S18 - Tocantins - EP09

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:47

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP09

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:16

Bývalé Jalapao si snad ani nemůže přát být v lepší pozici. V jiných sériích by je jako početně slabší kmen začali vyřazovat jednoho po druhém, ale tady mají hned několik nabídek k vytvoření aliance.

"Dragon Slayer" Coach a jeho historky... takové pěkné pohádky na dobrou noc. Málem ho zabil hurikán, žralok, krokodýl, indiáni... a to říká jenom 13% z toho, co se opravdu stalo. Kdyby řekl všechno, tak bysme se dozvěděli, že se tohle všechno stalo v jednu chvíli. Letěl helikoptérou řízenou kanibalským indiánem, když v tom vletěli do hurikánu, spadli do jezera plného krokodýlů a ve chvíli, kdy se na něj jeden z krokodýlů začal sápat, tak se tam zčistajasna objevil žralok a krokodýla sežral. :D Ale úžasně se to všechno poslouchá, s tou svou fantazií by měl začít psát knížky, když je to takový renesanční člověk :D

Obrázek

Jsem ráda, že si Tyson znovu vybojoval individuální imunitu, protože mu ta předchozí k ničemu nebyla.
Na kmenové radě mě hrozně pobavil pohled Jeffa, když začal Coach zase mluvit o svém zajetí v Amazonii a s přibývajícími hlasy se měnící výraz Brendana :D .
Zatím výborná série, z vnitrozemských rozhodně nejlepší.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP09

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:14

Takže se hlasovalo takto:
JT - Sierra
Debbie - Brendon
Tyson - Sierra
Taj - Brendon
Coach - Brendon
Sierra - Coach
Brendon - Coach
Erinn - Sierra
Stephen - Brendon
Nějak mi uniklo proč zkrachovala Exile aliance a Taj, která to s Brendonem vymyslela, se teď přiklonila k pohádkáři Coachovi a bude vespod aliance. Sierry je škoda, jestli se nestane zázrak, tak je další na řadě a ještě jí to dávaj pěkně sežrat :|

Nicméně konečně jsem pochopil sérii fotek, které jsem tuhle viděl, kdy Coach utíká před bandou rudochů, ti ho pak mučí a uvaří :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: připomnělo mi to toho lyžaře z Anděl na horách, jak tam vyprávěl co všechno viděl, udělal apod :mrgreen:
Tyson je nechutnej, těšim se až vypadne 8) připomíná mi Crystal z Gabonu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 09 úno 2016, 15:48

Popravdě zatím asi nejhorší epizoda. Až moc Coache - na jeho debilních historkách je zajímavý jenom to, jak na ně všichni ostatní reagujou. Osobně mě bavil jenom Stephen na Exilu a těch pár momentů, kdy byly vidět Taj, Erinn a Debbie. Plus samozřejmě Brendan, který mi popravdě přijde nejvtipnější z timbirských chlapů (ne že by v téhle kategorii měl moc velkou konkurenci :-| ).

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Stephen, Brendan, Taj
Nejhorší: Coach, Tyson
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP09

Příspěvekod carneval » 23 zář 2020, 17:02

Tak Drak byl skolen, at zije Drakobijec! Historka z Amazonie fakt neuveritelna :heat: Jsem rad, ze to dopadlo tak jak to dopadlo - Brendan ani Sierra mi k srdci neprirostli, Coach alespon bavi svoji bizarnosti. Jalapao 3 si nemohla prat lepsi prubeh.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů