S32 - Kaôh Rōng - EP11

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod milan » 23 dub 2016, 15:26

Epizóda 11
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 28 dub 2016, 08:29

Minule jsem nechápal proč Tai flipnul, teď zase nechápu proč ho nevykopli, kdyby náhodou zahrál HII, tak letí Julia a nikdo z jejich aliance... Jason je teď v dobrý pozici, nemá spojence a tak není moc hrozbou a je dost možný, že se teď zaměřej na Taie nebo i někoho novýho a Jason může v klidu proklouznout do 14. epizody... uvidíme, je to celkem otevřený, což je fajn :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod brninho » 28 dub 2016, 12:41

Bože, nemám rád tuhle připosranost, Michelle je sympatická holka, Cydney je docela milý překvapení, ale proč nehlasovaly pro Taie? Ta cesta na FTC už nemůže být vydlážděnější, bohužel musím souhlasit s Jasonem, Tai má velkou šanci na výhru, Aubrey s Johnem mají těsný spojenectví, tak proč to nenarušit? Docela mě to štve, nejenom kvůli tomu, že Julie se nebála hrát, teďka budou všichni vydáni na milost a nemilost Aubrey a Taie, gratulace.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod zdenek000 » 28 dub 2016, 22:09

Bohužel se mi nelíbí, kterým směrem se to ubírá teď. Vážně mi přijde, že cestad do finále je už daná. A to pro Aubrey,Joea a Taie.
A je jasný, kdo by z toho vyšel jako vítěz. Bohužel ještě horší je to, že je mi nehorázně nesympatická. Ano, opakuju to snad pokaždý, když tu něco píšu, ale já si nemůžu pomoc :D :D ona je fakt strašná, i když jako vítěz bude zasloužený, pokud vyhraje. :D
Jinak Michelle je moje zlatíčko a doufám, že bude vítěz ona, i když to tak nevidim. Když vydrží co nejdéle, budu šťastný. Je fakt sympatická milá holka. Škoda že na konci aliance.
takže pokud se podaří Cydney jí tam udržet, budu šťasten.
fandím: Cydney + Michelle
Ven: Joe - proč tam vůbec leze? a zbytek
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod Spencer91 » 29 dub 2016, 21:21

Joe je fakt hrozný plejtvání místem... něco mi říká, že už hodně dlouho nikdo v tak pokročilý fázi hry neměl tak málo prostoru na kameru :cry:

Já jsem docela spokojenej s průběhem, byť se dá celkem předvídat. Aubry fandim, přeju jí výhru a doufám, že to tak i dopadne. Cydney taky nehraje špatně, nicméně ta averze vůči ní asi bude větší, takže i kdyby dala finále, tak nejspíš neuspěje. Ale nechme se překvapit. Michelle je něco jako Sierra ve WA, sympatická holka, ale bez nějakých větších herních zásluh, takže její odchod mě mrzet nebude. Jason zůstal sám, na poznatcích, že nejspíš dojde do posledního dílu, něco je a docela tomu i věřím. Tai irituje miliony lidí a já jsem mezi nima :fuck: Má symbol, výhodu a já jen trnu, co s tím vyvede. :angry:

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod Radix » 29 dub 2016, 23:26

Vcelku očekávaný boot, ačkoliv se nám edit snažil namluvit, že to vypadalo na vyloučení Taie. Moc jsem tomu ale nevěřil, protože Cydney by do toho nešel, jelikož by si výrazně pohoršila. Joe a Aubry jsou silný pár, ale Michele a Julia na druhé straně taky a navíc Jason je proti Cydney stále zahořklý. Myslím, že s nimi by brzy skončila. Michele pak neměla důvod flipnout, takže z toho byl očekávaný výsledek 5-2.

Michele to odehrál velice dobře tento týden. Na odměnu šla s Aubry a Cydney, kde se dostala zpátky do aliance po minulé radě, kdy byla mimo. A potom se nebála zbavit nebezpečné spojenkyně, aby si sama polepšila.

Joe je neustále ukazován, že nezvládá, nestíhá, že je prostě mimo. Je to škoda, protože v předchozích epizodách ukázal, že číst lidi umí dobře. Jason se poučil a nezpůsobil peklo, ale naopak se kousnul a zkouší se dostat zpátky klidnějším způsobem. Cydney s Aubry jsou dobrá aliance, ale oběma musí být jasné, že ta druhá představuje velké nebezpečí do finále, takže čekám nějaká vzájemná jatka.

Příští epizody budou hodně zajímavé!

Favoriti: Tai, Joe, Cydney, Aubry
V závěsu: Michele
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod Empli » 01 kvě 2016, 17:07

Opět díl co bavil. A ten nasranej kukuč Scotta na kmenovce tak ten byl úplně trapný. Julie bude škoda, ale souhlasím s tím ,že to byla hrozba a jinak ji klidně uvidím rád někdy znovu. Michelle tento díl byla skvělá a začíná se mně líbit čím dál tím víc. Jinak se mně líbí ty náhody, že teď už z každého původního kmene zůstali jen dva zástupci, takže teď jeden z nich vypadne a ten druhý se stane tím nejlepším z jejich původního kmene. Nedivil bych se jinak kdyby si Taie nechali do top 4 kvůli hlasování a pak se ho jako případné hrozby zbavili. Souhlasím jinak i s tím, že Joe bude doveden na finálovou kmenovku za ručičku. Toho by si snad do finále vzal každý a je téměř na sto procent jasné, že nevyhraje. Jinak časem také čekám nějaký boj mezi děvčaty. Jelikož ty jsou si teď navzájem největšími konkurentkami vyjma Taie. Soutěž o imunitu se mně jinak líbila a ta o odměnu šla taky, ale nijak nenadchla. Doufám jinak, že v příštím kole vypadne Jason. Ten chlap mě fakt štve a nebaví mě na něj furt čumět. Trochu se, ale bojím, že si ho tam nechají, jelikož si myslím, že nemá šanci vyhrát, jelikož nasral tolik lidí a s jeho náturou by se určitě nějak prokecl na finálové kmenovce či by si nějak sám zazdil šanci na výhru.

Fandím: Všechny ženy a Taie
Nefandím: Jason a Joe

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod Kalam » 02 kvě 2016, 14:18

Za me opet spokojenost..bavil jsem se od zacatku do konce a pri kmenovce mi busilo srdce o stosest.Fakt jsem si na chvili myslel ze poleti Tai a moje favoritka Julie zustane.Bohuzel se tak nestalo,ale ja to chapu.Cydney by si tim uskodila,postvala by proti sobe Aubry a Joea a uvizla v alianci s Julii a Jasonem,s lidma kterym neveri a ktery ji nemusej a pro Michele nemelo smysl hlasovat pro Taie bez Cydney.Tuhle radu musi vyhrat jedna z holek protoze chlapy stojej za hovno.Joe neviditelnej ale jako ze totalne.Jason magor bez socialni hry.Tai ufnukanej asiat,to staci abych ho nemusel.Za to holky v tyhle rade valej...je mi jedno ktera ale at vyhraje jedna z nich.P.S. uz mi volali z ceskyho survivora,pristi tejden jdu na casting...

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod couts » 05 kvě 2016, 11:46

Uff tak Tai přežil kritické hlasování. Říkal jsem si vytáhni imunitu a když nevytáhl bal jsem že skonči s imunitou v kapse. Ale holky se naštěstí bály udělat tah. Tai tu top 3 musí s těma výhodama dát.

Nemyslím si že Aubry je jasná vítězka, ale to nechám na posouzení jiných.

Ted snad Michelle/Jason vypadne aby to neměl Tai tak těžké.

Fandím:Tai, Cydney, Aubry.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP11

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 16:08

Další z nepochopitelných vyloučení. Tai je největší hrozba, jeho imunita v kombinaci s výhodou dalšího hlasu získává se zmenšujícím se počtem hráčů na své moci exponenciálně.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti