TAR S27 (US) - Epizoda 9

2015
lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

TAR S27 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod lord_night » 12 pro 2015, 15:19

Hm, tak tato etapa v Indii mě nijak nenadchla...nejhezčí na ní byl jen záběr na Tádž Mahal, jinak mě vůbec nic nenadchlo. Úkoly takové prosté, nudné, zdlouhavé - Retardér vyřešen formou "znovu Roadlbock", najednou klasický U-turn, místo obvyklého Double...a že vypadl Texas...nebýt U-turnu, tak by asi postoupili na úkor Alabamy, které odvezli na špatné místo. Ale že vypadli...těch chyb udělali během závodu dost, mohli být rádi, že se vůbec tak daleko dostali. Další etapa v Indii...nadšen z toho nejsem, ale dle ukázek to vypadá, že to bude mnohem záživnější, něž tato etapa
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Zeck » 13 led 2016, 05:07

Nejtrapnější epizoda v historii. Proč ty kluky z Texasu do té posrané Indie vůbec tahali, když je retardérem úplně zničili? Co to mělo za smysl, měli je nechat vypadnout v Polsku a ještě by ušetřili. Dřív byl retardér těžká, ale celkem časově nenáročná věc, v novějších řadách byl retardér úplná banální sračka, většinou tři metry od schránky s nápovědou, ozdobit deseti věcmi nějakej kočár, případně si deset minut zatancovat na uboze primitivní taneček. Zátaras zdlouhavej jak prase a oni ho musí dělat oba a ještě po sobě, aby to už při primitivní objížďce (odvést pár plechovek dvě stě metrů po silnici / nakrájet ovoce) nemohli za žádnou cenu dohnat i kdyby nedostali obrat. Tak o co CBS jde, do prdele, o vyrovnané závodění a pobavení diváka, nebo o čumění na neschopné degeny jak brečí, že nemůžou porazit nejlepší tým? Když v Africe doběhl poslední ten posranej tým paparazzi a v Paříží ten dementní růžovej tým, tak nedostali vůbec žádný trest a penalizaci v další etapě, protože se alibisticky dělila etapa, zatímco Texas tým produkce v podstatě vyřídí bez šance na vykoupení z posledního místa, ačkoliv v příští etapě bude zase Indie. Ti kluci mi jsou celkem u prdele, i když jsem jim ke konci fandil nejvíc, protože najít si v tom portfoliu nějakého favorita je téměř nesplnitelná mise, ale ten závod projektuje poslední dobou úplnej kretén bez mozku a vážně bych na jejich místě vyrazil lidi od castingu, protože v posledních řadách je pokaždé jeden dominantní tým a zbytek úplní břídilové, co mu celý závod čuměj na záda. Nudí mě to jako prase a jediný co pak celej závod chci, aby ten dominantní tým vysmahnul a já třeba netušil, kdo vyhraje další etapu. Pokud nejsou schopný vybrat do každé řady minimálně dva týmy (když ne všechny), které mohou soupeřit o první místo, tak nechápu, co dělají na svojí pozici. Vybrat podle šablony stále ty samé typologické týmy umí i šimpanz, ale zhodnotit zda mohou být konkurenční šimpanz nezvládne a lidi od CBS evidentně taky ne.
Obrázek Obrázek Obrázek


Zpět na „The Amazing Race S27 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti