S18 - Tocantins - EP06

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:46

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP06

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:10

Souhlas, konečně pořádnej rekapitulační díl :idea: vše co se stalo v prvních pár minutách, ve zbytku nové scény, kde člověk zjistil více info o jednotlivých postavách. Více se mi líbí Debbie, má i sexy hlas :idea: Vtip epizody jak Taj trapně zakrývala, že si neprdla ve vodě :D :D

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 08 úno 2016, 08:32

Dobrý rekap, jen mi přišlo divné dávat ho tak brzy, po 5 epizodách. Nejvíc mě bavila Debbie. Coach a Tyson dostali hodně prostoru, ani u jednoho si nejsem jistý, jestli mě víc bavili nebo lezli na nervy. V Jalapau dostala dost prostoru Sydney, jenže když ona je pořád tak hrozně nezajímavá (vážně, víc než všechny její scény mě pobavil pohled na zprasenou Sandy - které bylo mimochodem v celém rekapu až žalostně málo :( )
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP06

Příspěvekod carneval » 13 zář 2020, 07:47

Recapy nemam rad, tenhle jsem si pustil omylem, protoze jsem to necekal tak brzo a kdyz uz jsem to mel pusteny... krome Coache a jeho imitovani Cajkovskiho tam nebylo vlastne nic zajimavyho.
Taj strada, JT a Spencer se kamaradi, Sydney neni primadona, Tyson se rad obnazuje.. jako fakt nic zajimavyho :down:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů