S32 - Kaôh Rōng - EP07

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod milan » 13 bře 2016, 11:15

Epizóda 7
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod Michal » 31 bře 2016, 19:50

No pokud to takhle bude pokračovat dál a kvůli evakuaci nám seberou dalšího hráče, tak to hodně shodí kvalitu série. Když si vezmu, že zatím odpadli dva velice zajímavý hráči, tak už i to je pro hru zásadní prohra. Doufám, že se konec série dohraje už normálně a série si udrží vysoký standart.

K dílu bych řekl asi jen to, že se mi Nick ve hře začíná líbit čím dál tím více. Svojí hru v dnešním díle potvrdil ještě získáním imunity. Dobrá práce :beer: . Celkově to rozpoložení všichni proti Brains se mi celkem líbilo, protože u Brains sem měl rád jen Neala. Debbie to hrála moc naivně a tímhle způsobem co v dnešním díle si získá hlavně jen děti a blbce. I tak je pro mě dost zajímavá a doufám, že ve hře zůstane dlouho.

Fandím: NICK, Jason, Scot
Zajímá mě: Thai, Debbie, Julia
Hodnocení dílu: 80%(nebýt evakuace, tak hodnotím vyšší známkou)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 31 bře 2016, 22:37

Dobrá epizoda, hlavně se mi po pár dílech zase líbil Nick, který to má dobře rozehraný, má naprostou pravdu, že Brawn jsou paka co si myslej bůhví jací nejsou borci, a toho se dá skvěle využít. Odchodu Neala mi moc není líto, nikdy mi nebyl sympatickej, stejně jako všichni Brains kromě Joea... Tak uvidíme, kdypak přijde další evakuace a kdopak to schytá!

Jo a během soutěže s koulema byly Jeffovy hlášky dost vtipný, už se těším na tweety :)

Jakž takž favoriti: Nick, Joe
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod kata_rina » 01 dub 2016, 19:01

Ale ne! Proč zrovna Neal! :( To nemohl odejít Jason! :cry:

Líbilo se mi pojetí sloučení, to, že jeden kmen se musel sbalit a odjet do druhého tábora :idea: kde z toho byli všichni v šoku. Paráda! Kdy něco takového bylo naposled???

Nick si to tam docela dobře rozehrál a začíná mě bavit, jen škoda, že hodlá co nejdéle udržet Jasona ... Ale má pro to své důvody.
Panebože, co to tam předváděla Debbie. Do teď to měla dobře rozehrané, ale to co tam předváděla ji dle mě bude stát konec ve hře. Jinak tahle série mě baví čím dál víc, jen se bojím [spoiler]další evakuace, která je dle spoilerů plánovaná :([/spoiler] Uvidíme co přinesou následující epizody.

:down: Jason
Obrázek

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod kachna » 02 dub 2016, 20:31

Dnes nemám po dni v práci na dlouhé vykecávání moc energii, takže jen krátce shrnu. Epizoda pro mě skvělá, Nick se mi začíná líbit, Debbie si to dnes trošičku pokazila, tak uvidíme, jak to bude dál.

A ty infekce? No, co říct. Já jsem na tyhle top zranění trochu úchylná a ráda je zkoumám :mrgreen: Ale teda ten na zádech... No fuj :mrgreen: :mrgreen:

Chudák Neal, mohl hrát slušně, infekce je ale svině.

Uvidíme příště, za mě zatím top!

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod Empli » 02 dub 2016, 22:07

Super další evakuace a zase to schytal někdo komu jsem hodně fandil. Debbie si to možná v tomto díle pokazila,ale tak uvidíme. Případný vyhazov Aubrey mně vůbec nevadí, ale ještě radši bych byl kdyby vyletěl Jason i s imunitou v kapse. Ten člověk mě neskutečně štve. Doufám stále, že se spojí chytráci jako původní kmen. Jinak nasral Scott vyžvaněním o Taiově skryté imunitě. No jsem zvědav kdo se nakonec s kým spolčí a proti komu. Soutěž o imunitu taková zase nemastná neslaná a i vzhled té imunity v této řadě dle mého teda nic moc. V epizodě překvapil Nick vypadá to, že v té hlavě něco má. Jinak ty infekce, hnisy atd, no je jich tam teda požehnaně. Název pro společný kmen, tak ten teda nic moc a ani nám neukázali jak k němu dospěli.

Fandím: všichni krasavci, Scott a Cydney ( jen ta zatím teda nic nepředvádí, ale ani nijak nevadí)
Je mně fuk: Debbie a Joe
Nefandím: Aubrey a Jason

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 02 dub 2016, 23:21

Empli píše:Název pro společný kmen, tak ten teda nic moc a ani nám neukázali jak k němu dospěli.


Tohle bohužel nechali jenom do bonusové scény (stejně jako u Second Chance). Název kmene vymyslel Joe a znamená to "hvězda" v khmerštině. Zajímavé je, že Joe to jméno vymyslel několik měsíců před odjezdem.
Celá scéna je zde: http://d.pr/v/xaDy

Ale je fakt, že když jsem ten název viděla poprvé, vzpomněla jsem si na tohle:

Obrázek

:D :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod vrabejka » 03 dub 2016, 06:45

Zajímavá epizoda i bez kmenovky. Debbie si to trochu pokazila až velkou agresivní hrou. Tohle není all stars kde tak hráli všichni. A to by si měla uvědomit.
Arogance Jasona a Scotta mě neskutečně vytáčí. Bohužel to mají ale skvěle rozehrané. imunita v kapse + nejspíš Mají Nickaa Michelle. Doufám že sem ním nepřidá Tai to už by měli finále skoro v kapse. Vypadá to že Cidney v příštím díle potvrdí šílenost své řasy v Survivoru. Doufám že tujejich skupinu pořádně rozhodí a J+S se ta arogance nevyplatí a co nejdřív poletí.

fandim: Cidney, Aubry, Tai

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod Empli » 03 dub 2016, 13:03

Díky za odpověď :-) No myslím, že takové věci by do dílu dávat měli, jako debata o vzniku názvu kmene. Celkově mně přijde, že v poslední době vynechávají ty super věci. Intro bych třeba přežil, ale to vzpomínání a uctění těch co se nedostali do finále, tak to mně vždycky bavilo i posledně vynechání úvodní řeči na finálové kmenovce taky naprd.


Ještě k současné řadě: Je super, že jsou krasavci teď v početní výhodě. Asi nejlogičtější pro ně by bylo se teď spojit s chytráky. Ty spíš porazí v soutěžích, ale zase je fajn, že si mohou vybírat a paradoxně jim chybí jen dva lidi do většiny. Nejhorší by bylo kdyby se spojili chytráci a siláci. Což je bohužel taky možnost. Jsem zvědav co předvede Cydney v příštím díle.

Hubert
Příspěvky: 5
Registrován: 17 bře 2016, 20:08
Nejoblibenější hráči: Mike Holloway

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod Hubert » 04 dub 2016, 12:09

Minule Peter a akt Neal :evil: Strašně mi bylo líto Neala, moc jsem mu přál f3, ale každopádně je to adept na hvězdnou sérii. Každopádně nesnáším Nicka, jak byl vysmátý, že Neal jde domů. Je to zmrd a vůbec první záporák v dějinách Survivora, kterému nefandím a nesnáším ho. Top scéna: Jak se Joe loučí s Nealem.

4I talianManiac: Moc díky za bonusovou scénu. Můžeš tady napsat, kde se dají najít další bonusové scény? Díky.

Fandím: Joe
Nesnáším:svalovce, aubry

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 04 dub 2016, 22:05

Hubert píše:4I talianManiac: Moc díky za bonusovou scénu. Můžeš tady napsat, kde se dají najít další bonusové scény? Díky.


Já chodím na Reddit, kam uživatel TheCrimsonKnight nahrává všechna bonusová videa pro non-USA fanoušky (už pár sérií má totiž CBS zvykem, že bonusové scény, Ponderosy a další videa omezuje na YouTube pouze pro americké fanoušky). K aktuální epizodě je vždy odkaz v sidebaru pod heslem "Unblocked videos", starší epizody se dají dohledat přes příspěvky uživatele. Dají se tak najít i videa k předchozím řadám.

Tady je třeba odkaz na videa k sedmé epizodě:
https://www.reddit.com/r/survivor/comme ... ed_videos/
:beer:

(Akorát teda nestíhám koukat na všechny, maximálně si stáhnu Ponderosu a pak mrknu, pokud někdo někde některý z nich doporučuje :D )
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 06 dub 2016, 22:17

Už dlouho jsem se tu neozval, to ale neznamená, že mě Kaoh Rong nebaví, naopak, žeru ho :D Mrzí mě, že zase nepadlo ani slovo o tom, jak vznikl název kmene ([spoiler]za poslední série si pamatuju, že se to řešilo jen ve WA - páč Merica je Merica, jasně - a v Caramoanu, když kmen Malcolm pojmenoval po matce - páč Malcolm je Malcolm, jasně).[/spoiler]

Evakuace Neala mě mrzí, z chlapů to byl můj favorit a doufal jsem, že se dostane o něco dál - jeho skoro neviditelný edit tak teď ale dává celkem smysl (až se divím, že jsem to nečekal :-| ). Je škoda, jak to jde s Brains do háje, je to nejlepší kmen. Snad se to ještě nějak zamotá...

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Debbie, Aubry, Julia, Neal
Nejhorší: Michele
(?)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod bSaR » 07 dub 2016, 12:29

Krutý off topic ale pro každého fandu se jedná o zásadní informaci. TV NOVA rozjíždí casting na SURVIVOR!!!!

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod Radix » 08 dub 2016, 23:24

Do háje! Neal je venku kvůli infekci. Podle mě měl velký potenciál, ale jeho edit nasvědčoval, že nebude významným hráčem této sezóny. Je ho velká škoda.

Každopádně merge epizoda se mi velice líbila. A její hvězdou se stal překvapivě Nick, který se dere nahoru. :idea: Velice dobře četl hru, navíc získal imunitu. Skvěle, skvěle. Bohužel nejspíš půjde s Jasonem a Scotem, což je ale na jeho místě úplně logický krok.

Kdo naopak těžce zklamal, nebo možná spíš potvrdil svojí výstřednost, je Debbie. Dost tak pohřbívá naděje Brains. Snad se z toho dokážou vylízat. Joe vidět vůbec nebyl, ale přesto mu spíš z nějaké sympatie se staršími lidmi v Survivor přeju. Aubry se mi moc líbila v tomto díle, ale situace se pro ní dost zamotává, navíc když jí odešel Neal s idolem v kapse.

Jason a Scot jsou opojení mocí, je neuvěřitelné, jaké všechny informace vypustili. Nicméně asi ještě nějakou dobu vydrží, protože jsou ideálními soupeři do finále. Cydney pěkně odhalila Nealův idol a tak trochu jí edit chránil od negativity spojené s Brawn, alespoň doufám.

Pro Taie je logickým spojencem Scot, když ví o jeho idolu, a potažmo tedy Brawn, což je škoda. Julia se mi zdá vcelku naivní, zato Michele to vidí jasně. Ta podle mě dojde daleko.

Velkou roli zahrály zrádné infekce v tomto díle, tak doufám, že už nikdo další kvůli tomu nevypadne. Nesnáším to, ať to vyřadí koholiv, neřku-li mého favorita.

Favoriti: Tai, Joe, Michelle, Cydney, Aubry
V závěsu: Debbie
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod Radix » 08 dub 2016, 23:25

bSaR píše:Krutý off topic ale pro každého fandu se jedná o zásadní informaci. TV NOVA rozjíždí casting na SURVIVOR!!!!


Tam se přihlásím! Zkusíte to někdo taky?
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod bSaR » 09 dub 2016, 12:11

Hlásím se se sestrou a kamarádem, tak jsem zvědav, jak daleko se v castingu dostaneme. V každém případě doufám, že vyberou dobře, aby se bylo na co dívat. Na podzim toho bude hodně, originál, česká verze, slovenská verze a slyšel jsem něco o australské...

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 07:09

Skončit kvůli zdravotním problémům nepřeju nikomu. Když si uvědomím jak dlouhou cestu museli projít, přes různé castingy atd a pak takhle skončit...Navíc s Imunitou v kapse!!! Tzn. že HI bude opět k mání. Jen doufám že jí nenajde nikdo z brawn :vomit: To by mě vážně nasralo.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti