S18 - Tocantins - EP10

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:48

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP10

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:34

ohohoooo :D :o :o aplaus pro Stephena :idea: potlesk pro JTho a smekám za tenhle kráásný blindside. Ale ono si to o to prostě říkalo, Coach a jeho namachrovanej pohled, to samé Tyson, ti dva si byli až moc jistí, že mají hru pod kontrolou a jak to tak bývá, když vypadnete z ostražitosti, najednou sedíte v Ponderose :mrgreen: Sierra na nějakou dobu zachráněna a těším se jak u ní bude Coach žadonit, tomu říkám zvrat o 180stupňů 8) takovýhle zvraty dělají tuhle show a je škoda, když se v nějaké sérii nedostaví a všichni jedou za jedním člověkem, který to nakonec i vyhraje. Pohledy na jednotlivý soutěžící při kmenovce epickej :mrgreen: :idea:
Soutěž o imunitu supr, tady okořeněná lehkým deštíkem, z těch soutěžících šla úplně zima i přes monitor :mrgreen: :| náhle ukončení a stopka hostině pobavila :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 09 úno 2016, 20:20

Málo prostoru pro Taj, zato spokojenost s tím, jak se dostaly ke slovu Debbie a hlavně Erinn (hvězda epizody). Stephen si drží svůj standard a baví mě. Tyson se dál chová jako pako, ale tak s tím už je naštěstí konec :D Rád bych fandil Sieřře, jenže se mi za celou epizodu líbila jenom na kmenovce, když začaly padat hlasy pro Tysona. Její rozhovory s Coachem (který bůhvíproč brala tak stupidně vážně - jako vůbec celou tu věc s tím, jak se od něj nechala mentorovat a ty kecy o správňáctví a naplňování očekávání a blablablablabla, fuj :vomit: v podstatě jsem vůbec nepobral, proč bylo důležitý zrovna z tohohle udělat hlavní téma celé epizody).

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Stephen, Taj, Erinn
Nejhorší: Coach, Tyson
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S18 - Tocantins - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 28 črc 2016, 14:01

Tohle je asi blindside který mi udělal největší radost ze všech dosavadních sérií. Tyson mi byl strašně nesympatický, a ta jeho nafrněnost se poslední díly stupnovala do nebeských výšin. Upřímně a škodolibě jsem se smál nad pádem Tysona a dojímal se nad radostí Siery. Jsem se zvědav jak ted Coach ukočíruje svou alienci válečníků :dance:

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP10

Příspěvekod carneval » 23 zář 2020, 17:23

Skoda, Tysona jsem mel rad - jeho zly komentare obcas docela bavily. Coach a Debbie prekvapeni, Stephen a JT vysmati jak paka - Ti maji krasne nakroceno do finale a zadny hadky mezi nima asi nehrozi... :fight:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti