S18 - Tocantins - EP08

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:47

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP08

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:14

Skvělá soutěž o imunitu, takové mám nejraději. Překvapilo mě to, jak dlouho dokázala Deb na kůlu zůstat, i když si nesundala boty. Všimla jsem si jí už před několika díly, hraje dobrou sociální hru, daří se jí v soutěžích a mám ji s každým dalším dílem radši. Tyson si imunitu zasloužil, už jen kvůli tomu, že byl dost chytrý na to, aby se zul.

Jsem ráda, že původní Timbira nedrží spolu a vznikla "mezikmenová" aliance. Kdyby tihle hráči dostali do poslední pětky, tak bych byla hodně spokojená.

Nakonec stalo to, co jsem předvídala, Joe musel ze hry odstoupit. Nebyl to můj favorit, vlastně jsem ho až do zranění pořádně nevnímala, ale takový konec ve hře si nezaslouží nikdo. Myslím, že Brendan a jeho Exil Alliance nic moc kloudného nevymyslí (spíš se Stephan přikloní ke své pětičlenné alianci s Tysonem a spol.) a Brendanovo vyloučení se tak odložilo jen o pár dní.

Prozatimní oblíbenci - Tyson, Stephen, Debbie, Taj, J.T.

No a nejlepším okamžikem epizody byl Coach a jeho ranní meditace a do toho Carmina Burana. :D Tu scénu jsem si musela pustit hned několikrát :D

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP08

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:13

Jeeej, škoda škoda, že Joe nestačil použít HI :mrgreen: V kempu je to dost na divoko, jsem zvědav jak dopadne první individuální kmenovka a kdo to má nejvíc pod palcem. Jestli ten slizák Tyson, tak to nebude moc pokoukání :mrgreen: Těším se na probuzení Exile aliance.
Pobavila úvodní Coachova momentka a prosím více smíchu od Sierry :mrgreen: Jeffova procházka v dešti :mrgreen: :idea:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 08 úno 2016, 21:30

Proč jsem si nikdy nevšiml, jak otravný má Tyson vlastně hlas? Navíc se v tomhle díle asi při třech zpovědích na kameru tak nějak divně zasekl - což podle mě dost svědčí o tom, jak má dopředu vymyšleno, co přesně chce říct (nebo to tak aspoň hoooodně působí :down: )
Díky evakuaci Joea (který ušel, ale moc mě nezaujal - i tak ale větší sympaťák než půlka Timbiry) se konec dílu neuvěřitelně vlekl a já se u toho dost slušně nudil. Opět mi přišlo všechni ti taktizování zbytečně natahované, jasně no, ale co měli jinýho ukázat...
Rozpadání Exil aliance a spojení Jalapaa s druhou polovinou Timbiry je pak samozřejmě dost katastrofa...

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Taj, Stephen, Erinn, JT
Nejhorší: Tyson, Coach
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP08

Příspěvekod carneval » 23 zář 2020, 16:58

Uvod s Coachem a jeho meditaci naprosto perfektni, tyhle netradicni vsuvky jsou fajn. Z dilu samotnyho si moc nepamatuju, je to vicemene tyden dva co jsem tu epizodu skouknul a vim jenom to, ze Tyson vyhral imunitu (ktera se nakonec ukazala byt bezcennou) a domu sel Joe. Ta jeho noha vypadala fakt hnusne. V tabore nakonec zklamani, Dragon Slayer musi pockat dalsi 3 dny :D
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti