S32 - Kaôh Rōng - EP08

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod milan » 02 dub 2016, 16:58

Epizóda 8
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 07 dub 2016, 08:26

Soutěž o odměnu byla z těch lepších, ale odměna samotná hrůza, absolutně by mě to nemotivovalo se jakkoliv snažit. Opět padaly zmínky o dívčí alianci a vzhledem k vyloučenému tomu začínám věřit, příště jsou jasně na odstřel Jason a Scot (což na jednu stranu vítám), pak už zbývá jenom Tai a Joe... Tai je velká hrozba do soutěží, takže taky očekávám jeho odstřel a poslední z chlapů bude možná Joe, ale edit rozhodně finálovej nemá... ten má momentálně Aubry a Debbie, což je teda strašný, očekávám hodně slabýho vítěze téhle řady
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod zdenek000 » 07 dub 2016, 11:44

Začíná mě pomalu děsit to, že uvidim finále Joe, Aubrey a Debbie. Joe sice šanci vyhrát podle mě nemá, ale holky ano. Navíc jejich edit je docela silnej. Tahle řada i přes ty nešťastný evakuace mě celkem baví, ale pokud vyhraje Debbie nebo Aubrey, tak to hodně klesne. Aubrey je mi od začátku nehorázně nesympatická a jelikžo nejsem sprostej, tak tady o ní psát nebudu jaká je to nehorázná .....
Debbie mi sice sympatická neni, ale je to mnohem lepší ale i tak si vyhrát nezaslouží..
Stále doufám, že to vyhraje někdo z Beauty. Jsou pořád jediní kterým fandim...
Jinak konečně se mi líbí, že Jasonovi teče do bot. Aspoň mu to shodí to jeho ego.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Brunette » 07 dub 2016, 17:49

Mrzí mě, že nikdo u soutěže o odměnu nezvolil možnost přenést člověka jen na jednom kůlu, přijde mi jako nejlepší. :) U soutěže o imunitu jsem dlouhou dobu předpovídala jako vítěze Cydney, protože stála opravdu nehybně, ale Tai si to skutečně vytrpěl a vybojoval. Jinak první odpadávali celkem rychle, ani ne 5 minut mám dojem... :heat:
Vyloučení Nicka je hořkosladké. Jeho chování bylo strašně arogantní, ale zároveň mě tím bavil. Rozhodně bych radši uvítala vyřazení horšího pacholka Jasona... Nebo Aubrey, ta mi je nesympatická. Zároveň si myslím, že si to krásky celkem pokazily, protože jako jediné z "ženské aliance" netěží... Cydney má stále Scotta a Jasona, Debbie a Aubrey mají Joea, ale Michele a Julia si podle mě nemohou být Taiem jisté skrz jeho vztah se Scottem. :?
Fandím: Michele, Scott, Cydney, Julia
Ven: Aubrey

btw. Koukala jsem na Ponderosu a tak nějak myslím, že Nick je gay... Rozuměla jsem dobře? :oops:
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod bSaR » 07 dub 2016, 18:01

Po dvou předchozích epizodách, které mi připadali slabší to tahle opět rozbalila na plno. Soutěž o imunitu se mi hodně líbil, na druhou stranu, takhle ze sebe dělat terč... Cydney mi padla do oka od začátku. Ten její zadek a plavky jsou luxus. Navíc je na černošku docela v pohodě a s postupujícími epizodami mi přijde i docela bystrá. Michele se mi taky dost líbí, nad svými rozhodnutími přemýšlí a přitom netlačí na pilu jako Anna. Julia vypadá, že bude dost podkuřovat Scotovi. Tomu začnu fandit, až vypadne Jason, kterému jsem zprvu fandil, ale s postupem hry se mi tak zprotivil, že to snad není možné. Tai je bojovník a hodně lidí si získal a je rozhodně fanditelnej. Z brains nefandím nikomu, i když ta protiva Aubry tuhle epizodu docela bojovala a to cením.

Fandím: Cydney, Michele, Scot, Tai

Ven: Jason

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 07 dub 2016, 20:45

Brunette píše:btw. Koukala jsem na Ponderosu a tak nějak myslím, že Nick je gay... Rozuměla jsem dobře? :oops:


Koukala jsem taky, ale nic jsem nepostřehla (kromě "vystupování" nebo jak to říct) :D Ve které části jsi na to narazila? ;)

EDIT: Už možná vím :D kolem 08:20? Tam mluví o sobě, ale najednou přeskočí do 3. osoby, takže je to trochu matoucí :? :D
Back home, romantically... I wait, I wait and I wait. I'll wait you out. And I think that's where it comes across as: "I don't get him. I don't understand him. What's he thinking? What is he pondering? What does he want from the relationship?"...
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Dejvy » 08 dub 2016, 00:30

Odmena asi najhorsia v historii inak fajn diel.
Prečo hlasoval Tai pre Jasona?
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Brunette » 08 dub 2016, 07:54

Koukala jsem taky, ale nic jsem nepostřehla (kromě "vystupování" nebo jak to říct) :D Ve které části jsi na to narazila? ;)

EDIT: Už možná vím :D kolem 08:20? Tam mluví o sobě, ale najednou přeskočí do 3. osoby, takže je to trochu matoucí :? :D
Back home, romantically... I wait, I wait and I wait. I'll wait you out. And I think that's where it comes across as: "I don't get him. I don't understand him. What's he thinking? What is he pondering? What does he want from the relationship?"...


Přesně to jsem myslela, pořádně jsem mu nerozuměla a jeho "vystupování" tomu celkem odpovídá. :D Děkuju za objasnění. :dance:
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod brninho » 09 dub 2016, 15:03

Konečně na netu, zařizovat připojení na Maltě je snad těžší než soupěřit s Taiem a Cydney v IC :D
Epizoda jako taková hodně slušná, ale prozíravej divák už v prvních minutách viděl, že Brains se asi domů pakovat nebudou, to mě trošku zamrzelo. Nick úplně z hero to zero, minulou epizodu se mi hodně líbil, teď předváděl strašný nováčkovský chyby, člověk si říká, že když měl blog u Roba, tak se toho vyvaruje..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod kachna » 09 dub 2016, 19:25

Epizoda dost slušná.
Jak tady už bylo několikrát řečeno, odměna byla docela chabá, ale zas když vezmeme v potaz to horko, tak asi zmrzlina přišla vhod.

IC byla super. Miluju tady ty výdržový soutěže. Tai suprově zamakal a fakt si to zasloužil. Ale Cydney? Wow, tak ta byla taky super.

Nicka škoda, sám si pod sebou podřezal větev. Po tom co věta: Jo dnes to vyjde., padla po druhé jsme věděla, že to rozhodně nevyjde. Nick se mi v minulých epizodách začal pomalu zamlouvat, tak škoda, že to sebevědomí neudržel na uzdě.

Jasona jsem měla ze začátku docela ráda, teď už mi ale celkem leze na nervy. Scot se mi naopak na začátku moc nelíbil, ale teď se mi zamlouvá. Nevadilo by mi, kdyby to dotáhl daleko.

V téhle sezóně jsem do ženské aliance nebyla úplně zapálená, ale to nejsem nikde. Nikde nebude tak super ženská aliance jako v Micronesii, takže je pravda, že jsem k ostatním pokusům vždy trochu skeptická.

Uvidíme, co to přinese příště :idea:

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod couts » 09 dub 2016, 21:24

Blindside!! Jedna z nejlepších epizod celé řady.
Jsem rád že za banda naivních arogantů dostala velkou trhlinu a Nick šel pryč.

To jak se na nad slabší skupinu vyvyšovali bylo hnusné.
Bylo vtipní jak si při ICH všichni chlapci mysleli že jsou v klidu.
Taiovi jsem nevěřil, že dá Cydney ale neskutečně se kousl a zasloužil si ji.
Cydney ale bude v soutěžích dominovat už se těším jak si povodí Scotta a Jasona.
Cydney předvedla i skvělou taktickou hru, kdy se nedivím, že už ta arogance Jasona a Scotta ji začala štvát.
A nakonec vymyslela užasnou holčičí alianci. Super, že i Beauty girls se nebaly udělat big move a pomohly vyřadit Nicka. Tai se na konci trochu zamotal do superimunity. Doufám, že moc lidi si nespočítalo že právě on imunitu má.
Jsem zvědavý jak dlouho ženská aliance vydrží. Beaty girls jsou totiž stále na vážkách. Proto by dávalo smysl pojistit se a přetáhnout Taie, který ma navíc imunitu. Nemůže Jasona vystát, takže sse s něma snad nespojí.

Každopádně ted vládne ženská aliance co tu sakra dlouho nebylo. Máme se na co těšit v dalších epizodách.

Fandím: Tai, Cydney, Aubry.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Radix » 09 dub 2016, 23:49

Parádní epizoda! Nick je venku, ačkoliv se začal v posledních epizodách zvedat. Je ho trochu i škoda, bavilo mě, jak byl arogantní, uvědomoval si to, ale bylo mu to jedno. :D Tyhle sebevědomé řeči často bývají předzvěstí pádu, nejinak tomu bylo i teď.

Skvěle to sehrála Cydney! Zbavila se Nicka, který jí fušoval do trojky se Scotem a Jasonem, a získala si možnost ženské aliance. Jsem hodně zvědavý, jak se to příště vyvrbí. Aubry s Debbie byly zachráněny právě Cydney, ale na kmenové radě to zahrál fakt skvěle. Když Julia netušila o existenci idolu, tak jí krásně ukázali, o čem to vypovídá, a právě to možná nakonec přesvědčilo Michele a Julii, aby hlasovaly pro Nicka. Nechápal jsem hlas Taie, ale někde jsem četl, že se spekulovalo o vyhození Jasona a že k Taiovi se jen nedostala finální informace.

Jinak RC byla jednostranná záležitost a zmrzlina za to určitě stála. :) IC byla skvělá a Tai se s tím famózně popral. Cydney tam stála skutečně jako socha a já jen čekal, kdy Tai sleze. Pak to na ní ale dolehlo a Tai vyhrál! Zajímalo by mě, jestli by Nick dokázal vyhrát, pokud by se nerozhodl jít dolů. No nic, to už se nedozvíme.

Jason a Scot jsou teď mimo a udělají takovou "Russelovinu" v příštím díle. Joe moc vidět nebyl, ale myslím, že ten se tam ještě nějakou dobu udrží. Už se těším na příště!

Favoriti: Tai, Joe, Michele, Cydney, Aubry
V závěsu: Debbie
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Empli » 11 dub 2016, 01:17

Další super epizoda. Líbila se mně jak soutěž o odměnu tak i o imunitu. Vypadnutí Nicka mně sice naštvalo, jelikož ano je arogantní a namyšlený a právě to ho hrálo hru a to, že nedržel jazyk za zuby, ale stejně jsem mu fandil. No jinak se moc přelívá ze strany na strany. Nejdřív byly v početní výhodě muži a všechny skryté imunity měli také muži , teď je sice stále mají jen muži, ale zase jsou v početní nevýhodě. Nejlepší scénář pro příští epizodu by byl kdyby buďto Jason imunitu skrytou ani nepoužil a vyletěl by či by ji zahrál za někoho jiného a vyletěl by. To by byla paráda. Tenhle člověk mně fakticky leze na nervy a jako sorry ,ale ty jeho culíčky ve vlasech. Vypadá jak blbeček s tím. Nebo by mohla vypadnout Aubrey. Z ukázek na příští epizodu: tak schovají Jason a Scott mačetu a ještě něco už nevím co to bylo a co jako. Si myslí, že jim to nějak pomůže, paradoxně jim to spíš ublíží pokud se to provalí. Nechápu tohle myšlení. Fakt trapné a akorát mě tím Scott naštval. Jason už mně štve teď. V tomto díle mě velice mile překvapila Cydney. Ta holka má za ušima. Pokud se dívčí alianci bude dařit, tak prim pro ni bude hrát, že to ona s tímto nápadem přišla. Víceméně se všemi skvěle vychází či alespoň vychází. V soutěžích se jí docela daří ( i když paradoxně aby v ní skrz to zase neviděli ostatní hrozbu). Přijde mně jinak jako docela chytrá a ví co a kdy má říct. Hlavně ale nejspíš jinak pokud ta dívčí aliance bude, tak Julia bude nejspíš držet s Michelle a Debbie s Aubrey, takže Cydney si paradoxně bude moct vybrat ke komu se pak připojit či se o ni budou přetahovat. Sice pak bude muset nějak asi rozbít to zbylé následné duo, ale tak to už je věc druhá. Jinak baví hrozně Tai svými řečmi alá já jsem bambus a ona sekvoj a jeho kámošení se slepicemi, taky super. Snad si to nepokazil těmi řečmi o superimunitě.

Tahle řada je dle mého stále v pásmu průměru.Možná krapet lepšího průměru, tak uvidíme, jak si povede dál.

Fandím: Tai, Julia, Michelle, Cydney a Scott
Jsou mně fuk: Debbie ale když už tak spíš jí budu fandit
Nefandím: Joe, Aubrey a Jason.

Hubert
Příspěvky: 5
Registrován: 17 bře 2016, 20:08
Nejoblibenější hráči: Mike Holloway

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Hubert » 11 dub 2016, 15:36

Nick je fuč, ale radost z toho nemám. V poslední epce byl prostě super. Škoda ho. Příšerná představa, že vyhraju soutěž a jako odměnu dostanu zmrzku :evil: . Myslím, že svalovci se postaraj o pěknou zábavu v dalším díle. Mazec byl Tai, co se přirovnával bambusu ve větru ;) , myslím, že tu svalovkyni hodně nalomil mentálně.Deb se chová jako helma, ale dělá tahy.

F3 ideálně : Scot, Joe, Deb

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod Zeck » 07 kvě 2016, 04:02

Nick mi připomínal přerostlé dítě s vousy, podle toho se choval a proto taky vypadl. S arogancí to nemělo nic moc společného, byl to prostě naprosto vylízanej sociopat naprosto bez empatie, citů vůči komukoliv mimo odraz vlastního zrcadla a sociálních znalostí level školka. Že vypadl mě ale vůbec nijak nepotěšilo, naopak celkem nasralo. Jednak je zábava sledovat arogantního, od reality odtrženého modela, který si o sobě myslí, že je nejlepší a nejhezčí na světě, ale hlavně se vysloveně děsím té ubohé sebranky, která se tam rýsuje jako dominantní. Pevné semknutí nejneschopnějších hráčů řady ve sloučení je vždycky problém jako prase a velmi často se to v posledních řadách děje díky nulovému vyčištění takových hráčů díky permanentnímu míchání kmenů. Ti, kteří by ve starším formátu jednoduše nepřežili do sloučení, protože by byli svému kmeni naprosto k ničemu, se nyní stávají důležitým "hlasem bez mozku a přínosu", který je potřeba k nějaké většině v nově promíchaném kmeni a proto se dotáhnou až do sloučení, kde je s železnou pravidelností napadne geniální myšlenka, spojit se a posrat divákovi řadu.

Jinak, gratuluji střihačovi, opět zabředl do odhadnutelného shitu, který tvůrci po deseti letech horko těžko odbourávali snad už někdy po Samoe, kdy stačilo zachytit první větu před/po intru (to, co se tady vydává za intro je parodie a hudba zrecyklovaná z Mikronésie taky) a člověk ihned věděl, kdo v daný díl vypadne a kdo je naopak v naprostém bezpečí, byli to ti, kteří říkali na začátku dílu úplný opak. Člověk nemusel být ani nadprůměrně inteligentní, stačilo mít nakoukáno a nebýt stejně retardovaný jako Aubrey nebo jak se ta pseudochytračka vlastně jmenuje. Jo, ty chudinko, oni ho nuceně evakuují kvůli infekci v koleni, ale je hajzl, protože ti, ty retardovaná pizdo, nepředal tajnou imunitu naprosto přede všemi, aby tě mohli obratem vyrazit jako největší hrozbu a on přišel alespoň o tu jedinou rekvizitu, která dokazovala, že vůbec hrál, když dohrát nemohl. Holt budeš muset pohnout tou línou prdelí, najít si jednu sama a udělat první a poslední kloudný krok v celé hře. A nezapomeň si pobrečet, jak špatně sis vybrala tým, pokud vím, jsi tak kardinálně neschopná udržet balanc, že jste prohráli jen kvůli tobě, ne těm lidem co drželi špalky s tvojí těžkou váhou... Ufff, tak jsme si ulevil.

A zase na stole ta ubohá ženská aliance aka nejvíc neschopné batohy na zádech se rozhodnou, že vyrazí všechny a všechno, co nemá vejcovody a budou se u toho nazývat mastermindy a agresivními hráči. Cha cha cha. Kolikrát jsem to za těch 16 let viděl, že těm holkám už není vysloveně trapně na to vůbec pomyslet, natož o tom mluvit a realizovat to. Kdyby to bylo něco přelomového, originálního, naprosto neviděného, ale vždyť takhle prvoplánově ubohá forma aliance, kde nikdo nemusí zapojit sebemenší část mozku a taktiku, stačí, že se narodil jako žena, letěla tak před dvanácti lety na Vanuatu a v Mikronésii se dovedla k dokonalosti a tam taky měla skončit. Ne, každou druhou řadu to nějakou emancipovanou pindu napadne znovu a každou čtvrtou se to realizuje. Už mě to fakt vrcholně irituje. Je to asi na takové úrovni, jako kdyby se všichni běloši rozhodli vytvořit alianci na základě rasy a vyrazit ostatní, kteří mají odlišnou. Projevili by naprosto identickou formu taktiky a myšlení jako spojené ženy na základě kundy. Ale předpokládám, že Jeffík to zase na reunion vyzdvihne jako brilantní taktiku a vzpouru underdogů, aby dostal do postele nějaké nové mladé maso.

Fakt si přeju, aby se v jedné řadě poprvé za 16 let rozhodli všichni chlapi, že vyrazí všechny ženy jenom proto, že nemají ptáka a pak je do jedné vyrazili. To by bylo řevu jací to jsou bastardi a šovinisti.

fandím: Gai
jsou mi u prdele, ale ať proboha v nejbližší době nevypadnou: Retardovaní muži ze Slabochů
nefandím: Ovcím (všechny ženy & agent FBI)
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod sph1Nx » 07 kvě 2016, 18:29

Náznak spoileru vymazaný, nech sa to neopakuje, inak letíš. Milan

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 08:43

Tak konečně někdo počechral pěšinku sebejisté alianci 'siláků' a přeběhlích beauty members. Hlavně Scot a Kyle to myslím už podle ukázek budou těžce rozdýchávat, to bude sranda to sledovat. Tai si na kmenovce pustil docela pusu na špacír a hodně lidem to asi otevře oči a přispěje to k rozpadu celé aliance Scota a Kylea Jonese.
Ještě poznámka k soutěži o odměnu. Ice cream? really? ládovat do sebe na vyhladovělí žaludek studenou zmrzlinu...hmmm, to nechceš.
Jinak stále čekám jestli se vrátí do hry třetí HI když s ní odešel Neil.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů