S32 - Kaôh Rōng - EP02

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod milan » 26 led 2016, 17:40

Epizóda 2
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 25 úno 2016, 16:34

Tak mám takový pocit, že ten brouk proved Jenny něco s mozkem, protože tohle bylo... no. Já vlastně snad ani nemám slov. :D Něco takhle šílenýho už jsem dlouho neviděl a příšerně jsem se bavil. Sice trochu škoda, že vypadla, ale to by to zase nebylo tak úplně ono :D Díky Jenny tedy Alecia přežila další epizodu, snad to tak bude pokračovat i dál, hlavní favoritka z Brawn. Jason mi není úplně sympatický, ale něčím mě zaujal. Nadále mi je z celého castu svým způsobem lhostejný/nesympatický akorát Nick z Beauty, který se v tomhle díle ani nedostal ke slovu. Caleb-Tai jsou fajn dvojka. :idea: V Brains mě potěšil Peter prohlášením, že chce ve hře podržet Debbie. S Joem by nebyli špatná trojice, ještě přibrat Aubry... Liz by mohla jít z Brains jako první, i když není špatná, na obětního beránka se hodí (tak nějak jsem čekal, že zrovna jejím odchodem tenhle díl skončí). S dílem velká spokojenost. :idea:

Po 2. epizodě:
Nejlepší: Alecia, Jenny, Tai, Debbie, Caleb
Nejhorší: Nick
(?)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 25 úno 2016, 19:40

Hahahah to je dementka :lol:

Na Erica z Mikronésie to sice nemá, ale zas tak daleko to není, vyřadila se sama a s každou další větou si jen víc a víc utahovala smyčku, omfg :fuck:

V tomhle díle se mi líbila Alecia, sice je asi blbá jak vantroky, ale jednak makala na tom ohni a pak na kmenovce nešlo nesdílet její radost :dance:

Jinak díl v poho, trochu sice nechápu ten HII na stromě, už vidím jak tam nějaká z holek leze, ale tak uvidíme, co z toho bude... Navážu na někoho z diskuze k předchozí epizodě a musím taky souhlasit, že Caleb mi vůbec nevadí, ba naopak, a přitom na něj bylo tolik hatu před začátkem řady... BB nesleduju, tak nevím, jestli má jen pozitivní edit, každopádně zatím určitě patří k té lepší půlce castu.

VEN: Debbie :cry: , Tai
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod brninho » 25 úno 2016, 20:54

Zatím docela dobrá zábava, co do nějáké strategie opravdu tomuhle castu nevěřím, že něco přinese, ale pobavit umí :D
Trošku víc se ukázali Brains, pobavila Peterova hláška o třiceti nebo čtyřiceti kočkách Debbie, úplně mi mluvil z duše :D Jinak Joe drží Rudyho linii a bude to zjevně další mrzutej dědek ve hře, s tím rozdílem, že Rudy tu svou mrzutost uměl proměnit v humor, u Joea nic podobnýho nevidím. Na Liz mám opravdu alergii, skoro všechno její mluvení na kameru mi přišlo zbytečný, snad to teda mezi řádky znamená brzkej odchod a ne cestu na FTC.. :-?
Beauty jsou dobří, snad produkci nenapadne něco jako promíchání kmenů, protože kombinace tří sympatických holek, dvojice Caleb+Tai a Nicka se mi docela zamlouvá..On Caleb je bezesporu zajímavá figurka, na tyhle humorný scénky jako posledně je to už z BB vděčnej objekt, ale že si šanci v jiné show vysloužil pouze tímhle mi přijde málo. Z BB nebo TAR by se podle mýho měli brát hráči s nějákou šancí na výhru a ne vata, která v pár epizodách pobaví diváky. HII na stromě moc nechápu, v podstatě je to i trošku diskriminační, jako nechci holky podceňovat, ale pochybuju že by některá k tomu vylezla, trošku mi to tady zavání..
Brawns jsou trosky, absolutně žádná týmovost, tohle jsou jen následníci Matsingu a Luzonu (?, nevím jestli si minulé brains pamatuju správně), s tím rozdílem, že přeživší z obou těch předchozích katastrof si uměli velmi dobře poradit, tihle komedianti půjdou jak namydlenej blesk.
Jenn se na chvilku u mě vyhoupla do topu, to vymezení vůči Jasonovi a ženská aliance, to se mi hodně líbilo, ale pak přišla TC :D trapnější odchod jsem dlouho neviděl, ukázkový chytnutí se do vlastní pavučiny lží, teď už mi jsou Brawns celkem jedno, takže jsem Alecii i fandil.

Fandím:Anna, Michele, Julie, Peter
Ven:Debbie, Liz, Joe, Jason, Cydney
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod kachna » 26 úno 2016, 14:18

No tak Brawns začínají klesat hodně hluboko. Jak se mi minulý díl líbily, tak to u nich začíná vypadat docela mizerně. Jenny, která mě minulý díl zaujala, se teď uplně sama vyhodila. Kdyby mlčela, jde Alecia a ona by si dál mohla sedět na pláži a vzpomínat na brouka v uchu. Pokud se sebou nezačnou něco dělat, skončí asi dosti bídně.

Beauty u mě zatím top, jak u většiny, tedy alespoň podle komentářů. Holky výjimečně nevypadají jako tupky, dvojka Caleb + Tai se mi taky celkem líbí a Nick tentokrát nedostal žádný prostor na kameru, takže to zmenšilo můj divný názor na něj z minulého dílu.

No a Brains jsou zatím takový obyčejný průměr. Třeba Peter se mi od nich celkem zamlouvá, jeho hláška o kočkách pobavila a líbí se mi jeho myšlenka s tím, že Debbie by si kvůli otravnosti vlastně asi měli nechat. Tusím Aubrey a Liz jsou mi momentálně tak nějak jedno, na ty ještě nějaký extra utvořený názor nemám. Takže u Brains jsem zvědavá na další, hlavně sociální, vývoj.

Jinak imunita na stromě je i dle mého názoru trochu diskriminace holek, třeba taková Julia z Beauty by se tam asi nedoškrábala, ani kdyby sebevíc chtěla.
Díl celkem dobrý, vyřazení mi nevadí, Jenny si za to může sama a jsem zvědavá na další vývoj. Série zatím, co se dá říct po dvou dílech, vypadá celkem slušně. :idea:

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod Kalam » 28 úno 2016, 13:09

No musim se smat jeste ted nad tim hereckym koncertem od Jenny..a zlatou malinu ziskava.Ta si nevidela do huby,jeji argumenty se vubec neslucovaly s tim co rekla na uvod kmenovky a udelala sama na sebe paradni blindside,protoze jit na kmenovku s rozhodujicim hlasem a nakonec bejt vyloucnej to se jen tak nekomu nepodari.Bloncka je mozna nekdy trochu zpomalena ale takovouhle picovinu by neudelala..jenom trosku prilejvala olej do ohne a koukala jak Jenny pacha sebevrazdu a mela z toho takovou radost a ja s ni...Krasavci jsou topkmen,vsichni me tam bavej a doufam ze nebudou prohrat a v tyhle sestave vydrzej do slouceni.Za to kmenovka u chytraku by me docela zajimala.Aliance 4 mladasu asi nebude tak jista jak se zdalo.Doktor Obama se tam snazi neco vymejslet takze by to mohl krasne pretaktizovat a udelat dobrej chaos jak uz jsme z minulosti u chytraku zvykly.Myslim ze Liz by mohla mit problemy..coz by mi vadilo protoze chytry holky mam ve hre rad.Dedek by mohl letet..pro me vata...fakt velka spokojenost s dilem..jen tak dal

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod Empli » 29 úno 2016, 05:11

Jenny, Jenny, Jenny. Tak takhle se luxusně pohřbít za pár minut jsem dlouho neviděl. Kdyby mlčela, tak jde jasně bloncka. Blondie to, ale podle mě pomohlo jen aby vydržela do další kmenovky. Připadá mně totiž, že se bude historie opakovat a stejně jako v prvním BvBvB se jeden kmen zmenší o polovinu. No a v této řadě to silně vypadá na siláky. Vůbec mně to nevadí paradoxně. Jediný kdo je tu pro mě zatím fanditelný je Scott, zbytek je pro mě zatím neviditelná svalová laidy a nabubřelý spálený lovec odměn, kterému teda já osobně fandit nehodlám. Co se týče kmene chytráků, tak se trochu děsím, že si fakt nedejbože kvůli otravnosti nechají Debbie ( jako sorry vykřikovat tam, že oni mají největší čelní laloky či jak to vlastně bylo, tak ta ženská je fakt magor). =D Na druhou stranu to díky tomu může být v tom kmeni hnedle o něco zamotanější. Jinak pobavil Peter s 30 či 40 kočkami a mezi námi, ani bych se nedivil kdyby to byla pravda. =D A teď ke krasavcům. Tady budu chválit. Zde fandím všem. Naprosto suprová je dvojka Tai a Caleb. Taky bych nečekal, že zrovna ti dva si tak sednou, ale stalo se a hlavně mě děsně baví je sledovat. Na druhou stranu mám strach aby je to jejich kamarádství ve hře nestálo hru, jelikož v nich ostatní uvidí hnedle dvojitou konkurenci a hrozbu.Přijde mně jinak taky, že z Big Brothera vybírají skvělé chlapy. Jelikož už Hayden se mně hodně herně líbil a stejně tak i u Caleba vidím potenciál. Souhlasím jinak taky, že imunita či klíč k ní je tak trošku diskriminačně k ženám umístěná. Přece jenom když tam měl problém vyšplhat takový palmolezec jako je je Tai, tak silně pochybuji, že si pro to vyleze nějaká slečna. Na druhou stranu je, ale fajn ,že je zase konečně těžké se k ní dostat a není to alá našel by ji i ten největší idiot na světě. Soutěž o imunitu jinak fajn. Celkově tato řada zatím docela ujde.
Fandím: celý kmen krasavců, a z krásy zmrzlinář a ze síly baskeťák
Je mně jedno: Peter, Elisabeth a namakaná baba ze svalovců
Nefandím: zbytek

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod junior1099 » 29 úno 2016, 18:53

O jaké diskriminační imunitě to tady všeci mluvíte? Ty holky by podle mě pro to vylezly daleko snáž, než takový velký ale malý Caleb.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod kata_rina » 01 bře 2016, 15:34

Tak musím říct, že tahle série se mi zatím líbí! Hlavně soutěže stojí za to. :idea: Stále pro mě nejzajímavější kmen Beauty. Co se týká zbylých, kmen Brain nemastný neslaný, ale snad se to v příští epizodě rozjede. U Brawn nevím no, vymírající kmen uvidíme jestli se vzchopí. Jak už tu bylo psáno Jenn si vyhazov zařídila sama, za tohle by si zasloužila Zlatou malinu :D Těším se na další díl ;)
Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod sextant » 02 bře 2016, 04:48

Jenny skutečně zazářila. Takovou kmenovou radu jsem ještě nezažil a věřím, že už nezažiji. Kmen siláků si myslím, že skončí. Jak to se dá těžko předpovědět, zda dojde k promíchání kmenů a zmenšení počtu na 2 nebo, že si jej zbylé dva kmeny rozdělí mezi sebe ještě před soutěží o imunitu. Necháme se překvapit, ale myslím, že k redukci počtu kmenů na dva dojde už příští epizodu.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod jukab » 04 bře 2016, 22:35

Parádní odstřel :) Jasonovo shrnutí = povinná četba pro začínající survivory. Nechápu, proč Jenny začala najednou tvrdit, že Alecia navrhla ženskou aliaci. Alecia je vůbec samý kontrast, občas chování školáčka, ale mluvit na kmenovce umí. Ze Síly se mi začíná líbit Cindy, vypadá na chytrou hráčku, nevyčnívá a nezapadá do stereotypních černošek z jiných řad. Scot naopak potvrzuje, že sportovci do týhle soutěže nepatří. To utření Alicii mu extra nepomůže.

Chytrost pro mě zůstává nejzajímavějším kmenem, různé charaktery, Debbie = chtěný i nechtěný bavič, první jejich kmenovka bude zajímavá.
Krása - Tai a Caleb to rozjeli, jak jsem čekal :) Holky zatím nuda šeď, nechápu, že někdo dokáže fandit Anně. Za tu 1 větu, kterou řekla, to se fakt vyplatí :)

Imunita je zváště umístěná, ale třeba z toho poplyne pvní zranění...snad má Tai rozum a vykašle se na to :)

Fandím: Cindy, Debbie, Tai :)
? Peter, Caleb, Michelle
Ven: Julie!, Scot!, Ann, Liz, zmrzlinář

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod vrabejka » 13 bře 2016, 02:13

Tak dnešní epizoda byla konečně zajímavá. Tai byl metr od imunity ale bohužel ji nezískal. Přesto mě dostal hláškami :D "Proč mi to Jeff dělá tak těžký?" Jak to Ozzy dělal? I v táboře si dokázal získat členy kmene i přes to že mu nevěřily. Sympatak. Silaci opět prohráli a pak začala pohroma Jenny. Chtěla udělat holcici alianci. Fajn, ale tušil jsem že se to na něčem zadrhne. Malokrat ji holky totiž dodrží. Neumí držet jazyk za zuby. Ale co předvedla na TC to bylo legendární. Pravidla Survivoru říkají: Nikdy nesmí na kmenové řadě dat opozici jakoukoliv záminku, že si proběhla nebo že chceš změnit hru. A ona to všecko vykeca. Zasloužený odchod. Jenny totiž nepřišla hrát a to se ji vymstilo.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod Radix » 07 dub 2016, 16:40

Tak díl byl dobrý, ale závěr famózní! To jsem jen koukal s otevřenou pusou :o a smál se :D Takhle se potopit na kmenové radě, to snad není pravda.

Beauty - Tai už našel imunitu! Ale stejně jí nezískal. Solidně se sedřel, ale bavil mě, jak do toho šel a jak ten celý (ne)zdar komentoval. Víc Taie! Caleb s Taiem jsou skvělá dvojka. Jen tak dál! Nick snad nebyl vidět a ostatní holky skoro také ne. Snad jen trochu Michelle byla vidět. Julia s Annou téměř neviditelné. Prvního na ráně vidím ale stále Taie. Nicméně kmen Beauty nevypadá, že by měl v brzké době prohrát.

Brains - Debbie pokračuje ve chvále sebe sama, ale nijak to neprokazuje. Vtipně si s ní hraje edit, když jí mění popisek zaměstnání při zpovědi. :) Pro Joea to nebyla moc dobrá epizoda, dostává se do konfliktu s Liz. Snad se vzpamatuje. Aubry jsem snad neviděl. Peter a Liz se vcelku sblížily. A Neal je zatím v pohodě a neustále logický. První na ráně je stále Debbie, možná tam padne i Joe.

Brawn - Další prohra a nečekaná záchrana Alecii. Ta holka se hned tak nevzdá! :idea: Dost mě tuhle epizodu štval Jason. Je v pozici moci a leze mu to na mozek. Snad se srovná. Cydney moc vidět nebyla. Pro Scota to moc dobrá epizoda taky nebyla, když mu vypadl spojenec. Jenn se vyřadila sama neuvěřitelným výkonem na kmenovce. :shock: Nechápu. Na ráně je stále Alecia a pokud se nestane zázrak (třeba imunita pro Brawn), tak příště letí. Snad se zachrání. Začínám jí fandit.

Favoriti: Tai, Neal, Joe
V závěsu: Anna, Michelle, Caleb, Alecia, Jason
Nefandím: Nick, Debbie
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2019, 11:12

Ten červík v uchu asi Jenny vyhlodal velkou díru. Protože její počínání na kmenovce, kdy se dostala z relativně bezpečné pozice na úplné dno prostě nepochopíš.
Jinak od Alicii která sama sebe v úvodní epizodě popisovala jako mix Lary Croft a Indiana Jonese jsem čekal víc, ono to zatím podle toho co nám je předkládáno vypadá že je fakt blbá jak troky.

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP02

Příspěvekod SnowWhite » 26 dub 2020, 14:30

Tahle sezóna mi zatím přijde hrozně nudná a plná docela nesympatických lidí, snad se to trochu rozjede.

Siláci mě vůbec nebaví, hlavně díky takovýmu paku jako je Jason. Svitla mi malá jiskřička naděje, že se utvoří ženská aliance a on pošupajdí domů, ale nakonec si to Jen dost pokazila a vyřadila se sama. Jestli prohrajou i příště a budou mít stejný osud jako Matsing nebo Ulong, mrzet mě to nebude ani trochu. Jsem na ně fakt alergická. Ani ten Scott s Cydney mě moc neberou, Alicia jen přežívá, ale cením ji aspoň za ten oheň.

Brains jsou taky docela nudní, ale pár světlých chvilek mají. Baví mě Debbie Jára Cimmrman, Joe taky bude docela ok. Peter mě pobavil hláškou o kočkách a Aubry dneska nebyla skoro vidět. Za to Liz byla vidět až moc, jestli příště prohrajou, tak doufám, že pomaže.

Beauty jsou mi pořád nejsympatičtější. Tai je zlatíčko, s ním bych chtěla ztroskotat. Uvidíme, jestli se mu podaří dostat se k HII, trochu se bojím, že jí bude potřebovat. Ty holky nevypadají úplně marně a Caleb se mi taky zamlouvá. jediný Nick mi není sympatický, ale ten dnes nebyl vidět, takž za mě ok.

Favoriti: Tai, Michele, Peter
Ven a hned: Jason, Alicia
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů