S18 - Tocantins - EP07

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:46

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP07

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:14

Obě soutěže byly povedené, hlavně se mi líbil mechanismus u té o imunitu, ty dlaždičky byly spolu hezky propojené.

Další falešná imunita, už se z toho stává pomalu tradice. V téhle sérii jsou nápovědy k jejímu nalezení strašně jednoduché, divím se, že tam ještě nepřipojili mapku s vyznačeným křížkem nebo rovnou fotku... Náznak toho, že bude ve stromové poště, byl už ve třetí nápovědě, Joe dostal pátou, proto mě hodně překvapuje, že ho snad ani nenapadla možnost, že ji Taj už našla (i sebehloupějšímu člověku by muselo dojít, kde je). Ani ho nezarazilo to, když ji našel bez jakéhokoli vzkazu, který k imunitě bývá přiložený. Lidi jsou nepoučitelní.

Docela zvláštní, že nikdo v Jalapau ani neuvažoval o tom hlasovat pro Joea. Když vidím to jeho zahnisané koleno, tak bych se nedivila, kdyby po pár dnech musel kvůli infekci odstoupit ze hry a tak by se počet (bývalého) Jalapaa snížil na 3. A tím, jak navíc leze do špinavé vody, si o to koleduje.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP07

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:12

Moc pěkné soutěže :idea: Coach je fakt vtipná postavička, to samé Joe, myslí si, že to má na háku, ale je těžce mimo :mrgreen: už se těším až použije HI. Vyloučit Taj by byl dle mě dost špatnej tah, protože by se JTmu mohlo hodit, že má kontakty v druhém kmeni, s takovou Sydney by toho moc neudělal. To že Taj hodila HI do placu není moc chytrý, pěkně to tam víří atmosféru a každej chce být rázek králem, v druhém kmeni je jak se zdá v tomhle směru dost klid. Jsem zvědav na reakci až si půjde pro HI Erinn.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 08 úno 2016, 14:26

Soutěže mi obě přišly ne špatné, ale trochu divné (házení prasat ušlo, střílení z praku mi nepřišlo moc napínavé a štvalo mě, jak k tomu JT ani Tyson nikoho jinýho nepustili). Většina epizody věnovaná Jalapau, kde mě celé to dilema Taj X Sydney ke konci už vysloveně lezlo na nervy, zčásti asi i proto, že jsem věděl, jak to dopadne. Tak či tak, věnovali tomu až moc prostoru. Celé ty čachry s idolem, jak komu co říct a kdy a proč mě taky nějak extra nenadchlo. V Timbiře dostalo prostor jenom Coachovo připálení posledních fazolí. Coach už mě zase prudí...
Sydney mi chybět nebude, z ženských mi přišla asi nejmíň zajímavá a dost nudná...

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Taj, Stephen
Nejhorší: Coach
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP07

Příspěvekod carneval » 13 zář 2020, 09:54

Vzhledem k tomu, ze jsem Tocantins uz davno videl, vim kdo to vyhraje. Akorat si vubec nevzpominam, kdo bude ve final 2-3 a jak se tam dotycni dostanou. Proto me prekvapilo, ze prohralo znovu Jalapao a domu se vypakovala celkem normalni Sydney, kterou proste stala zivot pocetni nevyhoda kmene. Bylo az zarazejici, ze Joe ani Erinn na chvili nepomysleli, ze uz tu imunitu Taj a spol nasli... anebo to vystrihli, kazdopadne ty jejich optimisticky ksichty... ach jo :heat:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti