Ostrov (SK) - EP1

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod milan » 06 zář 2016, 20:48

1. Diel
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod milan » 06 zář 2016, 21:00

Po pár minútach mám pocit, že len vymenili logo Farmy za Ostrov, ten casting je taký typický Farmársky. Pár favoritov produkcie už má väčší priestor na kamere, prvá "súťaž" o vyraďovanie trošku divná. Casting celkovo nezáživný, niekto kto tam bol to aj tuším opisoval, že výber fakt exotov, čo už len dosvedčuje samotný výber hráčov (a ich prvé okamihy na kamere, ale kto vie, ako by som na kamere napr. pôsobil ja). V podstate nato dlabem, chcel som tomu dať šancu, ale ani moderátor ma nepresvedčil o tom, že je to pecka... úlohou moderátora je zaujať a vtiahnuť diváka do deja, aj keď cast stojí za hovno, tu sa to nestalo, hlas nevýrazný, ideálny seriálový (v Meste tieňov ma bavil aj ako herec), ale proste nieje to materiál pre Survivor. Som celkom zvedavý (nikde som sa nedočítal), či prešiel castingom aj on, alebo ho niekto vyslovene oslovil.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod lacSzlo » 06 zář 2016, 21:58

Tak za mě spokojenost, celkem jsem se bavil. Zatím to v obou kmenech oživujou otravní dědkové, ale baví mě oba. Jsem celkem i rád, že odpadly dvě náctiletý cácorky a ne třeba starší Iveta nebo tlustá brýlatá Marianna. Ostrov Naděje mě moc nenadchnul, ten mohli vynechat :down: :down: :down:
Z kmenů bavili zatím víc modří, přijde mi, že se tam toho víc dělo, u červených se všechno točilo kolem Španěla, pak si vybavím jen, že tam je ten kudrnatej bloňdák a celkem sympatická mi je L'uba. U modrých to vypadá na zajímavější sebranku, nebo jsou všichni tak moc na nervy z Riša, ale tak plus pro něj. Budu nejspíš fandit Ivetě, Yurymu, Filipovi, Kika a Marek se zdáli taky fajn, i když měli málo prostoru. Jediná mě leze na nervy "Annie", která měla snad 20 zpovědí a vypadá na takovou dost protivnou chladnou mrchu :D

Další díl jsem koukal v programech už zítra a taky ve čtvrtek, což je docela dost, nevím, jak to dál budu stíhat...
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod kispin » 07 zář 2016, 08:32

Moderátor prešiel tiež kastingom ako súťažiaci. A zatiaľ mám tiež zmiešané pocity, ale podľa mňa sa to snáď rozbehne.

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod couts » 07 zář 2016, 12:49

Nevím jak vy ale já jsem ze slovenské verze nadšený.
Markíza to vzala fakt vážně a vypadá to fakt dobře. Určitě se nejedná o pokus omyl jak udělal Prima.

1.epizoda bavila.
Najednou RI dává smysl protože by byla škoda kdyby kvůli sprintu obě holky vypadli.

Trošku mi to řpipomíná farmu, fakt hodně jsme zjistili o sociálním myšlením hráčů. Aspon si nebudete stěžovat že někdo má víc camera time :D

Rišo mě baví ví všechno a zároven nedělá nic :D U žen jsme na tom zvykly ale v US verzi takový hráč nebyl.

Jsem zvědavý na Filipa (slovenský Joe) jestli bude v soutěžích podobně dobrý jak Joe :D

Soutěžící si sami museli postavit přístřeší a původní myšlenka Survivora je zachována takže spokojenost.

No myslím ,že klidně Ostrov může být lepší serie než 33 US Survivoru :)

V ukázkách mě trochu naštvalo že ukázali kdo bude na kmenovce takže jim tam utekl spojler. (Pokud to nechcete vědět tak si ukázky nepouštějte.)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod Empli » 07 zář 2016, 20:01

No špatné to nebylo, ale víc se mně líbila premiéra nové řady australského trosečníka.

Prostředí jinak opět nádherné.

Soutěž alá běh k autobusu mně přišla trošku nefér, ale zase alespoň, že se holky můžou ještě zachránit skrz ostrov naděje. Osobně bych ho ale klidně vynechal.

Moderátor mně zatím moc nesedí, ale třeba se to změní a líbit se mně bude.

Soutěžící takhle ze začátku moc hodnotit nejde, ale rozhodně doufám ,že jako první vyletí Rišo. Takového experta na všechno a na všechny aby člověk pohledal. Hlavně, že se zraní při běhu do autobusu. . Zatím jsou mně sympatičtí namátkově Filip či Anna a nebo Yuri, ale i Marek či Dominik.

Potěšila jinak akce v podobě držení za nohu a házení písku do očí v kmenu červených.

No uvidíme jak se to ještě všechno vyvine.

Masima
Příspěvky: 6
Registrován: 07 zář 2016, 20:42

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod Masima » 07 zář 2016, 20:54

Tak já se hodně těšila a urcite se budu dívat, i když dojem je zatím takový rozpačitý.
Moderátor mi nijak nevadí, ale ani neoslovuje.
Spíš mi vadí casting, skoro nikoho si po prvním díle nepamatuju, nerozeznávám jednoho od druhého. A teda pochybuju, že ti hráči budou umět trochu hrát, taktizovat atd.
Vůbec jsem nezaregistrovala, proč byla odejita ta první slečna. Může mi někdo vysvětlit??? Jinak ostrov naděje teda docela hnus, tam bych být nechtěla.
Co se mi líbí jsou pěkné záběry na ostrov a rozhovory se soutěžícími.
K těm ukázkám na příště - nebyli by snad tak blbí, že by ukázali, který kmen jde příště na kmenovou radu ne? Nebyly to prostě jen ukázky z několika dalších dílů? Bylo tam dost ukázek ze soutěží, to by asi nebylo v jednom dílu.
A teda co mi vadí hodně, jestli to bude mít 40 dílů, jak tu někdo psal.

Online
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 882
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod ItalianManiac » 07 zář 2016, 21:14

Za mě tedy zatím rozporuplné pocity. Celkově mi to hodně připomíná českého Trosečníka, ale třeba se to ještě rozjede.

První díl se hodně soustředil na zabydlování trosečníků na ostrovech a první konflikty, ale chybělo zakončení v podobě soutěže a kmenové rady - takhle ten díl vyšuměl tak nějak "do prázdna".

Moderátor Majo není špatný, ale celkově mi přijde moc "dobrácký", chybí mu to charisma a autorita, kterou má Jeff Probst nebo australský Jonathan LaPaglia.

Vyřazovací soutěže na začátku jsou zajímavý nápad, akorát mi přišlo trošku nefér, že jeden kmen ji podstoupil ještě na letišti a druhý až na ostrově, těsně před první soutěží. Nicméně u druhé "vyřazovačky" mě překvapilo, že dvě hráčky už na konci sotva lezly - a to jsou tam první den! Nechci vědět, jak budou vypadat po několika dnech až týdnech bez pořádného jídla...

Taky mě překvapilo, kolik toho trosečníci dostali do začátku - moskytiéry, pláštěnky, na ostrovech měli připravené bambusy na přístřešek...

Ostrov naděje aka Redemption Island je zajímavý prvek, ale jeho úloha nebyla moc dobře vysvětlena. Snad se v příštích dílech ukáže, jestli na něj poputují všichni vyloučení a pak budou probíhat nějaké vyřazovací souboje jako na RI v US Survivoru.

V soutěžících mám zatím trochu chaos, někteří dostali prostoru spoustu (Annie), jiní byli prakticky neviditelní (Mišo, Ricco). Moji favorité jsou zatím Dominik, Iveta, Kika, Filip (Joe Anglim, Slovakian edition), Yury (Max Dawson, Slovakian edition), L'uba a Lulu, naopak nesympatičtí mi jsou Rišo (ZDROJE!!!! a sociální hra na bodu mrazu), Peter (to samé v bledě modrém... eh, červeném), Viera (barbínka) a Barbara (proč tolik těch grimas při mluvení?).

Ukázky z příštích dílů ukázaly hodně, těším se na fyzickou soutěž v bahně a jsem zvědavá, jestli dojde na nějaký medevac. V jednu chvíli to vypadalo, jak když se celý kmen něčím přiotrávil. Každopádně dát do ukázek spoiler, který kmen příště půjde na kmenovku, to byl docela dost velkej fail... Snad to nebylo přímo z následujícího dílu :evil:

No, Ostrovu dám rozhodně ještě šanci, ale za mě jasně vítězí Australian Survivor :D

P.S. KDE BYLO INTRO??? :angry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod brninho » 08 zář 2016, 02:01

Za mě zatim dobrý, cast často třeba u TAR nebo BB nedávám ještě po několika epizodách, stejný to bude tady, pamatuju si asi akorát těch zhruba pět pořád se omílajících lidí, ale už mě baví Rišo aka Special Agent na slovenskej způsob :D Ale těší mě, že je to výběr "normálních" lidí, ne americká šablona. Kvalita moderátora se ukáže až na kmenovce, ale zatim musim říct, že docela příjemný překvapení, nejsem zatíženej tím v jakých seriálech a jiných TV projektech dřív působil, ale zdá se mě jako sympaťák..
XtttX- kterej seš ty, vysyp to :D Myslel jsem že ten Rusák, ale jakmile se pustil do konfliktu s Rišem, tak jsem zapochyboval.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Ostrov (SK) - EP1

Příspěvekod Dejvy » 28 zář 2016, 14:30

Dlho som sa na to tešil, ale neviem sa k tomu dostať. Prvú epizódu som zrýchlene pozrel na nete. Je tam kopa vecí čo mi vadí, hlavne to množstvo dielov, ale inak v pohode.

Tiež ma zaujíma ktorý je XtttX a tiež som tipoval rusáka, ale bohvie. :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů