Ostrov (SK) - EP9

2016 - TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod ItalianManiac » 19 zář 2016, 07:59

9. diel
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Empli
Příspěvky: 71
Registrován: 30 dub 2015, 15:37
Nejoblíbenější série: S7, s8, s12, s13, s15, s16,s 18 s20, s25, s28, s31
Nejoblibenější hráči: Brenda, Amanda, Parvati, Aimi, Taj, Denise, Kim, Andrea, Jenna, Boston Rob, Malcolm, Spencer, Greg, James, Ozzy, Ethan, Yul, Yau Man, Tom, Terry, Jonathan Penner, Mike, Joe
Nejméně oblíbené série: S4, s23, s26, s14, s5, s22, s24, s29

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod Empli » 23 zář 2016, 17:21

Tak kmenová rada skončila podle mých představ, takže a na ON se odporoučela Mariana :dance:

Překvapil mě Marek svými výpady vůči Věře.

Jsem jinak rád, že Dominik ze hry neodešel či z ní nebyl stažen.

Stále fandím v Pule mužům kromě Španěla a ještě fandím Daniele.

MP93
Příspěvky: 13
Registrován: 17 zář 2016, 16:40
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Palau, Guatemala, Fans vs. Favorites, Heroes vs. Villains, Redemption Island, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Savage, Tom Westman, Bobby Jon, Stephanie LaGrossa, Ozzy, Corrine, Mariano, Tony

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod MP93 » 23 zář 2016, 18:35

Stále se řeší to samé dokola jídlo! V Asul k tomu navíc ještě přidávají Marka a na ON Riša.

Líbí se mi, že nám konečně ukazují nějaké strategické myšlení hráčů a to jak v Asulu, tak v Pule (především zde jsem rád) jelikož jsem si už myslel, že to tam nikdo řešit nechce.
Především Michal se snaží hrát hodně takticky, teď jde o to aby to zbytečně nepřekombinoval.
Za Dominikovo setrvání ve hře jsem rád, ale jeho návrat až na kmenové radě je dost na ho.no. Kdyby ten kluk chtěl řešit strategii, tak ani neměl možnost se napevno dohodnout.

Kmenová rada dopadla dobře (Mariannu moc nemusím). A alespoň větší šance pro Riša na ON, že zůstane ve hře. :D

Oblíbenci: Yuri, Kika (když není afektovaná a mluví normálně, tak má i stejné názory.), Marek (když nefňuká jaký má hlad, což znamená jenom při soutěžích.), všichni chlapi z Puly + Daniela a samozřejmě Rišo. :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod brninho » 24 zář 2016, 11:00

Toho hladu se prostě nezbavíme, pokud má každá epizoda snímat jeden den, tak holt bude snímat i tu nekonečnou nudu o které všichni účastníci Survivoru nebo BB mluví, kdyby ten vysílací model byl stejnej jak v US, tak máme na československý poměry překvapivě tři docela našlapaný epizody, který bude kazit jen amatérismus produkce a neohrabanost moderátora na kmenovkách.
Začíná se nějak strategicky projevovat Mišo (pokud je XtttX ve hře, tak je to on nebo Miro :mrgreen: ), nejde se stádem, ale ten hlas pro Maju jsem moc nepochopil (kvůli rozšíření paranoie možná?), taky si asi moc nepomohl tím vyjádřením, že by mu Dominik nečekaně stojící asi 10 metrů daleko, ve hře nechyběl :D Ale v kmeni jsou asi ještě dva přednější terče a stejně, ono se to promíchá dřív nebo pozdějc.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod lacSzlo » 24 zář 2016, 20:12

Tak jak minule kispin psala, že Kika moc nemusí Španěla, lekl jsem se, že to znamená buď to, že dojde on do sloučení nebo to, že Kika skončí na ON, no ale po tomhle díle se zdá, že na Petera si modří udělali docela dobrý názor i bez toho, aby s ním museli bydlet :D (případně jsem si ještě říkal, jak moc je pravděpodobné, že by došlo na promíchání kmenů, ale od toho si moc neslibuju...)

Jinak celkem podle očekávání vypadla paní Věž, jsem zvědav, co její přítomnost udělá s ON (Rišovi ale rozhodně další spojenec nejde, to ne - jsem zvědav, jestli se dočká Marka, nebo nám chlapce příště transportujou - což by byla docela sranda, by tak pořád ještě skončil 22tý :D ).
No, to je tak všechno. Od příštího týdne nevím, co chtít - u modrých by asi byla kmenovka zajímavější (zvlášť po případné evakuaci Marka), ale radši bych pokračoval decimaci červených, jenže to zase bude hrozná nuda, leda by nějakým zázrakem šel další Španěl, u kterého bych rád viděl interakci s Rišem :D

BTW, komu ještě kromě mě dochází, že jsme už tak podle počtu dní zhruba ve čtvrtině?!?

Favoriti po 3. týdnu: Kika, Iveta, L'uba, Barbara, Yury, Španiel, Dominik, Rišo
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod sheldom » 25 zář 2016, 22:31

Všímám si toho už několik epizod, tak se chci zeptat, oni se tam mají povoleno holit? Nebo je to u novějších US verzí už taky běžná věc?
Dál mě zaujalo, že se do hry můžou vrátit, to už taky jde?
Teď jich je na ON 5, což znamená, že za týden bude konečně 1. duel, ale to bude asi až 13. den, což znamená 13/42, asi 30% hry, bude zajímavé sledovat, co s tím Markíza udělá.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

kispin
Příspěvky: 65
Registrován: 19 zář 2013, 11:08

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod kispin » 26 zář 2016, 14:50

Nie nebolo povolene sa holit, dokonca ani hreben sme nemali k dispozicii. A co sa tyka vratenia, nechapem ako to myslis. Z ostrova nadeje je moznost vratit sa spat do hry, ale ako a kto ci kolko hracov sa vrati sa dozvies az pride cas :D

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod sheldom » 26 zář 2016, 17:17

Příjde mi, že zatím skoro nikomu nic nevyrostlo, nejvíc zarážející bylo, když měl Ricco na jedné zpovědi knírek a bradku a potom v táboře nic, ale to bude asi tím, že tu zpověď dotáčeli až potom. Určitě to budu dál sledovat.
Myslel jsem to tak, že Dominika odvezli a potom se mohl vrátit, ale když to není žádné zranění, tak je to asi v pořádku.
S ON to bude ještě zajímavé, rád se nechám překvapit.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod Jerremy » 03 říj 2016, 01:34

sheldom píše:Myslel jsem to tak, že Dominika odvezli a potom se mohl vrátit, ale když to není žádné zranění, tak je to asi v pořádku.


Taky jsem myslel, ze pokud je clen kmena odveden mimo ostrov, tak konci ... coz Dominik byl. ALespon si nevzpominam, ze by v US verzi nekoho odvezli z ostrava a pak znovu privezli ... (ale mozna se pletu, prece jen 33 serii, kdo si ma pamatovat vse :D)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod lacSzlo » 03 říj 2016, 20:45

Taky jsem myslel, ze pokud je clen kmena odveden mimo ostrov, tak konci ... coz Dominik byl. ALespon si nevzpominam, ze by v US verzi nekoho odvezli z ostrava a pak znovu privezli ... (ale mozna se pletu, prece jen 33 serii, kdo si ma pamatovat vse :D)

V Trosečníkovi tehdy odvezli Norberta do nemocnice když se přiotrávil jedovatým listím, takže Dominikův zub, pokud něco, není alespoň první případ :D
(?)

Jerremy
Příspěvky: 19
Registrován: 06 pro 2015, 06:49

Re: Ostrov (SK) - EP9

Příspěvekod Jerremy » 05 říj 2016, 21:56

lacSzlo píše:V Trosečníkovi tehdy odvezli Norberta do nemocnice když se přiotrávil jedovatým listím, takže Dominikův zub, pokud něco, není alespoň první případ :D

No jo, ale Trosecnika bych nebral za vzor :D

Tak se mi nepovedlo najit v US verzi zadny navrat do hry po navsteve doktora. (teda nepocitam navraty jako porota, ty byly....)


Zpět na „Ostrov (SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti