S32 - Kaôh Rōng - EP09

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod milan » 02 dub 2016, 16:58

Epizóda 9
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod brninho » 14 dub 2016, 20:05

Co to bylo? :D Imunity teda v tenhle moment docela kurví hru, naštěstí se ten obtloustlej (fakt jako Brawn?) myslitel ochotně vzdal své vstupenky do finále a tohle bylo jen takový neurčitý, byť docela koukatelný intermezzo.
Byla to dneska demonstrace, jak je moc imunit na škodu, borci sabotují hru, za normálních okolností by jeli jak namydlenej blesk, ale stačí kouzlo HII a v závěru se rozhoduje mezi Cydney a Debbie.
Cydney mi je celkem sympatická, holka se s tim nesere, myslí jí to, asi si trošku chtěla nechat otevřený dvířka s bývalými Brawns a zacílení na Julii a Debbie bylo na ráně. Holčičí aliance+Joe se mi zamlouvá, vítěz-holka a vítěz-bez HII by byla super kombinace, obtížně bych kousal tu kandidátku na roli skřítka v nějákým Santovským béčkovým filmu, ale pořád lepší než obtloustlej dřevorubec a alibista Tai.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 14 dub 2016, 22:24

Panebože to je parta imbecilů...

Ubohost Scota a Jasona nemá cenu komentovat, jsou to monstrkokoti co si ještě myslej jaký nejsou hvězdy... po napsání komentu se jdu mrknout co na ty jejich výlevy ostatní Survivor hráči na twitteru, tohle byla prostě trapná ubohost hodná urážlivýho 6 letýho dítěte...

Zároveň je většina holek úplně mimo, hlasovat pro Debbie??? Jasný, ty tři kokotí hlavy by zahrály superidol, ale pořád by holky příště měly šanci... takhle jsou už v prdeli, i když bych si hodně přál aby to ještě nějak otočily, protože Scot či Jason (nebo oba) ve finále... :vomit:

Tai je normální slaboch, jen mi potvrdil antipatie z prvních dílů, škoda, že se většina diváků nechá obměkčit těma jeho sladkejma nemotornejma řečičkama "ješiš, to šem to poslal, já takovej nolmálně nejsem!"

Jedinej kdo mi přijde, že má všech 5 pohromadě je Joe a dost ho lituju že skončil v týhle řadě plný dementů
Završením Survivora měla být 40. řada

Hubert
Příspěvky: 5
Registrován: 17 bře 2016, 20:08
Nejoblibenější hráči: Mike Holloway

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Hubert » 14 dub 2016, 23:11

Tros amigos? Nee, tros zmr**s :dance:. TAi se dal k temné straně síly, já věděl, že jeto humusák. Holky předváděj, jak mají mozeček velikosti pecky z melounu (tímto se omlouvám všem peckám z melounu). Klidně se mohla jedna obětovat, ale takhle to maj tros zmrdos v kapse. Každopádně Joe je teď tak trochu v . . . . Jedna z nejlepších hlášek: Imunita má bratra :dance: Pecka :dance:

Fandím: tros zmrd***, Joe

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Michal » 15 dub 2016, 00:30

Já jsem se bavil a to je to co od jakékoliv RS čekám. Byla by nuda kdyby celkem nezajímavé holky + Joe došli lehce do finále. Klukům i celkem fandím a rozhodně mě alespoň baví, i když bylo by lepší kdyby se pokusili přetáhnout například Mischelle s Julií a udělat si většinovou alianci. Jak sama Julia podotkla s nima ve finále má obrovskou šanci na výhru. Je celkem škoda, že vypadla Debbie oproti Cydney. Jasně je bláhová a strategicky to není také žádný zázrak, ale byla svá zatímco Cydney mě celkem štve svým přízvukem a ksichtama a žádný super mastermind z ní taky nebude.
No teď vážně. Je, až s podivem, že jsme ve 32.sérii a hrát na vítězství se snaží jen Aubry, Julia a potažmo Cydney s Michelle, i když u poslední jmenované to není žádná sláva. Po sloučení bych to očekával od 80% účastníků... Bohužel musíme to brát, jak to je. :smile:

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod sph1Nx » 15 dub 2016, 23:04

Najpravdepodobnejsi vitaz tejto serie je Tai. Pochybujem, ze ho Aubrey draftuje apelom na jeho ludsku stranku, ktoru ako sa zda, Tai oportunisticky ignoruje, ked mu to pride vhod. Vo finale s dvomi hotentotmi to ma maly rakosnicek takmer iste. Ak sa tam nejakou nahodou neprebojuje Julia. Vsetkymi zatracovana Aubrey mi je naopak sympaticka. Aj napriek hlupemu vyhodeniu Debbie.

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Kalam » 16 dub 2016, 12:36

Nechápu v čem jsou holky tupý že hlasovali pro Debbie?Jely na jistotu,chtěly aby kluci vytáhli imunity a zaroven se v klidu zbavej hráčky která jim kazí hru a určitě imunitu nemá takže to Cydney,Michele a Aubry udělaly jak nejlíp mohly,navíc kdyby šly proti klukům tak dobře odhadly že by Julia s nima nehlasovala,Cydney se takhle dobře zachránila takže o jaký tuposti mluvíš?.A nebo názor že se jedna z nich měla obětovat?Cože? ty by ses po 25 dnech obětoval aby ostatní měli šanci?naprostá hovadina....Jo ta superimunita mě tam taky štve..Yula jsem nikdy jako vítěze kvuli tomu nerespektoval...takže doufám že nikdo z těch 3 kluků nevyhraje...

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Empli » 16 dub 2016, 19:40

A přesně tohle se mně na téhle reality show líbí. Stačí jedna epizoda a vše je jinak. Souhlasím s tím ,že holky to zahrály, jak nejlíp v dané chvíli bylo možné. Navíc já být teď jimi tak k sobě přetáhnu Joeho, který ale stejně myslím bude hrát s nimi, jelikož se zdá takový čestný, takže si myslím ,že se s kluky asi nespojí. O Jasonovi fakt nevím co si myslet, člověk by řekl, že zrovna on bude docela lidský, když má doma nemocnou holčičku a opak je pravdou. Scott mě zklamal a to jsem mu fandil, ale hlavně mně zklamal Tai u něj jsem teda fakt nečekal, že se k nim přidá. Přesto mu, ale stále fandím a doufám,že ho ta Aubrey překecá a bude hrát s holkama. Navíc pro ně by to bylo super, jelikož by hnedle měli mezi sebou hráče s tajnou imunitou. Obě soutěže se mně jinak líbili. Zajímavé je ,že zatím všechny soutěže o imunity zatím vyhrál někdo z krasavců. Teď už stačí jen aby tu v následujícím díle vyhrála Michelle a budou mít všichni zatím po jednom vyhrání imunity. Jinak když se na to tak dívám, tak postupem času možná přehodnotím názor na Aubrey a možná ji budu i fadit. Nefandil jsem jí totiž jen proto, že mně prostě nebyla sympatická, ale musím uznat, že se fakt snaží hrát a zatím docela dost obstojně. No těším se, jak se to ještě rozehraje dál a doufám, že ta super tajná imunita se v této řadě nepoužije a hlavně se už v žádné jiné řadě ani nikdy už neobjeví. Přijde mně totiž jako totální kravina a hlavně jako totální podpásovka. Ještě poslední věc k silákům a jejich mužské části. Strašně rádi o sobě mluví jak jsou silní a kdo ví co si a pak se zachovají jak malej fracek, kterému jiný fracek vezme autíčko.

Fandím: stále všichni krasavci, Joe a snad i teď ta Aubry a Cydney
Nefandím: Scott a Jason.

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Malo13 » 16 dub 2016, 23:34

Mňa zarazil fakt, že si to nikto z tej šestice neprepočítal:
6 vs 3 (2 imunity / 1 super imunita)
Ak by rozdelili hlasy na 3 a 3, chlapi dali 3 hlasy niekomu a vytiahli by aj super imunitu, tak by im to bolo nič platné, keď by mohli zrušiť hlasy len pre jedného a hlasovanie by sa opakovalo a tam by boli hlasy 5 vs 2.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod vrabejka » 17 dub 2016, 08:25

Super epizoda!
Začíná se mě hra kluků líbit :)
Dokázali holky proti sobě dokonale poštvat.
Super že získali Julii to je velká výhoda.
Kluci mají velkou výhodu a pokud Tai nepřeberné top 4 je jasná. Nedávalo by to ani smysl. Stejně by byl na dně.

Fandim: Jason, Scott, Tai, Julia, Cydney

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod vrabejka » 17 dub 2016, 08:30

Malo13 píše:Mňa zarazil fakt, že si to nikto z tej šestice neprepočítal:
6 vs 3 (2 imunity / 1 super imunita)
Ak by rozdelili hlasy na 3 a 3, chlapi dali 3 hlasy niekomu a vytiahli by aj super imunitu, tak by im to bolo nič platné, keď by mohli zrušiť hlasy len pre jedného a hlasovanie by sa opakovalo a tam by boli hlasy 5 vs 2.

Tahle úvaha je nesmyslná protože Julie je s klukama.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Megis » 17 dub 2016, 14:48

Malo13 píše:Mňa zarazil fakt, že si to nikto z tej šestice neprepočítal:
6 vs 3 (2 imunity / 1 super imunita)
Ak by rozdelili hlasy na 3 a 3, chlapi dali 3 hlasy niekomu a vytiahli by aj super imunitu, tak by im to bolo nič platné, keď by mohli zrušiť hlasy len pre jedného a hlasovanie by sa opakovalo a tam by boli hlasy 5 vs 2.


Kdyby se dělili hlasy na 3/3/3, tak se jde na nové hlasování, které by poslalo někoho domů a teprve poté by mohla být vytažená ta supertajná hovadina, která z této série ještě udělá velkou příšernost :vomit: HII prosím omezovat, ne vymýšlet silnější varianty na ni :-?

Jinak po deváté epizodě pořád ještě nikomu nefandím, to se mi vyjma OW snad nestalo v žádné sérii. :cry:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Dejvy » 17 dub 2016, 21:19

Som rad, ze tu vsetci moralne nepindaju. Ked sabotoval Hanz tak to bolo ok nie? Ved je to hra, takisto ako bol podraz hra, je aj toto. Ja som rad, ze sa to posunulo dalej takto. Kukat na kopku slepičiek a sraca by ma fakt nebavilo. Z tych bab si to zasluzi len a len Aubry. Inak fandim Taiovi. Ale dufam, ze henti dvaja opicaci sa raz ukazu v HvV II. tam sa budu hodit.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod kata_rina » 17 dub 2016, 22:36

Scott si podle mě pěkně zkazil hru nebo spíše Jason ji zničil jemu. Před sloučením to měl skvěle rozjeté, ale teď dělá základní chyby. Sabotáž??! Dnes už vážně jen k smíchu... Julie podle mě stále neví jak hru uchopit. Přebíhá ze strany na stranu. A jestli to někumu přijde jako skvělá hra, tak mně ne. Jasona a Taie asi nebudu komentovat, protože mi pijí krev. Cydney je lehce afektovaná, ale myslí jí to. Joe není vidět, ale ví co se děje. Mitchell není vidět a chtěla bych, aby dostala více prostoru. Za mě největší překvapení a favorit zatím Aubrey.

Uvidíme jak se to vyvine.
Obrázek

Uživatelský avatar
Luksov
Příspěvky: 4
Registrován: 04 bře 2015, 22:46
Nejoblíbenější série: Survivor Blood vs Water, Cook Island, China, Pearl Island, Mikronesia, Worlds Apart a mnoho dalších..
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Ciera Eastin, Boston Rob, Rupert, Hayden Moss, Caleb Bankston (R.I.P), James Clement, Jeremy Collins a mnoho dalších..;)
Bydliště: Hradec Králové, CZ

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Luksov » 20 dub 2016, 10:41

Přesně, je to hra. A konečně i trošku zábavná, u posledního dílu jsem se bavil a to skvěle. :D Klukům fandím a doufám, že to dotáhnou do konce. Z holek mi byla sympatická jen Julia, tak dofám, že se k nim přidá a tak to zůstane, protože zbytek holek a Joea opravdu nemusím. Aubry mi leze šíleně na mozek, nejradši bych jí viděl už dávno ze hry a jsem rád, že teď vypadla Debbie.. Celá její hra byla velmi zvláštní :D :D A jak to teď hrály holky, to je teda taky něco, akorát si pod sebou řežou větev.. :D
O Taiovi nevím co si mám myslet, přidje mi, že je tak trošku posera a dost často úplně zbytečně zmatkuje, tak doufám, že ho holky nepřetáhnou k sobě.
Takže favority mám pořád stejný, Jason, Julia, Scott :dance:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod Radix » 21 dub 2016, 10:34

Nemám rád tuhle taktiku "sabotáže". Takhle prostě nevypadá hra na vítězství. Nebo si chlapi myslí, že jim ve finále někdo dá hlas za skvělou strategickou hru, kdy vylévali vodu na oheň a schovali mačetu a sekeru? Asi těžko. Na Taie tohle špatné světlo nedopadlo, ačkoliv se nakonec do sabotáže také zapojil. Měl s ní ale velké vnitřní problémy. A obávám se, že se příště zlomí a nechá se zlákat holkama proti klukům, ačkoliv by pro něj bylo lepší, kdyby držel s nimi. Bohužel ale Tai kupí od sloučení jednu chybu za druhou a vyhrát může jedině přes svojí osobnost, tedy ideálně proti klukům.

Julia zahrála správný tah, ale šla na to špatně. Je dobré zajistit si přízeň kluků a hrát uprostřed, ale člověk to musí udělat trošku diskrétněji a ne takhle otevřeně. Myslím, že jen vítězství v IC jí zachránilo krk.

Cydney a Aubry to zahrály tak, aby nebylo riziko, že vypadnou, a zároveň se zbavily nejisté spojenkyně. Na druhou stranu nejspíš počítaly s tím, že Jason, Scot a Tai zahrají svoje imunity. Tím, že je kluci nezahráli, se dostali do pozice, kdy jsou pro příští hlasování v pohodě, pokud se něco nepokazí, rozuměj, pokud Tai neflipne, čehož se dost obávám.

Vyřazení Debbie mě celkově mrzí, protože mě bavilo jí sledovat. Herně taky nebyla úplně mimo, jen nedokázala přečíst ostatní.

Jsem zvědavý, jak se to příště vyvrbí. Ačkoliv klukům nefandím, tak fandím Taiovi, hlavně kvůli jeho osobnosti, která mě stále baví, ne hře. Nicméně s tím, jak po sloučení hraje, se obávám, že si to sám pokazí.

Favoriti: Tai, Joe, Cydney, Aubry
V závěsu: Michele
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod jukab » 22 dub 2016, 22:13

Fandím: Cydney
Ven: Julia - už ji proboha někdo vyhoďte nebo tu řadu nedokoukám !

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod bSaR » 29 dub 2016, 11:54

Sabotáž - Scott chtěl zahrát "Russel move" jenže pan Hantz mačetu "ztratil" z velmi dobré pozice. Kluci se jasně označili a Scott se ke všemu ještě přiznal blbec. Takhle nemá šanci vyhrát.
Cydney - Já tu holku žeru! Je sexy, velmi všímavá a pálí jí to. Super nápad zbavit se Debbie a na kmenovce jsem se modlil aby nevyletěla.
Aubry - Jak mi byla ze začátku nesympatická, tak teď mé sympatie k ní rostou. Když se to bude ještě lepšit, zařadím si jí do kategorie hráček jako je např. Sandra, Cirie, apod.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 14:10

To teda byla kmenovka, nejen že si egomaniaci Scot a Kyle myslí že jsou nejlepší úplně ve všem, ale do toho ještě s pompou odhalí své největší esa v rukávě a tím jsou dvě HI. ted s tím ostatní můžou pracovat, doměnky vystřídala jistota. To jak se chovali v táboře, kdy si hráli na Russela Hantze a schovávali nástroje a pak dokonce Scott jako malé dítě uhasí oheň přede všema? Po těchto výstupech i kdyby se někdo z nich dostal před porotu, tak prostě nemají šanci vyhrát.
Proč se holky rozhodly vyloučit Debbie nechápu. Oslabily své počty a daly těm třem zoufalcům další čas na to něco podniknout.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti