S32 - Kaôh Rōng - cast

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 20 led 2016, 22:13

A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod milan » 20 led 2016, 23:13

26.9.2014 som písal: Big Brother séria 16, z pohľadu diváka?!, kde bol Caleb, ak sa chystáte sériu (BB) pozerať, tak nečítajte, je tam hodnotenie celej série aj castu, ale skopírujem tu, čo som vtedy písal:
[spoiler]CALEB mi pripomenul podobného STALKERA akým bol on vo vzťahu k Amber, a to Alexa z BB9. Jeho edit povedzme v prvej polovici bol zameraný práve na jeho zamilovanie sa do Amber (mulatky), vtipné na tom bolo aj to, že mal na Instagrame pred časom istý status, kde sa pustil do veliteľa ozbrojených síl (v ktorých slúžil) a prezidenta U.S.A. Obamu, ktorého nazval opicou. Aby toho nebolo málo počas hry si myslel, že je mastermind a pritom bol na smiech, a často využívaný či Derrickom tak aj Frankiem na ich špinavé kroky. Je to samozrejme možno milý chalan, ale veľmi citovo nevyzretý a labilný (čo podčiarkuje to prenasledovanie a psychický teror Amber), taktiež to ukazuje typického zástupcu U.S.M.C. (United States Marine Corps), kde stačí byť jednoduchý a poslúchať rozkazy. Tento chalan si prežil Irak, ale veľa múdrosti nepobral. V druhej polovici hry mu pripravili v produkcii celkom zábavný edit, kde bol práve on tým elementom všetkej zábavy v dome (kung fu, Adam & Eva a tak podobne), myslím, že CBS si svojho žrebca osedlá aj v budúcnosti.[/spoiler]

a ešte raz poslednú vetu z citácie: "myslím, že CBS si svojho žrebca osedlá aj v budúcnosti."
prašť jak uhoď (BB vs. Survivor). Osobne som rátal s TAR, no jeho zaradenie do Survivor mi prišlo spravené štýlom "výmenný obchod", kde do poslednej (S17) BB dali 1 pár z vtedy poslednej série TAR.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod brninho » 21 led 2016, 17:32

Tak jsem si poctivě pročetl bio a shlédnul videa a twittery všech soutěžících a nemám z toho vůbec dobrej pocit. Z herního pohledu by asi mohli být zajímaví Nick s Elizabeth, jenže jeden myslím dělal u Roba blogy (čímž Roba nepodezřívám z tlačenky, ale rozhodně to sehrálo roli) a druhá se evidentně podle sledujících na Twitteru zná s pár lidma z wine and cheese (tam je ta tlačenka Andrey, Sophie a já nevim ještě koho z té newyorské skupiny nerdů zjevná, viz BB17 a 3,14ča Meg), nakonec teda u mě vychází nejlíp "Obama" Peter, u kterýho věřím že tlačenej nebyl a jeho odpovědi nejsou zas tak tuctový, dál mi jsou lidi sympatičtí jen na základě úplně pofidérních věcí: Joe kvůli věku, Vietnamec protože mi připomíná krajana, kterej mi pravidelně o víkendech ochotně prodává nasolenýmu ve 3 ráno gyros s nudlema, z nejasnýho důvodu Michele a Anna. Naopak jsem si myslel že budu fandit Scotovi z mé oblíbené NBA, ale borec vůbec nemá páru..
No a co k "hvězdě" série...Zkopíruju v podstatě jen to, co jsem psal k poslednímu reunionu, protože se v mým vnímání vůbec nic nezměnilo: "Caleb je metr sedmdesát namakanej skřet z BB16, co byl "tak trošku" posedlej jednou slečnou, už kvůli němu od další sezony radši moc neočekávám, má předpoklady pro to se dostat daleko..Dobrej v soutěžích, loajální až za hrob, pejsek kterýho si tam někdo ochočí." Dřív mi připadalo že se z jedné RS do druhé chodilo za zásluhy a třeba Rob a Amber jsou pro mě legendami i v TAR, ale co se děje poslední dobu, včetně Twinnies (měl jsem je v TAR rád, o tom žádná, ale zasloužily si Survivor?) a posledně Jackie a (nevzpomenu si na jméno) v BB..Kdo to bude příště? Phillip, Coach nebo Colton v BB18?
Abych to zakončil něják pozitivně, tak jedinej klad co vidím je paradoxně to, že od Kaoh Rongu nic nečekám a může mě jen mile překvapit, tak snad se to podaří..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod cypher.eu » 24 led 2016, 00:46

Od Nicaraguy pro mě nejmíň sympatickej cast... zlatej One World! :-? Třeba překvapí, spíš ale předpokládám pořádnej průser
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod Kvitovka456 » 24 led 2016, 17:29

No 1. dojem nic moc teda, ale snad se to po 1.díle zlepší. Asi budu fandit kmeni Arnolda Schwarzeneggera.
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod Pietro » 26 led 2016, 20:53

Já si nějak nemůžu vybrat - to dřív skoro nebývalo takový problém - ale pokud bych měl něco plácnout hned - tak jsem zvedavý z modrých na Agenta II. (Děda na steroidech, Joseph) ze žlutých na Yau-Mana Reloaded (Tai) a z červených na Darnella.

U Cyd (namakanka z červených) se nemůžu ubránit dojmu, že to bude "ghetto trash" exemplář.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod sextant » 29 led 2016, 07:41

Podle toho co jsem četl u jednotlivých hráčů mám dojem, že většina je až přehnaně sebevědomá a neví do čeho jdou. Lze být fanouškem Survivoru, ale my vidíme 40 minut a hráči musí být ve hře nepřetržitě 24 hodin. Jsem zvědav jak většina z hráčů dopadne po setkání s tvrdou realitou. Nedělám předčasné závěry, uvidíme jak se hráči projeví po první kmenové radě.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod milan » 29 led 2016, 10:26

sextant píše:Lze být fanouškem Survivoru, ale my vidíme 40 minut a hráči musí být ve hře nepřetržitě 24 hodin.
Myslíš že tu by to bolo iné, čo do rečí? Alebo vyplnení dotazníka? Koľko ľudí... schválne by dalo mená ako Boston Rob, Richard, Parvati alebo Ozzy do dotazníka? A koľko ľudí povedzme Sandru...
Poslednú dobu vôbec nieje "tajomstvo" že tak ako v BB tak aj v Survivor títo hráči vidia tak max. 2-3 série dozadu a pokojne tam napr. povedia meno Cochran alebo Kim. Rovnako... presne rovnako to je skreslené aj s tými podmienkami v hre.
Narovinu napíšem, že ultra fanúšikovia väčšinou nie sú pekní (doslova aj obrazne) pre produkciu, lebo sa im nehodia na obraz, museli by ste mať niečo "evil" v tvári, rovnako fyzička, KG navyše a podobne, či vek (buď nízky pod 18, alebo aj starší), Tá stredná generácia, ktorá povedzme vyrastala na prvých sériach keď bola deťmi, má dnes iné priority, a túto "vatu" zapĺňajú modelmi, herečkami, speváčkami, všetko... čo si chce spraviť promo, nejako vyzerá, si tam podá prihlášku. Dnes sa priemerný Američan dostane tak max. do súťaže o zhadzovaní kg, alebo naopak do ich naberania (súťaže o varení).
To je proste realita. Nieje náhoda, že jeden hráč sa výzorom podobá na Obamu? Lebo toto si povedali v produkcii a toho napadne aj bežného človeka keď si pozrie jeho ksicht.
Na druhej strane, byť dnes fanúšikom... alebo to o sebe tvrdiť? Existuje ich mnoho: Savage, Rupert, "sympaťáci" ale tupí ako poleno po hernej stránke, niečo ako panici s pánskym časopisom oblečení v župane H. Hefnera.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod sextant » 02 úno 2016, 06:14

Milane,
nehodlám s Tebou polemizovat. Všiml jsem si, že se z příspěvku vždy chytneš nějaké nepodstatné věty a pak na toto téma vytvoříš nekolikastránkový elaborát, který s původním tématem vůbec nesouvisí. Proto Tě žádám, abys na moje příspěvky nereagoval. Já na Tvoje také nebudu reagovat.
V příspěvku jsem napsal jen svůj názor.
sextant

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod Dejvy » 18 úno 2016, 10:37

Čaute fandovia, som prave v Kambodži nedaleko miesta kde sa posledne dve sezony natačalo, je to tu super. Pozdravujem a dufam, ze ked sa vratim na mna budu čakať tri kvalitne epizody zo S32 :))
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

boxi22
Příspěvky: 5
Registrován: 10 říj 2015, 20:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs Villains, Cagayan, All stars, Australian
Nejoblibenější hráči: Colby, Brenda, Jerri, Jenna, Russel, Tony
Nejméně oblíbené série: Thailand, Markézy

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod boxi22 » 28 úno 2016, 17:53

Hmm, kdyby jsi prihodil nejakou zajimavost, takhle to nikoho nezajima

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S32 - Kaôh Rōng - cast

Příspěvekod Dejvy » 23 bře 2016, 15:17

Ale tvoj úplne prvý príspevok v diskusii má obrovskú hodnotu :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů