Ostrov (SK) - EP7

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod ItalianManiac » 19 zář 2016, 07:59

7. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod brninho » 21 zář 2016, 19:35

Moje oblíbená soutěž, nechápu proč jsem ji v Survivoru už pořádně dlouhou dobu neviděl, asi není tak přeplácaná jak soutěže s puzzlema :) Jinak proč vůbec k téhle epizodě píšu (jinak se pořád vezeme na vlně hladu, jak modří potřebujou vyhrát a Rišo), zkoumal někdo jestli ten Filipínec je ten stejnej co byl v Survivoru (teď už nevim přesně jaká série, ale bude to nějak 26+)? Jinak Ostrov Nádeje mi silně připomíná camp Kalabaw ve Phillippines, ten záliv je podle mě úplně stejnej před kterým měl Penner zpovědi, ale samozřejmě na Filipínách je ostrovů mraky, vícero podobných se sejít může..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod MP93 » 21 zář 2016, 20:45

Tyto fyzické soutěže mám strašně rád a ukáže se v ní jak síla tak i vytrvalost. Pula opět ukázala, že co se týče fyzičky, tak jsou o dost před Asulem.
Překvapením bylo, že když Marianna předala svůj pytel Fištovi, tak se neodpojila, ale zůstala a soutěžila dál. Což je oproti US verzi rozdíl. Celkově mi přišlo zvláštní, že nikdo svůj pytel z Asulu nepředal někomu jinému, když bylo evidentní, že už nemůžou.
Pokřiky mě přijdou stále absolutně zbytečný. :D

Odměna luxusní, pokud jsou alespoň trošku rozumní, tak si z toho můžou do budoucna hodně odnést.
Otázka: Není to náhodou ten samí ''křovák'' jako byl v US verzi?

Jinak pro mě zklamání, že po sestrách tam jsou velmi dobří přátelé Dominik a Filip. Přijde mi dost nefér pro ostatní hráče, když tam jsou lidé kteří se znají z osobního života. (I když zrovna Dominika i Filipa mám rád.)

Epizoda byla fajn, pár vtipných okamžiků tam bylo. Např. Iveta a banány. :D

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod kispin » 21 zář 2016, 20:54

Odpojiť sa v súťaži bolo vyslovene zakázane, to bol dôvod, prečo Mariana ostala a čo sa týka domorodca, nebola to až taká výhra ako sa to javí na obrazovke :D

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod MP93 » 21 zář 2016, 21:18

Tak to mě překvapuje, že to nebylo tolik k užitku. Přeci jen jsem čekal, že ukázal i co se dá jíst v okolí a nějaké přípravy daných surovin. :)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod kispin » 21 zář 2016, 22:28

To sme si mysleli aj my, ale bolo to robené skôr len pre pekný obraz a nie k úžitku.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod ItalianManiac » 22 zář 2016, 08:29

Asi hloupá otázka, ale kde sledujete Ostrov? Na uložto byl naposledy šestý díl a další už tam nejsou :-?
Ráda bych se vyhnula online streamu a reklamám na Markíze... :evil:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod Earl » 22 zář 2016, 10:57

Skús archív Markízy aj keď neviem či to funguje v Čechách alebo je tam obmedzenie len pre Slovensko
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod brninho » 22 zář 2016, 13:31

Já to teď sleduju na stránkách Markízy, jde mi to i z Malty, reklamy překvapivě moc času neukradnou ;)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod MP93 » 22 zář 2016, 18:30

Také koukám na stránkách Markízy a ani tam reklamy nemám. :)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod lacSzlo » 22 zář 2016, 21:32

Tak jsem si dík diskuzi tady (páč jsem byl zvědavý, kde se najednou všichni dostali k epizodě :D ) pustil 7.díl taky z archivu. ON klasika, Rišo super, L'uba super, Barbara fajn, Lulu téměř zmizela (už se najedla a nemá, co nabídnout :D ).
Soutěž klasika, výsledek trochu překvápko, jak se tu řešilo něco s Mariannou, že se neodpojila, jsem čekal že to kvůli ní projedou, a ono hele :D
Nejvíc mě teď z castu leze na nervy Marko, páč je to u něj pořád o tom samém a nebaví mě ty jeho plačky už poslouchat. V Pule dostala dost prostoru Maja a začíná mě ten její otrávený obličej lézt na nervy. Jak rád já bych chuděrám červeným ženským fandil, ale když ona z nich je zajímavá tak trochu asi jen Marianna ("věž" jsem tady zaznamenal jen jednou :D ).

Celkem překvapila informace o kamarádství Dominika a Filipa, vůbec jsem to nečekal. Co přijde příště? Je snad Kika Španělova utajovaná dcera? Sloužili spolu Ricco a Štefan v armádě? Chodí Iveta k Dominikovi na jógu? Nechám se překvapit. ;)
(?)

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod kispin » 22 zář 2016, 21:52

Dobra sprava je ze uz ziadne dalsie vztahy tam nie su. A inak predstava Kiki ako Petrovej utajovanej dcery je dost dobra hlavne ked uvazim co si o nom mysli :D

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod Empli » 22 zář 2016, 22:42

Tak Marko už mě taky nebaví a vůbec se netěším až bude na ostrově naděje případně, jelikož i tam bude prndat jak je hladový atd, atd.

Na ostrově naděje se nám vytvořila zajímavá skupinka. Riša nekomentuji, Lubica se kupodivu dala a ty další dvě dívčiny taky.

Soutěž o odměnu potěšila. Prostě jedna z klasik. Výhru Pula jsem čekal. Potěšil i domorodec. Super bylo jak se tlemil :-)

Stále fandím pánům u červených, jen Španěla moc nemusím a Daniele.
U modrých Anně, začal jsem fandit i Ivetě a fandím i pánům kromě Marka a nějak mně začal vadit Yury.

Prozrazení, že se Dominik s Filipem znají a dokonce jsou přátelé, hm dobrý no..... Člověk neví co si o tom myslet. Může to být docela velká výhoda ve hře, zvlášť když o tom nikdo neví. Mně by to teda docela vadilo, být tam jako hráč a pak tohle zjistit.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod ItalianManiac » 23 zář 2016, 13:14

Ad sledování: naštěstí se díly 7+8+9 už objevily na uložto jako webripy, takže už je sosám k sobě :)
Reklamy na Markíze bych snad nějak přežila (možná by je vyrušil adblock), ale mám pomalej internet, takže mi live stream moc nevyhovuje :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod brninho » 23 zář 2016, 13:48

Nepřijde mi to úplně v pohodě, že jsou tu další dva hráči kteří se znají, ale zas na druhou stranu oni jsou jedni z absolutního mála, možná samotní dva, kteří v dobrým vybočujou od neustálýho stěžování si a asi jediní dva opravdu fanditelní, a když jsem viděl ty individua v Blavě na castingu..Díky bohu za ně.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: Ostrov (SK) - EP7

Příspěvekod Dejvy » 28 zář 2016, 14:34

brninho píše:Nepřijde mi to úplně v pohodě, že jsou tu další dva hráči kteří se znají, ale zas na druhou stranu oni jsou jedni z absolutního mála, možná samotní dva, kteří v dobrým vybočujou od neustálýho stěžování si a asi jediní dva opravdu fanditelní, a když jsem viděl ty individua v Blavě na castingu..Díky bohu za ně.


Ty si bol na castingu? Ako to prebeiehalo? Škoda, že si teda nešiel dalej.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti