S18 - Tocantins - EP05

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:45

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP05

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:13

Tahle epizoda přinesla jeden WTF moment za druhým.

1. Taj dává imunitu Stephenovi. Nikdy nepochopím tohle schování imunity u jiného hráče. Na její zakopání není Brazílie dost velká. :roll: (deja vu Sugar a Ace)
2. Rosnička Coach. Tohle bylo spíš komické, skvělá práce střihače. Určitě nás to mine - STŘIH - šílený liják :D
3. Spárování J.T. a Sierry při soutěži o imunitu. Dát k nejsilnějšímu hráči druhého kmene ten nejslabší článek... Opravdu měla velkou šanci ho ubránit. :roll:
4. Jeff a vypadnutý zub. Nečekala bych, že někdy bude soutěž přerušená kvůli tomu, aby se v písku našel kousek zubu, když o něj navíc J.T. ani nestál. :roll: Doufám, že ho "za rohem" vyhodil.
5. Taj ve vodě. Dobře, byla naštvaná, ale takhle na sebe ještě upozorňovat a ještě poslat všechny do... :roll:

Jinak zajímavá soutěž o odměnu a na Spencerovi bych vůbec nepoznala, že je gay. To jsem spíš ze začátku podezřívala Tysona.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP05

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:05

Vtip epizody, Coachova předpověď počasí :D :D :D skvěle střihnuto, myslím že dokonalá nahrávka na smeč.

Další vtipná momentka v podobě Sierry..."hej lidi, kdo je dole?...Coach, Tyson, Debbie, Erinn...v pohodě, já jen jestli je vás tam dost a nepotřebujete pomoct...Ok Brendne, zabiju tě, kdy jsi mi to chtěl říct ty zmetku?" :mrgreen: :idea:

A aby toho nebylo málo tak tu máme ještě luxusní soutěž o odměnu :mrgreen: perfekt!

Na hlavu bylo posílání na EI jak když tam pořádaj piknik, samozřejmě to Coache a Tysona napadlo, nevyhrát tenhle kmen imunitu, tak je EI aliance v průseru. Tak to aspoň Taj vynahradila svým výstupem v kmeni, už jsem fakt čekal, že tvůrce celého plánu půjde domů s prázdnou :cry: kdo vypadl mi nevadí, JT nadchnul bojovností :idea:

Jinak scéna se zubem se mi líbila, mám rád tyhle vytrhnutí z klasického scénáře.

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 07 úno 2016, 20:03

Fajn epizoda, jen mě mrzí, že Jalapao prohrávají (i když zase o Brendana bych taky ještě přijít nechtěl, nebo o Erinn). Předpověď počasí byl první moment, kdy mě Coach celkem bavil. Ani Tyson mi tentokrát na nervy nelezl (tolik). Soutěže dobré. Líbilo se mi JTho nasazení v soutěži o imunitu, vůbec jsem nepobral Jeffovo fascinaci jeho vypadlým zubem, zvlášť když o něj JT podle všeho ani za mák nestál. Favoriti nadále Exil aliance (akorát Sieřře pořád nějak nemůžu přijít na chuť).

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Taj, Stephen, Brendan
Nejhorší: Tyson
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP05

Příspěvekod carneval » 13 zář 2020, 07:44

Priznam se, ze nijak zvlast zajimavy dil. Soutez o odmenu, ktera krome pikniku prinesla i dopisy z domova.. jsou tam ani ne 2 tydny a uz dopisy? :?
Exilova aliance je v ohrozeni, aniz by to jeji clenove tusili.. u Timbiry diky Tysonovi, kterej vypada, ze neni uplnej pitomec - a u Jalapaa diky nepochopitelnymu vybuchu emoci Taj. Otazka je, jak moc ji taky ten exil skodi, viz. Joe a jeho zpoved na odmene.

Momentka bylo samozrejme Coachovo machrovani s pocasim, ten clovek je proste dement :lol:

Souhlasim, ze parovat JTho se Sierrou je vazne divny, ale nakonec to Timbire vyslo diky Tysonovi s Brendonem. JT nasranej na Spencera, zajimavy, ze Joe nepredvedl nic moc a jeho JT nijak nedissoval... Jinak Spencera je skoda, byl to docela dobrej kluk.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti