S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Koh Rong, Cambodia
February 17, 2016 – May 18, 2016
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 19 kvě 2016, 10:47

Holy shit, Sia na Reunionu!!!

Nejdřív jsem byl nasr*anej, že tam zase tahaj Cocktraina, fakt mi stačilo těch 5 sekund záběrů na ty jeho idiotský grimasy a bylo mi nevolno :vomit: Ale pak najednou přišel další host, ze kterýho jsem byl fakt pozitivně překvapenej, skvělá zpěvačka Sia co se nám zamilovala do Taie :shock: :mrgreen: Je pravda co říkal Jeff, Tai je jednou z nejvýraznějších postav týhle show, ale stejně jako jiný památný postavičky (Rupert, Phillip, Russell, Coach...) i jeho hra byla dost slabá, což se projevilo v počtu hlasů na FTC.

Vítězkou jsem hodně překvapenej (negativně), myslel jsem si, že bude mít jeden hlas a zbytek půjde Aubry :shock: I když jsem Aubry fakt nemusel, tak z final 3 bych dal hlas rozhodně jí, protože jak už bylo zmiňováno na FTC, Michelle byla většinu hry jenom hlas v alianci a neudělala nic, za co by si zasloužila výhru víc než Tai nebo Aubry... Za mě teda hodně slabej vítěz někde na úrovni Sophie :down:

Co se řady týče, tak nevím jak zhodnotit, musím to nechat uležet. První půlka byla naprosto strašná, kolem merge se to aspoň trochu rozjelo a finiš byl dost nepředvítalnej, za což :idea: Cast byl taky slabej, nejvýraznější hráči (Jason, Scot, Tai) hráli fakt hrozně, beze srandy říkám, že mou nejoblíbenější postavou byl Mark the Chicken, kterej by měl navíc získat titul Sole Survivor už jen proto, že vydržel 39 dní bez toho, aby se stal něčím obědem 8) :idea: Evakuace byly nervy drásající a přispěly ke zpestření sezóny... takže zatím fakt těžko hodnotit pro mě.

Nakonec ukázky na příští řadu... co k tomu říct... rozhodně nejdebilnější název v dosavadní historii, ale nakonec bude stejně nejvíc záležet na castu a twistech. Takže na viděnou u Season 33, já si jdu pustit Sia - Chandelier :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 19 kvě 2016, 13:38

Já to tak nějak zhodnotím jenom tady, nechce se mi rozepisovat do dvou vláken.
Vítězka objektivně asi nejhorší v historii, vyhrály jí to podobný zbraně jako Natalie v Samoe, ale i ta Natalie pro výhru asi udělala něco navíc, Michelle za hru nic nevymyslela, akorát hrála slušnou social game a vyhrála nějáký ty soutěže, ale co už, sympatická holka to je, hezky se na ni kouká a v konečným důsledku toho, že mi tahle sezona po půlce začala být tak nějak jedno její vítězství přijímám snadněji než bych přijal vítězství Aubrey (byť zasloužené).
Reunion byl sračka, jestli se ke slovu dostalo 5 lidí (?), hlavně že si tam Probst nacpal Cydneyinu máti, která dohromady nic neřekla a samotnou Cydney, která pro mě byla nejlepší hráčkou série a doufám, že ji ještě uvidím, se na nic nezeptal. Cochran :down: , Sia totálně mimo, no nic.
Co se týče celkovýho hodnocení série, tak nevim jak to uchopit- do čtvrté epizody skvělý, pak koukatelný, pak hrozná nuda. Vidim to v žebříčku někde kolem 25. místa, SJDS, OW, Fiji a Thailand neohroženě kralují. Rozhodně se najde pár hráčů, který si dokážu představit ve hře někdy v budoucnu, určitě Cydney, Julia, před sezonou by to byla poslední věc co napíšu ale i ten Caleb, Anna má podle mě na víc, produkce si stopro dosadí Taie, Aubrey, bojím se Debbie, jinak to byla všechno hrozná nuda.
Millenials vs. Gen X- :D A furt se to musí tlačit do takovýho toho Někdo vs. Někdo, i tu SC produkce tlačila do Old School vs. New School, stejně na tom vůbec nezáleží..
Když si to tak po sobě čtu, tak moc pozitivně to věru nevypadá, ale prostě mě štve, že CBS dokáže udělat dvě skvělý řady po sobě (WA a SC), ale kolem nich dalších 5, který jsou totální průměr až podprůměr.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod sph1Nx » 19 kvě 2016, 15:48

K vitazke: sympaticka, ale genericka pipka. Urcite nie typ na nejaku hlboku konverzaciu. Pouzitelna na zahriatie pocas studenych, dazdivych dni na ostrove. Nejaky game sense tam ale bol. Napr. s moznostou vyradenia porotcu si poradila najlepsie ako mohla. Aubrey si vsak vyhru zasluzila viac, aj ked na final tribal bola akasi jalova. Celkovo sa jednalo o priemernu sezonu, ktorej najvacsou devizou bol Mark the chicken :)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pepi » 19 kvě 2016, 16:28

Nesouhlasím s předchozími komentáři, že vítěz je špatnej. Taktika, kterou hrála Michele, je celkem dost dobrá, až na to, že vás lidi budou chtít vyloučit, protože jste pak celkem hrozba. To, že se Michele dostala do finále a následně vyhrála, akorát svědčí o primitivnosti ostatních, obzvlášť pak Taie a Aubry, kteří s ní šli do finále, navzdory tomu, že minimálně 3-4 epizody brblali o tom, že je to strašně velká hrozba a že se jí musí zbavit. Selhali - tak ať se pak nediví, že nevyhráli.

Byť se zdá, že herně tomu velila Aubry, kvůli masivnímu air-timu (díky kterému jsme měli jedinečnou příležitost vidět do podrobna všechny Aubryiny kolapsy a stížnosti na to, jak pokaždé ztratila svého spojence, no thanks), už jenom kvůli tomuhle jsem přesvědčen, že Michele i v tomhle strčila Aubry do kapsy.

Na finale TC si vedly obě dobře, Aubry mi možná přišla až moc sebevědomá, trochu skromnosti by možná bodlo.

Neříkám, že je Michele bezvadnej vítěz, fandil jsem hlavně Cydney. Ale rozhodně lepší, než ti dva, co tam seděli s ní, jako vítěz Michele neurazí a Aubry je pro mě prostě píča, kterou má možná ráda produkce. :)

Jinak série celkem slušná.

:idea: Cydney, Michele, Julia
:down: Aubry, Tai, Debbie
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod kata_rina » 19 kvě 2016, 18:14

Tak co k téhle sérii napsat. Zpočátku mi přišel cast nemastný neslaný, ale v průběhu hry se rozehráli a myslím si, že z toho vyšla velmi zajímavá série. Svou roli v tom hráli i evakuace. Bylo nervy drásající koukat na odchod Caleba, velmi smutné na odchod Neala a odchod Joa se nesl v duchu úcty k němu, kterou si za svou účast v tolika letech zasloužil. V této sérii byly i kvalitní soutěže, hlavně ty vodní!

Teď tedy ke castu. Ráda bych v potencionální sérii navrátilců viděla Aubry, Neala, Nicka, Cydney, Scotta z pre merge pak Caleba.

Co tedy s vítězkou :? Michelle měla velmi dobrou sociální hru, byla milá a pánům se na ni krásně koukalo, ale to bylo asi vše. Mně osobně byla také sympatická, ale vítězství si 100% zasloužila AUBRY, která se mi zamlouvala už od začátku. Celou hru, dalo by se říci, ovládala a přesto, že ztratila dva své spojence, nevzdala se a bojovala až do konce.

Série u mě patří určitě do té lepší polovičky!
Obrázek

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod bSaR » 19 kvě 2016, 23:40

Někde zde psal WA a SCH jako dvě za sebou jdoucí parádní série. Já byl WA naopak znuděn a při této jsem se bavil znamenitě. Z některých favoritů se stali hovada - Jason. Jiné postihla evakuace - Neal. Pak je zde Caleb, který přes mé prvotní nesympatie dokázal otočit a pak zkolabovat. Takže jsem chvíli neměl komu fandit. Jenže pak se Cydney vybarvila a já tu holku žral ne jen proto, že se mi hrozně líbila, ale protože pozorovala, analyzovala a dávala lidem přes čumák. Chci jí vidět znovu z celého castu asi nejvíc. Aubry, největší otrava si nakonec taky získala uznání, když už ne sympatie. Tai byl zkrátka takovej ocásek, nicméně jsem rád, že sérii zpestřil a měl dostal se do finále. A nakonec Michell, která se mi od začátku děsně líbila, neskutečná sympaťanda, která hrála dobrou social game a byla mou kandidátkou na vítěze hned po Cydney. Aubry vs Michell jsem byl rozpolcen, neboť většinou uznávám stratégy a rozhodovače. Nicméně Michell hloupá nebyla, jen se nedostala k moci a nakonec taky něco dokázala zařídit. Takže protentokrát jsem s vítězem této strategie spokojen. Jinak Sia? Booomba! A další série? Cast vypadá na první pohled slušně, tak doufám že se bude zase na co dívat. Následovat bude allstars, takže by to mohla být pěkná šňůra cool sérií :-)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Radix » 20 kvě 2016, 09:38

A vítězem se stává Michele! :shock: Co si budeme povídat, moc jsem to nečekal. Byla takovou osobou v pozadí bez skutečné moci, jak už tu bylo řečeno. Rozhodně pro mě bude patřit mezi slabší vítěze, což ale rozhodně neznamená, že si to nezasloužila! Závěr zvládla výborně a když bylo potřeba, tak zabrala. Navíc ty závěrečné kmenovky zvládla s přehledem a na FTC byla jasně nejlepší! :idea:
Aubry bych viděl jako zaslouženější vítězku, nicméně to na FTC zabila, což mi připomínalo Amandu, i když to zazdila ještě tragičtěji. Navíc velký problém Aubry byl, že nebyla relatable, zatímco Michele v tomhle měla jasně navrch. Nejvíc air-timu měla proto, že prostě její confessionals za to stály. Bavila mě jimi. :)
Tai byl úžasná postava, na kterou se hned tak nezapomene! Bojoval ale celou dobu jak hrát (hlava vs. srdce) a to ho stálo vítězství. Paradoxně skvěle přečetl největší hrozbu, když chtěl vyhodit Michele místo Jasona.
Cydney pro mě byla nejlepší hráčkou z F4, což tady taky zaznělo. Moc mě mrzí, že to nedotáhla.
Joe zaslouží uznání, jak to ve svém věku zvládal. Navíc dobře četl lidi, ale jeho edit těžce utrpěl pozdní evakuací. Jasonovi jsem na úvod fandil, ale prohrál si to sám. Julia na svůj věk hrála velice chytře, jen to bylo příliš okaté. Scot hrál výborně bez Jasona po swapu, ale když byli spolu, tak to bylo arogantní dvojka, co hrála špatně. Debbie, Jar Jar Binks, byla taky famózní postavička! Nick mě bavil, jak byl arogantní, ale zároveň si toho byl vědom, a rozhodně bych ho chtěl vidět ještě někdy znovu. Nealovu editu až příliš uškodila evakuace :( , jinak to byl pro mě nejzajímavější hráč série. Peter Obama mě bavil, ale podělal si to sám, stejně jako Anna. Caleb je další evakuace, rozhodně ale pozitivně překvapil! Alecia se nikdy nevzdala, za což jí patří uznání :idea: , ale jinak nic nepředvedla. Liz nevýrazná. Jen měla v uchu červa a vzývala bohy na TC. :D Darnella si pořádně vybavuju jen, jak si přede všemi došel na velkou. :D

Suma sumárum, série mě dost bavila, ačkoliv nebyla tolik strategická. Měla zajímavé postavy, které leckdy při hře chybovali, ale i to je zábava. V castu byla spousta výrazných osobností, ačkoliv vítězka je trochu generická.
[spoiler]Připomněla mi Natalie ze SJDS, která taky začla hrát až na konci, jen Michele začla ještě později.[/spoiler]
Spoustě castu jsem přál, ale nikomu jsem kromě Neala vyloženě nefandil, což je samozřejmě škoda.

Co se reunionu týče, tak ten mě moc nebavil. Jo, je to super, že se tam objevila Sia a ocenila Taie, takové momenty prodávají, ale musela tam vážně být pět minut? Stejně tak Drew Carey, kterého žeru v Whose Line Is It Anyway. Takovéhle momenty mě jako zarytého fanouška nezajímají, protože se Survivorem jako takovým zas tolik nesouvisejí. Neslyšeli jsme nic od Cydney (!), Nicka, Neala a o pre-merge vyřazeních nemluvě. To mě mrzí víc. Vím, že jsem tady v těžké menšině, ale Cochrana žeru, takže jsem za něj rád. :dance: A Aubry se mu skutečně podobala v mnoha ohledech.

Takže série dobrá, reunion nejhorší. Už se těším na další řadu na souboj generací. :hungry:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

bSaR
Příspěvky: 21
Registrován: 23 zář 2014, 13:55

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod bSaR » 20 kvě 2016, 14:59

Radix - Na souboj generací a na Fiji!!! :-D
BTW doufám, že jim odměny nebudou vozit do tábora, ale pěkně na výlet!!!

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod jukab » 20 kvě 2016, 22:34

Celkově asi lehce nadprůměrná série, vylepšují ji zábavné postavičky Debbie, Taie, Marka, Taiův přeběh a dál řeč Jasona při vyloučení Jenni, kazí ji ale vítězka, Julia, Scot a twist s vyhozením porotce. Michelle jsem na začátku fandil, ona pak moc nepředvedla a přesto vyhrála...trošku paradox : ) Tai a Aubrey hráli nejvíc, dojeli ale na zatrpklou porotu, trošku Samoa, no. Třeba Taie uvidíme zase jindy, rozhodně si ho spolu s Debbie a možná Cyd coby nekonfliktní černouškou zapamatuju nejdýl :)

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 21 kvě 2016, 21:12

Řada celkem slušná, řekl bych... přes počáteční nedůvěru v cast, která tu hodně zaznívala, to nakonec nebylo úplně nejhorší a měl jsem tendenci tuhle sérku plácnout někam těsně nad 20. místo v celkovým žebříčku. Vyhlášení vítěze však tyhle moje ambice pohřbilo a Kaoh Rong posunulo někam dost možná na konec třetí desítky. Jak už bylo mnohokrát omíláno, na Michelle se možná hezky koukalo, vyhrála pár soutěží, ale jinak nepředvedla zhola nic. Hrát začala až po vyhazovu Julie a ani potom bych ji nepřipisoval bůhvíjaký herní zásluhy. Nejvíc, na co se zmohla, bylo spiknutí proti Aubry ve final 4. Musím říct, že poté, co z Jeffových úst zaznělo "The winner of Survivor...",tak jsem myslel, že omdlím. Holt advantage dost možná rozhodla. Být Neal na FTC, bůhví,jak by to dopadlo... a nemyslím tím jen, že by poměr hlasů nebyl jen 5:2. Musím přiznat, že tahle nepříjemně překvapenej jsem nebyl od vyhazovu Jeremyho v SJDS. Nj, holt jsem se taky nechal nachytat editem, ze kterýho by se dal vyčíst Aubryin win už někde ve final 8. Co naplat, slušná série, ale hroznej vítěz, souhlasím s přirovnáním k Sophie. Bohužel vyhlášení vítěze degradovalo docela zábavnou řadu docela solidně...

Jen tak bokem... nepřipomíná to někomu Mikronésii? Tam nebylo očekávaný finále ve třech, aby vyhodili Cirie, tady zas neudělali finálovou ICH, aby nevypadla Michelle (ale soutěž už měli připravenou, tak ji nechali a vymysleli si onu výhodu). Aubry, jakožto vítězka, by zřejmě nebyla dostatečně reprezentativní.

obcaszajdu
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2016, 21:44

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod obcaszajdu » 24 kvě 2016, 21:50

Preview na následující řadu mě nijak nezaujal, na Worlds Apart tam aspoň ukážou hráče, kteří se charakterizují vlastností, kterou je zajímavé sledovat. Tady nic, ale kdo ví. Od zbytku reunionu jsem nic víc nečekal.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2016, 05:01

Podprůměrná řada, která trpěla klasickým neduhem Probsta s jeho nulovou tvůrčí představivostí. Okamžité recyklování kvalitní tématické řady = nuda. Cast šílenej, chytráci opět největší asociální dementi, siláci nejslabší kmen ze všech, krasavci obsahující vypelichaného starého gay Vietnamce. Nevidím důvod dělat versus řady, když do tématických kmenů naperu hráče, kteří v nich nemají co dělat, rozkládají tím totiž dané kmeny zevnitř a odserou to překvapivě ti, kteří do nich patří. Bourání stereotypů v komerční reality-show na ostrově, proč? Klišé jsou přeci součástí té zábavy, samotná pointa celé řady, takhle vše vyznělo do nevyužitého prázdna. Opětovné šejkrování s kmeny pak obstaralo zbytek, místo aby hra přirozeně eliminovala zbytečné hráče, kteří ve sloučení nemají co pohledávat, drželi se jako hlas bez názoru pro potřeby talentovanějších hráčů, či aliance, k nově získané většině v novém kmeni a pak zcela logicky propluli do sloučení, v něm se úspěšně spojili, vyřadili každou potenciální hrozbu a ty se u toho bav, diváku! Tohle se děje obřadu, znevažuje to sloučení ve prospěch možná zajímavější kmenové fáze (konkrétně asi tří epizod), ale ve výsledku to devalvuje celou hru, protože řadu definuje vždy kvalita po sloučení. Ocenil bych řadu bez jediného promíchání kmenů, neschopné pak eliminuje samotná hra a nebude to muset brát za tvůrce do rukou počasí. Ne, počet evakuací mě skutečně nevzrušuje, vzrušují mě zajímavé osobnosti a kvalitní hráči a ty tato řada nevyprodukovala žádné.
Aubry mi edit celou dobu nutil jako masterminda, hrála šíleně a každou druhou epizodu zoufalostí brečela, protože nevěděla kudy kam. Taie mi edit nutil jako toho, komu musím fandit, hrál šíleně a výhod měl na tři řady dohromady. Michelle edit zcela ignoroval, právem, nehrála vůbec nijak a hrdě se zařadila mezi dno všech vítězů, kdy jí pro zisk milionu stačilo to, že porota se rozhodla hlasovat protestně. Natalie od Russella bez Russella, ta musela snášet jeho ego celou soutěž a přetvařovat se u toho, Michelle nemusela snášet a udělat vůbec nic a stejně vyhrála. Toť k finále, zbytek hráčského pole na tom byl identicky, dva retardovaní hráči na okraji pomalu vyštípali ze hry totální většinu pouze tím, že použili psychologické zastrašování na úrovni školky. Absolutně nikdo nepřišel do hry s jasnou představou jak bude hrát, jakou strategii zvolí a jak docílí vítězství, pokud jo, vypadl před sloučením, ale po něm to "mastermindům" padalo do klína spíše náhodně, ne vlastní iniciativou. Z osobností mě pobavil pouze Caleb, toho chci vidět znovu, po jeho vypadnutí mi byli všichni upřímně u prdele a bavil mě jen Tai. Za rok si nevzpomenu, co se v té řadě stalo, natož kdo v ní soutěžil. Nesledovat poslední roky řady natřikrát, ale čekat týden na novou epizodu, asi by mě u této řady neudržela ani ocelová koule, přitom poslední dvě řady vykazovaly vzestup, ale s Probstem u kormidla se nějaká kontinuita ve kvalitě očekávat nedá. Každopádně mi ty "versus" řady začínají lézt krkem, copak bude asi v té další? Versus, jaké překvapení...

K nejvýraznějším hráčům řady:

Peter: Neskrývaný asociální egomaniak, který měl dostat příležitost ve sloučení, určitě by diváky pobavil, ať svojí "agresivní" hrou, tak svojí nesoudnou demencí. Bohužel pro něj, otřesná sociální hra, arogance a znelíbení se právě členům kmene, kteří v něm neměli co dělat, zajistilo, že se do něj nepodíval. Právem, ale škoda.

Neal: Zmrzlinář a ty jeho fráze spojené s mindrákem z dětství o pomstě šprtů "šikanátorům" mi nadzvedávaly obočí, boj proti imaginárnímu nepříteli v proslovech na kameru bylo asi to jediné, co předvedl, v čem tkvěla jeho genialita a místenka v kmenu netuším, ale zranění a evakuace si vybrala špatně, ve sloučení mohl něco předvést, zvláště s imunitou v kapse.

Joe: Gratuluji! Jsi starej, přežil jsi to, ale to mě absolutně nezajímá, chci se bavit, ne tě obdivovat. První den dostal náhubek do držky, vodítko na krk a šel tam, kam se mu řeklo. K finále a nějakým těm hlasům, možná k druhému místu, mu stačilo jediné, vysrat maso z odměny. Ve zbytečnosti předčil i Dana z Nikaragui a dokonale demonstruje nenáročnost této řady. Inteligence evidentně taky moc nepobral, protože pokud si detektiv dobírá Liz za její lpění na převaření vody, aby se všichni neposrali, což by on v závěru tak kvitoval, pak je všechno, jenom ne inteligentní.

Elisabeth: Už jsem to psal, Liz, kterou bych s chutí vyLizal. Krásná a inteligentní holka, možná zbytečně viditelně arogantní, ale zkrátka potenciální hráčka řady, která se bohužel spojila s Peterem, netrefila se do vkusu všeználka Debbie a Joea a proto musela položit pochodeň, na úkor dvou zbytečných gerontů, kteří v jejím kmeni ani neměli co dělat.

Aubry: Edit mi jí znechutil, sama se snažila, ale na vítězství neměla, za rok si z ní budu pamatovat jen tu permanentní sebelítost, obviňování ostatních z jejího selhání, zoufalost jak vést svojí hru a ty mizerné kroky, které by jí v kvalitnější řadě stály místo, tady přesto seděla ve finále. Snaha a překonání sama sebe se jí ovšem upřít nedá, udělala největší progres ze všech, ale já jí ten meloun stejně nepřál.

Debbie: Příšerně nudná kopírka Coache. Netuším, jestli tyhle eskapády měla předem připravené aby zapůsobila na diváky a spoluhráče, nebo je tak přirozeně retardovaná, ale ta její "zábavná" stránka šla úplně mimo mě. Pokud by byla pouze potrhlá, toleroval bych jí, ovšem vyprcat inteligentnější a prozřetelnější spoluhráčku jenom proto, že lpí na základních pravidlech přežití, je nejenom trapný, ale nezodpovědný, zvláště se zaštiťovat tím, že má nějaké školení a rozumí tomu.

Scot: V kmeni "siláků" naprosto retardovaný a zbytečný hráč, ve sloučení jednookým králem mezi jednookými pitomci. Pokud by vysloveně netáhl alespoň tu parodii na zábavu těsně po sloučení tím, že byl v opozici, asi bych ani nevěděl, co o něm napsat. Vlastně to nevím ani teď.

Jason: To samé v bleděčerveném, identicky vymalováno v palici, identicky zábavný jenom tím, že je v opozici. Těm dvěma se ovšem nedá upřít to, že jako jediní ze všech pracovali s novými pravidly a pokud by je emočně nestálý Tai nezradil, chtěl bych vidět jak dlouho by tu většinu drtili jen těma dvěma imunitami mezi třema lidma.

Cydney: Vynikající pozorovací schopnosti, dedukce a předvídavost, absolutně příšerné ego, které tohle všechno vynulovalo. Ta holka měla takovou šanci něco dokázat, přebrat hru a celé to vyhrát, ale ta její podrážděně emancipovaná stránka to úplně zazdila, škoda pro ní.

Alecia: Další důkaz, že ty kmeny ta CBS snad záměrně sabotovala, co je na ní silného? Že na exotické dovolené byla u výběhu tygrů, jak sama tvrdila? Svým řekněme jednodušším myšlením úplně rozhodila celý kmen, který byl už tak přirozeně dementní a slabý, že už se z toho nevylízal.

Tai: Zábavná postavička, téměř karikatura Vietnamce z pralesa v reálné podobě. Bavil mě, za vydatného přispění tendenčního editu, ale to vem čert. Jeho nadržené eskapády s Calebem neměly chybu, bohužel on sám měl mizernou sociální hru, vlastně měl mizerné úplně všechno až na "přežití" a evidentně neměl ani dostatečnou slovní zásobu na to, aby porotu alespoň nahlodal. To finále úplně vzdal.

Kuře Mark: Nejlepší hráč řady, jako jediný vyčníval alespoň v jednom aspektu hry, "přežít". Svojí brilantní sociální hrou si navíc zajistil přízeň všech ostatních. Nyní už je pravděpodobně mrtvý, buďto chcípl na ostrově díky absenci žrádla, chytil ho nějaký lokální dravec, případně ho členové štábu ihned po natočení té sentimentální sekvence o "puštění do přírody" podřízli, aby jim tam nezaplevelil ekosystém.

Nick: Asi před týdnem jsem viděl Zoolander 2 a ten film je bohužel na rozdíl od jedničky taková sračka, že to svět neviděl. Stále byl ale víc nohama na zemi než Nick, další asociální egomaniak, který sice splňoval kritérium krasavce, ale v hlavě měl nasráno. Škoda, že se Peter nedostal do toho sloučení, rád by viděl interakci zrovna mezi těmito dvěma typologicky úplně stejnými osobnostmi.

Michelle: Hráčka, o které můžu říct jen to, že je šukatelná, protože jsem skutečně nic jiného nepozoroval. Sice o sobě tvrdila, že si zásluhy vysloužila sociální hrou, ale jestli tím nazývá být na okraji všech aliancí a úplně mimo veškeré dění a jen díky shodě okolností, evakuacím a demenci soupeřů proklouznout do finále, které vyhrála díky znechucení poroty nad jejími soupeři, tak to gratuluji k jejímu sebevědomí. Nijak mi ale nevadí, vlastně jsem byl ve výsledku rád, že vyhrála, jednak nepovažuji špatné hráče u kormidla bez příčiny za zasloužilejší vítěze než jí, ale především to byl nečekaný šok, se kterým evidentně nepočítal snad ani střihač. To je snad první odflaklý edit vítěze od Vecepie.

Julia: Na selfie fotce před řadou, kdy se představovali hráči jsem si nad ní pomalu vyhonil, ve skutečnosti už tak sexy nebyla. Inteligencí plně odpovídala "krasavcům", ale nějaké zárodky strategického myšlení měla.

Caleb: Žužu plyšák z Big Brothera, který nesleduju, ale četl jsem tady nějaké názory lidí, kteří ano, že je to pitomeček. Netuším, mě ale bavil, především lidským přístupem a odrážením nadržených ataků Taie, ten jejich vztah mě rozsekával, jestli to od něj byla neupřímná hra na kamery, nebo tak pohodový skutečně je, to je mi u prdele, chci ho každopádně vidět znovu, když ne za osobnost, tak za tu fyzičku, kdy se ten ocas je schopnej poslat do nemocnice jenom proto, aby pro kmen získal v soutěži naprosto zbytečnou rýži a pepř. A Probst tyhle hráče miluje, takže si nedělám iluze, že by ho snad neoslovil a nepozval.


Hodnocení řady:

****** 50%
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod sph1Nx » 28 kvě 2016, 12:14

Zaujimavy traktat Zeck a tradicne putavo napisany. V par bodoch by som si ale dovolil oponovat. Elisabeth letela, lebo kula pikle s Petrikom. A dobre jej tak. Nechala sa opit svojou aroganciou. Uzasne bolo sledovat ako im zmizol ten ich predcasny triumfalny vyraz z tvari. Pre mna absolutne nefanditelne duo. Aspon keby s tou demonstraciou vlastnej velkoleposti neboli taki evidentni. Bohuzial to nebol tento pripad.

Nezhodnem sa s tebou este vo vnimani Aubrey. Zaujimalo by ma, co mala podla teba spravit inak v priebehu hry, aby si uznal, ze nie je len geek s vaginkou, co sa utapa v sebalutosti. Netvrdim, ze je nejaky mastermind, ale urcite spolu s Cydney ukazali, ze sa v hre orientuju najlepsie spomedzi ostatneho castu.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32K - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2016, 16:30

Ano, Liz letěla, protože kula pikle s Peterem a byla arogantní. Pokud bys ještě dodal, že bys jí vylízal, tak bys napsal úplně to samé co já. Její plán s Peterem byl vyřadit starší hráče kmene, kteří jim byli dle jejich pohledu naprosto k ničemu, zcela jsem s nimi v tomto ohledu souhlasil, Debbie i Joe po sloučení jasně dokazovali, že k ničemu skutečně byli, Debbie dokonce svým chováním ohrožovala celou alianci, včetně tvého miláčka Aubry, která se jí právě kvůli tomu musela nakonec zbavit. Nikde netvrdím, že Liz hrála skvěle, k tomu nedostala příležitost, ale potenciál měla. To, že tys jí osobně nemusel je čistě tvůj subjektivní pohled, stejně jako můj, který jí naopak musel. O tom se snad dohadovat nelze.

U Aubry jsem napsal, že udělala největší progres ze všech hráčů a překonávala po celou hru sama sebe. To znamená, že jsem jí celkem ocenil, ne? Mastermind to nebyl, to máš pravdu, takže jak jinak jí ještě vychválit, aby se ti to líbilo? To, že jsem napsal, že si z ní za rok nebudu pamatovat nic jiného než její zoufalé brečení, obviňování ostatních z vlastního selhání, přeškrtnutá jména konkurujících soupeřů na hlasovacím lístku a pod ním jméno člověka, kterého akutně potřebuju v nejbližších dnech, jenom proto, že jsem se podělala na kmenovce, či tápání a pochybnosti jak vlastně hrát, jak co provést, tak to je odraz čistě její vlastní hry. Chyby sekala jak na běžícím pásu a jen vyražením v té době neškodného Petera de facto sebrala šanci "Chytrákům" na šanci po sloučení, ale díky shodě okolností a demenci ostatních jí to nakonec prošlo. Vlastně neprošlo, pokud by za ní nepřišla Cydney s nápadem ženské aliance, letěla by, pokud by za ní nepřišel emočně nestálý Tai, letěla by. Snažila se, ale žádný geniální hráč to zkrátka nebyl.
Obrázek Obrázek Obrázek

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 28 kvě 2016, 16:32

Tai přišel za ní?

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2016, 16:35

Samozřejmě. Aubry mu nakecala tradiční pohádky jak ho potřebuje a chce s ním hrát, Tai si to vyslechl, tvrdil, že neví a následně ze zklamání z přístupu Scota a Jasona, kteří mu dle jeho slov nedali dostatečný prostor pro rozhodování, šel k ní.
Obrázek Obrázek Obrázek

Spencer91
Příspěvky: 51
Registrován: 27 srp 2013, 11:09
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Micronesia, Gabon, Tocantins, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, Worlds Apart
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz, Jonathan Penner, Jane Bright, Coach Wade, Stephanie LaGrossa, Yau-Man Chan, Spencer Bledshoe, Carolyn Rivera, Max Dawson, Hali Ford
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Marquesas, Africa, Caramoan
Kontaktovat uživatele:

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Spencer91 » 28 kvě 2016, 16:43

No evidentně ty tradiční pohádky stačily. I když se ti jako rozhodující hlas nabízi jen emočně nestálý blb, neříkej, že bys téhle možnosti nevyužil. Zbavila se SuperIdolu, pomohla si o jedno místo dál a získala ideálního soupeře do finále. Během hry chyby samozřejmě dělala, ale v tomhle případě to byla dobrá práce, vážně nevím, proč by se to tvrdit zrovna v případě Aubry nemohlo, když ve výše uvedeném příspěvku kvituješ nápas Cyd se ženskou aliancí, přitom s Aubry (kterou tu mimochodem také vykresluješ jako emočně nestálou osobu) defacto udělala totéž, co Aubry s Taiem.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2016, 17:43

Stačily, to ale přeci nezmění nic na prohlášení, že pokud by za ní nepřišel emočně nestálý Tai, letěla by, ne? To on s výhodami a změnou hry šel za ní, ona neměla nic, co by nabídla, jen úpěnlivě doufala, že k ní přejde, jinak by tu samou kmenovku letěla. A Tai se rozhodoval na základě emocí a jakési žárlivosti na Jasona, že v dané chvíli měl držet s nimi bylo zcela evidentní i blbcovi, s Aubry neměl co získat. V té samé větě nekvituju Cydney, ale ukazuju, že Aubry po sloučení byla na dně díky vlastnímu rozhodnutí vyhodit Petera, protože se podělala strachy na poslední kmenovce před sloučením, kdy i neschopný Joe hlasoval tak, jak hlasovat měl. Tím zadělala na problémy i všem ostatním "chytrákům" a poslala je na dno. Z toho dna jí vyzvedla právě až Cydney s ochotou zadělat na ženskou alianci, aliance na krátko přebrala hru, než jí opětovně ztratila díky třem hráčům na okraji, se kterými si nedokázala poradit a navrátil jí moc právě až Tai ochotný otočit hru. Tím tedy demonstruji, že Aubry žádný mastermind a mozek hry nebyla, spíše měla velké štěstí.

Každopádně netuším, o čem tady diskutujeme, že Aubry sekala chyby jak na běžícím páse a rozhodně nebyla mastermind se evidentně shodneme všichni. Já o ni netvrdím, že stála úplně za hovno, snahu měla, ve hře pookřála, udělala největší pokrok ze všech hráčů a dokonce se jí dařilo v soutěžích. Jen jí zkrátka nepovažuji za ryze kvalitní hráčku, k ní měla prostě daleko, stejně jako všichni ostatní hráči této řady.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod sph1Nx » 28 kvě 2016, 18:17

Anna je ovela prijatelnejsia kandidatka na oLiz. Arogantne vedkyne ti prenecham ;) Mne sa zda, ze najprv polovali na Neala a ten v danom case nespravil nic, cim by ma iritoval, takze som dufal, ze im to nevyjde. Az neskor sa ukazalo, ze trpi "zapalom slepeho survivora", syndromom, kedy je jedinec postihnuty slepou vierou vo svoje schopnosti, ale cele univerzum sa spiklo, aby naplnil svoj skutocny herny potencial.
Btw neviem, ci rozhodnutie nebyt s Petrikom v aliancii po mergi mozno klasifikovat ako chybu. Ja osobne by som tiez nechcel v aliancii trojskeho kona. Situaciu okolo Taia vystihol Spencer.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2016, 19:20

Anna byla taky lízatelná, o tom není pochyb. Chyba to jednoznačně byla, jelikož sama Aubry apelovala na Joea, aby Petera do sloučení podrželi, protože se jim bude hodit a zbavení se ho považovala za chybu, Joe ho přímo nesnášel a zbavit se ho chtěl, ona ho přesvědčila, že ne. Pokud by navíc žádné sloučení nebylo, Aubry tímto tahem zajistila, že by letěla jako další, protože dobrovolně odevzdala většinu Scotovi. Jak by to dopadlo v samotném sloučení je samozřejmě čirá spekulace, ovšem fakt je ten, že Nick měl zárodky rozhodovat se podle síly jednotlivých bloků, nakonec to přehodnotil, možná právě díky slabosti chytráků a absenci nějakého vyjednavače, což Peter bezpochyby byl, na rozdíl od kontraproduktivní Debbie, která zapříčinila pravý opak. Každopádně pětičlenná aliance vybízela k větším šancím na úspěch než čtyřčlenná, zvláště s evakuovaným Nealem ihned poté. Peter byl samozřejmě problematický a sám bych mu nevěřil ani slovo a chtěl se ho co nejdříve zbavit, rozhodně ne v takové situaci. Vysloveně na něm závisela jejich hra v té chvíli a dost pravděpodobně i ta budoucí.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 28 kvě 2016, 19:42

Reunion - poněkud odfláknutý, Sia ho celej podělala :D :-| :-? Mrzí mě, že se Cydney a 6/7 pre-merge odpadlíků (hlavně teda hvězdy jako Jenny, Alecia nebo Peter) nedostali vůbec ke slovu...

Kaoh Rong - tak tahle série mi konečně pomohla vyřešit jedno velké dilema, totiž sestavu mých TOP 10 Nej sérií, úspěšně zaplnila to poslední, 10.místo, kterým jsem si nebyl moc jistý :) Abych to shrnul: BxBxB epizody luxusní, obsahující kompletní story Alecie, hvězdy Brawns (která bohužel tragicky skončila jejím odchodem) + zábavné čachry u Brains, které vyvrcholily bezva blindsidem, završené to bylo dramatickou evakuací Caleba. Nudilo mě v téhle části jen Beauty, kde se skoro nic nedělo a příběh se tam nijak nevyvíjel (ženské tři díly opakovaly, jak budou držet spolu a Tai mezitím blbnul s hledáním idolu). Swap fajn a sice bylo blbý, jak to podělal Beauty, jenže vzhledem k tomu, že mě z toho kmene zajímá jediná Julia, která byla v bezpečí v ToTangu, ani mi to moc nevadilo :D
Po sloučení nejprve evakuace Neala, pro mě jedno z top 3 nejzarmoutivějších vyloučení za sérii (ty další 2 byly Alecia a Julia). Blindside na Nicka super, i když trochu předvídatelný. Pak dvě epizody trvající odboj mužských, který mě bavil. Až epizoda, kde odešla Julia, mě poněkud nudila a zklamala a dokonce jsem se i začal strachovat, že bude zbytek série na prd, naštěstí jsem se mýlil a poslední 3 epizody mě znovu bavily (hlavně díky výsledkům soutěží, které vyhráli Cydney a Joe a zavřeli tak Probstovi tu jeho užvaněnou hubu :D ). Finále dost nepředvídatelné a přestože Michele rozhodně není moje oblíbená vítězka nebo dokonce hráčka, její výhru jako takovou oceňuji jako pro Survivor rozhodně pozitivní (konečně někdo, kdo nepotřeboval tucet idolů a nestrávil celou sérii plkáním nesmyslů na kameru).
Takže bych to shrnul: TOP 3 post-HvsV série (společně s Filipínama a SJDS), jeden z nejlepších a nejzábavnějších castů v historii (úplně ukradení mi jsou a ničím mě nezaujali pouze 2 lidi, Darnell a Anna), zajímavá a celkem netradiční vítězka. Co víc od Survivora chtít? Velká spokojenost, po 2 sériích, které mě docela zklamaly, jsem díky Kaoh Rongu znovu obnovil víru v to, že Survivor jako show ještě nejde úplně do háje. :)

Cast:
Darnell - divný týpek, co kadil do moře přímo před soukmenovci
Jenny - celkem normální ženská, které vlezl brouk do hlavy a jí pak z toho docela slušně jeblo :D
Liz - arogantní robot. Odešla ve správný čas a díky tomu mi nevadí
Caleb - mám ho rád, ani v BB mi nevadil, tady byl fajn, i když toho moc nepředvedl
Alecia - pro mě jedna z hvězd série, strašně mě bavila a jen díky ní se dalo na Brawns koukat
Anna - nesympatická. Kdyby dostala šanci, možná něco předvedla, totiž víc než kozy
Peter - původně mě mrzelo, že neodešel ve třetím díle místo Liz, ale když on vlastně teprve potom stál za to. Mrzelo mě, když vypadl (ale to by mě v té téměř perfektní top 12 mrzelo u všech krom Michele a Nicka :D )
Neal - pro mě promarněný potenciál - evakuace s idolem v kapse a následná eliminace z poroty jsou podle mě hlavní důvod, proč stál jeho edit tak totálně za hovno.
Nick - v prvních epizodách mi byl hodně nesympatický, ke konci dostal víc prostoru a docela mě těma jeho arogantníma kecama bavil
Debbie - před sloučením naprosto super, jedna z favoritek. Těch posledních pár epizod už nebyla tak dobrá a mrzí mě, že odešla tak brzo - její vyloučení bylo ale totální blindside a moc mě bavilo
Scot - úplně mi nesedl, ale oceňuji roli, kterou v příběhu sehrál
Julia - další moje velká favoritka a jak jsem zjistil, jediný hráč z Beauty, který mi opravdu přirostl k srdci. Jako hráčka (na 19letou holčinu) fakt super a docela jsem i doufal, že s chlapama do toho finále dojde a tam je rozdrtí :D
Jason - super záporák, který nebyl přehnaně otravný a nesnesitelný, skoro jsem mu i fandil :D Takhle nějak bych si villainy v Survu představoval
Joe - mrzel mě jeho edit, protože mi přišlo, že Joe by byl fakt super postava, kdyby ho nechali taky sem tam něco říct. Vynahradila to alespoň ta poslední epizoda s výhrou odměny a evakuací kvůli přecpání se masem :D Jeho hádky s Liz a Peterem byly taky fajn
Cydney - poslední moje velká favoritka - v Brawn se držela při zemi a rozjela to až po sloučení, a že to stálo za to - má dost vekou zásluhu na tom, jak se hra v Daře vyvíjela. Škoda toho prohraného ohně - myslím, že měla větší šanci vyhrát než Aubry a bylo by super mít třetího vítěze tmavé pleti v řadě.
Tai - ze začátku super, ale asi od třetí epizody mi začal lézt tak nějak na nervy a už jsem se toho pocitu nezbavil (hodně jsem se bál, že vyhraje a bude tak už nevímkolikátý vítěz v řadě s hromadou idolů a výhod a smutným příběhem v záloze... má ale rozhodně plus za to, že díky němu (a evakuacím) vlastně vyšly všechny idoly vniveč, což vždycky potěší. Akorát teda kvůli tomu dost možná produkce nasadila do hry tu blbost s vyřazením porotce namísto final 2, což mě dost zklamalo).
Aubry - úplná favoritka to sice není, ale hrála solidně a docela mě i bavila. Výhru jsem jí přál... no, co se dá dělat
Michele - hrozně mě nudila. Před sloučením si pamatuju akorát to, jak si stoupla na špatnou podložku. Po sloučení byla vidět, až když vyloučila Julii a asi až někdy po tom mě začala trošku bavit, ale v 12.epizodě už je trochu pozdě na to, abych si někoho oblíbil a ještě mu začal přát vítězství. Taky mohli ukázat, jak třeba komunikovala s Jasonem nebo Scotem, aby to její vítězství vyznělo alespoň trochu oprávněně... určitě jí podle mě uškodilo i to, že šla na svojí první radu až snad nějaký 22.den (celkem byla jenom na 6 kmenovkách, nejmíň ze všech finalistů v historii, a ještě měla na 2 imunitu :D ). Každopádně i vítězové jako Michele jsou občas třeba a já už se s ní jako vítězkou (přestože je z těch ženských momentálně moje dost možná úplně nejmíň oblíbená) téměř i smířil :D

Oblíbenci série: DEBBIE, ALECIA, JULIA, CYDNEY, Neal, Jason, Jenny, Aubry, Peter, Joe, Liz, Caleb, Tai, Scot
Hodnocení vítěze: 3,5
Hodnocení série: 8,5
(?)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pietro » 31 led 2017, 00:56

Dodatečně, sjetá 32. série, abych dohnal rest - ještě 33. a bude to. Místo psaní žvejků ke každýmu dílu, jsem to vzal takhle jen sem zgruntu. :D

Mě série bavila, samozřejmě, měla nějaký ty hluchý místa, ale jinam jsem se povětšinou bavil a o tom to je, pro nás Čechy. ;)

Zkratkou k některým v BBB II. :
Michelle - jako ženská :eee: , jako winner :? Na výhru se musí hrát pořád a ne jen poslední dny. Na druhou stranu mohla být odstřelena kdykoli a kýmkoli.
Aubryna - bych řek, že obrýlený šprt bude hned na odpravení, ale hele jí, věděla, co kdy a jak. A asi je z ní gerontofil (takhle omámit Joea, ten by kvůli ní udělal kdeco)
Tai - dejte na mě, ještě se vrátí. Stabilní jako plutonium, ekomaniak, a funnyguy.
Joe - je krásný, že v 71 letech se dostal do Final Five, ovšem jen jako poslušný pejsek obrýlené paničky. A pokud chtěl něco možná rozjet sám, byl odvolán. Rudy (01,08) je stejnak lepší - co se věkového ranku týče.
Jennifer - mě si i líbila - v těch červených plavkách :eee:, jenže on ten brouček byl asi nejen v uchu, ale i jinde - a takhle se sestřelit na TC, to svět neviděl - pro mě stejně promrhaný potenciál jako moje nešťastná Lindsyna z BBB I.
Peter Obama - slušný prevít by byl, vážně škoda, že do merge nevydržel.
Liz - mě přišla chladná, strojená, pro někoho pěkná, Anna snad pochopila, že tohle není poker.
Jason a Scot - já asi přestanu Corinne followovovat na Twitteru - měla s Jasonem dost fotek a měl jsem dojem, že vyhrál, no naštěstí ne, jemu bych to přál snad jen kvůli té jeho dceři. Ovšem nevadil by mi ještě jednou. Scot byl pro mě obří nedospělé tele, které dovedlo jen strašit a ničit zásoby.
Alecia - mě byla protivná od samýho počátku, ale přežila Kadila a paní Karafiátovou (Karafiát napsal Broučky - chytrým to dojde, koho myslím)), pak naštěstí bylo učiněno spravedlnosti zadost a sbalila si pět švestek.
Neal Gottlieb - zmrzlinka mu pěkně zhořkla, když ho vyhodili kvůli zranění, jinak by asi nadělal dost škody v mergi. Nepřišel mě blbý. Michelle se trefila přesně, když ho vykopla z jury. A Neal byl tak zostuzen - evac, a ještě pak i vyloučen :D
Debbie "Práce všeho druhu" - dokonale splnila moje očekávání, že časem bude otravná a že se vykopne defacto sama.
Nick - arogantní ksindl, alespoň, že boží mlejny měly v jeho případě vysokou akceleraci a hned i vyletěl.
Julia - na to jak byla mladá, rozjela dost odvážnou hru na více stran a to se nedá udržet dlouhodobě

Jistě se někdy vrátí: Tai, Jason, Neal, možná Aubryna
Já bych chtěl zpátky aspoň jednou: Jennifer, Peter, Jason

Reunion klasika - ne všichni mluvili, Sia drobně zpestřila (já myslel, že je to Gaga, ta bejvala takhle praštěně oblečená), ale mám jedno obří - (mínus) -> COCHRAN :vomit: Proč je všude. PROČ!!

A popojedeme dále na Suvivora XXXIII: Millennials vs Generation X aneb Old vs. Young, jak jsem si to přejmenoval po svým.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S32 - Kaôh Rōng - EP15 - Reunion

Příspěvekod sun.eagle » 01 srp 2019, 20:05

Reuniony jdou poslední série do sraček. Na hlavní hrdiny, tedy samotné hráče se dostane minimálně nebo vůbec. Hlavně že Probst jde 10x do publika a zpovídá kdekoho. Kdyby to byly zajímavé rozhovory, ale většina si tam jen ohřeje svou polívčičku nebo mnohdy neřeknou vůbec nic, viz. Cydny máti. Na to přece není nikdo zvědavej.


Zpět na „S32 - Kaôh Rōng“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů