S32 - Kaôh Rōng - EP05

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod milan » 13 bře 2016, 11:15

Epizóda 5
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod couts » 17 bře 2016, 10:54

Ach jo :)
Vyhodili nejvíc hot trosečnici série už v 5 epizodě. To se nedělá!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod brninho » 17 bře 2016, 10:58

Úplně za hovno stála poslední epizoda, ta evakuace nadělala očekávaný škody a Beauty, jediná položka v castu co opravdu stála za fandění, už budou jenom komparzisti někomu hádám z Brains, kteří to vychytali neskutečně, aby vyhrál tuhle sérii...Je to trošku nespravedlivý, Beauty neprohrálo ani jednu soutěž, v dosavadní jediné RC ztratilo evakuací svýho člena a teď je po nich.
Podle mě mělo být na výběr 14 buffů s tím, že jeden kmen by měl holt 7 členů a jeden člověk by si při IC sedl, ale tenhle kočkopes, aby se vytáhnul popravdě docela nudnej příběh s jediným člověkem na pláži Brawns byl zjevně přijatelnější.
Jinak, Pete to vymyslel dobře, prohrajem, vyřazenýho nahradí členka Beauty, musíme teda vyřadit někoho od nich..On pod tou čepicí má, ne že ne..Ale trošku mě štvala Anna, jak ji mám rád, tak na jednu stranu argumentovat že pojďme po Taiovi, hledá imunity byla blbost. V počtu čtyřech členů proti dvěma existuje i varianta rozdělení hlasů, s tím jsi asi nepočítala. ;) Tai mě nasral nakonec, hlasy šly proti Anně, on to musel vědět a stejně tu imunitu nepoužil, vyřadil by se Pete (mrzelo by mě to, ovšem silné Beauty by mě potěšilo víc), vrátila by se Julia a je tu hned jiná hra.
No nic, čtyři epizody dost fajn, horší než SJDS, WA, apod. to už nebude ať už se v příštích epizodách uděje cokoliv, a na druhou stranu tam zas není nikdo kromě Jasona, kdo by mě vyloženě iritoval, nakonec to bude taková ta sezona, co mě každej čtvrtek pobaví, ale podruhé si ji nepustim.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod sph1Nx » 17 bře 2016, 19:03

Viem, ze survivor nie je o kozach, ale tuto seriu ma drzala jedine vidina dalsieho dielu s Annou :( A pritom to mohlo byt uplne inak. Tai mohol nachvilu upustit od svojej prirodzenej inklinacie k muzom a zostat verny kmenu. Scott sa samozrejme vidi uz v mergi a slinta za superimunitou. Aspon, ze nam kamera dopriala viac Anny ako gesto zato, ze ju uz neuvidime. Kludne si to mohol odskakat Peter a beauty by pohodlne vyhladil brains. Ale to bol len mokry sen, ktory odplaval na ponderosu.

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod lVlorf3us » 17 bře 2016, 19:40

Ach jo. Fanděníhodní hráči vypadávaj jak mouchy a už tam skoro nikdo nezbyl.. O to víc zamrzí, když vypadne taková obdařená poker-playerka, která toho mohla ještě hodně ukázat (ano, byl to dvojsmysl).. Každopádně ty její dnešní zpovědi byly krásný.. vždycky zabírají člověka od pasu nahoru někde opřeného o strom, anebo sedícího a dneska to je tuším poprvé, co takhle zabrali někoho ležícího. :) Asi nás chtěli vyprovokovat a natěšit na budoucí zpovědi a pak nám ukázat prostředníček, že víc nebude. :D

Jen jsem teda nepochopil, proč když tedy Scott (i Taj) věděl, že budou hlasovat pro Annu, proč se nepokusili ty hlasy nějak rozdělit. Měli dát hlavy dohromady a třeba Annu něco mohlo napadnout – třeba svést Petera, nebo nevím. :D Ale určitě se o to mohli aspoň pokusit a kdyby se nepodařilo hlasy rozdělit, tak mohla být aspoň remíza. Všechno by bylo lepší než tohle zbabělé odříznutí Anny, kdy mě teda Tai hodně zklamal, když jí zapíchl poslední hřebík do rakve on...

Hubert
Příspěvky: 5
Registrován: 17 bře 2016, 20:08
Nejoblibenější hráči: Mike Holloway

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod Hubert » 17 bře 2016, 20:13

Další super série. Cast je :D . Obával jsem se, že vyhodí Petera, ale naštěstí ne. Nemůžu se dočkat dalšího dílu Joe VS Peter. WOW to bude maso

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod f*ck » 18 bře 2016, 00:53

Krásně se na ni koukalo, tím to skončilo..kdyby se nepokoušela hodit Taie pod autobus, tak bych ji i litoval..

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod lVlorf3us » 18 bře 2016, 09:58

f*ck píše:Krásně se na ni koukalo, tím to skončilo..kdyby se nepokoušela hodit Taie pod autobus, tak bych ji i litoval..


To je snad Survivor 101, že když jde o krk dvěma lidem, tak se oba snaží zachránit a zvýšit svoje šance oproti tomu druhému, přestože jsou spolu v alianci. Vidíš to v show stále dokola a stejně tak tam vidíš to, že obě strany obvykle respektují to, že ta druhá na ně - v rámci mezí samozřejmě - hodí nějakou špínu. Je to prostě hra. Ale stále to jsou jen slova, na která všichni zapomenou. Zatímco zrada od Taie a Scotta, to už jsou činny, které odpustitelné zrovna nejsou...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 18 bře 2016, 11:37

Díl průměr, nevím, proč byli tak hrr do promíchání kmenů ve 13 lidech a nemohli udělat poslední soutěž o imunitu se 3 kmeny, vyloučit hráče a promíchat kmeny ve 12... takhle se akorát osamostatnila ta nezajímavá bloncka z Beauty jejíž jméno si ani nepamatuju, páč do dnešního dílu měla možná 1-2 zpovědi...

Vyloučení Anny je mi jedno, taky o ní člověk skoro nevěděl, až teda na ty prsa :) Jinak bych si hrozně přál, aby byl Peter vyločenej v nějaký takový situaci, kdy bude na kmenovce zase blábolit, jak má všechno po kontrolou a nic se nemůže stát atd. atd. Strašně nesympatickej člověk...

Fandím: :?
Ven: Dr. Peter
Zbytek je mi úplně volnej (Debbie a Tai už mě nevytáčej, asi jsem si zvykl)
Završením Survivora měla být 40. řada

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod Kalam » 19 bře 2016, 10:33

Docela naslapanej dil kde se ke slovu dostali uplne vsichni coz je az necekany...Anna,jako skoda ji,potencial jsem v ni videl ale v tomhle dile jsem zjistil ze mi strasne leze na nervy jeji hlas.Takovej dulezitej duraz dava do kazdyho slova,tak sbohem ty dulezita...Scot to udelal dobre,ted muze dat dohromady Jasona s Taiem a udelat trojku se superimunitou a vzajemne se krejt.Julia to je jeste dite.Michele suprova na soutezi o imunitu,makala se Cydney.Jsem zvedavej jak si holky poradej bez sefky Anny.Co to tam ten Peter porad mele.Dostal kopanec do kouli a zase je mistr sveta.Si mysli ze osetrenim palce je vsechno zapomenuto.Jaj vetsi idiot nez jsem doufal...Debbie,ja ji snad zacinam fandit...dedek v naznaku ze by chtel hrat ale kvuli jedny vete co rekl nebudu delat ukvapeny zavery.Zmrzlinar jede pro vitezstvi,fandim.Aubrey ac ne tak vyrazna tak ma rozehranou dobrou hru...Nick je slizoun a nemyslim si ze bude tak dobrej manipulator jak o sobe rad tvrdi.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod kachna » 19 bře 2016, 10:34

Tak to mě mrzí, že neodešel Peter s plnou hubou keců, jak to má vše pod kontrolou. Ten by asi docela čučel, až by mu zhasla pochodeň.

Odchod Anny mi srdce netrhá, aspoň už každou diskuzi nebudu číst o jejich prsou. Škoda ale, že takhle odešel člen Beauty, kteří to měli slušně rozjetý a teď jim to nějak přestává vycházet.

Dvojka Scot a Tai se mi celkem líbí, baví mě jejich fyzický rozdíl a mohli by předvést i něco dobrého herního. Scot si to tam teď celkem rozjel, tak uvidíme, jak to dopadne.

Celkem nechápu Julii, když byla na tom ostrově sama. Jako jo jasný, odříznou vás od kmenů, nevíte, co se děje a tak... Ale měla pár dní relativního volna, kdy si mohla užít pláž, moře, udělat si prostě "dovolenou" sama na ostrově a ona se místo toho schová pod deku a brečí. Její vysvětlení, že jí ještě nebylo ani dvacet, a že je tam prostě sama. Mně taky nebylo dvacet a udělala bych si z toho nejúžasnější dny ve svým životě :mrgreen:

Epizoda průměr. Stále mě zajímá další vývoj, což je velké pozitivum. Uvidíme, jak to dopadne příště.

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod Empli » 19 bře 2016, 17:43

Tak zajímavě to promíchání dopadlo. Chudák teda Julia ta ma asi vyhazov jasnej pokud jejich kmen zase zavítá na kmenovku. Opět mně to přijde takové nespravedlivé no, ale co se dá dělat. Škoda a tak krásně to měli rozehrané ti krasavci. Teď bych byl docela rád kdyby na kmenovku šel příští epizodu kmen ve kterém jsou z každého kmene po 2. Tam by se to mohlo ještě zajímavě zamotat. Spojení Taie se Scottem paráda a opět Scottovi začínám fandit. Sice bych byl taky radši kdyby vyletěl zase namysšlenej Peter, ale tak co už no. Stejně se i ale myslím, že se nějakého pěkného podrázku na něj dočkáme. Jinak to vypadá, že skryté imunity se asi do hry dostanou až v pozdější fázi hry, jelikož momentálně jejich majitelům nehrozí zrovna nebezpečí až na asiata teda no. Což je taky fajn a hned to hru zamotá ještě o něco víc. S tím, že skrytou imunitu našel zrovna zmrzlinář nemám žádný problém, ba naopak je to super. Samozřejmě je brzo takhle předvídat, ale za sebe bych se ani trochu nedivil kdyby se třeba zrovna dostal až do finále a klidně i tuhle sérii vyhrál. Začíná se mně jinak docela líbit Debbie, ta ženská je takový ten chytrý blázen. Je vidět, že o hře přemýšlí a zatím v ní nikdo nevidí hrozbu a taktiku má taky slušnou. Co se týče soutěže o imunitu, tak trošku nudila. Tahle série je zatím co se soutěží týče taková docela stereotypní. Skoro pořád je to jen nějaké utíkání či plavání pro něco, tam to něco získat a někam to donést a pak to složit. Chtělo by to nějakou změnu. Každopádně nám tu docela rychle mizí ženské osazenstvo a nedivil bych se kdyby to dál pokračovalo. Taky zajímavý vývoj. V příštím díle jsem zvědav co předvede Julia a na konfrontaci FBi a Doktor Obama.

Fandím: všichni co zbyli z kmene krasavců, ze siláků zbylých: Scott a z chytrých: Neal.
Jsou mně fuk: Cydney a Debbie ale kdybych si musel vybrat tak spíš jim fandím a byvalý FBI (tomu jinak spíš nefandím)
Nefandím: zbytek
Už se těším na sloučení. Jinak tahle série si udržuje furt takový průměr. Nijak zvlášt nenadchne ani neurazí, tak snad se to nějak nezhorší.

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod Spencer91 » 19 bře 2016, 20:35

Ten swap ve třinácti lidech je hovadina. Nejsilnější kmen bude bojovat o holý přežití a loutky typu Joe, Aubry nebo všichni brawn to dotáhnou v suchym triku do sloučení. Mě fakt nenapadá jedinej důvod, proč ještě jednu radu nepočkali. Teda vlastně jedinej. Všechny soutěže mají určitě navezený a připravený dopředu, takže nejspíš neměli už žádnou pro tři kmeny. Což ale neni tak úplně neřešitelný, řekl bych. Mohli znova použít jednu z těch starších nebo v nejhorším sehnat nějaký hnusy a udělat soutěž v pojídání nechutností (klasika). To by se snad za dva, tři dny stíhalo... rozhodně by to teda bylo lepší, než tenhle kočkopes, kterej zruinoval hru kmeni s největším potenciálem...

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod kata_rina » 21 bře 2016, 17:02

Po čtyřech skvělých a zajímavých epizodách jedna průměrná. Jak už tu bylo řečeno, s promícháním mohli počkat ještě jednu epizodu. Bylo by zajímavé sledovat kmen brawns v případě, že by prohráli ...
Co se nových kmenů týče, jsem ráda, že se opravdu promíchali a ne jako v nějakých sériích, kde v novém kmeni zůstalo 3/4 původního. Dobře rozehrané to má Debbie a s ní společně Neal, těm i fandím. Strašně mě irituje Jason, pane bože vyhoďte ho!!! :cry: Bohužel je podle mě v dobré pozici.
IC nevím zda to Gondol nakonec zahodili nebo prohráli opravdu :D Každopádně taktika vyhoďme beauty, protože přijde další a to se rovná převaha beauty v kmeni, byl dobrý nápad. Ale další osoba, která mě irituje je Peter a ten bohužel do beauty nespadá :cry: Doufám, že pokud tento kmen opět prohraje, tak se Peter popakuje, už se nemusejí obávat přesili beauty v kmeni a jeho by škoda nebyla ...

:idea: Neal, Debbie, Mitchel, Cydney, Scott
:down: Peter, Jason
Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod jukab » 24 bře 2016, 22:04

Takhle se mi to líbí :)
-Tai si zase našel partnera a baví mě stále víc
-Peter ukázal, že jeho ego je nekonečné stejně tak jako že je sociální asociál
-Aubrey a Scot asi nebudou na velký tahy
-Debbie asi pořád na něčem jede, ale je zábavný to sledovat
-Julia je fakt trapná a Nick další egohonič
Odchod Anny mě nemrzí, Petera bych odstřelil radši, ale předpokládám, že Anna by vytvořila nudnou alianci krasavic hned, jak by to šlo, a spolu by "úžasně podrážely" všechny ostatní

Dál: Tai, Debbie, Cidney
Pryč: Julia!, Peter!, Nick, Neal

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod Radix » 08 dub 2016, 11:16

Tak je tu první swap. Za mě se epizoda povedla. Bohužel vypadla Anna, u níž jsem byl na pomezí mezi otevřeným fanděním a přáním, aby zůstala. Nicméně když díky tomu zůstal Tai s idolem, tak jsem spokojen. :) Obecně se swap vcelku vydařil, rozdělení neurčilo nic jednoznačně, takže to bude zajímavé na obou stranách.

Chan Loh - Velice zajímavě rozdělené. Debbie to rozjela a zdá se, že jí to možná i vychází. Nemůžu si pomoct, ale připomíná mi prostě Jar Jar Binkse! :D Neal se drží v pozadí. Jason moc vidět nebyl. Konečně jsme viděli trochu víc z Nicka. Vidí se trochu lépe, než ho vnímají ostatní, ale jsem zvědav, co se z něj nakonec vyklube. Michele a hlavně Cydney super! Vzhledem k prohlášení Debbie, že chce, aby to vyhrála žena, tak si myslím, že Michele se Cydney jsou žhavými kandidátkami na celkové vítězství!

Gondol - Ke zkáze byl předurčen jeden z dvojice Tai a Anna. Jsem rád, že to nakonec odnesla Anna, která se, ač správně, snažila shodit Taie, leč dělala to přespříliš vehementně. Taiovi pomohla jeho osobnost a to, že netlačil tolik na pilu jako Anna. Jsem moc rád, že zůstal a nepoužil idol, aby zachránil někoho jiného než sebe. Scot má na tom lví podíl a tohle byla jeho dosud nejlepší epizoda vůbec! :idea: Když musel zabrat, protože není v pozici moci, tak hraje opravdu dobře. Snad mu to tedy vydrží. Peter se snaží včlenit do kmene, ale chybí mu sociální schopnosti. Joe je momentálně v pohodě a vcelku mě překvapuje Aubry, která hraje zatím výborně. Jsem zvědavý, jak si povede dál.

Julia opuštěná na ostrově trochu kolabovala, vždyť je suverénně nejmladší, ale zachovala si hlavu ve hře, což se cení. Nicméně příště půjde do Gondola a logické řešení by bylo jí hned vyřadi. Něco mi ale říká, že vyletí Peter hlavně po těch jeho prohlášeních, že už nemusí nic dělat a je v pohodě v merge, a také po preview další epizody. No uvidíme.

Favoriti: Tai, Neal, Joe, Michelle, Cydney
V závěsu: Debbie, Aubry
Nefandím: Nick
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2019, 22:58

Tak boužel Anna jakožto jedna z nejzajímavějších věcí v této sérii, boužel končí. Nemyslím to nijak sexisticky, líbil se mi hlavně její charakter :dance:
Čekal jsem že se pokusí o nějaký podraz na členy Brains, hlavně nadutého Petera.
Ocenuju nápad spojení dvou HI= superimunita. Dává to rozhodně nové možnosti plánování a spolupráce. Tai a ten basketbalista to by teda byla spolupracující dvojka k pokukání.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů