S18 - Tocantins - EP03

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:45

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP03

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:02

Tak dneska žádná velká hitparáda :mrgreen: Coach tam celej díl vypráví jak nesnaší Erinn (je fakt že má divnej úsměv) ale nakonec jde Jerry. Asi by se z toho dostal, ale taky mě nějak extra nenadchnul.
Tyson je nechutnej, doufám že to jeho triko brzy spálí mámení pekelné a vysoké teploty 8)
Sierra pokračuje :idea: Coach jí rozdal rozkaz, že půjde Erinn a Sierra si zatím v pohodě vyškrábala špínu z pod nehtů a řekla že bude lepší volit Jerryho 8)
Taj a Brendan to mají dobře rozjetý, jsem zvědav jak dopadne jejich ďábelský plán :evil:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 05 úno 2016, 18:29

U téhle série si nějak hodně všímám toho, co kde editoři zpackali, viz záběry na Jalapao a jejich manévry s poslední kostkou (plus u minulého dílu nezmíněný prostřih na Sandy po soutěži o imunitu s jiným účesem, který pak už ale zase neměla).
Jalapao mi jsou jako skupina asi sympatičtější, i když jsou docela nudní (skoro žádná Sandy za celý díl? Lovení ryb sítí?? :down: ). Nejlepší je stejně ta dvojka na EI. Jerry mi moc chybět nebude, neměl žádné dobré momenty, za to nejspíš může jeho nevolnost. Coach mi lezl zase na nervy, jeho imitování mi není moc sympatické. Tyson mi překvapivě taky úplně nesedí, přitom mi nikdy nevadil. Jsem holt nějak háklivější na ty jeho blbé kecy a vyžívání se ve lhaní, drcení snů jiných lidí a to, že bere Coachovy kecy (jakoby?) vážně - viz nadšení z podkouče...

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Brendan, Taj, Sandy, Erinn
Nejhorší: Coach, Jerry, Tyson
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP03

Příspěvekod carneval » 09 zář 2020, 08:13

Epizoda v normalnim formatu, ktera byla docela hodne zamerena na Coache - a je pravda, ze vtipny momenty tam byly.

Jalapao me prekvapilo, jaky jsou to nemehla a hazeli tam s tou siti jen tak ve vzduchu, takhle opravdu moc nechytnou... Ale v soutezi dali Timbire radne za usi a pak byl vtipny ten prostrih, jak Coach rika "nebudeme mluvit o nikom spatne" - strih - "ta Erinn se Sierrou blabla" :lol: Tyson byl povysen na asistenta, coz ho ocividne pobavilo (nedivim se).

Soutez fyzicka, Erinn nikdo neposlouchal a tak vyhralo Jalapao. Jerry to mel spocitany, prestoze Coach imitoval Erinn :D skoda, Jerry mi byl sympaticky, ale pokud od mel od ctvrteho dne v prdeli zaludek, tak asi opravdu ratingy nezvedne.

PS: Do tretice o Coachovi - ta jeho obhajoba jeho vudcovstvi byla vazne trapna..
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti