S18 - Tocantins - EP01

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:44

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP01

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 16:59

- Překvápko, že si jeden z kmenů vůbec nevybral vodu a jídlo :x
- To že na ně čekal rozložený tábor...pff 8)
- Tah s prvotním vyloučením mě vždycky naštve, tady to naštěstí dopadlo...50 na 50 8) Nevypadla Sandy :| nevypadla Sierra :idea:
- Další Jan z Thajska :cry: , tentokrát v podání Sandy :mrgreen: Doufám, že ta ježibaba brzy vypadne, tyhle afektovaný krávy těžce nemusím. Její dosavadní vystoupení mě donutilo naučit se více pracovat s gif soubory a hodnotím jí takto...

Obrázek

Plus za velmi sexy Sierru :idea: která si navíc počíná velmi dobře. Nic jí neubírá ani nedávno prodělaná nemoc :idea: to já bych ležel na smrtelné posteli :mrgreen: Že vypadla Carolina mi nějak extra nevadí, že vypadla. Extra sympatickej mi není Tyson. Na ostatní si udělám názor dál :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP01

Příspěvekod Lifty » 28 lis 2013, 23:01

Nedávno jsem projížděl http://www.funny115.com (obsahuje spoilery na všechny řady po HvV) a neskutečně mě to nalákalo si zopakovat Tocantins.

Až teď si právě všímám těch malých detailů, jako je Coach a jeho oční kontakt, kterým ostatním členům kmene nařizuje, co přesně mají sbalit s sebou do tábora. Díky němu vlastně všichni přežili první tři dny, protože jim jasně všem naznačil, že si mají vzít vodu a jídlo! :D

Docela mě překvapilo, jak pozdě se druhý kmen dostal do tábora. Divím se, že to v té tmě našli.

Sandy je otřesná. Sociální stránku hry má na háku, místo toho hledá imunitu takovým stylem, že raději zkouší různé druhy kroků, než aby zvedla hlavu a rozhlédla se.

Caroline si měla radši dávat pozor na pusu, tyto negativní články v kmenech se vylučují brzy, navíc když v soutěži toho moc nepředvedla. Já si ji budu napořád pamatovat jako tu holku, kterou v intru dokonale vystihli:

Obrázek
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 03 úno 2016, 19:55

Tak jsem si vzal jako další na paškál Tocantins. Start slušný, epizoda v normální délce, překvapivě mi ale přišlo, že nám byli soutěžící představeni celkem solidně. Hlavní hvězdou dílu byla rozhodně Sandy - trochu jsem se bál, jestli bude tak šílená, jak jsem si jí pamatoval... no, naštěstí je. :D Hraje teda otřesně, i když je fakt, že soukmenovcům jsem jí pak nic hroznýho do očí říkat neslyšel, jen na kameru, takže úplně vypatlaná snad není. I když k tomu moc daleko nemá :D
Krom Sandy mě na celém díle bavilo hlavně... sledovat Sandyino tílko. :D Startovala v růžovým a do tří dnů ho měla tak zasraný a šedivý, že mi to hlava nepobírá. Srandovní bylo taky sledovat, jak se barva toho tílka v různých záběrech pořád dokola mění (tady editorům Sandy asi docela zavařila :D ).
Carolina mi chybět nebude, i když nesympatická mi nebyla. Z celého castu mi zatím leze na nervy jenom Coach s těmi jeho kecy - nečekal jsem, že to pojede hnedka od začátku... :down:

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Sandy
Nejhorší: Coach
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP01

Příspěvekod carneval » 04 zář 2020, 06:30

Taky jsem si dal opacko Tocantins, ze kterych si pouze pamatuju Coache, viteze a Sierru (kterou tady mam jako ze mi dost vadila, tak uvidime).

Prvni zaujalo, ze se jedna o normalni dil - zadny special jak nekdy byva zvykem. Ze si jeden kmen vzal pouze melouny a zadnou vodu je zarazejici, ale cetl jsem rozhovor s Carolinou, ktera rekla, ze si ji vzali a behem slejzani z nakladaku ji nekdo vzal a odnes na rohozku Timbiry :D Pak samozrejme trek, kterej Timbire trval o poznani dele.

Sandy je blazniva stara zenska, ktera je jeste k tomu uplne tupa. Kdyz nevim vzdalenost, tak se aspon podivam po "osamnely palme" ne?? Sierra na druhou stranu postavila kemp, coz je rozhodne plus (Coach a jeho "dobry, ale stejne pujde" :mrgreen: ).

Na zaver soutez + vylouceni zmineny Caroliny. V soutezi asi nepredvedla nic moc, na druhou stranu Sandy stavela schody. Kdyby Sandy mela behat pres pisecny duny, tak by asi taky moc nezarila. Carolinu asi selhala predevsim jeji pusa, skoda. Byla mi docela sympaticka a na rozdil od Sierry (zmineny nekde nademnou jako atraktivni) i oku lahodici.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti