TAR S28 (US) - Epizoda 12

2016
lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

TAR S28 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod lord_night » 25 kvě 2016, 11:03

Finále ve stylu adrenalinu, dobrý! paradoxně o pořadí rozhodne hned první RB - skočit z výšky a ještě s rozeběhem na malé plošině, hustý. Finálový úkol ve stylu # a paměti dobrý. Každopádně je jasný, že když to dají do nápověd, týmům logicky dojde, že to bude ve finále. Nicméně fakt dobrá paměť. I když vyhráli tanečníci, kteří mě podstatě během závodu vůbec neoslovili, vyhráli zaslouženě. :)
Teď jen otázka: Bude další serie? Poslední dobou byla vždy na konci "upoutávka" na další, wikipedie taky mlčí. Bude vůbec? A bude zase nějak "tématická" nebo čistě "klasická"?
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S28 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod brninho » 28 kvě 2016, 21:09

Moc už se o dění kolem TAR nezajímám, ta show pro mě ztratila kouzlo, ale teď v The Price Is Right (klasická americká oblbovací show s nějákejma cenama nakonec) byly speciály s hráčema ze Survivora, BB a právě TAR, takže myslim že tohle je takový znamení, že to CBS s TAR asi ještě zkusí.

Jinak co k aktuální řadě- co se týče destinací jedna z nejlepších řad za dlouhou dobu, končiny na hranici Evropy a Asie jsem vzýval už X řad dozadu a konečně na ně došlo, za Arménii a Gruzii palec hore :idea: Tím asi výčet pozitiv končí, protože youtubeři bylo šlápnutí vedle, """"závod""""" se opět jak už je skoro zvykem (čest výjimkám) odehrával v kamarádské atmosféře, rivalit jak v zlatým období TAR už se asi nedočkám a co se týče jednotlivých týmů, tak mě nezaujal vůbec žádnej, ve finále jsem to přál matce se synem, kteří však do závěru došli s notnou dávkou štěstí. Finále jsem viděl za čerstva před dvěma týdny a už teď si nepamatuju drtivou většinu jmen párů, což tak něják dokládá, jak jsem se asi "bavil". Vítězové jedni z nejnesympatičtějších, hlavně hispánská princezna může zdatně konkurovat Flo v soutěži o největší píču- vítězku v dějinách.
Do budoucnosti by bylo možná nejlepší místo vymýšlení kravin vrátit se ke kořenům jak ve vybírání castu, tak v úkolech a přemísťování, jiná cesta dle mého není.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: TAR S28 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Zeck » 19 čer 2016, 03:31

První epizoda byla bez nadsázky úplný hovno, nejhorší úvodní epizoda ze všech, hraný start, hrané emoce, hrané úsměvy, hrané družení s ostatními, hrané totálně všechno. Od druhé epizody až po opuštění "Evropy" nadprůměrná podívaná, druhá polovina řady tradiční sračka s absencí čehokoliv, především smysluplných úkolů a zábavy. Nudný turistický zájezd na stále stejná místa, přerušený odbočkou do Gruzie a Arménie, tedy něco nového, neviděného, zajímavého, zábavného. Asi stá návštěva Francie, naštěstí zamaskovaná za Alpy, to samé Švýcarsko a pak už z Evropy nic, dobrá volba. Ovšem, následně to nezapomenou celý posrat tradiční nudnou zoufalostí s JV Asií, tradiční Čínou, která zřejmě přebírá štafetu nezajímavosti a okoukanosti po každoročním zájezdu do Amsterdamu.... Díky, neexistující Bože, že si odpustili tu posranou Indii.

Úkoly mi přišly těžší než ty v předešlých řadách, přesto je to v porovnání s těmi staršími strašně kreténsky primitivní, za týmy opět celý závod odjezdili taxikáři, nikdo z nich nemusel projevit byť minimální orientační smysl a pokud v jedné epizodě ano, polovina z nich se ztratila na jedné dálnici vedoucí ROVNĚ. Opět nulová konkurence vyšperkovaná o totální přetvářku všech týmů, které si chtěly zachovat tu pózu free lidiček z youtubíčka, jen aby proboha neztratili své retardované fans a tím i prachy. Pouze h(s)ráči na všechny kolem srali, protože si podrazy zdůvodnili jako "hru" a hru chtějí jejich fans vidět především.

Takže výsledek tedy dopadl úplně stejně jako v posledních řadách, ze všech nejmíň se bavil divák. Finále pak tradičně nejtrapnější epizoda, kde o vítězi 1 000 000 dolarů rozhoduje jedna nepodstatná píčovina, tentokrát ta, že tanečník narostl do větší výšky než ta buzna a kozatá matka osmi(?) dětí, které jestli všechny kojila těma kozama, divím se, že vypadaly v plavkách tak pevně a neměla je u kolen (jo, co jiného než čumět na staré kozy mi v té epizodě asi zbývalo, když v té Dubaji byli už asi 5x a pokaždé na úplně stejných místech).

Nefandil jsem vůbec nikomu, v závěru jsem přál staré dojnici a jejímu celkem vtipnému, ale totálně retardovanému synovi. Buzny mi začaly v druhé půlce lézt celkem dost krkem (proto je neoznačuju za gaye) a tanečníci byli snad největší kreténi závodu, teda spíše ten hnědovlasý chlap, ten podpantoflák mi nevadil. Jak už ale v posledních náročných řadách bývá, nejenom, že se tento nejtragičtější tým byl schopen dostat až do finále, ale on ho ještě k tomu vyhrál. A kdo skončil druhý? Druhý nejvíce tragický tým celé řady, takže bravo, vše směruje tím zábavným a chtěným směrem!

O výsledcích pořadu se absolutně nezajímám, ale podle těch tématických řad v posledních řadách evidentně tvůrci lapou po dechu a zoufale hledají novou cílovku. Problém spočívá v tom, že tímto stereotypním pseudozávoděním, kde jedna řada splývá v druhou a člověk má neustále pocit, že už to asi desetkrát viděl do puntíku stejné, ztrácí tu doposud věrnou.


Hodnocení řady:

***** 55%
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: TAR S28 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Kvitovka456 » 17 črc 2016, 23:45

No konečně, utrpení je u konce. Tímto se mi TAR zhnusil natolik že už nechci na další sérii ani cítít. Minulá sezona líbánky, úkoly které by zvládla i má devítiletá sestřenka. Začátek o hovně, vůbec se nechápala co to jako má bejt, zvracela jsem asi půl hodiny. Týmy totální sračky, nefandila jsem nikomu to se nedalo tohle. Produkce asi nechápe, že místo vymýšlení sraček které fanouškům TARU způsobují slepotu a salmonelu by mohli udělat klasickou sérii 11 klasických týmů (manželé, přátelé, snoubenci, sourozenci, matka - syn, otec - syn...) v příští sérii tam pozvou vozíčkáře (nic proti handicapovaným) nebo týmy člověk + zvíře, budou soutežit lidi s papouškem, prasetem, psem.

Co mě ještě nasralo, že jejich práci odvedl taxikář, takže z TAR se stala dovolená. Kde jsou ty časy, kdy týmy jeli přes celý stát sami autem. (S3 z Lisaboni do Sevilly, S6 přes celý Island a velké zmatky................) Tam se ukázala síla týmu, spolupráce, orientace, řešení kritových situací. Né že to odserou jiní a ti Youtobeři si jen povezou zadek až do cíle. Fakt nechápu proč všude serou ty Youtubery, čím jsou vyjímeční? To i já můžu zapnout kameru a natáčet se na hajzlu jak si utrám zadek, nebo se kamerovat jak žeru v KFC hot wings, nebo točit jak hraju minecraft a stavim tam vagíny. Hodnotit tohle to nebudu, alespoň Survivor šel nahoru. Naopak TAR, uneumím si představit že můžou natočit ještě horší sérii, to můj mozek nedokáže pobrat horší série nemožné, ale produkce nám ukáže je to ještě horší může být. (Sorry za vulgární jazyk, ale nemám síly na to popisovat tuhle sérii slušně) A destinace až na Gruzii a Arménii hrozná nuda. ČR, Portugalsko, Litva, Estonsko, Lotyšsko, Bulharsko, Norsko, Island, Mongolsko.... tam byli jednou, dvakrát nebo nikdy. Amsterdam jsem viděla v TAR tisíckrát, Čínu znám na zpaměť a Indie tam je jedno kam jedete je to všude stejný: špína, bordel, lidí jak mravenců, smrad, auta ze 60.let autobusy z druhé světové.
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

TAR S28 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Pepi » 30 čer 2019, 17:31

Od castu plnýho youtuberů jsem čekal větší pecku. U drtivé většiny nechápu, jak se o popularitu (ačkoliv jsem o nich v životě neslyšel) zasloužili. Týmy mě neskutěčně sraly (vítěz, Sheri & Cole, Scott & Blair) nebo byly totálně nezajímavý. Třeba Zacha & Rachel jsem za celý závod zpozoroval tak dvakrát a vždycky jsem na ně zapomněl, kdykoliv jsem počítal zbývající týmy. Jediným fanditelným a schopným týmem byli Brodie & Kurt, který podělal snad nejhůř dopadlý U-Turn z těch řad, co jsem zatím viděl (viz podpis). Od jejich vyřazení jsem to dokoukal jen ze setrvačnosti. Finálová trojka a tím i finále, kde se o vítězi rozhodlo tak po 10 minutách, byly otřesný. Hodně slabá řada. Začínám chápat, proč TAR v posledních letech ztrácí popularitu.

50%
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32


Zpět na „The Amazing Race S28 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti