TAR S27 (US) - Epizoda 12

2015
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 12 pro 2015, 15:56

Epizoda 12
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 12 pro 2015, 15:57

Osobně jsme rád, že je tahle série za námi, jelikož já osobně jsem měl ke konci už trochu problémy s tím, komu vůbec fandit. Ve finále byli mými favority Logan s Chris, jelikož tak nějak zbyli. Přitom z počátku to vypadalo vůbec špatně. Tři F/F týmy, Cindy s Rickem byli celkem sympaťáci. Bohužel, ale většinu těchto favoritů odpadla velice záhy. Jen Tiffany s Kristoi se držely nejdéle, ale ony mi z těch třech ženských týmů přišly asi nejméně zajímavé.

A co finále? Líbilo se mi to spojení úkolů s ohlédnutím za závodem s těmi jinak obyčejnými, jelikož bez toho by byly ty soutěže asi trochu výsměch pro finálové kolo. Problém mám s vítězi, jelikož ten tým (Kelsey a Joey) mi přišel absolutně nezajímavý. To už by si to asi víc zasloužil ten Justin s Dianou, ačkoliv i oni mi byli celou dobu strašně nesympatičtí.

U další série jsem dost zvědavý, co z toho nakonec vyleze. Jako úplně mizerně to nepůsobilo :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod XtttX » 12 pro 2015, 17:00

No podľa mňa sme mali práveže celkom šťastie s boot orderom, a tie nezaujímavejšie tímy(s výnimkou Kelly/Shevonne, možno Jasmine/Danielle) povypadávali ešte pred F5. Ale to je asi vec vkusu. :)

To že vyhrajú KJ bolo do očí bijúce, na základe toho ako boli v tejto epizóde zeditovaní ich súperi. :D
Pre ženský tím by bola táto etapa dosť náročná, myslím si. Pochybujem že by Kriffany porazili KJ, ale LC asi hej, kvôli tím vlajkám(dokončili to oni vôbec?).

Séria celkom fajn, povedal by som.
Tieto 2 veci mi však vadili:
- tímy ani raz nedostali autá!!! Chápem že im odišiel sponzor, ale podľa mňa sa to mohlo dajako zariadiť.
- hashtagy. Ak by som si "nenaštudoval" tímy pred vysielaním série, pri FF/MM tímoch by som nemal absolútne predstavu čím sú si. S výnimkou Kelly/Shevonne, závodníci v týchto tímoch vyzerali veľmi podobne, no súrodeneckí tím bol len 1 z nich.


Ďalšia séria... Ugh. Kam až TAR klesne... Už len ten hraný štart závodu ma znechutil.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 12 pro 2015, 17:43

XtttX píše:To že vyhrajú KJ bolo do očí bijúce, na základe toho ako boli v tejto epizóde zeditovaní ich súperi. :D


Já si bohužel pustil FB a tihle dva na mě vyskočili z nějaké TAR diskuze, takže jsem to pak ani moc nevnímal, abych se přiznal :D.

Ten hraný start působil trochu zle, ale pořád to beru tak, že jelikož jsem z nich slyšel asi o jednom člověku, tak to jsou nové týmy a problém s tím nemám.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod brninho » 12 pro 2015, 19:47

Spokojenost...S finále, vítězi a řadou celkově. Teda díky bohu je Justin a Diane nevypadli hned v prvním kole, protože celou sezonou se nesla jako červená nit jejich rivalita s Tannerem a Joshem a Chris s Loganem, což mě vždycky na TAR bavilo. Vlastně co můžu vytknout je jenom zkrácený intro a (ne)ježdění autem, jen tak dál. Pokud by si nějákej odvážlivec z CBS troufl na all-stars sezonu, tak kandidáti jednoznačně Justin/Diane, Tiffany/Krista, Tanner/Josh, Denise/James.
Další řada teda hrůza, stačí mi dvě jména z internetovýho prostředí, který "obohatili" RS svou přítomností- Frankie Grande a Joey z nezapomenutelného dua Joey/Meghan..Tuhle sezonu se mi jednoznačně osvědčilo koukat až dva týdny před koncem, tu další pojmu stejně.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod perr » 16 pro 2015, 16:58

Tato série mě příliš nenadchla, důvodů bude víc, úplně chybělo již zmiňované cestování autem, zbytečně moc dvoj epizod - místo na dvě v jedné sérii bych byl raději za jednu ve dvou sériích, chyběly i nějaké úkoly seznamující Američany s tvrdou realitou života v Africe, u -turny se taky moc nepovedlo, sice se o nich hodně mluvilo, ale výsledek takový nijaký, rivalita byla spíš jen ve stylu všechny štve Justin & Diana až jsem jim nakonec kvůli tomu fandil, vítězové jedni z nejméně zajímavých v historii, Chris a logan spíš štvali než bavili, nejzajímavější tým asi holky na 4. místě, i když i Justin & Diana si samozřejmě druhou šanci zaslouží taky

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod lord_night » 03 led 2016, 16:00

abych byl upřímný, vítězný tým K&J jsem po celý průběh závodu nijak neregistroval...ale že vyhráli, to mi nějak nevadí...ono s tý sebranky co byla ve finále si těžko vybere člověk, ale tihle asi byli nejvíc sympatičtí na pohled. Nicméně pitvat se v tom co by bylo, kdyby...nemá cenu, milionové chyby se stávají. Jinak úkoly díky tomu, že byli propojené s pamětí ohledně závodu celkem dobré. Jinak příští série...no, co od toho čekat...vážně nevím...z blind-date jsem taky měl strach a nakonec to docela ušlo
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Zeck » 14 led 2016, 18:37

Mizerná řada, nebudu psát ty tradiční neduhy v podobě okleštěného rozpočtu, kdy sledujeme tři dvojetapy zasrávající prostor šesti epizod, díky tomu žádné vylučování, což zachraňuje neschopné týmy, ale musím se znovu pozastavit nad výběrem lokací. Z Brazílie dokážou ukázat jen pobřeží v Riu, pak Argentinu a zase ty jejich "tradiční" kovboje a maso, z Paříže nabídnout nábřeží a pár přilehlých krámků a jedou znovu do Nizozemska (kdo z produkce tam má původ, že ho musím sledovat snad v každé řadě - divím se, že zase nezajeli do Amstru, jak to tam po tom půlroce vypadá). Ne, Nizozemsko skutečně není tak zajímavé, aby bylo v každé druhé řadě od roku 2001. Pak opět Polsko, kde byla nedávno naprosto nudná dvojetapa, kde týmy pobíhali po panelácích s koblihami. Pak tradičně hnusná a nudná Indie, kde to všechno vypadá stejně a je úplně jedno do jakého města zavítají - co mě na tom má po těch letech stále bavit, to netuším. Hong Kong zachraňoval dojem, aby se ihned odletělo do USA a tento "epický" závod konečně skončil.

Nostalgicky vzpomínám na časy, kdy TK & Rachel zapomněli pas na benzínce a museli se pro něj tři hodiny vracet po dálnici, aby to stejně dohnali a nevypadli. Do prdele, to byly závody, kde týmy strávily dva dny v autě, rozpočet byl kanystr benzínu a stejně to bylo lepší než když za ně nyní úplně celý závod odjezdí taxikáři, letadla, trajekty a profi řidiči zaplacení štábem.

Úkoly tradiční výsměch, kde jsou kurva projektanti závodu, kteří byli schopný vymyslet úkol, který zabere třeba polovinu dne a zaseknou se na něm úplně všichni? Tady jsou ty úkoly tak primitivní, že je zvládnou s rukou v prdeli za hodinu a ty týmy nemají šanci se předhánět a skutečně závodit. No a jakým způsobem dokázali popravit Texasany "retardérem", to jsem ještě neviděl.

Můj největší problém ovšem spočívá v castingovém oddělení tohoto pořadu. Oni do každé řady naserou typově úplně ty stejné lidi/týmy s úplně stejnými problémy, ale nejsou schopný vybrat někoho, kdo si bude skutečně konkurovat. V posledních řadách je vždycky jeden dobrej tým, kterej všechno vyhrává a zbytek úplných kreténů, kteří mu celou dobu čumí na záda a brečí u toho. Je takový problém vybrat pět týmů, které mohou podávat fyzický výkon a zároveň nejsou úplně vypatlaní? Nebo jde produkci jen o to, aby neustále padaly rekordy v počtu vítězství jednoho týmu?

Finále tradičně nejhorší díl ze všech, prakticky nemožné se předhonit, pokud se do něj nedostanou úplní kreténi (což se v podobě paparazzi dostali). Kdo vystoupí první z letadla a chytne taxíka, ten i vyhraje.

Je to jak na houpačce, když se začne zlepšovat Survivor, TAR jde do prdele a když jde do prdele Survivor, TAR se povede. Aby to za chvíli s tím rozpočtem nevypadalo tak, že budou závodit jen po USA, což už jednou udělali v rodinné verzi a byla to tak strašná nuda, že bych radši viděl konec pořadu než znovu tohle. No a ne, že bych byl nějaký přehnaný vlastenec, ale vážně si paneláky v Polsku zaslouží větší pozornost, než celá ČR, ve které byli v 15. řadě jenom v Praze a tím končili, nepočítám-li přestup asi dvou týmů ve 12. řadě na Ruzyni na jiný let?

Jo a vážně jsem rád, že vyhrál ten absolutně nudný a nezajímavý tým rozhlasáků, protože ten "green team" byl tak strašně na pěst, hlavně ten kluk, ta holka se skvěle držela na to, jakého kreténa celý závod musela snášet, že výsledek mírně napravuje dojem. Dojem ale rozhodně nenapravuje fakt, že toho dementa budu zaručeně sledovat znovu v budoucí All Stars řadě, kde zase bude machrovat se znalostmi, vysmívat se všem okolo když bude vyhrávat a pak se rozbrečí jak malá holčička, když bude v etapách na průběžném posledním místě.


Hodnocení řady:

***** 60%
Obrázek Obrázek Obrázek

vedator
Příspěvky: 2
Registrován: 19 bře 2016, 08:48

Re: TAR S27 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod vedator » 19 bře 2016, 18:09

Přešel jsem od Survivora k TAR, jelikož mě už nějak omrzel, a TAR zatím nemám nijak moc nasledovanou a teď si myslím že u ní už zůstanu :)

Nejsem moc náročný, takže asi i proto jsem se u této sezóny bavil :D Původně jsem fandil Green Teamu, ale v předposlední etapě mi už bylo těch roztleskávaček líto, vypadalo to že budou jedním z prvních vyřazených týmů a ejhle, final 4. Logan a Chris mi dost lezli na nervy, takže na fandění zbývali Kelsey s Joeym. S vítězem jsem tedy spokojen, asi i jediný tým ve finále bez sporů během soutěže. Justina a Dianu zřejmě stálo zmatkování s taxikáři v Hong-Kongu, a následná penalizace, milion. Ale co, aspoň si užijou ty zájezdy ;)

Kdybych to měl porovnat s 2. sérií, která byla doposud jediná, kterou jsem celou shlédl... ne, to se nedá porovnávat. 3 obraty nijak moc kartami nezamíchali, 2 nevyužité, ten poslední obrátil tým, který potom startoval jako 1. do finále. 2 dvojetapy skoro za sebou + 1 klasická nevyřazovací, mě docela překvapily.

P. S. Řekl bych že běžkyně by mohli kandidovat do 2. série Unfinished Business (pokud nějaká bude), takhle blbě vypadnout kvůli nepřečtení nápovědy, to teda :)


Zpět na „The Amazing Race S27 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti