S32 - Kaôh Rōng - EP14

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod cypher.eu » 19 kvě 2016, 10:23

Tak nám končí další řada, finále bylo celkem povedený, soutěže sice nudný a štve mě, že už nedělaj soutěže kde musej x hodin stát v nějaký nepohodlný póze, stejně tak už x sezón chybějící Rites of Passage, ale holt je jiná doba a Survivor jde jiným směrem.

Co se mi ale líbilo byla ta naoko soutěž o imunitu pro final 2, ze který se vyklubala soutěž o zajímavou výhodu do hry a to odstřelení porotce :idea: Tahle myšlenka se mi líbí, takže doufám, že ji aplikují i do dalších řad. Nejdřív jsem si myslel, že Michelle musí jednoznačně odstřelit Joea, ale volba Neala se ukázala jako nejlepší - byl si s Aubry blízkej stejně jako Joe, ale navíc uměl dobře mluvit a fakt by asi udělal onu přesvědčující řeč ve prospěch Aubry, takže skvěle zahráno.

Kapitola sama o sobě byl taky Mark the Chicken, velice zábavný element a maskot téhle řady :mrgreen:

Zhodnocení řady a vítěze ve vláknu pro Epizodu 15.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod kata_rina » 19 kvě 2016, 18:22

Co to ksakru bylo!!! :cry: Odstranění porotce, proč pak tvoří tu porotu, pro příště mohou nechat hlasovat Ameriku!! Zrovna na Neala jsem byla zvědavá a možná by právě po jeho proslovu dostala série více zaslouženého vítěze!!! I sám Neal musel být zklamán! Rovnou ho mohli po evakuaci zařadit mezi ty mimo porotcovské... Tenhle krok jsem opravdu nepochopila a doufám, že se nebude opakovat. Pro lidi v porotě je takovým menším úspěchem, že se vůbec do poroty dostaly, a že mohou rozhodovat o vítězi a nakonec to dopadne takhle!!! Krok úplně mimo! Tím končím, jinak pro mě byla série velmi dobrá.
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod milan » 19 kvě 2016, 19:03

kata_rina píše:Odstranění porotce
Myslím, že je to "twist" odpozeraný z BB CAN S3.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod kata_rina » 19 kvě 2016, 19:24

milan píše:Myslím, že je to "twist" odpozeraný z BB CAN S3.

Díky za info ;) BB jsem neviděla a nevím jaké na to byly reakce, každopádně toto bylo dle mě zcestné...
Obrázek

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod Moly » 19 kvě 2016, 20:07

Absolutní souhlas s kata_rinou. Když pominu fakt, že i já se na Nealův proslov a dotazy těšila... přijde mi to jako reminiscence na twist v Pearl Islands, kdy dali šanci na návrat vyřazeným hráčů. Jakoby tím zradili původního ducha hry. Prostě to není to, čemu se upíšete. Nejen, že hrajete a prohrajete, ale sebrat i potenciální útěchu pro poražené? Přinejmenším mu neměli brát výsadu přijít na závěrečnou kmenovou radu. Aspoň tam měl sedět a nic neříkat, protože tohle... Za mě, prosím, už ne. :down:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod milan » 19 kvě 2016, 21:59

kata_rina píše:Díky za info ;) BB jsem neviděla a nevím jaké na to byly reakce, každopádně toto bylo dle mě zcestné...
V BB dotyčný/-á hlasoval/a, aj sa pýtal/a ale hlas neplatil, ale ide o rok starú sériu... musel by som to skontrolovať, ale twist bol na 100%.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod Radix » 20 kvě 2016, 08:59

Tak je za námi vskutku zajímavé finále. Musím se pochválit, že jsem správně odhalil mocenský souboj Aubry vs. Cydney i jeho vítěze. Nicméně jsem pak čekal finálovou dvojici, ale místo final IC jsme měli soutěž o to, kdo bude moct vyřadit porotce? :o Ano, překvapilo mě to a je to rozhodně zajímavý strategický prvek, ale proč, proboha, proč? :cry: Hned mi totiž bylo jasné, že Neal je v těžkém ohrožení, a bohužel jsem měl pravdu. Neal pro mě byl nejzajímavějším hráčem řady, jehož edit ale utrpěl tím, že byl evakuován. Michele tady zvolila rozhodně správně.

Finálová trojka Tai, Aubry a Michele byla vcelku zasloužená. Za tohoto složení finále jsem byl přesvědčen, že Aubry má vítězství v kapse. Na FTC ale Aubry podala špatný výkon a naopak Michele to zahrála vážně skvěle! Trochu jsem zapochyboval o vítězi, ale Aubry to zahrála skvěle, takže to stejně musí mít v kapse, ne? :? Tai je kapitola sama pro sebe. Má to samozřejmě i složitější, když to není jeho jazyk, ale stejně. :)

Joeův hlas pro Michele byl jasný. Juliin hlas pro Michele zrovna tak. Byl jsem tedy zvědav, jak se rozhodí zbývající hlasy... :hungry:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod Michal » 20 kvě 2016, 12:53

Finále mě bavilo, i když jsem se na něj ze začátku netěšil, protože jsem byl pevně přesvědčený asi 5-6 posledních epizod, že díky editu vyhraje Aubry. I díky tomu jsem začal fandit proti ní, což u mě není běžné, abych fandil proti lidem, kteří se snaží kontrolovat hru. Já si narozdíl od Michelle a Aubry myslel spolu s Thaiem, že bude ještě soutěž o finální imunitu a, že bude finálová 2. Jaká škoda :( vyřazení porotce pro mě byla jasná záležitost, jelikož je jasné, že Aubry je silnější protivník, tak nevyhodit Neala nebo Joea by byla hloupost. Nejlepší řeč měl asi Scot, který podotkl to hlavní a to, že na konci hrála nejvíc Michelle, narozdíl od Thaie, který od posledního flipu neudělal nic dobrého a Aubry sice hrála, ale měla to víc na radě zdůraznit. To, že rozdělala oheň dřív jak Cydney bych za tak úžasnou věc nepokládal, protože je to 50 na 50 a je to o skillu a štěstí. Stejně jsem, ale věřil tomu, že to Aubry vyhraje, a proto jsem byl příjemně překvapen. :o
Je škoda, že série byla poznamenána tolika evakuacemi a navíc odstranila dva velice perspektivní hráče díky nimž mohla být série o dost zajímavější, ale co se dá dělat. Díky tomu řadu hodnotím mírně nadprůměrně a tedy 65%.
Doufám, že další řada bude bez evakuací a bude se více hrát strategicky. :)

obcaszajdu
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2016, 21:44

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod obcaszajdu » 24 kvě 2016, 21:56

Celá řada po vypadnutí Caleba mizerná řada. Nebylo nikomu fandit a všechny důvody, kvůli kterým mě tuto show bavilo sledovat tu nebyly. Finále bylo ale dobré. Taiovi jsem celkem fandil, Aubrey, kterou vykreslili o mnohem chytřejší než doopravdy je, možná si to i myslí, takhle mi to přišlo, tu jsem rád neměl a každou kmenovku (ve finále) jsem doufal v její vypadnutí. Takže třeba rozdělávání ohně to rozhodně obohatilo. Nemám rád lidi, kteří si myslí, že ví vše nejlépe a u ní mi to rozhodně tak přišlo. Jeffovi se takové typy lidí líbí a možná je taky bude i obsazovat nadále. Ničím mě nebavila, klidně ať tam je ale ať ji střih nijak nezvýraznuje, dejte jí nakonec kde můžeme doufat v její vypadnutí a obohatit si pocit z řady. Michelle fakt stála za hovno, ale bude to asi nejhezčí vítězka doposud. No co už. Finále bylo dobré.

obcaszajdu
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2016, 21:44

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod obcaszajdu » 24 kvě 2016, 22:00

milan píše:Myslím, že je to "twist" odpozeraný z BB CAN S3.

to asi ne

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod Zeck » 26 kvě 2016, 02:48

Po objektivní stránce snad nejhorší vítěz za poslední dekádu, Michelle neudělala nic, pouze se "statečně" držela, když byla na dně a měla dobrou postavu. Jeden herní krok, kdy se jen přidala k většině a vyrazila kámošku, to je na vítězství šíleně málo, zcela zjevný protestní vítěz, což mi ani tak nevadí, protože její konkurence jí o moc nepřevyšovala, protože kvalitní hráč nebyl ve sloučení absolutně nikdo. Svým způsobem jsem jí ale ten milion přál, arogantní blbeček Neal a ten jeho proslov, větší neumění skousnout porážku jsem neviděl. Její vítězství mě šokovalo, jelikož edit se na ní zvysoka vysral a auru vítěze permanentně budoval jen lítostivé Aubrey. Už mě ty její permanentní proslovy na kamery v každém díle začínaly ubíjet, protože neměla vůbec co sdělit. Celkově mě po vypadnutí Caleba nikdo nezaujal, hráči hrozní, taktika nulová, to nejhorší se opět spojilo, dostalo na konec a v něm úspěšně nudilo, ve starších řadách by nikdo jako důchodce Joe, nejzbytečnější hráč v historii Survivora, snad ani nemohl dojít do šestého dne, tady by ten dědek na vodítku Aubrey s náhubkem v držce snad došel i do toho finále a tam dostal nějaké hlasy, stačilo mu k tomu se jednou úspěšně vychcat, tleskám, drsná známka obtížnosti dnešního Survivora, kdy se na ty parodie na hráče nemůže dívat už ani počasí a zredukuje je za tvůrce. Mizerně nacastovaná řada, celé sloučení toho bylo jen odrazem. Po většinu hry jsem fandil Taiovi, fandil, spíše mě bavil, ale hrál tak šíleně špatně, že vítězství si nezasloužil, dva hlasy rozhodně ano. Aubrey o sobě mlela jako o mastermindovi, ale unikala jí realita, jen vlastním rozhodováním podělala několik rad, ohrozila sebe i alianci a nebýt emočně nestálého Taie, skončila, protože když spoléhala jen na sebe a své schopnosti, její většinou alianci tam pomalu roznesli na kopytech dva hráči na evidentní vypadnutí, které tam nikdo nechtěl. Slabá hráčka mezi slabšími soupeři, která přičichla k moci a ihned nabyla dojmu, že to tam skutečně řídila a má zásluhy. O hráčích konkrétně se rozepíšu v diskuzi u reunion, musím některým vrátit ty "slastné" okamžiky, které jsem s nimi "prožíval".
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP14

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2019, 23:52

Docela hutný díl. Souboj o finálové místo rozhodlo rozdělávání ohně, což je docela fér. Aubrey si sedět ve finále určitě zasloužila.
Twist s vyřazením porotce nepovažuju za štastný. Porotce má mít právo sedět na FTC. To že rozhoduje o vítězi zahojí ránu po vyřazení, a je to čestné právo každého kdo se dostane tak daleko. Doufám že se to nestane pravidlem. Docela chápu Neilovo rozhořčení, jsem zvědam jak to okomentuje na Reunionu.
Taije mi bylo chudáka na FTC až líto, myslel to asi dobře, ale holt mu chybí dar slova, a Mark by jediný kdo mu fandil.
Aubrey jsem čekal že bude tvrději obhajovat svůj postup hrou, a myslím že hrála nejlépe ze všech po většinu času, možná kromě závěru, který patřil Michelle, která tak napodobila Jennu Morascu nejen vizáží, ale i titulem #solesurvivor.
jak tu někdo psal předemnou, Michelle asi vítěz na protest, pro porotce asi nejmenší zlo. Přece jenom musím uznat že finiš měla dobrý, chytře plánovala, vyhrávala i nějaké ty soutěže, a na rozdíl od Taie a Aubrey nikomu nebodla nůž do zad, teda vlastně Julii ano, ta ji stejně ale dala hlas.
Je dobře že vítěz není pokaždé někdo kdo zapomene na všechny ctnosti a podrazí koho se dá, křivě přísahá klidně i na svou rodinu a další svinstva.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů