S32 - Kaôh Rōng - EP10

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 21 dub 2016, 08:24

V diskuzi k minulý epizodě mě docela překvapilo, kolik lidí fandilo ubohosti Scota a Jasona, no naštěstí nám to přerostlý urážlivý dítě odešlo, takže za mě částečná spokojenost. Částečná proto, že Scot byl ideálním soupeřem do finále (stejně jako pako Jason) a Tai s nima měl jistotu Final 4... takhle věřím, že jde v příštích dvou epizodách a i kdyby ne, tak to v případným finále bude mít o dost těžší :? Zajímalo by mě, proč je Michelle pořád tak neviditelná a půlku posledních epizod zabírá Aubry, že by finále? Jestli není úplně vymydlená, tak udělá vše proto, aby co nejdřív vykopla Taie a naopak Jasona stůj co stůj vzala k sobě do finále... Zbytek hráčů je tam vzhledem k počtu zpovědí jen jakýsi komparz
Završením Survivora měla být 40. řada

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod aqmel » 21 dub 2016, 10:43

divny to dil -tai vyhral nejaku vyhodu a pak o imunitu vseci odpadavali az zbyl jason a aubry ,a po hodine tezke driny vyhral jason
3 muzi byli uplnem blahu, meli super idol a ubry aut.ale to by nebyl sourvivor aby vse bylo tak kristalove ciste -aubry hustila na tai

at deli hlasy ale ze ne tak aspon at da ji idol a hlasuje pro scotta- tai si to rozmysli-na kmenovce kvalali neco o alianci o zivote a potom hlasovani ...zeny pred pocitani hlasu na tai at pouzije idol ne -tak scott to vyhral ale kdyz mel super idol tak proc ho nepouzil to nechapu -a jeste proc vubec se otacel k tai a jasnovi kdyz superidol mel scott?

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Radix » 21 dub 2016, 11:35

Tak s hodnocením výsledku epizody jsem dost rozpolcený. V krátkosti za mě shrnu plusy a minusy.
- Tai flipnul, čímž si nad sebou podepsal ortel a teď jsem přesvědčený, že už nemá šanci vyhrát, což mě mrzí, ale jak už jsem psal minule, od sloučení kupí jednu chybu za druhou, za což může nejspíš jeho nátura
+ Vyletěl Scot, který hrál výborně jenom po rozdělení od svých spojenců Cydney a Jasona
+ Rozhodnutí Taie zachránilo Aubry, která podle mě hraje výborně, ačkoliv je mi sem tam nesympatická, hlavně v interakcích s ostatními, kterým nevěří
+ Zbavily jsme superidolu a zbývá už jen jediný HII

Tai získal výhodu extra hlasu navíc, což by bylo ideální, pokud by zůstal s kluky a příště by tak kluci měli čtyři hlasy. Takhle je nejasné, jak jí použije. Nicméně si myslím, že už je to jedno, když brzy poletí.

Jason a Aubry předvedli skvělé výkony v IC, ale celkově se mi IC nelíbila.

Jsem moc zvědavý, jak se to příště vyvrbí. Julia a Michele hlasovali pro Taie, který naopak hlasoval s Aubry, Cydney a Joem pro Scota. Jason tak zůstává sám a ještě k tomu bez HII. Tai je teď krátkodobě velice nebezpečný díky HII a výhodě. Joe a Jason jsou ideálními soupeři pro finále, kde bych naopak nechtěl sedět proti Cydney a Aubry. Že by šance pro Michele, případně Julii?

Favoriti: Tai, Joe, Cydney, Aubry
V závěsu: Michele
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

klok
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2015, 12:52

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod klok » 21 dub 2016, 17:22

tak jsem taky měla wow moment. :D ne že bych to nečekala, ne že by si to scott nezasloužil, ale tai mě překvapil- ve špatném slova smyslu. doufám, že tu slepici snědí co nejdřív! :D
jenom poznámka k pravidlům- když čistě hypoteticky někdo (jako scott nebo tři díly zpátky zmrzlinář) odchází ze hry, nemůže už nikomu HII předat? že by ho třeba scott jasonovi vrátil? :mrgreen:

aqmel píše:scott to vyhral ale kdyz mel super idol tak proc ho nepouzil to nechapu -a jeste proc vubec se otacel k tai a jasnovi kdyz superidol mel scott?


tos toho pochytil dost málo, na to, jak jsi episodu sesumíroval. :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod brninho » 21 dub 2016, 19:57

V ten moment, kdy Jason předával HII Scottovi jsem se asi víc věnoval pizze než Survivoru, takže když nakonec vyšlo najevo, že borec šel ven s imunitou v kapse, tak jsem chytil trošku záchvat smíchu :D
Jenom doufám, že to, že se neobjevila ve hře další HII je kvůli tomu, že je produkce prostě nevrací a ne kvůli neschopnosti hráčů hledat, jedna HII v rukou člověka, kterej se i s advantage nejspíš prošišlá do finále bohatě stačí. Kvalita série jako takové už před pár epizodama nabrala sestupnou tendenci, ale pokud si udrží alespoň stávající úroveň, tak ji někde kolem 20. místa v mým žebříčku písknu, jen mi docela vadí, že nemám jasnýho favorita, resp. střih mi bere naději na to, že člověk u kterýho mám k fandění nejblíž- Julia, nejspíš skončí do dvou, maximálně třech epizod a do finále si nakráčí Aubry, Cochran v sukni, která mi je abnormálně nesympatická..
Ona Julia taky hraje trošku naivně na obě strany a co si budem povídat, hezká holka to je, takže má u mě malé plus, ale co si u ní pořád říkám je, že je jí 19! Vůbec bych se nezlobil, kdybych ji někdy viděl znovu, ať už v téhle sérii vypadne hned příště nebo vyhraje, cítím potenciál, druhou šanci dostaly už daleko horší hráčky.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Freeze
Příspěvky: 16
Registrován: 31 srp 2013, 21:08
Nejoblíbenější série: HvV, Tocantins, Samoa, FvF, All-Stars, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: (S) Chris Daugherty, Randy, Tyson, Coach
(TAR) Dustin & Kandice, Jamie & Cara, Oswald & Danny, Jet & Cord

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Freeze » 21 dub 2016, 23:20

Aubrey vlastně ani nevěděla, že je nějaký super idol, ale přesto předvedla učebnicový příklad, jak se ho zbavit, na holku, která byla první epizody úplně marná, to neni špatný, tim spíš, když jí právě Tai daroval výhru celý série

nicméně rád bych vyvrátil ty plky, že Jason nemá šanci vyhrát a je (pravděpodobně pro Aubrey) ideální soupeř do finále... právěže teď vůbec ne, dostane insta vote od Scotta a Nicka, dost možná i od Julie, kterou Aubrey blindne a vůči který se vyjadřuje dost povýšeně, což je nejhorší, co může dělat. Nevyhnutelně musí vyhodit ještě někoho ze svý aliance, pravděpodobně Cydney, která ač je inteligentnější, než většina černošek v survu, afektovaná je úplně stejně jako většina z nich, takže její hlas je podle mě hodně na vážkách, stejně tak hlas Taie, jehož myšlení se otáčí každou epizodu o 180 podle toho, kolik kokosů mu zrovna spadlo na tu jeho neforemnou ušatou kedlubnu. Takže pokud chce Aubrey jasnou výhru, musí si vzít někoho ze svýho bloku, kdo nic nedělal a jen se vezl (Joe a Michelle), ale právě teď pro ní, ani pro nikoho dalšího rozhodně neni Jason ideální soupeř do finále.... a ano, taky jsem fandil Jasonovi a Scottovi :D protože přiznejme si, to oni to už nějakou dobu dělali zajímavý

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Paeris » 21 dub 2016, 23:40

Jsem jeden z těch, který hodně sleduje a málo se vyjadřuje.

Tahle série má svoje kvality, ale u mě ji hodně sráží fakt, že po dlouhé době nemám nikoho, komu bych fandil. Vzhledem k počtu zpovědí Aubrey má asi výhru v kapse, ohrozit by ji mohl asi jedině Tai, který si ale dnešním hlasování ztížil situaci.
Nerozumím moc tomu, proč (stejně jako v posledních sériích, obzvláště té poslední) jsou tak velké rozdíly v air-time. Taková Michelle podle mě vůbec nehraje špatně a kdyby dostávala prostor, u diváka by to taky mohlo vyvolat pocit, že šanci má. Stejně tak Julia - plán na vyřazení Taie se mi moc líbil.
Cydney mi vadí asi spíš chováním, než že by hrála špatně. Škoda Debbie. Vlastně by mi vůbec nevadilo, kdyby vypadli všichni chlapi, pak by to byl zajímavý boj.

Pro Jasona bude hlasovat maximálně Scott, předpokládám, že do finále se dostane. Mrzí mě, že se do hr dostanou lidi typu Joe, kteří jsou pak ve výsledku pouze hlas navíc pro určitou osobu.

Pro další díly bych byl moc rád, kdyby se někdo sloučil proti Aubry (i když to upřímně asi fakt hraje nejlíp a jako člověk mi docela sedí).

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod zdenek000 » 22 dub 2016, 00:05

Ač se mi to vůbec nelíbí, mám pocit, že po dnešku má Aubrey jasnou výhru. Ta ženská je mi absolutně nesympatická, nevím čím to bude. Asi tím, že se tváří, jako by jí tam každej urážel.
Tai si dneska zpečetil svůj osud. Je jasný, že ve finále nemá šanci, pokud se tam vůbec dostane. Navíc odteď bude hlasovat s Aubrey, stejně jako Joe. Takže Aubrey má prakticky finále jasný.
Třetí největší edit mají Jason a Julia, kteří bohužel oba dva jsou teď na seznamu, kdo půjde další.
A než něco Cydney a Michelle dojde, bude už pozdě. Cydney je naštěstí ta lepší část z černošek, ale taky žádná sláva.
A Michelle bohužel nedostává dost prostoru a navíc lidi kolem ní si mylsí, že zas tak dobrou hru nehraje, takže ta taky nemá šanci na výhru. A myslim si, že je i škoda, že prostor nedostává. Ve všech zpovědí jí to docela myslelo a vypadalo to s ní nadějně a oni to potom takhle zazdí.
A takový Joe je naprosto zbytečný místo v castu. Pokud chtěli mít nějakýho staršího chlápka, co bude dávat soutěže a všichni ho budou obdivovat, tak se jim to nepovedlo.
Jinak musím uznat, že Scott i Jason ty epizody docela táhli, to ano. :D Nejhorší je, že teď už je téměř jasný, kudy se to bude táhnout, tak doufám, že ti lid iejště něčím překvapí :D
A ktěm komentům: Jediní, kdo nemají šanci ve finále vyhrát, jsou Michelle a Joe. Za prvý už podle editu a za druhý, Joe se naprosto veze a všichn isi tam myslí, že Michelle volí, jak se jí řekne a i to tak vypadá. To, že Jason nemá šanci, neni pravda. Pokud by tam byl zrovna s Michelle nebo i dejme tomu Julií, tak by šance měl vysoký.

fandim: Julia, Michelle
ujde: Cydney
takže za mě ven rozhodně: Jason, Aubrey, Joe a Tai
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod yero » 22 dub 2016, 12:46

Mluvil Joe vubec někdy do kamery?

Uživatelský avatar
MSCyril
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2015, 15:07
Nejoblíbenější série: Borneo, The Australian Outback, Pearl Islands, Tocantins, Samoa, Heroes vs. Villains, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Jerri, Boston Rob, Jonny Fairplay, Parvati, Ace Gordon, Corinne, Randy, Coach, Russell Hantz, Marty Piombo, Alexis Maxwell, Spencer, Tony, Joe Anglim, Tyler Fredrickson, Mike Holloway
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Caramoan, One World

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod MSCyril » 22 dub 2016, 13:13

Tak za mě tahle sezona zatím celkem průměr. Nicméně za Scotta venku jsem rád, F3 Jason, Tai, Scott by byla fakt na facku :angry: a k tomu že nakonec nepoužili super idol, tak Tai nakonec ani nemohl. Scott by byl safe a byla by remíza 2-2 Aubry-Tai a kdo by z nich asi odešel :D

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod zdenek000 » 22 dub 2016, 16:47

yero píše:Mluvil Joe vubec někdy do kamery?


Jo, pamatuju si, že jednou ano. :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Empli » 24 dub 2016, 16:25

Parádní epizoda a sbohem 3 amigos . Sice bych byl radši, kdyby to vyšlo obráceně a tedy imunitu vyhrál Scott a domů se pakoval Jason, ale i tak docela spokojenost. Hlavně se mně líbilo, jak zas měl Jason ty vychloubačné řeči, jak z té jejich trojky nikdo neodejde a pak bum a nakonec právě z nich někdo opustil hru. Za ty jeho řeči a vychloubačné kukuče jsem jinak měl sto chutí přes obrazovku vlepit. Super ,že už nemá ani skrytou imunitu a tak doufám, že v dalším díle nevyhraje imunitu a vyletí ze hry. Soutěž o imunitu se mně hodně líbila a čím dál tím víc se mně líbí hra Aubrey, ta baba prostě umí hrát. Jen se bojím aby se pak zbytek neobrátil proti ní a nevyhodil ji právě proto, jak dobře hraje. Začínám si myslet, že finále má docela jisté Joe, kvůli tomu,že v soutěžích není soupeřem a je loajální a navíc neudělal žádné velké tahy či tak. Nicméně samozřejmě se v tomhle mohu mýlit, tak uvidíme jak to celé nakonec dopadne. Docela jsem zvědav na osud Taie ve hře. No zatím se mně tato série líbí hodně.

Fandím: všechny holky a Tai
Nefandím: Zbytek tedy Joe a Jason

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod vrabejka » 25 dub 2016, 07:01

Skvělá hra krále Taie pokračuje.
Má HI, vyhrává soutěže, imunity, extra hlas, alianci které může konečně věřit co víc si přát.
Přeběhl v nejlepší možnou dobu k Aubry a spol. Jasoň a Scott ho chtěli v top 5 vyhodit na úkor Julie takže skvělý tah. Jeho vláda se umocňuje ještě tým že Jasnova imunita skončila v scottove kapse. Sem zvědav jak to teď bude hrát Julie jestli s Jasonem nebo Aubry. Ale hlavně se opravdu skvela socialni hraa od sloučení mě tato série strašně baví.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk

FAndim: Tai,Aubry,Cydney, Julie

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Kalam » 26 dub 2016, 15:30

Pro mě skvělej díl...Krom dědka tam všichni hrajou a rozjelo se tam víc plánů najednou což je suprový.Nejlíp to vymyslela Aubry i když plán Julie se mi taky líbil.Ta se posunula na mojí hlavní favoritku.V 19 letech tleskám jak jí to pálí a nebojí se.Hrozně se těším na Jasona v příštím díle,snad mu tohle zavřelo hubu blbečkovi.Ten bude čumět jak puk a ještě přišel o tu imunitu,no já se zblázním,z vrcholu na totální dno.Aubry je taky super hráčka,ale nějak mi na ní něco nesedí..uplne nějak extra jí nefandím.Michele mi přijde dobrá tak mě zaráží že nedostává víc prostoru.No a Tai,dobrej tah ale nefandím mu,není mi vůbec sympatickej,jeho hlas mě vyloženě irituje.Už ani nevím jak se dědek jmenuje,pryč s ním...P.S. tak jsem se ofiko přihlásil do českýho survivora tak doufám že to tady udělá víc lidí...

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Spencer91 » 27 dub 2016, 17:09

No, ač jsem Aubry zpočátku moc nemusel, od sloučení nehraje vůbec špatnou hru, rozhodně bych se hádal kvůli označení "Cochran v sukni" :mrgreen: Ale jasný, že je to věc názoru. Těžko říct, jestli za Taiův přeběh můžou její diplomatický schopnosti nebo jeho blbost.

Taiovi jsem naopak od prvního dílu docela fandil, nicméně po evakuaci Caleba si háže klacky pod nohy sám, co epizoda, to chyba. Tou poslední si zřejmě zabouchl šanci na win. Scott mu hlas nedá, Jason ani Julia (pokud vypadnou) taky ne, Nick těžko... no, hlavněže máš HII a advantage :fuck: tolik moci ve špatných rukách. Nejhorší pro něj je, že je neskutečně naivní a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby hned příště letěl, protože teď má určitě pocit, že mu Aubry se Cydney do konce hry budou líbat prdel za to, že je zachránil.

Jasonovi, doufám, po poslední kmenovce trošku spadne hřebínek a začne hrát trochu víc s pokorou, ještě bych ho úplně neodepisoval. Ale v těch ukázkách, no... kdoví.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod brninho » 27 dub 2016, 18:14

No já Aubrey a Cochrana mám v jednom šuplíku, oba jsou takoví ti nerd fanoušci outsideři, jejichž hra spočívá mimo jiné v tom, že úspěšně hrajou na kameru/produkci, proto se jim dostává tolik zasranýho air timu, ještě pár komentářů Aubrey jako kdyby byla Rocky před zápasem s Ivanem Dragem a cíleně při jejích confessionals budu vypínat zvuk. Ale pokud už se do finále dostane a vyhraje, tak to bude zasloužený, to zas jo, ale budu na tu výhru úspěšně zapomínat jako na tu Cochranovu.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Spencer91 » 27 dub 2016, 19:59

Jasné, v pohodě. Určitě na tom, co píšeš, něco je ;)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod jukab » 29 dub 2016, 22:37

brninho píše:...jejichž hra spočívá mimo jiné v tom, že úspěšně hrajou na kameru/produkci, proto se jim dostává tolik zasranýho air timu


Jak to můžeš vědět? Prostě je to hra ve hře produkce, proslovy Aubrey nejsou nijak extra zajímavý, aby musely být použity bezprecedentně její na úkor jiných, narozdíl třeba od Tonyho kdysi...

Mě Aubrey nevadí, pálí jí to, nebojí se sáhnout do vlastních řad nebo si nechat relativního nepřítele do budoucna - Julii před pár díly. Michelle hraje ještě líp, ale nejvíc fandím Cydney, vlastně už od začátku, a Taiovi, bez něho by sezona byla poloviční. Joe asi nemá šanci vyhrát....doufám, že příště vyhraje imu Jason a z Julinky uvidíme už jen záda :)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod Spencer91 » 23 kvě 2016, 21:23

Michelle hraje? Really? :D

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 14:21

Tak jeden z nejlepších dílů. Bavil mě IC mezi Kylem a Aubrey, plivání, poštuchování to mě bavilo. Hlavně teda Aubrey. Které jsem si moc nevšímal, ale začíná se mi víc a víc líbit. Je jeden z těch typů hráčů, kteří plují pod radarem, nevystrkují moc hlavu a hlasují z většinou. Jak v kmeni, tak po sloučení. Jejich chvíle přichází v momentě kdy počet hráčů klesne pod 10 a začínají se většinou vylučovat budoucí porotci. Najednou to tam začíná ovládat a splétat pavučiny. Takových vítězů Survivor zažil docela dost. A Aubrey si umím představit na FTC.
A pak tu je kmenovka, kde Tai prostě nezahrál HI a poslal Scota domů s HI v kapse. Tohle je nový level podrazu. Nemusím Scotovi fandit, ale tohle je fakt sviňárna největšího kalibru. Krádež šance na milion v přímém přenosu. Tímto Tai podle mě ztratil šanci na vítězství, tohle mu porota sečte i s úroky. No docela se o něj bojím v příští epizodě. Kyle ho asi sežere i s tou jeho slepicí. A když jsem viděl ukázky, tak to asi nebude veselé.
Každopádně Aubrey zachráněna, a to je dobře.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti