S32 - Kaôh Rōng - EP04

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod milan » 26 led 2016, 17:40

Epizóda 4
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod aqmel » 10 bře 2016, 12:00

soutez o odmenu to bylo maso-odppadavali tam jak sirky z balicku a produkcni nevedeli kde jim hlava stoji-nakonec s dramatu musel caleb odejit ukazka na dalsi dil bude konecne promichani tak se uvidi kdo s koho kdyz jsu ve hre 2 idol ale jen par opravdovych hracu ktery maji neco v hlave nez jen ve svalech.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 10 bře 2016, 17:55

Tahle epizoda byla brutální a emotivní, celá ta záležitost kolem soutěže o odměnu. Wow. Jenže pak to musela produkce podělat a místo aby soutěž o imunitu zrušili, narvali jí do posledních 10 minut a vyšachovali tak ze hry Alecii. A já si byl tak jistý, že došla do promíchání a je konečně v bezpečí. To nasere. Alecia byla pro mě top celé série a asi mi bude chvíli trvat, než se z toho vzpamatuju. Zbytek Brawn není fakt nic extra, Beauty mě nudí, fandit se teď dá akorát Brains (Debbie byla v epizodě super, bavily mě záběry na Neala na lavičce a s deštníkem).

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Alecia, Debbie
Nejhorší: Nick, Scot
(?)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod lVlorf3us » 10 bře 2016, 19:30

Zas po čase epizoda, u který jsem si musel zakřičet "F*CK !!!" — u evakuace Caleba. :( Velká škoda a hodně emotivní odchod... No a druhé, ikdyž menší F*CK! jsem si musel říct u Alecii. Podle hudby a zvláštního střihu jsem si skoro už myslel, že našla nějakou další imunitu a že tam zůstane.. Taky velká škoda. Ikdyž byla na soutěže celkem levá, líbil se mi na ní ten její přístup a odhodlání.. Třeba to její čtyřhodinové křesání ohně, kdy to ostatní vzdávali po chvilce.. Prostě borka a bude mi tam ten její kukuč a ostrej jazyk chybět.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod brninho » 10 bře 2016, 20:45

Woow, tohle byl masakr jak za starejch časů a připomínka toho, že Survivor je sakra náročná hra. Pokud se bude Ostrov konat na Kambodži (což si myslím že bude), tak může Markíza vyhrát jackpot.
Ona se celá epizoda docela špatně popisuje, protože to až tak o hraní nebylo, jenom musim říct, že mě hrozně mrzí takovej odchod Caleba, před začátkem série by to byla poslední věc která by mě napadla, ale nebudu se zlobit za jeho návrat někdy v budoucnu, Survivor mu sedí víc než BB, kde člověk v podstatě musí dělat nějákou show, ta Calebova mě strašně iritovala, ale za Survivor s ním nemám žádnej problém, ba naopak. Mám jen trošku obavy, že tahle hooodně silná epizoda bude mít neblahej vliv do budoucna, Beauty s Calebem bylo perfektní, Alecia by při promíchání mohla být hodně zajímavým elementem a oba už ve hře nejsou.
Budu držet při promíchání palce holkám z Beauty, vidim v nich obrovskou naději, že z téhle podceňované řady se v mých očích může stát jedna z TOP 10, našlápnuto má (měla) dobře.

EDIT: Tak Caleb byl v nemocnici ještě 5 dní a tři měsíce měl zakázanou nějákou větší fyzickou aktivitu..Takže to asi muselo být docela seriózní, upřímně jsem před epizodou myslel, že on ten evakuovanej nebude, protože v srpnu se mi zdál v BB když hostil soutěž docela v pohodě.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 11 bře 2016, 10:57

Mno tak to byl slušnej nářez, jak tam začali padat jeden za druhým!! :shock: Ono 45 minut se hrabat v písku zatímco na člověka praží slunce, není divu... Respekt pro Joea, kterej to dal celkem v pohodě, na jeho věk super :idea: Z upoutávek na s31 Reunionu to není poslední situace kdy budou potřeba medici, takže jsem zvědavej, kdy to zase přijde

Jinak škoda, že nepřišlo promíchání kmenů dříve, ne že bych Alecii fandil, přišla mi úplně tupá, ale due Scot + Jason taky moc inteligence nepobralo a tím jak se k ní chovali, by neměli po promíchání kmenů šanci... i když to nebudou mít asi tak či tak, uvidíme

Fandím: hmmmm... Nick?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod brninho » 11 bře 2016, 11:06

Ono co se týče Alecie..Já se nechci Scotta a Jasona nějak zastávat, takhle by se člověk a hlavně chlap k ženě chovat neměl, ale všichni kdo máme nějákou zkušenost s prací v týmu tak to známe, občas se nedaří a poslední věc kterou v ten moment chceš je aby se navrch někdo v něčem rýpal a Alecia byla v katastrofálních Brawns rýpalka non plus ultra, myslím že být na jejich pláži, tak bych se k těmhle myslitelům bohužel přidal. V televizi to vypadá hrozně, ale vidíme 42 minut ze 72 hodin...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod bSaR » 11 bře 2016, 12:13

- Taky si říkám, na kolik byla situace v kmeni Brawn vykreslena realisticky. Edit evidentně nadupával Blondie a z dvou vazounů vykreslil neetické surovce, nicméně si říkám, jestli náhodou ta Alecia vážně nebyla tak otravná, že už to s ní jinak zkrátka nešlo.
- Jason u mě ztrácí sympatie. Přál bych si, aby z něj byl villian, který má ovšem i něco pod čepicí, což u něj zatím bohužel nevidím.
- Cydney se mi docela aj líbí. Zatím reprezentuje tu lepší část afroamerického castu.
- Caleb!!! Nepočítal jsem s tím u Haydena a nepočítal jsem s tím ani u Caleba, ale oba si mě získali. První zmíněný to sice podložil i skvělou hrou a jednou z nejlepších argumentací, kterou jsem ve hře zatím viděl. Caleb je nicméně sympaťák. Jeho interakce mě bavili a stejně jako on si přeji, aby se v soutěži ještě objevil.
- Anna je tak trošku moje modla, do které vkládám své naděje co se týče posílení ženského castu All-Stars série. Krasavice, která doufám nevyfasovala jen úžasné poprsí, na které je zkrátka radost pohledět, ale i něco do té zbytečnosti co nosí na krku...
- Anče hned asistuje Míša, tak snad alespoň jedna z dam bude čarovat.
- Zmrzlinář Neal je z mužů můj favorit. Doufám že potvrdí.
- A Debbie je sice na pěst, ale nelze jí upřít, že dává pozor, přemýšlí nad hrou a vážně se snaží.
- Evakuace! Snad nikdy jsem při sledování Survivoru nebyl takhle na jehlách. Hráči postupně odpadávali, emoce a atmosféra by se daly krájet. No prostě mazec.

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod yero » 11 bře 2016, 14:01

Divný že 75 letej děda je v pohodě a kulturistka a svalovec v nejlepších letech jsou na umření

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod lVlorf3us » 11 bře 2016, 14:33

brninho píše:Ono co se týče Alecie..Já se nechci Scotta a Jasona nějak zastávat...


Tak to jde říct o celém Survivorovi. :) Nic nemusí být takové, jak se zdá (a nejspíš ani není). Ale obecně z těch dialogů a "hádek" jsem vycítil, že Alecia má takovej ten pozitivní přístup, že to není vyloženě žádná bitch typu Abi a že se hádá a rýpe tak nějak s úsmevem v rámci mezí. Z mýho pohledu to prostě Scott a Jason už přeháněli. Jason se snaží jít příkladem svým dcerám, ale spíš mi začíná připomínat Dana ze třicítky a jeho chování k ženským...

yero píše:Divný že 75 letej děda je v pohodě a kulturistka a svalovec v nejlepších letech jsou na umření


Divnýho na tom nic není. Každé tělo funguje jinak. Stejně jako znám svalovce, co se v létě klepou v mikině, tak znám hubeňoury, co v zimě chodí v tričku. "Děda" je z Floridy, tam mají standardně kolem 30°c. Caleb je z Kentucky, kde jsou rádi za 20°. Cydney je z Georgie, což sice není tak daleko od Floridy, ale taky tam mají v průměru tu dvacítku. Takže pokud dědula 72 let snáší třicítky, má ten práh tolerance na vysokou teplotu někde jinde, než Caleb a Cydney. A tuplem Debbie, která je z Pennsylvánie, tam mají kolem 15°... Plus FBI trénink asi Joa leccos naučil. Ale i tak je to každopádně borec, to bez pochyby.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod brninho » 11 bře 2016, 16:17

IVlorf3us: Rýpání je furt rýpání, možná ty seš šťastná povaha a seš stoprocentní flegmatik, ale já vim jak dokážu vypěnit a říct nehezký věci kvůli zdánlivejm banalitám, a to si ani nechci představit být 12 dní na nepohodlnym ostrově v aspoň 40stupňovým horku, v kmeni kterýmu se všechno totálně sype pod rukama a ještě aby mi tam holka, která ruku na srdce moc opora není, vyčítala co jsem kdy řekl nebo špatně udělal a že ona to dělá správně. Takže tady se bere moje částečný pochopení pro Scotta a Jasona (nebo Kyla, jsem z toho totálně zmatenej), že holt Aleciu nenechali moc zapadnout, na druhou stranu máš určitě pravdu že to přeháneli, přecejenom se to pak vysílá pro deset miliónů amíků, jenže to si tam po pár dnech neuvědomuješ..

K té RC- prostě blbá hydratace, možná i podcenění ze strany produkce, "Dream team" sice všechny soutěže předem testuje, ale oni spí normálně a předpokládám, že se i normálně stravují a pijí a parta vyhladověných, nedostatečně napitých hráčů totálně bez energie si tam přijde odhaduju kolem pravýho poledne a třičtvrtě hodiny na horkým písku pod přímým sluncem hledá pytlíky..Debbie fakt s tou zřetelně viditelnou páteří vypadala asi tak, že i Somálec by se s ní podělil o jídlo, tahle sezona nebude žádná prdel, trošku něco jinýho, než na co jsme v poslední době zvyklí, ale nostalgicky půjde do popředí ten faktor přežívání.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod lVlorf3us » 11 bře 2016, 16:40

Flegmouš jsem, ale taky dokážu vypěnit kvůli blbosti. Ve starších sezónách jsem měl někdy sto chutí dát pěstí do monitoru doufajíc, že ten vůl anebo ta blbka ji nějakým způsobem chytnout. :D Ale u Alecii jsem ten pocit neměl. Ona nikoho neurážela, nebyla na sprostá. Prostě nebyla vyloženě ofenzivní, spíš se "aktivně bránila", ale nebyla na nikoho hnusná.

Což se nedá říct o těch dvou, kteří si ji dobírali. A myslím si, že se produkci daří zviditelnit dobré a špatné vlastnosti, takže pokud by byla oprsklá, tak si jsem jistý, že bychom to viděli (jako třeba u Abi), abychom ji mohli "love to hate", ale nic takového jsme neviděli a věřím tomu, že se ani nic takového nestalo. A to její "rýpání" je opravdu s uvozovkama, protože mně to většinou přišlo naprosto neškodný.

Scott mě irituje arogancí asi nejvíc. Ale Jason se mi zas líbil, jak dělal stín Cydney a jak tam o ni pečoval (zatímco Scott si někde seděl bokem) a bylo vidět, že mu na ní záleží, přestože on sám byl spálenej a mohl do toho stínu taky utéct.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 11 bře 2016, 17:39

Ono ale když Jasona a Scota ta Alecia tak příšerně vytáčela, že jí nemohli ani cítit... proč si jí tam nechávali tak dlouho? Mohla letět hned třetí den. Nebo šestý. Sami si ji tam nechali až do jedenáctýho :D

Jinak jsem někde četl, že se Alecia pokoušela vyšplhat na ten strom, podobně jako Tai, a dokonce se ho snažila i podseknout. Škoda, že to neukázali. :(
(?)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod zdenek000 » 11 bře 2016, 19:02

Alecia sice rýpala, ale měla pro to dost dobrý důvod. Při tý soutěži a nejenom při tom všechny kolem povzbuzovala a snažila se, a když jí pak řeknou, aby držela hubu, tak se jí ani nedivim, že potom začala rýpat do ostatních a do jejich chyb. Navíc podle Jasona a Scotta Alecia ani nemůže říct slovo JÁ.
Teda takhle to vidim já no. Produkce to mohla upravit samozřejmě.
Navíc sice jí lidi nemuseli fandit, ale ta holka sice byla tupá, ale hru hrát chtěla a nehorázně se snažila a to nehorázně oceňuju. Aspoň nebyla jedna z těch typických váleček, co jenom leží na pláži a pletou si vlasy.
Bohužel, kdyby dostala další šanci, tak by šla se štítkem na zádech do tý hry, takže už jí asi neuvidíme.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod Empli » 12 bře 2016, 01:47

Zajímavá a dobrá epizoda jen co je pravda.
Dobrá ironie jinak, že zrovna z těch 3 co tam měli nějaké zdravotní problémy, tak musí evakuovat zrovna Caleba (evakuaci jinak samozřejmě nepřeji nikomu, ale když už tak nejmíň jsem ji přál zrovna jemu). Každopádně je asi už jisté, že se v nějaké další sérii objeví. Sám to chce ještě jednou zkusit a kdyby se náhodou dostal daleko či to dokonce i vyhrál, tak lid USA má příběh jak něco (alespoň pro ně) a tak už jenom kvůli tomu ho znovu nechají hrát. Jeho další účast mně rozhodně vadit nebude. (pořád lepší než návraty mrtvých vah jako Monica ze Samoy a vlastně i Second chance či Rupert, kterého už poněkolikáté znovu fakt vidět nemusím max tak v nějaké ultra all stars verzi- jelikož ať se nám to líbí nebo ne, tak k této show už prostě neodmyslitelně patří a hlavně Jeff a Amíci ho tam jinak stopro budou chtít.
Soutěže v této epizodě jinak fajn. K rozhádanému triu z kmene silných. Tak to prostě dopadá když se sejdou tři horké hlavy co neustoupí a neustoupí. Nechci se nikoho zastávat, ale pánové to občas opravdu přeháněli (touto epizodou jsem přestal fandit NBA hráči), nicméně věřím, že bloncka dokázala být někdy fakt otravná atd, takže si to pokárání atd občas i zasloužila. Sice se mně líbil její elán do hry, ale jinak mně chybět nebude a teď už z jejich kmene jen trochu fandím Cydney. Dále stále fandím všem z kmene krasavců a jsem zvědav co předvedou dámy z něj. U chytrých jinak pořád fandím zmrzlináři, docela i bývalému FBI agentovi a ač se tomu sám divím tak začínám i trochu fandit Debbie. Je vidět, že o té hře fakt přemýšlí a hlavně zas pobavila tím jejím povzbuzováním při soutěži. Jinak je mně fuk Peter a nefandím Aubrey. Co se příští epizody týče a promíchání kmenů, tak trošku nefér bude, že to zas nevyjde stejně početně ale 6ku7, ale tak ok. Docela zajímavé by pak bylo kdyby se ten kmen 6 lidí poskládal v poměru 3 z jednoho a 3 z druhého kmene a nebo vždy 2 z každého kmene. Pak by bylo zajímavé kdo koho nakonec přetáhne. Jinak jak tam Tai po evakuaci Caleba bulel, tak to bylo takové milé až dojemné chvílemi a prostě bylo vidět, že ho fakt měl rád a myslím si, že ho určitě po hře kontaktoval a jsou stále přátelé.
Těším se na další díl a na to jak jsem se bál ,že tato řada bude nic moc, tak zatím paráda. :-)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod kachna » 12 bře 2016, 11:18

Tak evakuace Caleba mě sakra mrzí :( :( Takovej sympaťák, fanditelnej hráč a ono ho bohužel přemůže horko. Co se dá dělat, velmi doufám v další účast.

RC byla dost drsná, to odpadání se dalo čekat.

Takže já i nadále fandím Beauty, teď bohužel o mého oblíbeného hráče lehčího. Dokonce mi přestal i ten Nick vadit, ale to je možná tím, že nedostává vůbec žádný prostor. Holky se mi, stejně jako většině tady, zamlouvají a čekám od nich zajímavé věci.

Hádka v Brawns... Já bych asi na Aleciu byla taky hnusná, kdybych se musela v blbé náladě dívat, jak se blbě ksichtí. Takže já se přikláním k té straně, která je ráda, že je pryč, a které absolutně nebude chybět.

V Brains se mi celkem začíná líbit Debbie, u které jde vidět, že ví, o co jde. Jinak mi tam vadí jen Aubrey, která mě vytáčí i na pohled. Ostatní mi nějak nevadí.

A jinak Velké díky za rychlé titulky! Skvělá rychlá práce :idea: :idea:

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod Spencer91 » 12 bře 2016, 20:36

lacSzlo píše:Ono ale když Jasona a Scota ta Alecia tak příšerně vytáčela, že jí nemohli ani cítit... proč si jí tam nechávali tak dlouho? Mohla letět hned třetí den. Nebo šestý. Sami si ji tam nechali až do jedenáctýho :D


Tak Alecia sama to měla nahnutý jak třetí, tak šestej den. To, že vypadla až teď, spíš připisuju tomu, že měli prostě víc adeptů na vyhazov. Darnell byl nejmíň stejně tragickej, jako ona a Jennifer se na radě proflákla, že s nima zas tak úplně nepeče, jak si mysleli...

Nika3693
Příspěvky: 2
Registrován: 25 říj 2015, 15:42
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo (1), Guatemala (11), Cook Islands (13), Micronesia (16), Samoa (19), HVV (20)
Nejoblibenější hráči: Survivor: Greg, Kelly (1), Stephenie (10), Ozzy (13,16), Parvati (13,16,20), JT(18,20), Stephen(18,31), Malcolm(25, 26), Laura, Tyson, Aras, Vytas(27), Josh, Reed(29), Joe(30,31)
Nejméně oblíbené série: Survivor: The Amazon (6), Nicaragua (21), One World (24)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod Nika3693 » 12 bře 2016, 21:32

Teda... Jedna epizoda a všechno je jinak... Odchod Caleba mě hrozně mrzí :( , z celého castu jsem ho měla nejvíc ráda. A narozdíl od Nicka a Taie do Beauty opravdu patřil :oops: Docela doufám, že se objeví v nějaké další serii.
A částečně mě mrzí i odchod A., mohlo to být ještě zajímavé.
Jsem zvědavá, jak si "chlapáci" ze Síly povedou v jiných (chytřejších) kmenech ;).

Fandím: Julie, Debbie, zmrzlinář
Nevím: Nick (od prvního dílu, kde mě štval, nedostal moc prostoru), Cydney, Joe
Ven: Aubrey (není zajímavá, není sympatická, nehraje pořádně hru), Jason, Tai, Scot

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod vrabejka » 13 bře 2016, 11:12

Ou. Tak tahle epizoda mě hodně citově zasáhla, snad nejvic z historie Survivoru. 50% hráčů při/po soutěži odpadlo. Ať si ještě někdo zkusí říct že Survivor už není tak tvrdý jako dřív. Odnesl si to Caleb bohužel. Snad už žádné takové děsivé okamžiky v této řadě nevidíme. Podle očekávání vypadla alecia. Příště promíchání mě se na co těšit.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod Kalam » 13 bře 2016, 14:24

Tak jako fakt narez...cumel jsem ani jsem nedejchal,husinu jako blazen jsem mel.Ale proboha vzdyt to byla soutez o odmenu.Caleb uz musel cejtit ze neco neni v poradku ale misto toho tam neustale behal jak sasek a kvuli cemu,kvuli soli a pepri...Takhle to dopada kdyz neznas svy hranice a myslis si ze jsi nesmrtelnej.Byl to sympatak ale stejne si myslim ze herne by nic neprinesl.Poslusna ovce tri krasek.Pro Taiovu hru jedine dobre ze je pryc,zbytecne by ho rozptyloval.Pusu si muze vybrat az po soutezi,ted neco hraj a stop flirtovani.Jsem rad ze to Debbie a prekvapive i Cydney rozdejchaly.Cydney jsem sice odsoudil protoze krom Cirie fakt cernochy nemusim ale vypada to ze by mohla hrat chytre a ne zbytecne vyvolavat konflikty a brecet jak to vetsina lidi s cernou kuzi ve hre dela.Alecie je na jednu stranu skoda ale na druhou kdyby sli na kmenovku krasavci tak leti Nick a kdyby chytraci tak Peter a tyhle dve chladny svine tam chci spis nez ji.Zatim jsem maximalne spokojenej s vyvojem.Da se rict ze tam neni nikdo kdo by mi vylozene vadil.Jooo dedek,maximalne nesympatickej,nic nepredvede a jestli jo tak sezeru kamen jako Francesca...

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod kata_rina » 21 bře 2016, 14:59

No tak nemám slov! Tohle je jedna z nejdramatičtějších epizod celého Survivora. Hůře jsem už snad nesla jen odchod Pennera... Caleba je mi líto, asi by nevyhrál, ale mohl se dostat daleko. Nebránila bych se jeho návratu, lidi z BB se docela osvědčili viz. Hayden. Všimli jste si, že to byla 1. soutěž, která se neodehrávala alespoň z části ve vodě? Možná právě to plus horko a samozřejmě vyčerpanost, zapříčinilo tolik kolapsů. U Debbie jsem se ani nedivila, ty záběry na její kostnaté tělo :shock: ale docela jsem se divila zkolabování Cydney, silná mladá holka a taky to nesla špatně. Hold Kambodža bude nehostinné místo...

Po takovémhle dramatu jsem ani nečekala, že bude IC. Brawns opět prohráli a pakovala se Alecia. No holka se snažila a bojovala, nevzdávala se v soutěžích jako ostatní viz Scott či Jason, ale jak už tu bylo psáno, z dění v kempu vidíme opravdu minimum a Alecia mohla už lézt na nervy...

:idea: Cydney, Beauty, Debbie, Neal
:down: Jason, Peter
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod Radix » 08 dub 2016, 09:42

Tak to byl silný zážitek, jak tam po jednom velká část castu padala. RC byla hodně drsná. Bohužel to dopadlo špatně pro jednoho z mých překvapivých favoritů. Částečně je na vině i produkce. Caleba je škoda, ačkoliv si myslím, že by hrou moc nezamíchal. V podstatě se vyřadil kvůli soli a pepři. Debbie to ustála i díky Joeovi, který dobře přečetl situaci. O Cydney se dobře staral Jason, pro nějž to byla dobrá epizoda.

Zbytek epizody byl dost zastíněn kritickou situací na RC, kde jsme viděli dokonce celý velký štáb, který je v pozadí Survivor. Moc není co komentovat, snad jen menší postřehy.

Beauty - Přišli o Caleba, Tai přišel o parťáka/potenciálního spojence. Jsem zvědavý, jak se s tím Tai srovná. Holky přišly o spojence taky. Jak to vypadá, v příští epizodě bude swap, a ta pro jejich alianci bude kritická. Uvidíme, jak to ustojí. Nick kromě zvedání nohou Caleba nebyl vidět, neměl ani žádnou poznámku ke Calebovu odchodu, což pro něj není dobré.

Brains - Peter se nepoučil, ale baví mě. Ty jeho řeči jsou parádní. :D Debbie měla opět dobrou epizodu. Pro Joea to taky bylo dobré. Neal a Aubry moc vidět nebyli.

Brawn - Bohužel nevyhnutelné se stalo skutečností. Vypadla Alecia, které jsem fandil, ačkoliv to bylo tím, že člověk inklinuje k fandění outsiderům, což Alecia byla v kmeni namakanců již od počátku. Pozitivní je, že se nevzdala. Pro Scota to byla příšerná epizoda. Alecia se pokoušela nějak zachránit a vyprovokovala Scota, což jí ale stejně nezachránilo. Cydney se jeví čím dál tím lépe, jsem moc zvědavý, jak si dál povede. Každopádně si myslím, že před blížícím se swapem je pro Brawn lepší, že prohráli a zbavili se Alecii, protože ta by se po swapu od nich hned odvrátila a zpečetila jejich osud. Takhle mají dobrou šanci přežít ve třech do sloučení.

Už se těším na příště na epizodu neovlivněnou evakuací. Jsem moc zvědavý, jak se vyvine swap. Doufám, že moji favoriti neutrpí. :)

Favoriti: Tai, Neal, Joe, Anna,
V závěsu: Michelle, Jason, Cydney, Debbie, Aubry
Nefandím: Nick, Scot
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod Zeck » 04 kvě 2016, 16:37

Skoda Caleba, jeden z mala zabavnych hracu mezi temi mentaly. Naopak dobre, ze vypadla bloncka, tak stupidni bytost, ktera svoji stupiditou vycniva i mezi tak brutalnimi retardy, to se jen tak nevidi. Na dva nejdementnejsi hrace rady ale stejne nema. Ta stupidni stara slepice, co chlasta neprevarenou vodu, protoze pozna od pohledu, ze v tom nejsou mikroorganismy a bakterie, te bych ze srdce pral uplavici a evakuaci a tomu prechytralemu dedkovi, kterej je uplne stejne dutej, taky. Absolutne nejzakladnejsi pravidlo PREZITI je pit pouze prevarenou vodu, ta zenska zadny vycvik nemela, nebo je uplne neschopna zapamatovat si dve veci. Neskutecne trapna chtena variace ukecaneho Coache, naprosto me nudi a pritom si mysli jak je epicka. Hodne spatne nacastovana rada, mezi pseudochytraky opet nejvetsi dementi, mezi silaky taky dementi, ale jeste k tomu nejslabsi ze vsech a mezi krasavcema opet tri slipky, ktere nerozeznam od sebe jak jsou zamenitelny a nudny. Tai me bavi, tomu budu fandit a skoda vypadnuti Liz, tu bych s chuti vyLizal. A dedek na rozdil od Caleba neodpadl, protoze delal tradicne uplne hovno, zatimco Caleb tam sprintoval od zacatku az do konce, aby nepochopitelne ziskal sul a pepr. Proto se jeden prehral a druhy ne.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2019, 13:28

Tak RCH vyústila do záběrů, které připomínaly scény jako z nějakého seriálu typu Pohotovost, nebo z katastrofického filmu. Padali tam jak mouchy.
Brawn to opět projeli, a ve značně zrychlené radě kde to byla už jenom formalita vypadl outsider kmene Alicia.
Škoda, protože příště to vypadá na sloučení, nebo spíše přerozdělení kmenů, a věřím že Alicia by se mohla dostat daleko a starala by se o zábavu nejen při tvoření aliancí. Musím říct že ti tři co tam zbyli jsou ti nejnesympatičtější hráči a navíc v jednom kmeni, to jsem za celou dobu co sleduju Survivor asi nezažil, aby se takhle sešlo.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů