S18 - Tocantins - EP04

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:45

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP04

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:11

Tocantins se mi zatím hodně líbí, Gabon nebyl vůbec špatný, ale tohle je velké zlepšení.
Ještě pořád mě straší ten obří termit z druhého dílu. Že tu scénu musí pokaždé opakovat na začátku každého dílu... Fuj.

Skvělá soutěž o odměnu, jedna z mých nejoblíbenějších. Klobouk dolů před J.T. Ale přece jen víc uznávám výkony Andrewa a Ruperta z Pearl Islands. V PI proběhla až po 18 dnech (jestli počítám dobře), takže oba byli nepochybně víc oslabení nedostatkem jídla, spánku a dalšími vlivy. Příjemná změna byla, že oba kmeny musely povinně vybrat i jednu ženu. Taj byla jasná volba, podle mě by neměla problém porazit i některé z chlapů.

Zatím mě zaujal už zmíněný J.T., Taj a Brendan se Sierrou. Egomanik Coach má pořád jenom plnou hubu keců a skutek utek, čekala jsem, že se zúčastní soutěže s držením závaží. Ale ne, raději tam pošle Tysona, který má 60 kilo i s postelí (i když se nakonec Tyson dobře držel). Každý, kdo se na něj jenom křivě podívá, je najednou rakovina kmene... Jsem zvědavá, jak se nakonec vybarví, v každém případě je to zajímavá osoba a scény s ním (a Tysonem) jsou asi to nejlepší, co Tocantins prozatím nabízí.
Pořád výraznějším se stává "asistent coache" Tyson. Je to hrozný blbeček a tak trochu ztělesnění zla :D , ale hrozně mě baví. Tak nějak předzvěst Hantze, oba se vyžívají v utrpení druhých, Randy z Gabonu byl milý chlapík.
No a do tohohle dílu jsem si ani pořádně nevšimla, že je v Jalapao i nějaký Joe a Sydney.

Obrázek

Konečně vypadla Sandy, sice už nedostávala tolik prostoru jako v prvním díle, ale každý pohled na ni byl utrpení. Ty její vykulené oči :shock: , hlas, afektované chování a řeči o tom, jak všechny převeze díky své inteligenci... a při hledání imunity předvedla, jak moc chytrá ve skutečnosti je. Už to, jak se na úplném začátku radovala, že se nebude muset tahat přes půlku Brazílie a do tábora poletí vrtulníkem, o něčem svědčí. Budu muset rozšířit seznam ježibab ze Survivoru.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP04

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:02

Baba je fuč, dalo se to čekat, minulej díl nebyla skoro vidět, ale věřim že v táboře dělala dusno. Ten její afektovanej výraz a hlas :twisted: když už stařena, tak nějaká se kterou se dá vydržet a má šanci se dostat daleko jako jistej hlas pro toho kdo jí dá pocit důvěry.
Tohle naopak moc nepředvedla Sydney, začít tam machrovat, jak se jí líbí podrazy...holka...radši si čisti nehty jako Sierra a buď ticho :cry:
Exile aliance v plném složení, nápad dobrej, doufám že to vydrží do nějakého pěkného výsledku 8) navíc je v paktu má oblíbená Sierra, lépe už to dopadnout nemohlo :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 06 úno 2016, 20:46

Přelomový díl aneb tragická ztráta Sandy, nejzábavnějšího člověka série. Dřív jí aspoň trochu konkuroval Tyson, který mě tentokrát ale (pro mě i docela překvapivě) zatím v každém díle sere víc a víc, tady už dokonce i víc než Coach. :-|
Dost mě mrzí, že Stephen a JT bábu nezachránili, nebo aspoň Taj (momentální favoritka č.1 a v podstatě poslední zajímavý člen Jalapaa - Sydney je nudná a ti čtyři chlapi aspoň od pohledu docela na jedno brdo...) idolem, který ale asi ještě nenašla. Přestože mi přijde Jalapao nudné, tak mi ale pořád přijdou tak nějak lepší než Timbira, kde je mi krom Brendana sympatická asi jenom Erinn, chvílema Debbie a Sierra...
Jinak ale i když to tak moc nezní, tak mě pořád Tocantins baví víc, než jsem čekal, že bude. :D

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Sandy, Taj
Nejhorší: Coach, Tyson
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP04

Příspěvekod carneval » 09 zář 2020, 08:27

Timbira zlomila smulu a konecne vyhrala, hura :first:

Tajna aliance docela trapas, kdyz Brendon nemel cas cokoliv Sierre rict - vyraz Stephena mluvil asi za vse... A jak to tak vypada z ukazek pristiho dilu, tak bude mit tahle aliance asi kratky trvani (podobne jako cibule v Gabonu).

Priznam se, ze edit daval vic smyslu pro vylouceni Sydney, ktera je totalne nezajimava. Ale asi rozhodlo to, ze Sandy je sice platnejsi, ale jinak uplnej magor :heat:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů