S32 - Kaôh Rōng - EP03

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod milan » 26 led 2016, 17:40

Epizóda 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 03 bře 2016, 11:55

Minulou epizodu u mě skončil Brawn tribe, kterej jede do záhuby. Absolutně mě nezajímá jedinej hráč, co je v tom kmeni. Už jenom kvůli tomu, jak jsou strašný tak nějak doufám, že je ta bloncka přežije a zůstane dýl. :D

Po téhle epizodě u mě končí celkově i brain tribe. Naprostá banda blbečků. Jediní dva hráči, co jakžtakž chtěli hrát byli Peter a Liz. Zbytek se tam jenom válí. Taková blbka Aubrey ani nechce poslouchat, co říkají ostatní. K čemu do tý hry lezla vůbec? Nefandim nikomu kromě a už ani jinýmu fandit nikomu nebudu. Doufám, že poletí jeden po druhym.

Upřímně doufám, že to vyhraje někdo z Beauty tribe, protože ostatní kmeny jsou fakt mizerný. Zatim fakt nejzajímavější kmen. Lidi tam chtějí hrát naštěstí.

Jinak epizoda mě docela dost bavila, jen ti lidi mě tam štvou docela.


fandim: Anna :boobs: , Caleb + Tai combo a už schválně boncka Alecia
pryč: celej brawn a brain tribe
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod kachna » 03 bře 2016, 14:40

No, tak po dnešním díle jsou pro mě Beauty ještě větší favoriti. Kromě Nicka se mi tam všichni líbí, takže doufám, že vítěz vzejde od nich. I když je na takové závěry ještě hoooodně brzo.

Brawns zázračně něco vyhráli, už jsem myslela, že kvůli tomu jak Cydney na začátku s tím míčkem házela a blbla, to zase prohrají, ale nakonec se stal zázrak a oni měli volný večer.

Brains se mi taky začínají celkem nelíbit. Škoda, že byli Peter s Liz tak přehnaně sebevědomí a nemysleli na to, že by se to mohlo ostatním nelíbit. Aubrey mě absolutně nezajímá a nebaví. Nelíbila se mi už první díl a stále to pokračuje.

IC se mi hodně líbila, na konci jsem byla uplně nervózní, komu se to nakonec povede. Připadala jsem si, jako bych na ně měla vsazeno :mrgreen:

Příští díl se nám to začíná dost zostřovat. Na to se těším. Doufám, že to neodnese někdo z Beauty. To by mě dost mrzelo. Těším se na příští týden, bude to podle mě skvělé!

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 03 bře 2016, 17:15

Další moc dobrý díl. U soutěže o imunitu jsem byl hrozně napnutej, díkybohu to Brawn zase neprojeli. Dění v jejich kmeni bylo fajn, akorát trochu moc věnovaný honu za idolem (ten twist se spojováním... by nakonec nemusel být až tak strašný?). Jediní mě v tomhle díle celkem nudili Beauty, u kterých jsme se nedozvěděli nic nového. Tai je super, ale trochu mi vadí, jak se celý jeho příběh točí kolem idolu, už toho bylo moc, ještěže ho konečně našel (jinak jestli kvůli těm odřeninám bude muset skončit, tak si za to může sám. Stačil klacek :-| ). Brains jsou perfektní, teda skoro, maličko mě mrzelo, že nakonec fakt vykopli Lizbota a ne Obamu. Debbie, Joe, Aubry a Neal jsou ale super aliance :love:

Po 3.epizodě:
Nejlepší: Debbie, Alecia
Nejhorší: Nick
(?)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 03 bře 2016, 17:58

Jsem rád, že zase neprohráli Svalovci, nejsou zas tak zajímavý kmen, aby se kolem nich motaly už 3 epizody. Na druhou stranu nemám u Mozků ani jednoho oblíbence, všichni jsou mi nesympatičtí, novej level antipatií si pak vysloužil Peter, to je slušnej koko* :idea: Ale chápu, že si ho nechali kvůli soutěžím...

Takže souhlas se všemi, nejlepší jsou Beauty, sice absolutně nemusím Taie, ale zbytek je ok.

Jsem zvědavej kdy přijde sloučení do 2 kmenů, nezlobil bych se, kdyby ještě pár epizod počkali.

VEN: Debbie, Tai, Peter, Neal Aubrey
Fandím: Jeff Probst při výběru příštího castu
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod brninho » 03 bře 2016, 18:44

Když ani Probst nevychvaluje sérii do nebes, tak člověk očekává otřes, ale osobně se mi první tři epizody dost líbily a nejvíc "nečekaně" právě tahle poslední, konečně je přehnaně ambiciózní Fishbachova píchačka (co jsem tak pochopil :D) venku.
Brawns si člověk vychutnává jako takovou komickou vložku, Alecia náhodně (teď se nebojím říct že opravdu náhodně :D) natrefí na nápovědu k HII, přičemž truhlu s pomocí k HII najde Cydney, která tuhle výhodu trestuhodně zamáslí tak, že se k celýmu pokladu dostane Jason, výsledkem toho všeho je, že z HII je II a tedy 3 dny do plusu pro Jasona, gratuluji :D
V Beauty snad definitivně berou otěže do rukou holky :hungry: Já nevim jestli je to tou únavou po práci nebo co, ale docela na mě zapůsobila celá ta scéna s kuřatama, trošku mi to připomnělo "O myších a lidech" Tai ten citlivej, Caleb jako velkej brácha (doslova Big Brother, hahaha, tak jsme se nasmáli), asi se kouknu na nějáký vystřižený scény, nevěřim že se ten blázen dokázal změnit až tak :D
Brains se konečně začínají vybarvovat, hejtů na Peterovu adresu je dneska dost, ale mně je ten borec sympatickej, umí dobře hrát na kameru, dá se říct že dostal ze hry Liz :D Fandím mu, dostal facku, poučí se...snad. Jestli Debiino chování v táboře je jen hra, tak u mě jde určitě nahoru, zatím si ji dole nechám. :D

Fandím:Beauty, Peter
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Nejjoni12
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2014, 12:39
Nejoblíbenější série: Survivor:6,10,11,12,13,15,16,20,22,25,28
Big Brother:2,6,7,13,17
Amazing Race:3,9,10,12
Nejoblibenější hráči: S:Stephanie,Andrea,Malcolm,Ciera,Spencer
BB:Will,JANELLE,RACHEL,Elissa,Zach,VANESSA,Shelli

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod Nejjoni12 » 03 bře 2016, 23:56

Epizoda byla skvělá,ale v promu bylo vidět,kdo se zraní :-| Takže se na příští týden zas tak těšit nebudu.

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod kata_rina » 04 bře 2016, 23:31

Tahle série mě zatím hooodně baví, doufám, že těch zásahů do hry v podobě evakuace nebude moc a nesníží to kvalitu zatím rozjeté hry. Stále u mě vede tým Beauty, který v této epizodě nedostal tolik prostoru jako v minulých... Panebože zabijt někdo Jasona! Chlapec zřejmě sežral moudrost světa! Arogantní a nesympatický. Snaží se hrát na bůhví koho, ale nějak mu to nežeru! Překvapila Alecia, nehodlá se smířit se svou pozicí v kmeni a bojuje :idea: Jen u svých spoluhráčů nemá moc pochopení, ale překvapila Cydney, chytře a v poklidu to hraje na obě strany. Beauty zavítali na kmenovku... Peter by zasloužil pár facek na probrání. Hochu vše se netočí jen kolem tebe! Ať říká kdo chce, co chce, já si myslím, že Debbie hraje docela dobrou hru, neříkám, že skvělou, ale přes všechny ty klaunský kousky, které v táboře předvádí, sleduje dění v kmeni a snaží se z toho vymáčknou, co nejvíce.

:idea: Beauty, Neal, Debbie
:down: Jason, Peter
Obrázek

Uživatelský avatar
BostonRob
Příspěvky: 68
Registrován: 26 srp 2013, 10:08
Bydliště: Ostrava okolí

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod BostonRob » 05 bře 2016, 12:51

Byl jsem spokojený s epizodou, možná bych raději vyhodil [spoiler]Obamu.[/spoiler]
Survivor: Rich (S1) Colby (S2) Ethan, Lex (S3) Brian (S5) Matthew, Jenna M. (S6) Rupert (S7) Rob M.(S8) Stephenie, Bobby Jon (S10) Stephenie (S11) Terry (S12) Yau-Man (S14) Amanda (S15) Parvati (S16) Russel H.(S19) Parvati (S20) Rob M. (S22) Penner, Skupin (S25) Spencer, Tony (S28) Mike (S30)
FARMA: SK Rado (S2) Ján (S4) Tomáš (S7) Miro (S8) Šimon (S9) Milan, Dominik (S10)
VYVOLENÍ: Vladko (S1) Milan (S3) Vladko (S4)
Další soutěže, které sleduji: The Amazing Race, Masterchef USA, Masterchef Junior , Hell's Kitchen
TOP seriály: Game of Thrones, The Walking Dead, Orange Is the New Black
TOP minisérie: Chernobyl, 11.22.63

Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod sph1Nx » 05 bře 2016, 12:52

Wtf vacsieho pomyleneho egomaniaka ako je Peter snad Survivor este nezazil. Boli tam sice uz vseliaki exoti s bozskym komplexom, ale nikto tak suverenny a zaroven zadubeny. No IQ + No EQ = Absolute zero chance of winning Survivor. Este aj po vyluceni jeho bielej zenskej verzie mu nezmizol ten kktsky vyraz nadradenosti z tvare. Brains zacina naberat v Survivorovi novy rozmer.
Tato seria ma dve pozitiva : sympaticka interakcia medzi Calebom a Taiom, aj ked je Tai sam o sebe dost iritujuci element, a Anickine prsia.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod Empli » 05 bře 2016, 13:28

Tak jsem se před začátkem této řady bál, že tato řada bude nic moc, ale musím říct, že zatím to docela jde. Soutěž o imunitu super a hlavně paráda ,že byla napínavá až do konce.Stále fandím nejvíc kmenu beauty a nejradši bych kdyby to dotáhli alespoň všichni do sloučení. Líbí se mně taky ,že kdyby náhodou šli na kmenovku tak by asi vyletěl Nick. Toho z kmene totiž i já moc nemusím. Uvítal bych i více prostoru co se ženské polovičky v kmenu týče. Zatím jsou tak nějak upozaděné. U siláků jen jedna změna. Začínám trošku fandit Cydney. Jinak snad co nejdřív vyletí Jason. Ten je tak neskutečně namyšlenej a arogantní až to bije do očí. Teď už k chytrákům. Jak jsem říkal ,že bych možná mohl fandit Obamovi, tak rozhodně beru zpět. V této epizodě se společně s Liz, které jsem mimochodem doteď fandil předvedli jako namyšlenci a jejich chování alá my jsme pastýři a vy naše ovečky a tudíž půjdete tam kam vám řekneme , tak to bylo na ránu. Jinak stále fandím zmrzlináři ( ty jeho kalhoty =modní úlet roku snad =D) a začal jsem i trochu fandit dědouškovi FBI. Překvapila Debbie a myslím ,že tím jak hraje by se mohla dostat daleko. Nicméně stále je mně nesympatická a nefandím ji. Aubrey, tak ta je mně putna a klidně by mohla vyletět příště. Jinak s tím listím na palici vypadala trošku jako idiot. Dále jsem zvědav jak si se současnou situací poradí Peter ( a třeba mu i znovu začnu fandit) a jestli z jejich kmene začne konečně někdo hledat imunitu. Co se evakuace v příštím díle týče, tak sice je to naprd, že to někoho potká a to ať už mu budu fandit či ne, jelikož si myslím ,že takový odchod si nezaslouží nikdo, tak na druhou stranu bude zas nějaké drama a třeba to někomu z mých oblíbenců bude hrát do karet. Tak beauty do toho a už se těším na další díl.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod Kalam » 05 bře 2016, 20:11

Hmm ty kmenovky v týhle řadě jsou fakt zvláštní.Lidi se nenaučili takticky mlčet a neustále mluvěj a mluvěj a totálně zabíjej svojí hru.Minule se Jenny nechala vyloučit a teď měl namále Peter, kterej se totálně pohřbil u svýho kmene,nevím jak by to tam mohl okecat a asi to ani nezkusí,je to ten typ arogantního sráče kterej si myslí že mu všechno projde jenom když se usměje.A to sám říkal že nesnáší arogantní lidi co si myslej že vsechno vědí,fakt vtipálek ten Peter.Ale moc zloduchů tam není tak ať se ještě chvíli drží.Nick tak to je nejspíš další chladnokrevná mysl bez emocí.Mezi blbečkama by mu ten úsměv nejspíš prošel ale zde se ukazuje že cast bude v podstatě inteligentní a všímavej.Dost se řešily emoce,nikdy jsem si to moc nepřipouštěl ale ty emoce do tý hry patřej v určitý míře.Nesměj vám v určitý fázi hry bránit udělat větší tah ale emoce jsou důležitý.Lidi vám budou věřit když jste lidský a v závěru vám daj i hlas.Lidi jako Peter a Nick který neustále mluvěj o taktice a nepřipustěj si lidi k tělu prostě vyhrát nemůžou.Možná je tahle taktika dostane nakonec jako se to už párkrát stalo ale od poroty to nedostanou(napadá mě takovej Fishbach,Spencer,Russel,Stephanie).Nakonec ta Debbie doopravdy přišla na to jak hrát,tleskám...nenápadný pozorovatel kterej dělá šaškárny,mluví s lidma o životě mimo hru,pomůže když je třeba(psychickej kolaps Aubrey,tím si jí získala) a nakonec udeří.Peter si myslel jak si tam Debbie nechá ale spíš si tam ona nechala jeho.Série nám pěkně graduje a mě se cast líbí víc a víc...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod brninho » 06 bře 2016, 18:31

Co se týče další epizody, tak Probst ji už dřív avizoval, jako že to bude síla...Evakuace asi nějáká bude, ale jestli Tai zabral v preview většinu záběrů, tak bych si dovolil tipovat, že jeho se týkat nebude, tu hru už s náma produkce hraje poněkolikáté.
Jinak co všichni máte s Petem? Já jsem rád za tyhle týpky co si nebojí otevřít pusu i na kmenovce, když to otočíme, tak kdyby mu hlasování vyšlo podle představ, tak je sestříhanej jako největší mastermind :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod cihi » 07 bře 2016, 03:03

brninho píše:Co se týče další epizody, tak Probst ji už dřív avizoval, jako že to bude síla...Evakuace asi nějáká bude, ale jestli Tai zabral v preview většinu záběrů, tak bych si dovolil tipovat, že jeho se týkat nebude, tu hru už s náma produkce hraje poněkolikáté.
Jinak co všichni máte s Petem? Já jsem rád za tyhle týpky co si nebojí otevřít pusu i na kmenovce, když to otočíme, tak kdyby mu hlasování vyšlo podle představ, tak je sestříhanej jako největší mastermind :D


ten asiat to nebude.... v zaberu.. kde je osetrovana ruka s krvi... stoji opodal se svyma pruhovanyma trenkama... takze jeho se evakuace netyka (pokud nebudou 2)

trochu se bojim.. aby to nebyl ten jeho best kamos z Big brothera - tomu by odpovidaly i ty jeho reakce.. navic ten iritujici Nick nebo jak je jeho jmeno.. je taky mimo zaber

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod sph1Nx » 07 bře 2016, 13:08

brninho píše:Co se týče další epizody, tak Probst ji už dřív avizoval, jako že to bude síla...Evakuace asi nějáká bude, ale jestli Tai zabral v preview většinu záběrů, tak bych si dovolil tipovat, že jeho se týkat nebude, tu hru už s náma produkce hraje poněkolikáté.
Jinak co všichni máte s Petem? Já jsem rád za tyhle týpky co si nebojí otevřít pusu i na kmenovce, když to otočíme, tak kdyby mu hlasování vyšlo podle představ, tak je sestříhanej jako největší mastermind :D


Ono Peter by sa nedal povazovat za nejaky brain trust ani keby to vypalilo v jeho prospech. To by musel mat v kmeni same cheerleaderky a aj tie by mu to asi nezrali. Kazdopadne stale sa moze vyhrabat z mojej pomyselnej priepasti do ktorej som ho hodil, ked preukaze urcity herny um.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod Radix » 07 dub 2016, 18:47

Tak ve dvou epizodách po sobě se vypadnuvší hráč dostal k vyřazení úplně vlastní vinou. Konečně jsme viděl kmenovou radu i u někoho jiného než u Brawn.

Beauty - Opět paráda. Kmen naprosto v pohodě. Tai má konečně idol! Anna super. Caleb opět pozitivní. Michelle a Julia moc vidět nebyly. A u Nicka možná bylo lepší, když vidět nebyl vůbec. :D Nick není schopný upřímný, což mu nakonec podrazí nohy. Nejspíš však v pozdější fázi hry, protože Beauty hned tak na radu nepůjdou.

Brawn - Neuvěřitelná honička za idolem. Jason ho nakonec ukořistil před Aleciou za pomoci Scota a na první pohled nezištné pomoci Cydney. Vzkaz pro Aleciu byl jasný: "Never give up!" Pokud nepřijde swap, tak je Alecia vyřízená. Cydney se mi v tomhle díle zamlouvala a rozhodně jí budu sledovat bedlivěji i nadále. Vypadá to, že bude mít "pod čepicí".

Brains - Konečně přišla kmenová rada i v jiném kmeni a hned to byla skvělá zábava! Liz a obzvlášť Peter byli extrémně arogantní a chovali se k ostatním jako k pěšákům. Plus ty jejich, opět především Peterovy, řeči na radě byla pecka! Nicméně ten jejich pád mě velice bavil a tak nějak jsem fandil Peterovi, aby si nechali právě jeho. Debbie měla nejlepší epizodu a pěkně to spískala proti Peterovi a Liz. Je to mastermind! :D Mimochodem, nepřipomíná vám Jar Jar Binkse? :D Joe a Neal nebyly moc vidět, což jim škodí. Aubry mě příjemně potěšila a je vidět, že tuší, co se děje. Bude to taková ta klidná síla. Budu jí sledovat.

Na příští díl se netěším. Nesnáším evakuace. Nikomu nepřeju takové vyřazení. Tak trochu očekávám, kdo to bude, ale doufám, že se mýlím. Uvidíme.

Favoriti: Tai, Neal, Joe, Anna,
V závěsu: Michelle, Caleb, Alecia, Jason, Cydney, Debbie, Aubry
Nefandím: Nick
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2019, 11:24

Pýcha předchází pád. Peter 'Obama' a Liz byli prostě tak arogantní a jistí v kramflecích že to tam celé vedou že to jinak skončit nemohlo. Já osobně bych poslal domů spíše Obamu, ale budou ho ještě potřebovat v soutěžích.
Debbie na mě působí jako vedoucí sekty nebo nějaká čarodejnice, občas z ní vyzařuje doslova šílenství. Být s ní v přístřešku brrr. to je o strach.
Kmen brawn se mi dokonale zprotivil kromě outiseda Alecii. Kyle a Scott se teda vybarvili. Ponižovat a dělat si srandu z Alecie, hmm, to je charakter. A kulturistce Cydney taky asi steroidy vysušily mozek. Takhle přijíz o HI. Je tam do počtu a vrazí nůž do zad komukoli pokud se dostane dál. Hnus.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti