TAR S27 (US) - Epizoda 5

2015
Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

TAR S27 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod XtttX » 24 říj 2015, 19:20

5. epizoda

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod XtttX » 25 říj 2015, 12:09

Bratislava!!!!! Síce len ako výhra v etape, ale tak aspoň... :D

Táto séria sa mi inak začína celkom páčiť...

Mrzí ma že vypadli práve Jasmine a Danielle, a ešte za takých okolností(holt, inštrukcie treba čítať pozorne). Ak by aspoň Cindy a Rick neboli ako "alternatíva"... :-? Oni a Justin a Diana sú jediné 2 tímy ktorým nejako neviem prísť na chuť.

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod lord_night » 26 lis 2015, 12:02

Prostě Afrika - opět jsem z etapy nadšen. Paparazzi dělají jednu botu za druhou - nejvíc pobavili - dáme 20 na sirotky...ok, tak vše. Další bota u Roadblock a další u Detour..ještě to mohli podělat u lvů a byl by konec... Nicméně nebýt opakované chyby Jasmine a Danielle, byli by venku. Číst nápovědu, číst nápovědu, číst nápovědu - CELOU! Fakt to nechápu jak tuhle chybu někdo v 27. řadě může ještě udělat, navíc opakovaně. Holek je škoda... A konečně se TAR soutěžící podívají na Slovensko - byť jen formou výhry od Travelocity :D
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod brninho » 30 lis 2015, 18:59

Nevim jestli to je tím, že se už při koukání na TAR vůbec nezaměřuju na detaily, ale tahle série mě zatím baví! Konečně rivalita, která mi minulou sezónu hodně chyběla, páry zajímavý, táhnou to nesympatičtí Justin s Diane a kluci fitnessáci, pozadu nejsou reportéři, vyšinutá matka se synem, naopak paparazzi, kteří předstírají že jsou pár (Chris je jasnej) jsou k uondání nudní..
Blava jako odměna mě zaujala, asi víc než vítěznej pár :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod sirek » 13 úno 2016, 13:09

Sakra, já doufal že se Jazmine a Danielle dostanou dál... Rozhodně jsou zajímavější než supernesympatičtí Cindy a Rick, a Logan s Chrisem. Tiffany a Krista podle mě jsou další na řadě, takže ty tři F/F týmy byly vlastně zbytečné. A to stačilo jen pořádně číst nápovědu, nechápu jak tohle někdo může udělat ve 27. sérii. Ani moc nevím komu fandit. Uhádaní a nesympatičtí Logan a Chris? Ne, díky. Fandím hlavně Justinovi a Dianě, Tannera s Joshem nějak nemůžu vystát.

Celkově je zatím série skvělá, jen se oproti minulým ten cast moc nepovedl... Roadblock parádní, Detour taky hodně dobrá, ale 4 nejzajímavější týmy vypadly v prvních pěti etapách (sice jsem neměl Ernesta s Jinem rád, ale rozhodně by to bylo pak zajímavější), jen doufám že nenastane nějaký kolaps Justina a Diany.


Zpět na „The Amazing Race S27 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů