S18 - Tocantins - EP15

Jalapão, Tocantins, Brazil
February 12, 2009 – May 17, 2009
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 12:49

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 09:53

Jedna z nejlepších i mých nejoblíbenějších sérií. Krásné prostředí, zajímaví hráči i vývoj událostí. Mým favoritem hned od začátku byl Coach, který nic nepředvedl strategicky, zato však byl všude vidět, byl hlavním předmětem střihu (nikoliv však jediným, jako pozdější série). Zajímavé taky je, že hráči de facto přehráli koncept a to když byla vytvořena exile aliance. Možná to je důvod, proč už se po této sérii exile neobjevil. Když jsem se na to díval poprvé, tak jsem vítězství na 100% přál J.T.mu, ale když jsem sérii zkoukl znovu, došlo mi, že celou strategii měl na rukou Stephen. velká škoda, že se zatím nikde neobjevil, ale aspoň tvoří skvělou dvojku s Robem Cesterninem.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:22

Výborná série, jak už jsem psala před několika epizodami, ta nejlepší z vnitrozemských. Neokoukané a hodně drsné prostředí, dobře vymyšlený EI, který dával možnost spojit se s hráčem z druhého kmene. Co mě naopak zklamalo, byly ty strašně jednoduché nápovědy k nalezení skryté imunity, už stačilo přidat jenom fotku. Trochu mě zarazilo i to, že během celé hry nebyla zahraná ani jedna skrytá imunita a vlastně se jí ostatní hráči, i když věděli, kdo ji má, nijak nesnažili zbavit (případ Taj).

V Coachatins, ehm... Tocantins byla spousta hodně výrazných hráčů. Všem kraloval Coach. Je jedno, jestli ho máte rádi nebo ho nesnášíte, snad všichni musíte uznat, že tahle série patřila jemu. Bez něj by nebyla ani z poloviny tak dobrá a jeho odchod se citelně podepsal na "zábavnosti" posledního dílu.
Tyson byl perfektní villain. Žít bych vedle něj asi nemohla, je to hrozný narcis, ale přes obrazovku mě neuvěřitelně baví. Fyzicky společně s J.T. dominoval, byl inteligentní a všímavý, jen byl až moc sebevědomý a to ho potopilo. Těším se, co s Coachem předvedou v HvV.
Taj skvěle rozjela hru, vytvořila si mezikmenovou alianci, ale pak najednou přestala úplně taktizovat a už spíš jenom proplouvala. Je to škoda, myslela jsem, že se rodí druhá Cirie.
J.T. mi byl od začátku sympatický, ale kdoví, jak daleko by došel, kdyby Stephen nezatahal za provázky. A je až tak trochu nudně dokonalý.
S finálovou dvojicí jsem docela spokojená, o něco víc jsem výhru přála Stephenovi, ale J.T.ho vítězství mi žíly netrhá. Překvapilo mě to, že získal všechny hlasy poroty. Je fakt, že Stephen při své obhajobě pokazil, co mohl, ale takhle katastrofální výsledek jsem nečekala.

Obrázek

+ zajímavé prostředí
+ parádní casting
+ zvrat na začátku (let helikoptérou, volba "jít hledat imunitu x začít stavět přístřešek")
+ nápad s Exile Island
+ Coachovy historky :D
+ Tyson na obrazovce
+ scény Coach vs Probst :lol:

- škoda, že se nerozjela Exile Alliance
- nevyužití skryté imunity
- strašně jednoduché nápovědy k nalezení HII

Celkový favorit - Tyson
Nejméně oblíbení hráči - Sandy | další, kteří mi nijak zvlášť nevadili, ale za chvíli si na ně ani nevzpomenu - Sydney, Joe, Carolina
Fyzicky nejsilnější hráči - Tyson, J.T., Brendan, z žen Debbie a Taj
Strategicky nejsilnější - Stephen, Taj
Nejsympatičtější hráči - J.T., Taj
Nejzábavnější hráči - Coach, Tyson
Oblíbený kmen - Timbira
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:39

Drtivé vítězství JTho jsem nečekal, Stephen si to nejspíš pohnojil koncem kmenovky, ale bylo to těžký obhajovat se proti někomu, koho mají všichni rádi. Tady Stephen udělal chybu, že JTho nepodrazil už dřív, protože měl vědět, že to s ním na poslední kmenovce bude těžký.
Na Coachovi se mi líbí leda jeho přítelkyně :mrgreen: báchorky jsou legendární, ale chtělo by to i nějakou hru příště.
Sierre to neskutečněěěěě seklo na reunionu :shock: s tím že jediná ukázala že Coach kecá a stejnak mu to všichni baští měla pravdu. Těšil jsem se vysvětlení proč ji všichni nenáviděli a zase jsem se to nedověděl :evil: asi to bylo pro její bulení, chtělo by to jí asi zažít v kempu, nicméně když byla na vrcholu s exile aliancí, tak zářila a pak se z nejasného důvodu exile rozpadl. Myslim, že tohle nějak režie zapomněla zdůraznit a mám tu jeden velkej otazník u své kočandy :? 8) :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:05

Brazílie podruhé. Pominu-li element Eruš, tak série je jedna z těch kvalitnějších, pár věci mohlo dopadnout jinak, to je pravda.

18 Favs - Erinn a snad i ten Stephen
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Jeanner
Příspěvky: 3
Registrován: 17 lis 2014, 11:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Tocantins
Survivor: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Tyson Apostol
Parvati Shallow
Boston Rob
Nejméně oblíbené série: Survivor: Samoa
Survivor: Africa

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod Jeanner » 17 lis 2014, 19:54

Moje nejoblíbenější serie! :idea:
Favority jsem měla cca 2-3 (Tyson, J.T, Taj), nicméně Tyson byl ten TOP.
Bavil mě od samého začátku.
Už se těším až se kouknu na HvsV a BvsW :love:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 15 úno 2016, 21:37

Reunion - Aspoň se dostalo na všechny, ale až moc se řešily blbosti kolem detektorů lží a ulomených zubů (Probst byl očividně udělanej z JTho víc než kdokoliv z castu nebo u televize). Stephen vypadal smutně...

Tocantins - před sloučením mě série opravdu bavila, pak to šlo trochu z kopce. Po sloučení všichni jenom pořád dokola probírali strategii nebo Coache a ani jedno mě nebavilo. Poslední fajn blindside byl na Tysona, po vypadnutí Sierry pak bylo už víceméně jasný, jak všechno dopadne a že si to kluci povodí. Čekal jsem, že se budu nudit víc, takže v tom smyslu spokojenost, ani tak tohle ale jedna z nejlepších sérií není. Ucházející průměr.

Cast:
Carolina - nic moc, jeden z nejslabších 1. bootů, co mě teď napadá
Candace - mohla být dobrá, jenže takhle - v prvním díle ignorovaná, v druhém na odpis, i když dost neprávem (v soutěži válela)
Jerry - kvůli nemoci celkem morous, nebyl moc vidět, nezaujal
Sandy - jeden z mých nejoblíbenějších pre-merge bootů vůbec, vzhledem k tomu, jak slabý měla Taj finiš, je Sandy nakonec možná pro mě top soutěžící série
Spencer - sympatický, ale nic moc nepředvedl
Sydney - hezká holka, ale nezaujala. Strašně taková... obyčejná?
Joe - obdoba Sydney v pánském, průměr
Brendan - bavil mě, i když to ke konci moc nezvládl (rozpad Exil aliance, jeden z mnoha, co se udělal, kdykoliv se na něj JT zaculil)... i tak jeden z top chlapů série.
Tyson - největší šok, co mi rewatch Tocantins přinesl. Původně jsem měl Tysona na pozici oblíbence série. Teď je s Coachem na úplném dně řebříčku. Štval mě v podstatě vším, co vypustil z pusy. Vtipný mi nepřišel snad ani jednou... Můj názor na Tysona se tak celkově hodně změnil a netuším, co čekat od obou jeho dalších účastí...
Sierra - taky celkem pád v žebříčku, z top 4 až někam na 10.místo. Bavila mě jenom v pár prvních epizodách a pak ksichtama při blindsidu na Tysona. Vadilo mi, jak moc se nechala strhnout Coachovo kecama a jako jedna z mála ho svým způsobem snad i brala vážně...
Debbie - dlouhou dobu byla hlavně sympaťanda někde v pozadí, na které mi vadil jenom výběr nejbližších spojenců. V posledních dvou dílech se ukázala jako nemilosrdná a tvrdá hráčka a bylo to fakt super.
Coach - neuvěřitelně otravný. Krom failu s předvídáním počasí mě nikdy nerozesmál, hrozně mi lezl na nervy. Bez debat nejhorší člověk v castu, s všema těma warriorama a dragonslayerama a integritou atd. atd. - brr
Taj - před sloučením hlavní stratég série, pak se jí Exil aliance rozpadla pod rukama a ona se akorát nechala JTm a Stephenem dotáhnout do konce, což mě poněkud zklamalo. I tak scény s ní patřily po sloučení k tomu nejlepšímu...
Erinn - hvězda Timbiry a největší odpůrce Coache, za což má ode nahoru všechny palce, které mám. Škoda, že nebyla ve finále - to by bylo pokoukání :D
Stephen - nerd a správný trotl, který mě prostě bavil a vítězství jsem mu přál mnohem víc než JTmu. Jeden ze světlých bodů série.
JT - nevadil mi tak, jak jsem čekal, že bude. Vítězství mu v podstatě spadlo do klína a nevypadalo to, že by pro to musel moc udělat. A hlavně to nebylo ani trochu zábavné sledovat... sociální hru měl tedy asi slušnou, ale jinak mi jako vítěz moc sympatický není...

Oblíbenci série: Sandy, Taj, Stephen, Erinn, Brendan, Debbie
Hodnocení vítěze: 5
Hodnocení série: 6
(?)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2016, 10:17

Jak už tady psali jiní tahle série je nejvýraznější díky postave Coache, kdyby tam nebyl tak by to byla o dost menší zábava. Historka o seskoku do džungle, aliance bojovníku, kodex drakobijce tohle všechno si vybavím u téhle série, nikoliv soutěže, intriky nebo vítěze.

Překvapilo mě že J.T. získal všechny hlasy poroty, myslím Steven si to podělal těmi svými kecy před porotou neskutečným způsobem. Právník by asi být nemohl.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

S18 - Tocantins - EP15

Příspěvekod carneval » 09 říj 2020, 07:16

Ano, potvrdil jsem si, ze tahle serie je zabavna a utekla mi jako voda (totez se treba neda rict o Cine, kterou jsem si pamatoval znacne barviteji nez jaka pri opetovnym shlednuti byla).

Hlavnim hrdinou samozrejme Coach a jeho dementni historky, doted si myslim, ze jsou to blafy z jeho hlavy. A nejakej car papiru na tom nic nezmeni - muzu taky rikat, jak tady na Zelandu bojuju s Maorama a pak jit na test a nechat si polozit otazku "byl jsi na Zelandu s Maory" a dostanu ANO.

JT mi byl opet sympaticky, dobrak, kteryho uz brzo spali super-villain :heat:

Stephen naopak tlacil moc na pilu, snazil se hrat prilis sobecky / okate a jeho slizota mi prisla znacne pruhledna. I ke zbytku bych mohl neco napsat, ale asi nic ... skoda, ze Carolina dostala botu v prvnim dile, pekna devcica :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S18 - Tocantins — The Brazilian Highlands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů