeho a skoro v každém díle remcal něco o tom, jak se vyvíjí jako člověk a jak má teď super sociální hru, přitom to podle všeho nebyla ani trochu pravda. Spousta lidí, který byli fakt hrozby, nedostali prostor skoro vůbec. Jeremy, vítěz, měl podle všeho míň zpovědí než v SJDS... :shock:

Hej, hej, Jeremy je ďalší víťaz ktorý potreboval HII. Kto bol posledný človek ktorý vyhral bez HII? Cochran. Z posledných 5 víťazov dokonca 3 našli skryté imunity až v počte 2 ks. Mne to príde nechutné. Neviem kam táto show smeruje...


Mě to štve, protože nevím, co to znamená. Skutečně to porota považuje za něco super? Je to nějaké plus? Nebo to, což je horší představa, znamená, že si produkce vždycky někoho vybere, komu pomůže vyhrát a ještě jim podstrčí idol na výpomoc? Co já bych dal za sérii bez idolů... nebo zas něco ve stylu Číny/Filipín/něčeho, kde jich bude limitované množství (i když 4 za sérii už je dneska pomalu standardní, málo? :vomit: ). Od zavedení idolu (počítám od S11, tedy za 21 sérií), pokud správně počítám, 11 vítězů našlo idol...
Neměl náhodou Tony dokonce 3 idoly? :vomit:

Jinak mě napadlo, kdyby vyhrála poslední imunitu Kelley, kdo by se pakoval? Nebyl by to náhodou Jeremy (Tasha a Spencer jsou jako siamská dvojčata)? To se nic nenaučil od, já nevím, třeba od Natalie? :D
(?)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 21 pro 2015, 19:56

Řada nadprůměrná, to na začátek. Sralo mě na ní jen několik detailů, především to, že CBS zařadila do nominace pro hlasování fanoušků tak masivní počet hráčů z nedávno vysílaných řad. Ti hráči pak logicky dostali příležitost na úkor mnohem zajímavějších a zasloužilejších hráčů z řad starších, protože si je na rozdíl od nich současní diváci pamatovali v mnohem větším měřítku. Dalším nešvarem této řady byly tajné imunity, které kritizuju od té doby, co je "král Samoi" našel poházené po ostrově. Kelly "našla" dvě, první nápověda ležela tři metry od stezky, imunitu si pak vyzvedla na soutěži, kdy všichni sledovali zápolení, druhou dostala rovnou od produkce jako součást náhodného dárečku, to bylo už vysloveně trapné, zvláště když Stephen si pro mnohonásobně menší výhodu musel hodit veřejně terč na záda a riskovat tím mnohem víc. Jeremy úplně ta samá písnička. Nápovědy k imunitám položené na stromě, dokonce ani nepřikryté listím, prostě tam na něj čuměly jako lejno v záchodové míse na svého stvořitele. K finálové trojce, jedna z nejlepších v historii, všichni tři fantastičtí hráči, všichni tři herní příběhy a herní zásluhy, měli všechno. Bohužel abnormálně dementní a zaujatá porota odmítající vidět cokoliv jiného než vyfantazírovanou modlu "alfa-samce", který si to vodil úplně sám od prvního do posledního dne, nic nemohlo být vzdálenější pravdě. Vítěz zasloužený, ale i kdyby vyhrál Spencer nebo Tasha, budu spokojený úplně stejně, takže vítěz v tomto případě nehraje roli.

K nejvýraznějším hráčům řady:

Jeff: Nejlepší buzík za poslední roky, hrozně mě bavil jeho přístup a hlášky, bohužel pak doplatil na to přehnané množství promíchání kmenů. Došla mu šťáva, zásoba tuku, noha šla do prdele a on nakonec taky.

Shirin: Celou minulou řadu se litovala jak jí ostatní šikanují a o pár měsíců později hraje znovu a ejhle, najednou nám šikanuje ona. Pobavila mě a snad otevřela oči těm "skalním" fans, kteří jí prohlasovali do této řady díky lítosti.

Kass: Směšná figurka, která trpí představou o vlastní neskutečné herní zajímavosti a epičnosti. Pokud si herní "chaos" představuje tak, že pár hodin po sloučení si z naprosto pohodlné pozice dá dobrovolně terč na záda, když žvatlá sračky v táboře a ještě dbá, aby jí všichni slyšeli, tak jí možná i lituju. Kdyby držela hubu a proklouzla skrze to prvotní síto vylučovaných, možná i nějakých "chaos" předvést mohla stejně jako minule, ne pouze herní neschopnost.

Cierra: To samé v bleděmodrém. V naprostém zákrytu před nebezpečím vypadnutí, šance pohodlně dojít až někam do TOP 6 jen tím, že bude sedět a čumět a pak může zkusit. Ne, minule jsem předvedla hovno, tak s tím něco musím ihned provést. Co takhle veřejně nařknout největší ego soutěže a kápa nejsilnější aliance, že lže a chtěl někoho vyrazit? Úžasný nápad, to zebere!... Kurva ono to nevyšlo a teď jsem na dně, hej vy dementi, co takhle začít hrát a vyrazit ty nejlepší, jste ovce! Děláte hovno a já tady jediná "hraju", protože jsem na dně ...nic? Tak já teda jdu, no.

Savage: Dokonalý hrdina ve vlastní hlavě, který se při prvním twistu posral strachy, schoulil se do klubíčka a brečel, že ho osud znovu vypekl jako v Pearl Islands. Tasha tou dobou zachraňovala prdel sama sobě a hlavně taky jemu a doslova ho dotáhla do sloučení, aby jí na finálové kmenovce úplně ignoroval a dal hlas "bráchovi", který ho měl naprosto u prdele a držel si ho jen jako tupý štít, který zaručeně půjde vždy dřív než on sám.

Kelly: Botoxová apatie v plné polní, která svůj naprostý nezájem projevovala jednak v samotné hře, ale hlavně při finálovém hlasování, kdy vytáhla snad toho největšího kostlivce ze skříně starých řad Survivora, kdy se ve finále zeptala na tři čísla a tím dala jasně najevo, že jí jsou všichni naprosto u prdele, stejně jako samotná hra. Tady ty spekulace o zaplacené účasti přímo nabíraly reálných obrysů.

Stephen: Samozvaný mistr taktiky a milovník hry, který od prvního dne jen projevil svůj mindrák z šest let staré sezóny, se kterou se ještě nebyl schopen vyrovnat a tak se místo na taktiku a hru soustředil jen na to, kdo má delší péro než on, aby ho mohl co nejdřív vyrazit. Ironie osudu, že ho od vypadnutí zachránil ten "alfa-samec", na které měl od začátku tak spadeno a vůbec největší ironií bylo, že tento milovník hry označí Spencera za zrádce, ačkoliv ten udělal herně jeden z nejlepších kroků, které udělat v danou chvíli mohl, zbavil se právě jeho. Vysloveně ublížená a zahořklá holčička, která mě neskutečně zklamala, protože jsem od něj čekal podobnou taktickou hru jako v Tocantins.

Joe: Dokonale splnil důvod své účasti, teenky se vyprstily u obrázovek, vyprstilo se i pár spoluhráček, vyhrál těch svých pár imunit a letěl. Líbačka s fotrem byla největší hardcore řady.

Abi: Iracionální bytost, která netušila, která bije, nemám jí rád a doufám, že jí už nikdy neuvidím, protože do hry nepřináší vůbec nic.

Kimmi: Dokonalý batoh na zádech Jeremyho, za dvě vteřiny dvanáct se probrala, že jako udělá první odvážný/herní krok celé řady a provedla to tak neskutečně diletantsky, že ihned letěla. Naštěstí neskončila ve finále, kde by pro ní ta abnormálně vypatlaná porota snad i hlasovala, což bych se asi posral smíchy.

Kelley: Dokonalý outsider, dokonale na okraji, dokonale vylíčena jako oběť. Vyhrála pár důležitých imunit, pár jich """"našla""""", jednu falešnou vyrobila a to je asi tak všechno, co udělala. Její problém spočívá v tom, že se do role outsidera pasovala sama mizerným výběrem aliance ihned po sloučení. I když jsem jí nemusel kvůli euforii z omdlení Joea a permanentnímu žvatlání o sobě jak jí to jde (nešlo), přesto jí nemohu upřít, že umístění plně odpovídá její kvalitě.

Spencer: Do sloučení přišel bez nikoho a bez ničeho, dokázal se vydrápat až na vrchol. Až na dva případy, kdy se tahaly imunity, vždy hlasoval pro toho kdo letěl a hlavně spolurozhodoval o tom kdo letěl. Bez něj by Jeremy finále neudělal, to je naprosto jisté a fakt, že dostal 0 hlasů, ačkoliv se uměl obhájit mnohem lépe než Jeremy, to považuju za vtip a další důkaz abnormální demence a zaujatosti poroty.

Tasha: Před sloučením hráčka řady, po sloučení přepnula do módu Jeremy, kdy hrála stejnou hru jako on, dokonce několikrát hlasovala jemu navzdory, případně ho přesvědčila ať se hlasuje podle ní anebo mu rovnou zachránila prdel, ale holt nemá čuráka a edit vítěze nakloněný na své straně. Že nedostala ani jeden hlas beru, ale aby se jí většina poroty ani na nic nezeptala a na kmenovku přišla s předem daným názorem, který jim sice rozbourala, ale i tak "nasrat, Tasho, nemáš těhotnou manželku". Ubohý.

Jeremy: Zasloužený vítěz, který hrál skvěle, ale taky sekal hodně chyb, nebýt Tashy a Spencera, to finále neudělá a je s podivem, že i přesto je porazil stylem super mega masterminda, který sám sebe dotáhl do finále a ty dva táhl celou dobu sebou jako železnou kouli na noze. Nic nemůže být vzdálenější pravdě. Vítězství mu přeju, tu arogantní manželku, o které tam jak podpantoflák furt mlel už ve druhé řadě, tu mu teda nepřeju vůbec a tou ubohou sentimentální hrou na porotu mě nasral, vysloveně čekal kdy se ho na tu rodinu někdo zeptal a když se nezeptal vůbec nikdo, tak o tom začal mlet v poslední otázce na úplně něco jiného, jen aby to všichni slyšeli. Přesto jsem spokojen, jen jsem si přál, aby to finále odpovídalo herním zásluhám a skončilo třeba v poměru 5:3:2, ne tak, že se porota dohodne mimo kmenovku jak bude hlasovat a pak to dodrží. Keithe, když přiště dáš jasné podmínky pro získání tvého hlasu, dej ho laskavě tomu, kdo je splnil, ne tomu, kdo v nich naprosto selhal, ty jižanskej demente.


Hodnocení řady:

***** 83%
Obrázek Obrázek Obrázek

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod perr » 21 pro 2015, 20:30

Velice dobrá řada, z posledních řad jedna z nejlepších
+ velmi povedený cast, bych si přál víc old school hráčů, ale cast se hodně povedl, hlavně hráči jako Jeremy, Kelley, Jeff, Ciera, Spencer prostě chtěli hrát
+ trojí promíchání a následně nestálé aliance
- imunity, hlavně po sloučení byly všechny imunity úplně o ničem a všechny stejné
- HI, fakt jich musím být pořád tolik? bohužel vyzvednutí při soutěži nic nepřineslo
- edit? při shlédnutí nějakých ohlasů a reakcí se nemohu zbavit dojmu, že nás kamera krmila čím chtěla víc než by bylo zdrávo, například ze Spencra se snažili udělat hvězdu, která může vyhrát a nakonec to spíš vypadalo, že ho všichni měli za arogantního spratka, u Tashy taky skvělý příběh a nakonec ji všichni brali za mrtvou váhu, podobně by se dalo pokračovat u Kelly a dalších, dále hodně vztahů a aliancí nebylo vůbec vystvětleno

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod miky253 » 21 pro 2015, 23:45

Zeck píše:Cierra: To samé v bleděmodrém. V naprostém zákrytu před nebezpečím vypadnutí, šance pohodlně dojít až někam do TOP 6 jen tím, že bude sedět a čumět a pak může zkusit. Ne, minule jsem předvedla hovno, tak s tím něco musím ihned provést. Co takhle veřejně nařknout největší ego soutěže a kápa nejsilnější aliance, že lže a chtěl někoho vyrazit? Úžasný nápad, to zebere!... Kurva ono to nevyšlo a teď jsem na dně, hej vy dementi, co takhle začít hrát a vyrazit ty nejlepší, jste ovce! Děláte hovno a já tady jediná "hraju", protože jsem na dně ...nic? Tak já teda jdu, no.

Tak s hodnocením téhle hráčky bych moc nesouhlasil. Nebýt toho, že Jeremy vytáhl HII a vyrazil ji na úkor Stephena, kdo ví, jestli by nakonec nepřebrala hru ona. Na to, jak byla po sloučeníí úplně na dně, tak se nakonec začala postupně dostávat k moci, ale bohužel pro ni se na kmenovce, která možná mohla obrátit hru definitvně v její prospěch, stalo něco, co asi nikdo ze soutěžících moc nečekal.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Megis » 22 pro 2015, 15:01

Parádní řada, zasloužený vítěz, ale 10-0-0 v tak nabité Final 3? Tomu ten edit fakt neodpovídal, čekal bych klidně i 4-3-3, ale tady střih fakt musel dělat svoje, jinak to nechápu, čímž si Spencer a Tasha vysloužili čisté konto.

K hráčům podle toho, jaký status jsem jim dal na začátku:
Zbytečně zaplácnuté místo:
Vytas - nijak zvlášť mě nezaujal ani minule a v této řadě to ani nestihl, doufám, že víc Baskauskasů už neuvidíme, už tak mají 3 účasti nad to, co by mi vyhovovalo - další účast NE
Woo - sympaťák, v jakékoliv jiné soutěži bych mu s čistým svědomím fandil, ale v Survivoru chci taktickou hru, kterou Woo bohužel nemá - NE
Keith - podobně jako Woo, i když míň sympatický a víc herně mimo, v nabídce byli všichni chlapi lepší jak on, v samotné hře pak taky nepředvedl absolutně nic - NE
Kelley Wentworth - největší "wtf" při výběru hráčů, nicméně nakonec se aspoň snažila hrát (i když její sebevědomé kecy byly na míle daleko předvedeným taktickým krokům a kredit jí hodně vylepšují nalezené a dobře zahrané imunity) a z ženského castu příjemně překvapila, další účast bych si dovedl představit, svou hru může posunout dál - ANO
Monica - nic předtím a ani nic potom, z nulové hry udělala ještě horší hru, jediné její plus je to, že svou pravděpodobnost další účasti srazila pevně na 0 % - NE

Oldschool players, jejichž posun chci vidět vždycky, ať hráli sebevíc špatně:
Kelly Wiglesworth - neměl jsem ji rád v Borneu, ale tady mi v těch pár problicích na kameru nevadila, jestliže ale nebyla zajímavá pro střih, její účast dál nepotřebuju - NE
Kimmi - nechápal jsem, jak se zrovna ona dostala do hlasování, nechápal jsem, jak dokázala porazit Teresu. I když její edit nebyl skoro žádný, hrát se rozhodně snažila a to tak, že to mělo hlavu i patu, ale bylo to jenom mizerně provedené, další překvapení řady - další účast ANO, Tiny a Dawn už bylo dost
Peih-Gee - nepamatuju si, jak hrála v Číně, nepamatuju si, jak hrála tady - rozhodně NE
Jeff - a ten se mi líbil, nenechal se ani za tak krátký čas zavrhnout do zapomnění, druhou šanci bral vážně - ANO, ale zlepšit fyzičku!
Andrew - fandil jsem mu a z jeho návratu jsem byl nadšený, nicméně v Kambodži mě místy iritoval a herně byl mizerný - další účast NE
Terry - pořádně jsem si ho neužil, to málo neberu za druhou šanci, problesky hry tam byly, ukočírovat Abi je nadlidský úkol - ANO

Můžou být pro show zábavní/silní v soutěžích, ale strategicky nečekám nic:
Abi - ok, druhou šanci dostala, ale ona si hraje vlastní hru a nechápe, o čem Survivor je, už nemá co nabídnout - NE
Joe - u siláků a challenge beastů bych klidně zavedl - dostaneš druhou šanci, nepředvedeš nic navíc, byla tvoje poslední. Těch fyzicky zdatných hráčů bývá v sériích dost, nechal bych je prostřídat - NE
Shirin - čekal jsem něco z její ztřeštěnosti, nedostal jsem nic, jenom protivnou ženskou - NE

Z ženské nabídky dobrý výběr, ale nefandím:
Kass - ze začátku vypadala, že najede na pěknou hru, ale pak začala dělat všechno pro to, aby vyletěla - asi spíš NE
Ciera - no nevím, no, dle mě hrála příšerně a kazila, co mohla, pro mě největší zklamání z žen v této řadě, ona se na konec potravního řetězce dosadila sama a ještě brečela, že nikdo nehraje hru, když ji i ten Keith hrál líp? - za mě tedy NE

Očekávám hodně ze strategického hlediska:
Stephen - zklamání, největšího z mužského castu, jeho posedlost Joem byla k zblití. Jak může takový fanoušek a "znalec" hry udělat takovou hovadinu, že si skočí do vody pro asi největší terč na zádech, co hráč může mít? Tohle mělo zůstat u Tocantins... - NE
Tasha - jedna z nejzajímavějších hráček posledních sérií vůbec, i tady dokázala, že jí to myslí, až na volbu závěrečné trojky nedělala zásadní chyby a naopak neprospěchy žehlila - ANO
Spencer - agresivní hráč, který svůj potenciál zabíjí právě v přílišné herní agresivitě, může udělat spoustu pěkných malých kroků, ale podělá si to jedním velkým, čekal jsem ve finále vyrovnaný souboj o prvenství s Jeremym, ale nestalo se tak - ANO
Jeremy - pěkná hra bez větších chyb, správný přístup "budu si držet hrozby, abych nebyl hrozbou já", sociálně na úrovni, uvěřitelné emoční vystupování, zábavné momenty, působil jako Hero. Naprosto zasloužený vítěz, nemůžu si stěžovat, do All-Stars řady "All-winners" rozhodně ANO

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 22 pro 2015, 15:09

Tak s hodnocením téhle hráčky bych moc nesouhlasil. Nebýt toho, že Jeremy vytáhl HII a vyrazil ji na úkor Stephena, kdo ví, jestli by nakonec nepřebrala hru ona. Na to, jak byla po sloučeníí úplně na dně, tak se nakonec začala postupně dostávat k moci, ale bohužel pro ni se na kmenovce, která možná mohla obrátit hru definitvně v její prospěch, stalo něco, co asi nikdo ze soutěžících moc nečekal.


Cierra začínala v Bayonu jako součást "šťastné rodinky" a pokud by se sama neprofilovala jako "ta na okraji", tak nikoho ani nenapadne jí vyrazit. Ona se zkrátka podělala strachy, když Savage dva dny před sloučením řekl, že budou ->předstírat<-, že letí ona a tak v tom sloučení, kde jsou hráčky jejího kalibru vůbec ten nejmenší terč ze všech, se inspirovala Kass a rozhodla se, že veřejně nařkne právě Savage ze lži jeho vlastním spojencům, které chce údajně vyrazit. No a copak tato teatrální scéna znamenala pro její hru? Savage se nasral, Cierru přeskočili v hierarchii i hráči jako Spencer (vlastně úplně všichni až na Kass), kteří ochotně využili příležitost a spolu s bayonskou aliancí dělili hlasy mezi ní a Kass. Jistě, vypadla díky zahrání imunity, ale pokud by jí Jeremy nezahrál, letěla by příště. Nemyslím si, že by Jeremy (případně zbytek hráčů) nechal jí a tu její skupinku (Kelley, Abi) přebrat úplně hru, o přání jejího vypadnutí žvatlalo až moc hráčů, ale vyloučení Stephena jim přišlo momentálně výhodnější. Ale samozřejmě, riziko přebrání hry tady bylo a Jeremy se zachoval správně, když na její úkor zachránil vlastního spojence. Z mého hlediska jí ale nemůžu hodnotit jako hráčku kladně čistě proto, že se paranoidně zbláznila a dostala akutní chuť jako hrozně hrát a něco provést, protože minule nepředvedla absolutně nic a vypadla. Výsledkem této snahy ale bylo pouze to, že se z bezpečné pozice a zákrytu lidí, kteří prostě museli dřív nebo později vypadnout, protože byly větší hrozby než ona (Savage, Joe, Stephen, Jeremy) dostala až na úplné dno, na kterém pak naříkala, že všichni kolem jsou ovce, protože nedělají stejně blbé kroky jako ona. Jsem ale za její hru rád, protože mě bavila, dobrá mi ale nepřišla.
Obrázek Obrázek Obrázek

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S31 - Cambodia - EP15 - Reunion

Příspěvekod TripleM » 23 pro 2015, 01:55

Stotožňujem sa so sumarizačným komentom od Zecka.
Vtipné, pravdivé a smutné zároveň.

Dobrá séria, aj keď už v dnešnej dobe Survivor dokáže baviť iba prostredníctvom podrazov. Neviem, čo sme si to ako diváci nastavili za štandard. Mňa teda tie staré sérii bavili viac aj bez "rôznych foriem" pre zmeny chodu vývoja, ale nevadí... stále je táto show dobrá oddychovka!
:dance:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)


Zpět na „S31 - Cambodia - Second Chance“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů