S32 - Kaôh Rōng - EP12

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod milan » 23 dub 2016, 15:26

Epizóda 12
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 05 kvě 2016, 08:34

Tak máme naší final 5, stále se zástupci brawn, brains i beauty, good job :idea:

Jason mi chybět rozhodně nebude, i když by mě zajímalo, kolik by dostal hlasů ve finále, s nulou by určitě neodešel a mluvit umí dobře... kdo si to dost podělává už několik epizod je Tai, jestli fakt dá final 3, tak to bude mít hodně těžký proti všem kromě Joea, kterej si myslí, že slovo immunity končí -iy :shock:

Co si budem povídat, winner's edit má Aubry, takže já vidím titul Sole Survivor tam ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod kata_rina » 05 kvě 2016, 13:28

Finally! Jason je venku! Už mě tam vážně štval... V dnešní epizodě se projevila Cydney jako typická černoška... Tai je mimo a doufám, že se do finále nedostane. Joe je loajální, ale moc toho ve svém věku už nezmůže. Pro mě jasné dvě favoritky Aubry a Michele!

Velmi zajímavá RC a samostatná výhra, jen jsem doufala, že je nechají na těch slonech svézt :D IC už jsme viděli v jiných sériích jen trochu pozměněnou, zajímalo by mě koho by vyhodili, kdyby Jason získal Imunitu. No naštěstí se tak nestalo a jsem zvědavá na další díl, ukázky vypadaly zajímavě.

:idea: Aubry, Michele
:down: Tai
Obrázek

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod Pepi » 05 kvě 2016, 17:54

Dnešní epizoda byla celkem fajn, netradiční RC, pěkná výhra, IC: Cydney to ani jednou nespadlo → frajerka :idea: a s výsledkem TC budu teď asi furt nespokojenej, dokud nevypadne Tai. :D Aubrey zase nezklamala svým emočním zhroucením, který všechny strašně zajímá a všichni s ní cítíme, pička. :)

Btw zbývá jich 5 a furt není season finale, začínám mít tušení, že bude zase final 2, což je supr, protože bude aspoň větší šance, že se Tai nedostane do finále.

Fandím:
Cydney - jediná šance na dobrého a zároveň zaslouženého vítěze
Michele - sympaťačka

:down: :down:
Tai - snad nehloupější asiat, kterýho jsem kdy viděl
Aubry, Joe
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod Spencer91 » 05 kvě 2016, 18:49

Finále ve 2 bude podle mě na 100%, jelikož, jak tu už padlo, nebylo ohlášeno season finale, což dělají vždycky před finále.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod brninho » 05 kvě 2016, 20:13

Nuda, nejzábavnější byla věta Michelle hned na začátku: "Snad jsem dostatečně prokázala svoji loajalitu, když jsem vyřadila svého největšího spojence"- Ty krávo, tohle tě málem stálo vyřazení, díky bohu, že Aubrey měla slabej moment a nedržela s Taiem, byť to je vstupenka do finále.
Už to trošku jedu ze setrvačnosti, vím že vítěz mě absolutně nenadchne, ať už to bude kdokoliv.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod zdenek000 » 05 kvě 2016, 21:02

brninho píše:Nuda, nejzábavnější byla věta Michelle hned na začátku: "Snad jsem dostatečně prokázala svoji loajalitu, když jsem vyřadila svého největšího spojence"- Ty krávo, tohle tě málem stálo vyřazení, díky bohu, že Aubrey měla slabej moment a nedržela s Taiem, byť to je vstupenka do finále.


Tak mi prosím řekni, jak by si tim pomohla, kdyby hlasovala s Jasonem a Julií? Kdyby nevyřadila Julii, tak by byla ještě víc proti nim.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod Radix » 08 kvě 2016, 14:16

Tak už je venku i Jason a vypadá to, že se Tai ocitnul mimo. Jsem zvědavý, jak se bude pokračovat, protože tu máme relativně dvě dvojice. Cydney a Michele, které nejsou zas tak jasná dvojka, a Joe s Aubry. Jediná šance, že se Tai udrží, je, když bude stát mezi nimi. Naštěstí má Tai HII, takže pro příště je z obliga. I když je otázka, jak to s ní má, protože příští epizodu finále nebude, což nasvědčuje tomu, že nás čeká Final 2. To by znamenalo, že jí může zahrát ještě ve Final 4.

Pokud bude Final 2, tak ve finále očekávám souboj Michele a Aubry. Taie tam podle mě nikdo dojít nenechá. Joe prakticky nemá edit, takže důležitým prvkem v následujících epizodách nebude (až si začínám myslet, že příště vypadne právě Joe kvůli evakuaci). A Cydney se nejspíš utká s Aubry o moc, ale tam věřím, že Aubry urve imunitu. Je to hodně velká teorie, ale kdo ví. :)

RC byla fajn, stejně jako bylo jasné, že kdo má Joea, tak jí nevyhraje. Odměna byla pěkná. IC byla vcelku i napínavá a já se přistihl, jak na konci fandím Jasonovi, aby vyhrál, protože jsem byl moc zvědavý, jak by se pak ta pětka pomlátila mezi sebou.

Už se těším na předfinálový díl!

Favoriti: Tai, Cydney, Aubry
V závěsu: Joe, Michele
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Luksov
Příspěvky: 4
Registrován: 04 bře 2015, 22:46
Nejoblíbenější série: Survivor Blood vs Water, Cook Island, China, Pearl Island, Mikronesia, Worlds Apart a mnoho dalších..
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Ciera Eastin, Boston Rob, Rupert, Hayden Moss, Caleb Bankston (R.I.P), James Clement, Jeremy Collins a mnoho dalších..;)
Bydliště: Hradec Králové, CZ

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod Luksov » 08 kvě 2016, 19:16

No tak já nevím, už mi tam teď nezůstal nikdo, komu jsem fandil, ale už jen z principu to musím dokoukat a je mi celkem fuk kdo vyhraje, tahle série nic moc..
Joe nevyhraje určitě, nevím proč v té hře ještě je, skládání slova imunita bylo fakt terno. :D Aubry mě leze na mozek už od samého začátku, ale jediná by si tu výhru asi zasloužila.. Tai je kapitola sama pro sebe.. :) Fandil jsem mu dokud držel s chlapama, potom si to sám jenom posral a udělal si v tom nehorázný guláš.. :D A zbytek mi ani nějak nestojí za zmínku.. Škoda. Vypadalo to na zajímavou sérii..

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod Empli » 08 kvě 2016, 23:46

Jupí. Konečně je Jason venku. Radost veliká. No myslím, že to bude ještě boj. Myslím si ,že z té 4 (Joeho tam nehodlám počítat, ten vyhraje jen když ostatní finálisté budou hodně ležet v porotě a to se nestane) si výhru zaslouží každý. Nejmíň teď asi Tai ( docela se do toho zamotává). Kdyby byla final 3, tak ja si tam vezmu asi právě Taie, jelikož si myslím ,že v porotě nebude tak oblíben a nebo Cydney, kvůli tomu ,že jsou na ni naštvaní ostatní siláci. Jinak jsem teda opravdu nečekal ,že zrovna Cydney bude nej silák, ale tak stalo se. Líbili se mně jinak obě soutěže, jak o odměnu, tak i o imunitu. Odměna pak určitě stála za to. Kdekomu se nepoštěstí šáhnout si na živého slona atd. Jinak se trošku bojím, aby se nedostal do final 2 (asi bude tentokrát final 2), Joe. Bohužel je to docela možné, jelikož každý by si ho tam vzal, jelikož nemá šanci vyhrát a pak by to finále byla asi nuda. Jinak se mně dlouho nestalo, že bych fandil z posledních 5 lidí ve hře všem kromě jednoho.

Fandím: (Dle předvené hry i sympatií : nejvíc Michelle, pak Cydney po nich tak nastejno Aubrey a Tai). Nevadil by mně jinak ani podrázek na Taie a pak holčičí boj o setrvání v soutěži. No myslím ,že to ještě bude zajímavé. :-)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod couts » 09 kvě 2016, 10:00

Agresivní hra Taie se tentokrát nevyplatila.
Toho Tai nedomyslel. Měl počkat epizodu a vyřadit Jasona aby si získal u celé skupiny důvěru a Michelle vyhodit až pak.
Takto bude mít hodně těžké. Ale určitě mu nevzdá a navíc stále má imunitu takže je relativně v klidu. Spíš už musí myslet na finálovou radu.
Zatím je na tom nejlepe Aubry - ted podržela Michelle, nikoho nepodrazila, ve hře je jen díky Taiovi. Cidney si znepřátelila Jasona a Scotta, Michelle taky není moc oblíbená.

Největší šanci by asi Tai měl s trojkou Michelle/Cidney, Joe ale ani tam by nebylo jisté že to vyhraje.

Každopádně mu budu dál fandit a věřit že svou výbornou hru dotáhne do zdárného konce, protože on je zatím nejlepší hráč celé serie at se vám to líbí nebo ne.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 18:29

Kyle Jason konečně vypadnul, poslední události, to jak sám přežíval na okraji by mu určitě pár hlasů poroty přisoudilo a já bych ho před porotou nechtěl, umí mluvit jak dokázal a byl by to nebezpečný soupeř na FTC.
Tai si kope hrob. Tak jak jsem mu fandil ze začátku, tak se mi začíná každým dalším krokem vzdalovat, myslím že jak se blíží konec tak to absolutně nezvládá.
Nejlíp to má rozehrané trojice Aubrey, Cydny a Michelle. To by bylo pěkné finále. To co jsem psal minule o Aubrey platí beze zbytku i o Michelle. Začíná velmi výrazně ovlivnovat hru. Měl jsem jí nejdřív jen za hezkou tvářičku, která půjde brzo domů no a podívejme. Připomíná mi nejen vzhledem Jennu Morascu. Ale nemyslím že ji napodobí i v umístění, upřímně, nepředvedla nic díky čemu by jí měla porota dát hlasy.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host