S18 - Tocantins - EP12

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:48

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP12

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:18

Aukce zbožňuju, škoda, že tahle byla tak strašně krátká, stejně ale Debbie stačila zaperlit aneb přihazování po 20 dollarech - 50$! :D

Jsem ráda, že se nakonec všichni hráči setkali se svými blízkými, ale jako divák bych spíš ocenila volbu mezi "budeš se svým milovaným a ostatní ne" x "vzdáš se toho a díky tobě se s blízkými setkají všichni ostatní". Takhle to bylo příliš jednoduché rozhodnutí. Ale ono by to koneckonců dopadlo stejně, protože jestli není Taj úplně hloupá (a z toho, co jsem zatím viděla, není), tak by věděla, že je třeba tenhle ústupek v zájmu hry udělat. Navíc soukromí s manželem, byť na EI, je aspoň podle mě mnohem lepší než být se všemi v táboře a nemít možnost si pořádně promluvit ať už o soukromých věcech nebo o taktice.

Pobavil mě opět Coach. Obzvlášť to, jak tenhle samozvaný Dragon Slayer začal vyprávět tomu svému asistentovi, že mu tuhle přezdívku dali ostatní :D A mám hodně ráda scény Coach/Jeff, ve kterých si Jeff dělá srandu z Coache. :D

Stephen a jeho způsob zapamatování matematických znamének byl super, ale stejně si nejsem jistá, jestli by mi tahle substituce za čísla pomohla natolik, abych se nemusela vrátit. Celou dobu jsem si myslela, že je ze soutěže už odepsaný, když jsem viděla, jak moc oproti ostatním zaostává. Zajímalo by mě, jak jim pravidla soutěže vysvětlovali mimo kameru, protože tohle popírání základních matematických pravidel a počítání zleva doprava... I když je tenhle způsob asi "logický" vzhledem k tomu, že některým už dělalo problém spočítání té jednodušší verze příkladu.

Debbie a to její - když v poslední trojce vyhraju imunitu, tak se jí vzdám ve váš prospěch, abyste mě mohli vyloučit :roll: Tomu by snad neuvěřil ani Eric z FvF. I když... Měla jsem jí hodně ráda, ale v posledních dvou dílech si to docela pohnojila a vlastně mi nijak zvlášť nevadí, že vypadla. Je fakt, že Erinn bych postrádala ještě míň, ale stejně je to ok.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP12

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:21

Coach je magor :mrgreen: přijde mi že z každý kmenovky přijde překvapenej co se stalo, oklepe se a zase jede svýho drakobijce, armádu válečníků a podobný bláboly. Chvilku to zabaví, ale do hry absolutně nepoužitelnej, ostatní přesně ví co od něj čekat a tak si ho tam nechávaj jen proto.

Debbie se ukázala jako mnohem silnější hráč než Coach a tak logicky musela jít.

Taj je už jen do počtu, to samé Erinn. A to jsem na začátku s Exile aliancí čekal že v té černošce bude víc, bohužel spadla do podprůměru ke starým hodným ženským :|

Stephen a JT to řídí a jsem zvědav kdo z nich vyhraje :idea: Přál bych to asi Stephenovi, pač ten je mozek všech zvratů, JT ho maji všichni rádi a chtěji s ním být za dobře a tak se vlastně i udržel ve hře.

Na kmenovce to slušelo Sieře 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 12 úno 2016, 20:30

Fajn díl - na začátku to vypadalo, že Coach bude otravovat snad víc než jindy, naštěstí se pak celkem někam vypařil. Stephen měl fajn moment při soutěži o imunitu. JT a Erinn standard, jsou fajn, ale nepředvádli nic, co bych od nich ještě neviděl. Takže hvězdy dílu Taj a Debbie.
U Taj se mi hrozně líbila reakce na video a pak její pobyt s Eddiem (u kterýho jsem si musel zjistit, kolik mu je, páč mi v jednom záběru přišel sotva na třicet a v dalších pro změnu vypadal na padesát :D ) na Exilu. Po strategické stránce ale dál mlčí... zato Debbie se rozjela a bylo to super. Šla do toho pěkně natvrdo - bohužel se nakonec ukázalo, že až moc. Škoda... :(

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Taj, Debbie, Stephen
Nejhorší: Coach
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP12

Příspěvekod carneval » 24 zář 2020, 17:56

Rendy píše:Na kmenovce to slušelo Sieře 8)

:vomit:

Presne jak psala rhee, ta aukce byla divna - to finalni "rozhodnuti" vubec nebylo tezky, rozhodovat se "ja s milovanym" vs "vsichni ostatni" by bylo mnohem narocnejsi. Nejspis byla produkce vysrana, ze tam ma nejakyho ex-fotbalistu / celebritu...

Stephen hodne dobre, vubec jsem to nepochopil, ani jak to vysvetloval, ze si lidi pamatujou telefonni cisla. Me dat radu sedmi cisel, tak si to stejne nezapamatuju, pokud to nebude neco ve stylu 1234567 :lol:

Deni v tabore pomerne nuda, Debbie zacala hrat a byla to teda tragedie ... taky bych ji neveril, jak by se pro me obetovala :D Ale aspon dala klukum duvod tam Drakobijce podrzet dalsich par dni, evidentne uz z nej vsem hrabe :mrgreen:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti