S32 - Kaôh Rōng - EP01

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod milan » 26 led 2016, 17:40

Epizóda 1
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod kachna » 18 úno 2016, 12:00

Za námi je první epizoda nové série a u mě zatím někde kolem průměru, protože podle prvního dílu se toho ještě nedá moc co soudit.
Beauty: Z těch mi celkem vadí ten chlap, co měl to žluté pruhované tričko( zatím si pamatuju jen pár jmen :mrgreen: ). Jeho kecy o kráse na začátku mě absolutně nezajímaly, takže ten zatím rozhodně oblíbenec není. Překvapivě se mi docela zamlouvají ty holky. Caleb mi nevadí. A jen tak okrajově, pobavilo mě, jak tam Tai vykládal o živosti rostlin a pak tam horlivě trhal stromky. Sice je pak sázel zpátky, ale síla okamžiku pro mě byla silnější. A hledáním imunity si to dost pos*al, protože měl dobrou pozici

Brawn: Darnellův odchod mi nevadí, stejně mě nijak neoslovil. Ze začátku mi celkem Alecia nevadila, ale některé její ksichty a taky to s tou fixou na TC... To mi ji trochu znechutilo. Líbí se mi tam ten potetovaný s copánkama, vypadá jako sympaťák, ale to jeho křupání prstů mi za chvilku poleze krkem. Černošku ráda nemám, Scot je pro mě takový průměr a ta s broukem v uchu taky nevypadá zle. A upřímně, málokdo by s cizokrajným broukem v uchu nepanikařil. Ten brouk byl nechutnej :mrgreen:

Brains: Ti jsou mi zatím asi jako kmen nejméně sympatičtí. Joe se mi docela zamlouvá, ukecaná starší ženská ne, pak už si vybavuju jen toho kudrnatýho a tu, která měla úpal/úžeh a není mi vůbec sympatická. Jak to teď tak vidím, tak bych se na záběry z jejich tábora měla podívat znovu, protože jsem toho moc nepochytila :mrgreen: A taky se mi celkem zamlouvá Peter/Obama, uvidíme, co z něho nakonec vzejde.

Celkově tedy epizoda lepší průměr, lokace je krásná a já doufám, že to bude, i přes všechny evakuace, fajn série :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod brninho » 18 úno 2016, 17:25

První epizoda standartně slušná, problém je ten, že první epizody se mi líbí skoro všechny, takže nějáká přehnaná očekávání v sobě docela krotím.. :D
Líbí se mi návrat marooningu, opravdu to vypadá líp, než když na ostrov přijedou soutěžící na korbě náklaďáku, zase projednou budu otravovat s pro některý lidi zbytečným intrem..ne, pořád se mi nezdá zbytečný a sere mě že ho nedali ani do první epizody, ale asi si musím zvykat, zrušili ho už v TAR, další na řadě podle mě bude BB17.
Kmeny...siláci jsou vtip, nikdo z nich nemá šanci na vítězství, ukecaná neschopná Alecia, co si nevidí do pusy, to stejný bodybuilderka, akorát ta by aspoň něco mohla umět, dřevorubec s těma hroznýma dírama v uších, kterej je spíš tlustej než svalnatej, prochází u mě zatím jen Jennifer a Scott, a to se podezřívám že ten jen kvůli minulosti v NBA.
Brains totálně nezajímaví, nic mi neříkají, je tam bláznivá padesátka, kterou tam podle mě namontovali jako takovou "náhradu" za o 100 % lepší Shirin, a zbytek jedno velký nic, a to se mi ještě zmrzlinář a Liz hnusí kvůli svým známostem s partou kolem Andrey, Elizy, Francescy atd..
Beauty jsou nejzajímavější a skýtají asi největší pozitivum prvního dílu, ty tři holky (respektive kozatou Rusku+ brunetu ve žlutým) jsem si zatím dost oblíbil a myslím (doufám), že to budou ony, kdo bude mít rozhodující slovo v kmeni, Vietnamce bych chtěl mít za souseda, fakt milej člověk, ale do Survivoru se vůbec nehodí a právě na něm je vidět, jak ve skutečnosti to dělení podle vlastností/práce je postavený na hlavu. Caleb ještě docela umírněnej a už už se objevují spekulace že byl loajální v BB a blabla, takže si ho pár epizod ještě užijem, Nick ok, mám sebevědomý hráče rád, pokud to sebevědomí stojí na reálným základě, tak u mě bude ještě vysoko, pokud vybuchne jak Max Dawson, tak bude k smíchu..
Darnell venku mi žíly netrhá, mezi ním a Aleciou mi to bylo úplně šumák, spíš se zlobím na produkci, že nenabídla nějákej inside do toho dělení hlasů, jestli to bylo předem plánovaný kvůli tomu co řekla Alecia nebo šel Kyle mimo plán...škoda. Každopádně siláci jsou mrtví, Cydney a Alecia utečou při první příležitosti a upřímně nevěřím, že Scott, Jennifer a Kyle mají kapacitu na to, aby přežili vůbec do sloučení jestli se bude promíchávat..

Favoriti: Anna, Michelle
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 18 úno 2016, 17:29

Tak za mě zatím spokojenost, rozjíždí se to fajn. Všechny tři kmeny mají něco do sebe. Respektive Beauty mají Taie, Brains Debbie a Brawn Alecii :love: Pak je mi sympatická ještě trojka děvčat-krasavic, Jenny s broukem (což jsem nečekal) a zmrzlinář. Vyloženě mi nesedl asi jenom Nick, sám se má za krásnýho, ženský ho maj za krásnýho, a přitom je takovej ohyzda... :D :-|
Darnell mohl být fajn, ale jeho odchod mi nějak extra nevadí. Nějak mi úplně nesedl...
[spoiler]Jinak, jestli se nepletu - poprvé od BvsW, kdy nikdo nenašel idol během prvního dílu? :idea: :idea: :idea:[/spoiler]

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Tai, Alecia, Debbie
Nejhorší: Nick
(?)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 18 úno 2016, 22:07

Z toho brouka v uchu bych se posral!!! :o :heat:

Celkově tahle série dá asi na prdel i Austrálii a Africe co se týče fyzický náročnosti, což ale vítám, rád se na podobný scény dívám zatímco pohodlně ležím v posteli :mrgreen:

Zatím je mi většina hráčů nesympatických, nejvíc pak rozhodně pacientka Debbie, psycho-tree-fetish verze Yau-mana, totálně blbá Alicia a ta holka co vypadá jak Harry Potter a málem exla už 2. den hry :cry: Darnella co sere 20 metrů od tábora na dohled všech (do tý vody bych pak 5 dní nevlez) nepočítám, protože už je úspěšně venku...

Naopak sympatie má zatím Nick, mohl by to být dobrej záporák a hodně mi připomíná jednu seriálovou postavu (Kashyk z Voyager epizody Counterpoint), dále Scot a z holek ty chodící prsa co hrajou poker.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radek Peka
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2015, 04:09
Nejoblíbenější série: HvV, BvBvB a Second Chance
Nejoblibenější hráči: KASS, RUSSEL a PARVATI.

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Radek Peka » 18 úno 2016, 22:45

Tak jsem konečně došel k sérii, kde budu muset čekat na každou epizodu, ale zase můžu diskutovat s ostatníma, což je paráda.

Kmeny celkem zajímavý, ale pár lidí bych vyřadil hned v začátcích. Někdo už tu psal, ten rádoby model z Beaty tribe mě dost bavil svou "skromností", pak mě štve ta černoška z Brawn tribe, celkově mě přijde, že černoši jsou tam často dost afektovaní. Brain tribe zatím nic moc, paradoxně nejvíc v pohodě mi přišel Obama a ta holka, co měla úpal či co.

[spoiler]Tribe council dopadl nečekaně, ale přesně takhle jsem to chtěl. Ten ukňouranej Darrnel a jeho kruté dětství v Chicagu řekl na můj v kus v jedné epizodě, až otravně častokrát. Naopak si myslim, že ta Alicia může bejt dobrá taktická mrcha, pokud se dostane do sloučení.[/spoiler]
Jinak zatím se tam neobjevil nikdo, kdo fakt přišel hrát na podrazy, idoly a celkově pro diváka zábavné herní tahy. Ty kecy o tom, jak musej přežít a až pak taktizovat a silné články do dalších soutěží mě popravdě vždycky na začátku série pěkně štvou, připomíná mi to sice nostalgicky první řady, kde šlo o přežití, ale daleko více mě baví ta nová škola a soc. aspekt celé hry. Tak snad se nějaký taktik objeví, jinak ta ukecaná ženská v Brain teamu mi přijde takovej Phillip/Trish/Dawn mišmaš, tak uvidíme jestli jí ta otravnost nedoběhne hned, jinak se totiž dostane nejspíš daleko.

A velké + je rozhodně hudba při vyřazení hráče. Zanechali moji oblíbenou ze Second Chance!
At least you made it to the jury! :)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Pepi » 19 úno 2016, 00:50

Stručně se vyjádřím ke castu: děs běs.... Brawn a brains jsou otřesný, jediná v poho mi přijde Liz. Celý kmen beauty je fajn, až na blbečka Nicka, u kterého doufám, že dopadne stejně jako [spoiler]Garrett[/spoiler]

Od pilotních dílů nemám moc velká očekávání, ale pro mě z tý celý hodiny bylo zajímavý akorát to, jestli vyleze Jenn ten brouk z ucha nebo ne. :D Zbytek, co se týče dění v táboře, nic moc no. Cagayan má prostě nejlepší pilotní díl ever. :D Líbí se mi, že mají mnohem tvrdší podmínky, než třeba na Samoi (velký + :idea: ) Není to ale zas tak taková tragédie, zažili jsme horší začátky sezón.

Jestli poletí Alecia nebo Darnell, mi bylo celkem jedno. Darnella nemám rád, hodně mi připomíná Dreamze, kterýho fakt nesnáším. No... a Alecia... je docela hezká.... no... a to je asi tak jediná dobrá věc, která se o ní dá říct.

Ikdyž nějak nepřeji Survivoru neúspěch, tak zároveň doufám, že takhle série nebude oblíbená, protože už nechci druhá pokračování těch shitty konceptů jako: FvF, BvW, BvBvB etc. (kde hlavním kamenem úrazu je především cast). Fakt mi to leze na nervy. Ještě do čtveřice očekávám souboj límečků a snad už schluss.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod sextant » 19 úno 2016, 07:40

Mně se začátek série celkem líbil. Pilotní díl mi ale připadal dost krátký, obvykle tyto díly trvaly kolem 80 minut.
Tak jsem zvědav, jak se bude soutěž dál vyvíjet. Souhlasím s názorem, že cast nebyl dost dobře udělaný. Nevím kdo bude nějakou stěžejní postavou a komu tedy fandit.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Kamhal » 19 úno 2016, 11:20

brninho píše:spíš se zlobím na produkci, že nenabídla nějákej inside do toho dělení hlasů, jestli to bylo předem plánovaný kvůli tomu co řekla Alecia nebo šel Kyle mimo plán...škoda.

Tady mi to přišlo celkem jasný, že kvůli nejasnýmu vyjádření Blondie rozdělej hlasy na test na HII...
Za sebe jsem celkem rád, že hlasování dopadlo takhle, Blondie je sice zatím tragická, ale D. mi silně připomínal Dreamze a fakt jsem rád, že tam nebude celou sérii jako ve Fiji...

Co se brouka v uchu týče, tak respect, já bych asi poprosil o vynadání mediky. Když teď lidi na ostrově zašívaj apod. aniž by to byl konec jejich hry, tak kvůli týhle svini by mě asi taky nestáhli...

Zatím nemám úplně favorita, po prvních záběrech Kyle, Tai (Yau-Man 2.0), Caleb, pokerová prsa, exFBI (Rudy 2.0) a NBA, jinak mi ten cast celkem splývá, nebo mi je nesympatický (např. sypačka v Brawns, slizkej týpek ve žlutém, ukecaná paní v Brains...)
Uvidíme, třeba z toho nakonec něco bude ;)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod todilka » 20 úno 2016, 14:05

První díl za námi a mně se asi nejspíš poprvé v historii stalo, že jsem si nevybrala žádného jasného favorita! A to mě poměrně zaujalo a znamená to, doufám, naději pro tuto sérii...ale popořádku

Beauty: celkově pro mě asi nejsympatičtější kmen, všechny holky se jeví fajn, nejvíc jsem zvědavá na vyvinutou profi hráčku pokeru. Co se týče kluků, na Caleba radost pohledět a snad se bude držet, ten rádoby missák je jen namyšlenej vocas, snad půjde brzy a vietnamský zahradníček kosicí stromečky jak nic a venčící slípky na vodítku?? Vůbec nevím, jestli je mi sympatický nebo ne...ale aspoň není u nich v kmeni nuda...

Brains: v kmenech u mě na druhé místě....nejvíc se mi asi líbí doktor Obama a pak holčina, co se neskládala a není ukecaná (jména ještě nemám v paměti)..zato chemička co na něčem asi jede ven! Zmrzlinář je pro mě neutrál, starší pán formal FBI taky....a ta ošklivá unavená vyčerpaná?? U soutěže to celkem zachránila, takže taky neutrál...

Brawns: Jediný, kdo mě tu zajímá, je bounty hunter! Celkem sympaťák a přijde mi, že i celkem přemýšlí...na rozdíl od baskeťáka, co neumí ani do šesti počítat...černoch děs a běs - ještě že šel, černoška má super namakanou postavičku ale social game asi nebude její silná stránka, blondýnka mi zatím nevadí a velký respekt před paní s červem v uchu!!!!! To bych se asi pos******.....

Btw nepřijde vám, že v každém kmeni je někdo, kdo tam nepatří tak úplně?? U Beauty zahradníček, u Brains zmzlinář a u Brawns blondýnka...?

Těším se jak se to vyvine.....

Fandím: Zatím nikdo tak úplně...ale kdybych si musela vybrat Big brother, Poker woman, Obama a Bounty hunter!
Ven: Missák, Chemička...
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod bSaR » 20 úno 2016, 15:44

Lokace a záběry přírody či hmyzu paráda! Cast mi kupodivu nakonec docela sedl. Úplně nejvíc teď asi fandím Jasonovi ze siláků a doufám v dalšího Tonyho a jejich budoucí setkání v All-Stars. U chytráků je to zmrzlinář a Eli a krasavice Poker-Ann.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod sextant » 21 úno 2016, 00:17

Je to asi OT, ale můžete mi někdo napsat odkaz na stránku kde bych mohl stáhnout titulky? Předem moc děkuji.
sextant

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 21 úno 2016, 01:24

sextant píše:Je to asi OT, ale můžete mi někdo napsat odkaz na stránku kde bych mohl stáhnout titulky? Předem moc děkuji.
sextant


Já nevím, co třeba http://reality-show.eu/ceske-titulky-kd ... skDnOZZtXg ??? :o :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod junior1099 » 21 úno 2016, 20:25

No zatím nic moc teda. Některé přiřazení do kmenů jsou docela LOL... jak už tu někdo zmínil tak Treekiller jako krasavec, Zmrzlinář jako mozkovna (neříkám, že to musí být nějaký blbec, ale snad to přiřazení má mít nějaké kritéria a myslel jsem, že zaměstnání bude tím nejdůležitějším) a Blondie s těma svýma párátkama jako silačka? Jsem zvědavý jestli to má nějaký záměr kvůli nějakému budoucímu twistu. Psychicky sesypané hned druhý den moc velkou životnost nedávám a řekl bych, že to nebude příčinou vyloušení na kmenové radě ani fyzickým úrazem. Brouk v hlavě zajímavý... zprvu jsem si myslel, že je jen paranoidní, tak se omlouvám. Jinak mě udivovalo, jak dlouho se tam vydželi ti dva dívat, jak ji leze brouček na tom uchu, až jsem si říkal, jestli nečekají, až jí tam zaleze zpátky.

Pár potenciálních favoritů bych tam viděl... Pokeristku, Bounty Huntera, Bug-Head se jeví sympaticky. Zatím bych byl rád, kdyby se případné evakuace netýkali jich.

Btw. Do Beauty kmene mohli vybrat pěknější baby... krom Pokeristky žádná sláva teda.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Empli » 21 úno 2016, 22:42

Tak nám to začalo zase znovu super. :dance:

Ještě před začátkem hry mně bylo čistě dle fotek a prvotního rozhovoru sympatických 10 lidí. Což určitě není málo z celkových 18. I tak si předběžně myslím, že tato řada nijak zvlášť dobrá nebude, ale určitě na ni kouknu celou atd a třeba nás ještě mile překvapí. Teď už ke kmenům. Osobně některá zařazení do nich taky úplně nepobírám, ale zas to není úplně stereotypní alá nejkrásnější chlap na světě, ženská s bicáky či jaderný inženýr což může být také zajímavé.

Kmen chytrost- Elisabeth jako jediné z bab trochu fandím. Ostatní dvě pro mě nesympatické a to obzvláště Debbie. Dlouho mně už nebyl žádný člověk tak nesympatický jako ona. FBI agent zatím nevadí a uvidíme co předvede. Stejně tak Peter. Zalíbil se mně zmrzlinář a myslím ,že mu budu fandit.
U síly z chlapů fandím jen Scottovi. Klidně by z něj mohl být druhý Tony, nebo alespoň tak na mě působí. A jinak škoda, že už nemá vlasy a nemá z nich na hlavě nějaký ten šílený účes. Hned by na něj byl zajímavější pohled. :D Mužatka- zatím nijak nevadí, tak uvidíme jak se předvede. Sympatie u mě má slečna s broukem v uchu. Oceňuji, že tam nezačla hnedle vyvolávat ,že kvůli tomu učitě odostoupí, a že jí to za to nestálo atd. Jinak jsem se taky docela divil, jak dlouho na toho brouka ti dva čučeli než jí ho z toho ucha vytáhli. Slečna jinak sympaťanda a zatím jí fandím. Bloncka zatím nic nepředvedla, takže těžko říct, ale vyloženě nesympatická mně není, ale zas ani sympatická. To že vypadl Darnell mně neva u něj jsem to měl jako u bloncky. Lovec odměn je mně jinak nesympatický.
Kmen krása- Tam jsou mně překvapivě hodně sympatičtí všichni. Jen by jsi mohl odpustit ty namachrované kecy Nick. Jinak hodně baví Tai- nejdřív tam mluví o duších stromů a v dalších záběrech je zvesela vytrhává ze země =D A slepice na vodítku taky paráda. =D Super týpek.

Soutěž o imunitu jinak docela bavila, ale klidně mohla být i nějaká originálnější. Musím pak za sebe říct ,že se mně vcelku líbí místo konání kmenové rady. Vypadá to tam hezky. :-)

Sečteno podtrženo k pilotní epizodě- žádný zázrak to nebyl, ale koukat se na to rozhodně dalo a už se těším na další díl, kde snad prohrají chytráci a vyletí Debbie.

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod bSaR » 22 úno 2016, 12:43

Jinak k údivu nad vyndavání brouka z ucha... Záběry nejsou pořizovány v reálném čase, takže když vidíme jak se všichni kochají nad broukem v uchu, pravděpodobně ještě nebyl dostatečně venku, věřím, že ho tuším Scott vytáhl hned jak to šlo ;-)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Kalam » 22 úno 2016, 13:03

Tak zacatek serie probehl v pohode.Zadna z postava nejak nevycnivala takze da se rict dostali prostor vsichni...a jsem spokojenej...vetsina lidi mi je sympaticka a doufam ze predvedou dobrou hru.V krase aliance 3 holek v cele s Annou,proc ne...u chytraku aliance 4 mladejch,proc ne...u svalovcu aliance ctyr bez bloncky,ktera doufam nakonec zustane na ukor cernosky...ja ty cernochy ve hre nemusim..vsichni jsou ve svy podstate stejny,uknourany backory, afektovany bez strategie a hystericky nebo aspon jedno z toho.Krom Cirie,to je vyjimka ktera potvrzuje pravidlo.Proste mi porad lezi v zaludku predesla rada kdy ten Jeremy nemel vyhrat a celkove ta rada byla divna jako celek..fakt ten edit byl celou dobu zavadejici...Boze at mi tahle serie spravi chut...

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod kata_rina » 22 úno 2016, 14:28

WELL WELL na rozjezd docela dobrá epizoda. Hodně překvapily slečny v kmeni Beauty, docela jim to myslí. Celkově Beauty jsou mi zatím nejsympatičtější. Krom toho metrosexuála, to je epizoda sama pro sebe. Kupodivu i ten Caleb, na kterého jsem četla samé shity, (BB jsem neviděla) má zatím pozitivní edit. V Brain kmeni zaujala asi Audrey, ano měla zpočátku menší problém, ale dle mě to bylo asi oprávněné, kdo by mohl splétat listy na slunci! Vážně asi jenom kmen Brain :D Jinak potom ve výzvě hodně makala a dalo by se říci, že i díky ní vyhráli, ale je to jen můj názor. Jinak Neal je v kmeni protože je zakladatelem samotné zmrzlinářské firmy, v USA má spoustu poboček a zřejmě mu to bude i slušně vynášet ;) Co se kmene Brawn týče, dva obři docela překvapili, snaží se hrát a to se mi líbí. Červ byl odporný, ale to už tu padlo :D
ICH v pohodě, mám ráda vodní soutěže. TC no tak vypadl Darnell, nic se neděje i když bych raději viděla jít bloncku ...

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod brninho » 22 úno 2016, 19:08

Moje hlavní otázka k diskuzi zní: Kde je XtttX?? :(
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Earl » 22 úno 2016, 20:05

brninho píše:Moje hlavní otázka k diskuzi zní: Kde je XtttX?? :(


Možno už na markizáckom Ostrove :D
Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod jukab » 27 úno 2016, 12:48

Konečně nová série. Snad bude trochu zábavná takticky a ne jen old-schoolově.

Beauty - Tai je bezkonkurenční, jeho interakce s Calebem budou určitě zajímavý (trochu mi připomínají Cheta s Joelem). Z holek mě zaujala docela pozitivně Michelle a hodně negativně Julia. Caleb mi zatím nevadí, třeba BB dodá dalšího kvalitního hráče.

Brawn - Jason a Scott dost vyčnívají a nevadí mi, mají aspoň trochu potenciál. Cydney toho asi moc nevymyslí, Jenni je ve správém kmeni, ale ani tady moc nečekám a Alecia se mi sice z holek líbí nejvíc, ale pozici má mizernou.

Brains - asi nejzajímavěší směska. Debbie je bomba, její neustálé shazování se...to už snad musí dělat schválně! Nebyla J´Tia taky chemička? Nechápu, že si D. padla do oka zrovna s Joem. Agent se zatím drží zpátky, pro něho spíš dobře. Neal je strašně stereotypní a nudnej, toho chci venku....včera! U něho mě sympatie s Liz nepřekvapila, pže ta mu co do nudy zdatně sekunduje. Aubrey není špatná, snad něco předvede, Obama může být rozhodujícím hlasem při různých kombinacích a řekl bych, že tenhle kmen se bude zmenšovat hodně rychle :(

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod Radix » 07 dub 2016, 15:29

Nové série jsem se nemohl dočkat a jsem moc rád, že mě první díl nezklamal. Velice mě bavil a je zajímavé sledovat, že edit se spíš než na strategii zpočátku zaměřil na charakter jednotlivých hráčů. Uvidíme, zda a jak dlouho to vydrží.

Od předsezónních rozhovorů jsem měl pár favoritů a radši zhodnotím každý kmen či jeho členy.

Beauty - Vypadají jako harmonický kmen, kterému to šlape. Nick zatím irituje. Caleb pozitivně překvapuje. Holky potěšily aliancí, obzvlášť Anna a Michelle, ale uvidíme, jak to půjde dál a jak to nakonec zvládne nejmladší člen Julia. A pak tu máme Taie, kterého byla plná obrazovka. Fandil jsem mu už před začátkem sezony a fandím mu už i nadále. Vtipné bylo, jak si váží všeho živého, ale v rámci hry se nebojí tuto zasádu překročit (vytrhávání stromků ze země při hledání imunity). Nicméně to bylo dost nelogické a očividné, takže to ostatní zpozorovali. Tai tak má na svých zádech pořádný terč a v kapse žádnou imunitu. Snad Beauty příště neprohrají, jinak je Tai jasná volba na vyřazení.

Brains - Tady jsem měl před sezónou favoritů víc. Neal, zmrzlinář, to potvrdil a vypadá, že by mohl být strategicky silný se svojí logikou. Joeovo taky fandím, ačkoliv tam je to spíš z nějaké náklonnosti k těmhle starším hráčům, kteří už jen svým věkem jsou předurčení k tomu, že vypadnou pre-merge. Debbie, renesanční žena, naopak zklamala. Spousta řečí, ale skutek utek. Snad se nějak zvedne, ale zatím dost irituje a je první na ráně z Brains. Peter (Obama) a Liz zatím spíš nevýrazní. Aubry měla pěknou "up and down" epizodu, kterou končí nahoře, tak snad tam vydrží.

Brawn - Dysfunkční kmen, kde to, zdá se, ovládají hromotluci Scot a Jason. Nicméně Jason mě zaujal už před sezónou a zatím mu i nadále fandím. Jenn někdo očividně nasadil brouka do hlavy. :) Ne, vůbec to nevypadalo dobře a bál jsem se, abychom neodstartovali evakuací. Naštěstí to dobře dopadlo. Cydney mi zatím moc nesedí. Obecně tihle namakaní černoši a černošky Survivor moc nezvládají. Navíc hned přišla o spojence. Uvidíme. Darnell nebo Alecia. Oba k ničemu. Já osobně bych si asi nechal spíš Darnella, ale jsem radši, že šel právě on. S Aleciou může být legrace. :D

Suma sumárum, díl dobrý, seznámily jsme se pořádně se všemi hráči. Mám pár svých favoritů, ale to se určitě ještě změní.

Favoriti: Tai, Neal, Joe, Jason
V závěsu: Anna, Michelle, Caleb
Nefandím: Nick
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2019, 23:01

tak tu máme další Brawn vs. Brains vs. Beauty řadu. Ta první mě moc nenadchla, tak třeba to ted bude lepší.
První epizoda mě vždycky baví, to první vzájemné otukávání a vykreslování charakterů je vždy zajímavé.
Musím říct že hlavně holky v beauty kmenu mě na rozdíl od původní řady zaujaly. Jak hráčka pokeru tak barmanka jsou zatím docela sympatačky.
No a pak je tu zřejmě klaun serie Tai. Zahradník, který si to málem hodil když kolega vysekal do stromu drážku na přístřešek, aby o chvíli později bez výčitek vytrhal několik mladých stromků při hledání HI.
V soutěži o imunitu ve ze dvou třetin silové záležitosti paradoxně vyhořel kmen "brawn" Viník byl jednoznačný, a vyžazení kvůli jedné chybě sice kruté, ale asi fér. očividně ani nenavázal vztahy v rámci kmene, a tak byl jeho osud zpečetěn.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 26 dub 2020, 12:44

U téhle epizody obědvat byl dost špatný nápad, něco tak nechutného jako brouka v uchu jsem dlouho neviděla a to už mám něco za sebou. Z úvodu mi bylo jasné, že tahle řada bude asi bohatá na med evac, ale že se k nim bude schylovat už v prvním díle, to jsem nečekala. A :idea: za ten úvod, to mě bavilo už na CI.

Beauty Kupodivu mě tenhle kmen zatím zaujal nejvíc, ty holky tam nevypadají úplně hloupě a Michele je kočka série. :love: Tai mě taky hodně baví, takovej správnej exot. O Calebovi zatím nevím, co si myslet. Působí na jednu stranu celkem povrchně, na druhou mi přijde docela sympatický, ukáže čas. A Nick mi tam jediný moc nesedí.

Brains V předchozím BvBvB jsem šprtům z Luzonu dost fandila, tady mi přijdou docela nezajímavý. Obama vypadá slibně, ta s úpalem taky nebude nejhoší, když se sebere. Debbie mě zatím baví, ale brzo tam začně všechny štvát. Zbytek bez názoru.

Siláci Asi nejméně sympatické složení, jediná wrestlerka Cydney může být zajímavá, ten basketbalista Scott se taky podle mě ještě ukáže. Z dvojice blocka a Darell jsem si víc přála, aby Darell zůstal, bohužel se tak nestalo, ale myslím, že bloncka poletí hned za ním.

Po první epizodě zatím nemám vyloženě favorita ani nikoho, komu bych nefandila. Uvidíme, jak se to vyvine, zatím nic moc.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host