S18 - Tocantins - EP13

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:48

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP13

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:21

Tenhle díl patřil od začátku do konce Coachovi. Na začátku jsem si myslela, že špatně slyším, když řekl, že hru už delší dobu neovládá. Dokonce jsem si naivně začala myslet, že se vrátil do reálného světa. Omyl.

Ve chvíli, kdy mu došlo, že nejspíš zamíří na EI, tak se z něj z minuty na minutu stal skoro invalida. Do té doby jsem nezaregistrovala ani slovo o tom, že by měl astma nebo měl velký problém se zády :D Prozíravě si vymyslel tu svou misi mnicha, na které chtěl jenom meditovat. Přece jen to vypadá líp, že to tak chce, než kdyby nebyl schopný rozdělat oheň a udělal si ještě větší ostudu. :D Vypadalo to, že na Exilu shodil tak 5 kilo, ale nikdy se necítil líp, přestože nespal, nejedl, klepal se zimou a skoro nepil, no jo, síla sugesce a k tomu neschopnost přiznat si nějakou slabost :D :idea:

Za výkon v soutěži o imunitu by si zasloužil Oscara. Kdyby mu to Taj nepřipomněla, že by ho měly bolet záda, tak na to snad zapomene. Určitě nějaké bolesti měl, ale je to opravdu "drama queen" a strašně to přibarvoval.

Obrázek

Trochu se bojím toho, aby zbytek série bez něj nebyl nudný. Škoda, že nevypadla Erinn, moc mě nezaujala. Navíc by bylo chytřejší si tam Coache nechat, s Taj by se proti J.T.mu a Stephenovi nespojil, takže by nedošlo k remíze, která je v případě Taj & Erinn o něco pravděpodobnější. I když Taj bude asi stejně stát na straně chlapů, přestože by pro ni bylo výhodnější si tam nechat Erinn, kterou jako jedinou podle mě může ve finále porazit.

Ať už je Coach jakýkoli, tak mě celou dobu bavil a vlastně ho mám svým způsobem ráda. Sice si žije v tom svém světě a je trochu jako přerostlé dítě, ale hloupý určitě nebude. A náhodou, ta jeho báseň na kmenové radě byla fajnová :D

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP13

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:23

Sláva, hérečka je venku :mrgreen: to byl opravdu jen komickej prvek téhle série, brousil to teda až k úplné dokonalosti, že se ho Stephen zalekl, že by mohl nakonec zahrát na nějaký sebeobětování apod. Nicméně ve hře tragickej, ego nebo to jeho herectví mu úplně zatemnilo mozek a vydláždil cestu vymírajícímu kmeni Jalapao a vyházel svůj vlastní kmen. Trochu mi to připomíná Tarzana z OW.
Vítězství asi přeju Stephenovi, další díl je v jeho režii, JT je sice dobrej v soutěžích, ale to je tak vše. Erinn už je odkecaná a Taj se prostě jen veze, nevim na co spoléhá ve finálové trojce, kvůli čemu by mohla vyhrát. Přitom začátek měla dobře rozjetej.

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 13 úno 2016, 19:48

Coach se tedy musel nezbytně předvádět až do konce. Z celého dílu mě bavily jenom Erinn a Taj reakcema na něj, naopak Stephen a JT mě docela nakrkli, jak zvažovali vyhazov Erinn jen kvůli tomu, že přede všema řekla, jakej je Coach debil.
Jo, a luxus byly taky reakce poroty na básničku (kterou jsem vlastně ani nevnímal, padlo nějaký honor a tak, ale znova si jí fakt pouštět nebudu :mrgreen: ).

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Erinn, Taj
Nejhorší: Coach
(?)

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP13

Příspěvekod carneval » 09 říj 2020, 06:27

Tak a Dragon Slayer je venku, souhlasim, ze tohle byl dalsi dil ciste soustredeny na Coache - ale co taky jinyho, kdyz jako spravnej exot skutecne vynikal. Jinak souhlasim s rhee, ze by asi nebylo na skodu, kdyby Coach prezil i tu Erinn, ale co uz.. skoda, ze v tom zavrecnym editu neodvysilali Stephena - chapu, ze by to byl pro divaka spoiler, ale ten jeho komentar byl docela vtipnej :)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti