Ostrov (SK) - EP2

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod milan » 06 zář 2016, 20:48

2. Diel
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Masima
Příspěvky: 6
Registrován: 07 zář 2016, 20:42

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod Masima » 07 zář 2016, 21:43

Tak už je jasný, že místo jednoho dílu, jak jsme zvyklí z USA verze, budou 3 a pro mě teda nuda, je to rozvleklý, nic se tam neděje. Kdo není fanoušek Survivoru, tak se mu pořad asi může líbit, za mě nic moc, ale tak z principu, že jde o trosečníka zatím koukat budu.
Vadily mi rozhovory s hráči v průbehu soutěže, uvítala bych vidět celou soutěž v kuse a komentáře až pak. Jinak soutěž celkem ok, ale tak nejak nic moc natočená.
Škoda, že hráči neřešili kmenovou radu, žádné dohody, žádné aliance... Jejich neschopností hrát, neznalostí Surviviru podle mě utrpí celý koncept. Škoda, že hlavní kriterium na castingu nebylo "bereme jen superfuns".
Už si pamatuji 3 hráče - Ivetu, Španiela a Ríšu. Španiel me teda zatím baví. A kdyby tam bylo víc nenudných typů jako Ríša, bylo by to zajímavější pro diváky. Parta nevýrazných hodňoušů mě moc nebere.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod lacSzlo » 07 zář 2016, 21:50

Tak to vypadá, že každý den bude mít svoji vlastní epizodu, což mě děsí nejen kvůli tomu, na kolik epizod se tím pádem Ostrov nakonec vyšplhá, ale hlavně kvůli jejich obsahu. Zatím sice dobrý, Rišovo a Španělovo akce mě bavěj, jeden vorvaněním ve vodě s klackem, druhý překopáváním pláže (myslel jsem, že jen blbě pochopil to s tím "nevyhrabali žádný jídlo", nebo jak to ten moderátor řekl, jsem myslel že mluví o tom, jak v prvním díle vyhrabávali ty truhly, ale vzhledem k tomu, že příště holky na ON fakt něco vyhrabou ze země, tak mi trochu sklaplo - každopádně Španěl bavil :D ). Jinak mi ale zkoumání pavouka nebo 10minutový chroustání ananasu moc nebere.
Doufám, že poletí Rišo a pak se chvíli udrží na ON, docela by mě naštvalo, kdyby vykopli Ivetu kvůli věku nebo Annii kvůli úpalu, a nejvíc Kiku kvůli špatný trefě, ta mě v tomhle díle celkem bavila, bude asi docela správně otravná a postará se snad po Rišově odchodu o zábavu v Asulu.
Z ukázek další spoilery, asi se na ně příště vykašlu, Markíza toho ukazuje víc, než by měla, víme už teď dva hlasy a pravděpodobně taky, koho vykopnou (přišlo mi, že tam na konci seděl/a tak nějak sám/a a že to byla ukázka ze závěrečných slov :down: :down: :down: ).

PS: Souhlas s kecáním soutěžících do soutěže, děsně mi to lezlo na nervy :cry:
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod kispin » 07 zář 2016, 22:11

Taktizovanie bolo od zaciatku bohuzial sa v zostrihu zatial neobjavilo, preco je zahadou, ale mozno sa to dozvieme dalej :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod brninho » 08 zář 2016, 11:17

Zatím má moje sympatie možná tak Filip, ale zaručeně vím, kdo mě sere- sestry, Kika, Annie a Marianna, pražská čeština mě trhá uši normálně, ale pražská slovenština je snad ještě otravnější, beztak to bude takovej ten typ, co je uvízlej někde mezi, v ČR se snaží mluvit česky a moc ji to nejde, na Slovensku slovensky a taky to není ono.
Jinak na to, že se rozhodli show roztahat do více dílů týdně, tak zatim se pořád něco děje, ale je to začátek a dění se motá jen kolem Riša a Španiela, bojim se jak to bude za měsíc, vždyť i Survivor kde je jeden díl za týden má pravidelně v prostředku sestupnější tendenci co do kvality.
Čekám jen, kdy se objeví už nějákej stratég, upřímně zatím jsem žádnej náznak u nikoho neviděl, ale je tu ještě celkem dost "němých" tváří- lidí který jenom zahlídnu, ale ještě snad nemluvili nebo měli tak jednu zpověď maximálně.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod Empli » 08 zář 2016, 19:34

No tak teda nic moc.

Myslím si, že i ty dvě epizody týdně bude moc a bude to nudné, ale třeba se to nějak rozjede.

Zatím je to jen takové nezáživné plkání. Rišo, tak k němu se snad raději nevyjadřovat a doufám ,že vypadne jako první.

Moderátor v tomto díle moc prostoru nedostal a když mluvil, tak se mně nelíbil. Nevím, nějak ho nemusím. Samotná soutěž o imunitu se líbila, ale to kecání uprostřed ní bylo neskutečně otravné a rušivé.

Blekotání o tom jak mají strašný hlad skoro po celou epizodu také už otravovalo a to tam jsou teprve druhý den.

Zatím mně jsou nejvíc sympatičtí Filip a Dominik. Zbytek takový nemastný neslaný no uvidíme jak se ukáží v dalších dílech.

Intro jinak dejme tomu, jen nechápu proč ty hráče v něm neukazovali podle kmenů ale tak jak ukazovali.

Snězení syrové ryby jinak docela odvážné, ale tak když je hlad.

Zatím teda nic moc a snad se to zlepší.

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod couts » 08 zář 2016, 21:07

No jak se mi 1.epizoda líbila tahle mě zklamala. Otravné kecání při výzvách. Žádná strategie a aliance. Prostě to strašně natahují. Produkce by si měla zapamatovat že v jednoduchosti je síla. Sranda bude až v ukázkach na finále ukážou kdo to vyhraje :D

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod ItalianManiac » 08 zář 2016, 21:48

Takže druhý díl moje dojmy po včerejšku zatím moc nevylepšil... Je prostě vidět, že formát Ostrova není založený na US produkci, ale na té "levnější", stejně jako byl český Trosečník. Taky střih nic moc - nevím, jestli mám staženej špatnej rip, ale někdy se mi zdálo, že reklama přesekla záběr zbytečně v půlce. A celkově jsou zpovědi trosečníků takové "nedotažené" - kolikrát jsem čekala, že tu větu ještě nějak dokončí, ale místo toho pokračovala jiná scéna.

V tomto dílu jsme se konečně dočkali intra, ale to mě taky zklamalo. Záběry na soutěžící příliš krátké a rychle se střídající, mohli si na tom dát víc záležet. A samozřejmě chybí Ancient Voices :down:

Sice si občas stěžuju, že v posledních US verzích mi chybí zaměření na přežívání, život na ostrově, honbu za potravou atd., ale tady mi to zase přišlo až moc extrémní. Zbytečně to díl natahuje a vůbec to nemá tempo. Naopak nějaké aliance, strategie, domluva hlasování... Nic. Snad se toho dočkáme příště.

Docela mě překvapuje, kolik hráčů a hlavně hráček tam neustále mlelo o tom, jací sú hladní, jako kdyby čekali, že jim produkce bude podstrkávat jídlo nebo co... Vtipné bylo i hledání truhly s jídlem, Španěl měl asi z hladu halucinace :hungry:

Soutěž o imunitu byla dobrá, ale jak už tady mnozí napsali, ty zpovědi během soutěží byly fakt hodně rušivé. Lepší by bylo, kdyby je moderoval moderátor, tak jak jsme zvyklí. Nejvíc invisible edit tohoto dílu: Majo :D

No, takže příště nás čeká kmenovka a podle ukázek z příštího dílu je už předem jasný, kdo vypadne... :evil: Teda, ne že by mě to štvalo (Rišo ven!!!), ale opětovný spoiler v ukázkách? To už se snad nedá ani považovat za amatérskou chybu :cry: Každopádně jestli Rišo poputuje na Ostrov naděje, tak předem lituju ty dvě holčiny... :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP2

Příspěvekod sheldom » 09 zář 2016, 17:08

V tomto díle se toho kromě Immunity Challenge, navíc hned v 1. půlce, nic moc neudálo. 2. půlka byla plná stěžování si na hlad, tím se to hrozně protáhlo a nebylo to tak napínavé. Žádné aliance, plánování, domluvy ohledně nadcházející Tribal Council? Tak snad příště. V Intro mě zklamalo, jak řadili hráče, vůbec není poznat, kdo je v jakém kmeni, dále, že ani nenapsali, jak dlouho bude hra trvat. Někde jsem četl, že by tam měli být 42 dnů a jak to zatím vypadá, 1 den - 1 díl, takže 42 dílů. Nedokážu si představit, co v těch dílech bude. V programu psali, že show bude 3x týdně, moc mě to teda nepotěšilo. Zatím to vypadá tak, že to vysílají s podobnou strategií jako Farmu, ale aspoň ne 5x týdně. Na stránkách Markízy zase psali, že na RI může být až 5 lidí, takže budeme čekat dost dlouho, než někoho konečně vyhodí: až tam příjde 6., bude teprve duel. Potom nevím, co bude s těmi lidmi, co budou na RI, když bude sloučení, když jich tam pořád bude 5? Stále mám pár nezodpovězených otázek.
Jsem zvyklý na US verzi, takže Ostrov na mě zatím nepůsobí moc atraktivně. Taky se mě líbila poslední, 5. série, jihoafrického Survivora, kdy měli jeden díl o něco delší, ale vešlo se do něj klasicky všechno - RCH, ICH i TC.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti