Ostrov (SK) - EP3

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod milan » 06 zář 2016, 20:48

3. Diel
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Masima
Příspěvky: 6
Registrován: 07 zář 2016, 20:42

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod Masima » 08 zář 2016, 21:38

Za mě strašná nuda, ani se mi k tomu vlastně nechce nic psát. A teda nefandím Kristýně (doufám, že se tak jmenuje), to je děsná štěkna.

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod kispin » 08 zář 2016, 21:57

človek by dúfal, že aspoň tretí diel bude konečne ten prelomový a konečne sa dočká aj nejakej stratégie, aliancie alebo čohokoľvek, bohužiaľ nič také sa neudialo a sú podsúvané úplne zbytočné momenty ( Anna, Ricco - stavba strechy). Hráči, dali dostatok materiálu produkcii, aj čo sa týka stratégií. Aliancia sa vytvorila v priebehu prvého dňa, hráči reálne na ostrove od prvého dňa riešili, aj tajnú imunitu, aj poradie ako vyhadzovať hráčov. Bohužiaľ nič z toho sa zatiaľ na obrazovku nedostalo. Nie len vy ste sklamaní a cítite sa podvedení, ale aj hráči, čo do toho šli a verili v survivora. Zatiaľ tomu ešte dávam šancu, ale obávam sa, že to dopadne ako Trosečník z primy.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod lacSzlo » 08 zář 2016, 22:07

Zatím mě to baví, i když formát tří epizod za týden je fakt na facku. S dvaadvaceti lidma to jako zatím jde, ale co až jich tam zbude nějakejch sedm? To budou kvákat furt dokola (už takhle maj některý lidi třeba 10 zpovědí za epizodu, to jich pak budou mít padesát? :D ).
Na ON je mi sympatičtější Barbara, Lulu mě meze nějak čím dál víc na nervy, Bára začíná vypadat docela badass (minimálně teda oproti své STARŠÍ(?!) sestře :D ). Už se těším na jejich společné soužití s Rišem příště. :D Taky jsem zvědav, jak zakomponujou do dílů ON duel, pokud už teda nějakej bude, celkem bych uvítal, kdyby se konečně někdo vypakoval nadobro, ale mám pocit, že nás v úterý čeká jenom soutěž o odměnu a ve středu o imunitu, víc ono se jim toho do jednoho dílu podle mě vtěsnat nepovede :D :-| :angry:
Rišo teda nevím, jestli je fakt takovej magor, každopádně nadále mě baví a snad ještě i bude. U kmenovky jsem se dost nasmál, Iveta a Kika jsou super baby, momentálně favoritky u modrých, bohužel si umím dost dobře představit, že poletí právě ony dvě jako další (i to, že bude jejich kmen dál prohrávat).
U červených dostali konečně prostor víc i jiní než Španěl, trojka od sušáku docela zajímavá, začíná mi být sympatická i Daniela, velkej favorit Dominik, kterej vypadá na dobráka, ale zatím mi přijde i celkem zábavnej a je vidět, že si to užívá.

Favoriti po 1. týdnu: Rišo, Iveta, Kika, Španěl, Yury, Dominik, L'uba, Barbara, Miro (XtttX ??? :D )

kispin: dá se za tvorbu aliance považovat to s těma třema u sušáku? zatím to je každopádně tomu nejblíž, jsem zvědavý, jak se to vyvine v dalších dílech, pokud třeba někde vypadne někdo, kde tomu edit zatím nenasvědčuje (jakože edit mi přijde nasvědčuje zatím tomu, že v nejbližších kolech poletí Španěl a 3/4 ženských), jak to vysvětlej. Nevím, čeho by se produkce mohla bát, že to diváky zhnusí, když se bude hrát strategicky? Nevím no, doufám, že tohle byl prostě takový úvodní Rišovo týden a dál se to bude odvíjet jinak... doufám, no, i když zrovna já se zatím ještě nenudím. Rozhodně jsem ale zvědav u modrých na další vývoj story, páč zatím se všechno točilo fakt jenom kolem Riša Riša Riša...
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod kispin » 08 zář 2016, 22:15

O trojci pri sušiaku sa dá polemizovať, ale nemala som na mysli tento moment. Viem o konkretnej aliancii, ktora vznikla hned na zaciatku. A hraci sa v nej vyslovene dohodli ako budu postupovat, normalny survivor. A nepadla na obraze o nej este ani zmienka.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod lacSzlo » 08 zář 2016, 22:26

Hm. Ono je taky otázka, jak ta aliance zafungovala (na nic se neptám). Jen že pokud po odchodu Riša pět lidí v modrým kmeni systematicky vyházelo ty další 4 lidi tak, jak se na tom domluvili hned první den, a to je to, co bych měl sledovat třeba minimálně dalších 15 epizod, tak jsem snad i radši, pokud nevím, kdo v tý alianci je :D
Samozřejmě, pokud jsou ty strategie zajímavější, tak do pekla s Markízou.
(?)

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod ritterqa » 08 zář 2016, 22:39

Bože, zavřete už prosím té Marianě pusu, to tak trhá uši. A Richarda by měl asi prohlédnout doktor, jestli mu ta rána do hlavy něco nezpůsobila. Jako nechápu, o co mu šlo. Neřeknu kdyby měl nějakou taktiku, ale takhle tam jenom vysírat, mu muselo být jasné, že se ho budou chtít hned zbavit.

Už od úterý si říkám, jestli jako sice mají práva na Survivor, ale zda ho můžou celého okopírovat. Dle ukázek je patrné, že se nechali inspirovat při soutěžích, ale chybí věci jako tribal mail, zapalování ohně na kmenové radě, pláštěnky jsou dle mého zbytečné, moskytiéru bych jim dala maximálně jednu větší, aby si mohli nachytat ryby, hlasovací lístky bych dala větší jak jízdenky. Vždyť je 32 řad Survivora, není takový problém se na díly podívat a zjistit co funguje.

A vůbec co má za smysl dávat ukázky z několika dílů dopředu? Nedivila bych se kdyby těch dílů bylo i 70 (jako u Farmy). Měli nechat prostě jeden díl týdně a do něj dát obě soutěže a kmenovou radu. Obávám se, že to bude asi pokračovat tým stylem, že co díl to soutěž o odměnu / soutěž o imunitu / kmenová rada. Pak to ztrácí na aktraktivitě (alespoň tak to mívám ke konci u Farmy, hlavně když ten konec ještě natahují vrácením soutěžících).

A zaujala mě ještě jedna věc. Díl začíná později než dle programu má, ale naopak končí dříve než je avizováno. To je opravdu takový problém si zjistit stopáž dílu, stopáž reklamy a udělat přesný program?
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod brninho » 09 zář 2016, 02:18

Kmenovka pro mě byla takovej lakmusovej papírek toho, jak to Markíza vůbec chce pojmout. Dopadlo to bohužel v neprospěch fanouška Survivoru, byla sice sranda, z Riša se podle mě stane tradiční figurka ve slovenských reality show, ale moderátorovy otázky slabý, vůbec ne do hloubky, zapálení pochodně jako symbol života na ostrově chybělo, hudební podmaz mi neseděl (nesedí mi vlastně celkově- přemíra dramatické hudby když jde na řadu jakože humorná scénka). No prostě má to hodně much, ale zatim se to tak nějak dá. Chlapi většinou pohodáři, ženský fůrie, s takovou Kikou bych měl vážnej problém.
Zaujala ta debata o imunitě, evidentně někdo má ponětí o americké verzi, nebo nám Markíza trestuhodně něco neukázala.
kispin:Jenom asi trošku osvětli odkud tvoje širší povědomí o dění vychází, máš v castu známýho/známou soutěžící, sama seš soutěžící? Nic konkrétního, jen mě to zajímá..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod Empli » 09 zář 2016, 04:56

Opět vcelku nezáživná epizoda a víceméně jedině pobavila kmenová rada. Jen teda ten hlasovací lístek, takový cár papírku pomalu. No nic moc. Na jednu stranu jsem rád, že Ríšo byl poslán na ostrov naděje, ale zase díky němu se tam alespoň něco dělo a bylo tam nějaké napětí atd. Jeho chování jinak raději komentovat nebudu. Nechci být sprostý. :)

Taky si jinak myslím, že Kristýna bude pěkná semetrika a ještě to ukáže.

Kdákání o tom jak tam jsou všichni hladoví je už jinak docela unavující.

Moderátor víceméně dostal prostor jen při kmenové radě a zatím jeho výkon teda nic moc.

Nepochopil jsem to Barbařino pití petroleje, ještě když si k tomu čuchala.

Těším se na další díl skrz soutěž o odměnu.

Zatím jsem z Ostrova docela zklamaný, tak snad se to zlepší. Je to prostě zatím takové zbytečně natáhnuté a bez větší akce. 3 díly za týden jsou prostě moc a obávám se, že u tohoto počinu i ty dva díly za týden budou moc.

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod ritterqa » 09 zář 2016, 21:58

A vůbec, oheň nemají, ale vodu si klidně pijí. Mám to chápat tak, že je produkce zásobí.
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod ItalianManiac » 09 zář 2016, 22:28

No, takže dnešní díl by se dal shrnout takto:

som hladná
som hladný
som hladná
som hladný
sme hladní
všetci sú hladní
Rišo je kokos
kmenová rada
Rišo jde ven


Sečteno a podtrženo, dnešní díl nuda, zejména kvůli spoilerům z předchozích "příště uvidíte" a kvůli opakujícím se kecům o hladu. Kmenová rada byla spíš slabší odvar originální TC, moderátor se pomalu nemusel ani na nic ptát, soutěžící si při hádkách vystačili sami. Nechápu, proč čtení hlasů nebylo ukázáno na kameru, ale většinou byly záběry na soutěžící a do toho četl hlasy moderátor. Celkově mi ten střih přijde dost amatérský. Jo a v ukázkách z příštího dílu snad výjimečně nebyl žádnej spoiler! :D

Mno, koukat se budu dál, minimálně dokud nevypadnou moji favoriti, ale že bych to prožívala jako díly US a AUS, to se říct nedá... :?
A jestli na jaře stejně dopadne i český Robinsonův ostrov, tak to teda potěš.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: Ostrov (SK) - EP3

Příspěvekod hozu » 10 zář 2016, 13:48

Jsem si dal tři díly tak nějak v kuse, i když jsem osobně neměl úplně nervy na plnou dávku, takže jsem to místy trochu přeskákal. Ono stejně 75 % dílu je o opakování toho, že hráči mají hlad :D.

Ríšo byl asi nejzábavnější hráč, ale s tou bombastickou sociální hrou se divím, že ho ještě před TC nezabili :D. TC vážně taková, že moderátor tam byl opravdu naprosto k ničemu (ale tak on celkově moc neexceluje). Ten divný střih při čtení hlasů překvapil i mě. Stejně tak, že vlastně přečetli snad úplně všechny hlasy...nebo mi to čtení aspoň přišlo tak nekonečné. Ale jako samo osobě byla TC asi nejzábavnější moment za všechny tři díly.

Na Ostrove nádeje nám snad každopádně Ríšo konečně ukáže, jak se rozdělává ten oheň :D

Jinak je slovenská mutace Survivoru docela zklamáním, ale z toho už jsem měl trochu strach v momentě, kdy ohlásili ten šílený formát. Jsem dost zvědavý, jak se toho zhostí ta Nova. Ono to nemá bůhví jakou sledovanost, takže mám trochu strach, aby nezpanikařili a nedopadlo to ještě hůř. Každopádně, sledovat možná ještě chvíli budu.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti