S32 - Kaôh Rōng - EP06

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod milan » 13 bře 2016, 11:15

Epizóda 6
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 24 bře 2016, 08:33

Ko-sti-čky!

Ty soutěže mi přijdou čím dál infantilnější, ale tak aspoň je příště merge a bude snad i něco na výdrž... Na jednu stranu jsem rád, že je Peter venku a oslabilo to Brains, na druhou nechápu Aubry, ale tak třeba je za tím něco, co jsme neměli možnost vidět...v tomhle dílu se mi celkem líbil Joe, po sloučení by mohl vydržet dlouho jakožto malá hrozba do soutěží o imunitu, ale winner edit rozhodně nemá, takže nic velkýho od něj neočekávám. Jestli se nepletu, tak nejvíc airtimu má zatím Scot, Debbie a Tai, takže jsem zvědavej, kterej z nich bude sedět ve finále

Tak vypněte už televizi, ať nebolí vás hlava!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod brninho » 24 bře 2016, 10:49

Ale musíte uznat, že dvě ze šesti epizod táhl Peter, sice svou nemohoucností, ale táhl ..Lepší velkohubej špatnej hráč, ale hráč, než mrtvá váha, kterých jsme už viděli v posledních epizodách většiny sérií nepočítaně, takže závěrečný resumé- návrat ne, za Kaoh Rong patří poděkování :D
Ale ta hranice mezi tím, že to byla koukatelná epizoda a ne propadák byla hrozně tenká, všechno měli na svědomí bývalí Beauty, v modrým kmeni nelogická nesourodnost mezi Nickem a Michelle, přičemž spíš bych byl na její straně, tak jako tak obě možnosti jít proti Debbie/Nealovi nebo proti Jasonovi/Cydney ukrývají hrozbu použití HII, takže člověka potěšilo, že dilema je díky vyhrané imunitě odložené nadobro kvůli mergi.. U žlutých mi trošku leze na nervy alibistickej Tai, připomíná mi to jednání většiny 40+ žen ve hře (XtttX je naštěstí tajemnej jak hrad v Karpatech, hned by byl oheň na střeše :D ), klidně by šel proti Julii, jen aby si mohl toho svýho miláška (rozuměj HII) uchovat a třeba se jako mrtvá váha dostat na FTC. Naštěstí je tu Scott, kterej se mi naopak začíná celkem líbit, uvědomuje si důležitost HII, a o spřáhnutí bývalých Brawns+Taie v příští epizodě nemůže být pochyb, pokud to dobře počítám, tak to bude 11 lidí, aliance čtyř se dvěma imunitami, určitě se přidá i Nick a otázka jenom bude, kam se přidá Michelle s Julií..Zas mi Kaoh Rong začal dělat radost, ještě tu hůl nelámu.

Favs: Scott, Nick, Michelle, Julia
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod kachna » 24 bře 2016, 13:03

Já jsem za vyřazení Petera celkem ráda, sice zajišťoval takové ty okamžiky, u kterých si člověk není jistý, jak dopadnou, ale hrozně mě vytáčela ta jeho samolibost.

Aubrey u mě získala plusový bod za něco víc, než jen za tu její modrou košili. Takže to už má dva body. Stále je u mě asi nejníže, ale už mi nevadí ji vidět.

Scot se mi líbí čím dál tím víc, působí na mě jako hroznej sympaťák, co zároveň ví, co se děje, takže doufám, že se od něj dočkáme ještě něčeho zajímavého.

Na vývoj v další epizodě se těším. Vypadá to, že to bude tak zamotané, že si raději počkám na titulky, aby mi něco neuteklo :mrgreen:

RC i IC v pohodě, epizoda takový obyčejný průměr. Série si v mém hodnocení zatím nevede úplně špatně :idea:

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod couts » 24 bře 2016, 14:33

Super epizoda. Napínavá od začátku až do konce.
Julie se začlenila do kmene velmi rychle. Její konverzace s Peterem stačila aby se vyvolala paranoia v kmeni.
Jsem rád že Galong ICH prohráli. ICH byla velmi napínavá. Pak skvělý chaos před TC a na samotné TC. Konec dílu naprosto top. Peter si o to říkal, ikdyž měl smůlu rozhodnutí většina udělala až při kmenovce. Každopádně bude sloučení a pravý Survivor nám začíná.

Fandim: Deb, Jul, Tai, Cydney, Michelle.

Hubert
Příspěvky: 5
Registrován: 17 bře 2016, 20:08
Nejoblibenější hráči: Mike Holloway

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod Hubert » 26 bře 2016, 10:44

Aubry je hrozná kosočtverec. Takhle chytrákům pokazit hru.Dr Peter byl borec, je ho škoda, ale asi se vrátí v s 34. Taky mě štve, že Nick má tolik air timu. Takového vola bych určitě v f3 vidět nechtěl. Doufám, že Joe vydrží, co nejdéle. Fandím Joe, Neal. Btw líbí se mi ten twist, že v každém z týmuje jeden, který tam vůbec nepatří. (viz. třeba ta bloncka u siláků)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod Empli » 26 bře 2016, 17:47

Další fajn díl a už se hafo těším na sloučení.

Sice díky Peterovi byla nějaká akce a napětí, takže je škoda,že vyletěl na druhou stranu si o to dost dlouho koledoval a díky jeho chování mně rozhodně chybět nebude. Takový další namyšlenec je pro mě Nick, ale kupodivu mu stejně fandím. Obě soutěže fajn a konečně v nich byla trochu změna. Návrh Debbie na vyloučení siláka s tajnou imunitou by mně nebyl ani trochu proti srsti. Kéž by se to povedlo už následující díl. Poměrově se nám to opět sešlo krásně: po 4 u chytráků a krásných a 3 siláci. Tudíž nikde žádná převážná většina. Doufám, že Scott neopustí Taie a jsem zvědav jestli se ještě předvedou ti co se zatím moc neukázali. Zajímavé bude taky co na tah Aubrey řekne zbytek chytráků. Kdyby vyletěla Julia, tak by to bylo jich pět proti 3 silným a 3 krasavcům. Peter by pak mohl vyletět až by se jim to spíš hodilo. Na druhou stranu by asi stejně přešel k jiným a mohl by jim zkomplikovat hru i když kdo ví. Takže na jednu stranu Aubrey chápu. Jinak jsou stále ve hře všechny skryté imunity a už se těším až se použíjí a ani by mně nevadilo, kdyby se pak použila i ta super tajná imunita. Těším se taky na soutěže o individuální imunitu, tam si to asi mezi sebou často rozdají Nick a Scott, alespoň u těch zaměřených na fyzičku.

Fandím: celému zbytku z krasavců, ze siláků Scottovi a z chytrých Nealovi
Jsou mně fuk: Debbie a Cydney
Nefandím: silák s tajnou imunitou, Aubrey a Joe
Jsou mně fuk:

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod Kalam » 27 bře 2016, 17:53

Jsem rad, ze vypadl Peter.Jeho potencial uz byl vycerpan.Hru mel hrozne pruhlednou,nerozhodnou,prehnane agresivni a sanci na vitezstvi kvuli svy aroganci nulovou.Za to Julia by jeste mohla ukazat co v ni je,nevypada jako blba fiflena.Aubry u me stoupla za odvahu delat tahy a nejit na jistotu.Vypada to ze se do hry ponorila a dost o ni premejsli a tak to ma bejt.Kdo chce udelat alianci a prezit kmenovku tak jde za Debbie.Ma to rozehrany fakt dobre.Se vsema komunikuje a socialni stranku hry fakt ovlada.Jen tak dal.Slouceni uz fakt uvitam,hra se poradne rozproudi.Zacinalo to uz trochu stagnovat....snad zacne poradnej masakr

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod kata_rina » 30 bře 2016, 17:57

Tak Julii se podařilo skvěle začlenit do nového kmene a podařilo se jí i vyštípat Petera :D Ne že by nebyl na okraji, ale přece jen si ho tam chytráci chtěli nechat dopočtu. Jsem z jeho účasti docela zklamaná, ano "vtipný" prvek to byl, ale čekala jsem od něj více. Joe a Nick konečně dostali více prostoru a dle mě tam jsou teď lidé, kteří se alespoň snaží o hře přemýšlet.

Co se sloučení týče, myslím si, že Brawn a Brain budou zase spolu a rozhodnou Beauty. Tai se přikloní ke Scottovi, Michelle k Debbie, Julie by ráda hrála s Michelle ale má už nějaký vztah ke Scottovi a Nick nejspíše k Jasonovi. Doufám však, že Brawn nedostanou převahu. Nebaví mě koukat na Jasona, který je chytrý jak rádio, které má vytetované přes celé své "vypracované" břicho...

:down: Jason

edit: Ještě k Debbie a jejích povoláním. Našla jsem pár fotek, na kterých je jako modelka či Civil Air Patrol captain
Obrázek ObrázekObrázek
Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod jukab » 01 dub 2016, 23:06

Julie ve sloučení...proboha proč? Peter byl egomaniak, ale jeho konfrontace s dalším podobným typem mohla být záživnější. Na další díl jsem zvědav, Brawn + Tai + Nick se zdá být jasnou pětkou, Neal+Joe+Aubrey+Debbie taky,ale bojím se, že nádhery z Beauty se přidají ke svým a pošlou sérii do háje :(

Fandím: Debbie, Tai
Pryč: Julia!, Nick,

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod Radix » 08 dub 2016, 13:19

Tak a chystá se nám merge! Peter si to zase pohnojil, tak mám radost, že jsem to trefil, ačkoliv mě bavil svými nadutými řečmi. :)

Chan Loh - Trochu se to míchalo. Nick, the Greek god :D , dobře přečetl Debbie, jeho dobře přečetla Michele. Bude to zajímavé. Začíná se mi však zamlouvat, že se Nick více ukazuje, jak přemýšlí o hře. Možná z počátku nebyl vidět právě kvůli tomu, že se více edit zaměřil na charakter hráčů, který u Nicka nestojí ani za starou bačkoru. Michele je zatím skvělá. Paradoxně si myslím, že jí vyřazení Anny v minulém díle pomohlo. Neal byl bohužel neviditelný, každopádně pořád doufám, že se po sloučení jeho edit probere. Debbie je neuvěřitelná, ale asi má pod čepicí, tak by se mohla udržet. Jason měl špatný edit, kterýho tak trochu potvrzuje v pozici villain téhle sezóny. Co mě hodně mrzí je, že nebyla skoro vidět Cydney. Nicméně když už se ukázala, stálo to za to. Go girl! :hungry:

Gondol - Zapeklitá situace a Peter si sám podrazil nohy. Kdyby nic nedělal, jak říkal v minulém díle, tak by dojel do sloučení úplně v pohodě. To Peter ale neumí a tak končí. Julia se tak zachránila za pomoci Scota, který má další plus v tomto díle. Při Scotovi logicky držel Tai, který měl snad první klidnější epizodu. Joe má dobré instinkty, ale je to hlava paličatá, tak nevím, jak mu to pomůže dál. A pak je tady Aubry. Ta to tentokrát rozsekla. Podle mě to pro sebe zahrála dobře, z dlouhodobého hlediska.

Uvidíme, co příště merge. V pěti by Brains byli jasnou hrozbou, takže by se Brawn a Beauty spojili, aby to bylo 6:5. Teď je to ale zapeklitější. Brawn zůstanou spolu. Brains nejspíš taky. Beauty by se mohlo rozpadnout a já jen doufám, že se větší část z nich připojí ke Brains.

Favoriti: Tai, Neal, Joe, Michelle, Cydney
V závěsu: Debbie, Aubry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 06:54

Dr. Peter konečně vysmahnul. Dlouho jsem neviděl tak nadutého, arogantního a samolibého účastníka Survivor.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů