S18 - Tocantins - EP11

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:48

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP11

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:17

Stephen měl na EI poslat někoho jiného než Erinn. Když už tam chtěl mít někoho, s kým je v alianci, tak měl vybrat třeba takového J.T., ten by si to nevzal osobně a určitě by to ze všech nejlíp snášel. Erinn je přece jen od úplného začátku dost neutrální, nemá žádné pořádné spojenectví a tahle "blbina" by nakonec mohla převrátit celou hru.
Skvělá odměna! Ty prameny bez dna byly úžasné.

Při soutěži o imunitu mě hrozně rozesmála Debbie napodobující Jeffa - "Debbie with her first bag!" :D No a Dragonslayer konečně něco vyhrál, šel na to dobře, nezmatkoval. Jsem ráda, že tam ještě na nějakou dobu zůstal, je to dobrá komická postavička a bez něj by byla nuda. Draka Brendana skolil, tak měl možnost se zbavit i jeho nevěsty Sierry :D

Obrázek

Sierru jsem měla ráda prvních několik dílů, ale pak moje sympatie pozvolna vyprchaly, ke konci jsem ji vlastně už jenom litovala kvůli tomu, jak se do ní všichni ostatní naváží.

Tyson je už venku, Debbie se začíná nepříjemně vybarvovat, Erinn je nenápadná, Taj přestala taktizovat a J.T. ... J.T. skáče jak Stephen píská. Takže mi jako favorit vychází Stephen. Snad se dostane aspoň do finále, zasloužil by si to.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP11

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:21

Škoda, blbec Coach zůstává stále ve hře, už mi ty jeho kecy začínaj trochu vadit 8) Jak jsem si chvilku Debbie oblíbil, tak teď jí mám za hysterickou kravku. Při rozhovoru do kamery už si nepamatuje co říkala Sieře o stmelení původního kmene? omg, to jsou fakt tragédi.

Chudák Sierra to odnesla, strategická hra sice žádná, chtěla se dostat do nějaké pořádné aliance a doteď mi není jasný proč se Exile aliance rozpadla a tím se Sierra dostala tam kam se dostala a Taj se Stephenem přibrali raději JTho, když Sierra neudělala žádnej tah, aby Exile alianci podrazila. :? Nějak jsem nepochopil proč se na ní ze všech stran snášela docela slušná zloba. Mnohem víc bych věřil jí než maniakovi co si vymýšlí historky se skákáním z helikoptéry. Proč vůbec Stephen a JT přemýšlí kdo je větší lhář? Já bych měl jasno hned. Nějak mi to kroutí pohled na Stephenovu inteligenci.

Vítězství přeju asi Stephenovi, jedinej to tam má v podstatě pod palcem, i když ruku na srdce, dost mu to ulehčil stupido Coach :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 10 úno 2016, 17:02

Upřímně v tomhle díle mě strašně frustrovalo, jak se stará Timbira nebyla schopná dát dohromady - s odchodem Sierry už nestojí trojce z Jalapaa v podstatě vůbec nic v cestě a zbytek série je tak naprosto jasný. Hlavní vinu na tom podle mě mají Coach a Sierra, ten vztah, co mezi nimi byl, mi lezl dost na nervy. Oba příšerní hráči. Erinn ani nebylo vidět, jestli zkoušeli přetáhnout zpátky, každopádně ani u ní mi moc nevoní, jak se chytla Jalapaa a na vlastní hru víceméně kašle... Z Timbiry tak jediná podle všeho logicky, aspoň ze začátku, myslela Debbie, za což palec nahoru. Ani se jí nedivím, že se z toho pak už začala hroutit, když jí ti idioti takhle odrovnali hru.
Taj je pořád vidět a baví, jako stratég se ale někam vypařila. Ono ne že by Jalapao muselo nějak zásadně taktizovat, oni moc možností nemají. JT taky furt jenom někde sedí a mele pantem, Stephen aspoň dělá legrační ksichty...

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Stephen, Debbie, Taj, Erinn
Nejhorší: Coach, Sierra
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP11

Příspěvekod carneval » 23 zář 2020, 18:13

Tohle musi byt jeden z mych oblibenejsich dilu v ramci sezony - vypadla otravna Sierra. Presne jak jsem si ji pamatoval - v prvnich par dilech prekvapila postavenim tabora a bojem proti nemoci a okolnostem, ale postupne se premenila v otravnou onuci. Vubec mi ji nebylo lito. Samozrejme ten incident Coach a Debbie vs Sierra a kdo je vetsi lhar byla jen fraska na pobaveni dominujiciho Jalapaa.

A ano, Debbie zacina byt docela otravna taky - je to ten typ starsi baby, co si mysli, jak neni sofistikovana a chytra - dobre ze za chvilu pujde taky...

A jak jsem psal v nejakym starsim prispevku - na Sierre neni nic modelovyho. A dneska uz je tlusta australanka, ktera ma vinici a prodava vino. Good for you :bye:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti